Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atti1112

    aktív tag

    Sziasztok ! Sok mindenre rájöttem a kis GIO-n ,már egészen kézre áll,a héten szabin vagyok és ROM-olok 1000-el.Feltettem már vagy 15 féle ROM-ot :) és lassan ráunok a GIO-ra :) Felsorolnátok azokat a telefonokat,amik ugyan ennyire variálhatóak ROM-ilag ( a Lumina ugye nem) és erősebb proci dübörög bennük,(mondjuk 1,4 Ghz ) meg több az alap memória és ne kelljen S2E ,LINK2SD meg ilyesmik.Természetesen nem a 100.000 forintos telókra gondolok,hanem az ilyen MINI2 és társaira.Ezekből kéne nekem egy csokorral ha tudtok és nem kell feltétlenül Samsungnak lennie.Egyébként a csörgés hangerejét feljebb lehet tornászni a GIO-nak,valami külső programmal ? Mert pl. egy ACE kb. 2x hangosabb zenében is meg csörgésben is,meg hangzásban is.A többi telefonra is van ennyi féle ROM,mint a GIO-ra ? ( Mini2 ? ) Még egy : az EXT4 particiónak tényleg elég az 512 Mb,mert most cseréltem egy PS2 memóriakártyát egy 16 Gb-os microSD-re és helyhiányban most már nem szenvedek az SD-n :) Jelenleg az EXT4-em 1,5 Gb,csak a romolásnál ugye többet kell várni a formázásnál,ha nagyobb az EXT4 :) Utolsó kérdés : a Dalvik Chache-t is át lehet nyomni SD-re büntetlenül az S2E beállításainál ? Nem lesz belőle gond,lassulás,fagyás ? Az SD CLASS 6 besorolású.Egyébként nagyon sok ROM elég gagyi kategória ,amiket találtam,sokon nem megy a CAM,meg fagyogatnak,újraindulnak,pedig minden ROM-olás előtt-után megy a WIPE minden szinten :)

    [ Szerkesztve ]

    Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés