Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) J.Cs.


J.Cs.
tag

Sziasztok.

Lenne egy kis problémám:

A másfél éves Galaxy Gio telefonom akkuja kezdett furcsán viselkedni. Töltéskor kb 15 perc alatt 1%-ról 100%-ra töltődik. Ha ilyenkor kihúzom, és durván használom (játék, vagy film nézés), akkor kb 2 perc alatt lemerül 1%-ra és kikapcsol. Ha visszakapcsolom, még mindig 1%-ot mutat, viszont még tudok telefonálni, sms-t írni, emailt megnézni, viszont ha megint tegyük fel játszok, akkor azonnal kikapcsol.

Próbáltam éjjelre bent hagyni a töltőben. Ilyenkor valamivel jobban bírja, viszont ilyenkor is 5 perc alatt lemerül ha valami erőforrás igényesebb app-ot elindítok. A furcsa az, hogy erőforrás igényes appok nagyon merítik, viszont a telefonálás, és hasonlók nem igazán. Ha csak telefonként használom (sms, beszélgetés) akkor azzal nem merül annyira, pl 10 perc beszélgetés után 1-2%-ot csökken.

Próbáltam akkumulátor kalibrálással megoldani, de nem segített.

A másik furcsa dolog az, hogy múlt héten még bírta rendesen, pár napja kezdte ezt csinálni, és egyre rosszabb...

Raktam új ROM-ot is rá, előtte wipoltam mindent CWM-ben, még az batterystats-ot is. A régi, amivel kezdte csinálni az az enchaged ROM volt, most raktam fel az új M'Rage-t, de így sem javult meg.

Szerintetek mi baja lehet?

Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.