Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#248) #68216320 válasza joghurt (#246) üzenetére


#68216320
törölt tag

Na akkor még 1x.
Szerintem a samunál céges szinten változott meg kb. 1-2 éve a stressz adatok értékeinek feldolgozása. Ezt az elvet követi az új health app és a karpánt firmware is.
Hogy értsd: Nem tudom mi a stressz értékek mértékegysége legyen most viccesen duzzogás/méter.
Ha régen 10 alatt volt a "halotti nyugalom" és 90 felett az "örjöngő idegbaj", akkor az új számítás szerint mondjuk 30 alatt már nyugi van és már 70 felett kezdődik a stressz.
Több, mint 4 éve mérem aktívan a stresz értékeket és tudom, hogy nem a környezet vagy én változtam meg hirtelen, hanem a samu kategorizál másképp egy ideje. Ennek az eredménye a karpánt által szolgáltatott érték is.
Sajnos a régi app-hoz (hogy legyen legalább 1 korrekt stressz mérés) nem lehet a karpánt plugint használni. Nyáron (is) újratelepítettem a telefont és használtam egy ideig a régi appot és mértem a régi elvek alapján. Hirtelen sok és részletesebb közbenső stressz értéket kaptam. Jól látszott, ha telefonon beszéltem (emelkedett a stressz) és az is mikor a feleségemmel és mikor a főnökkel. (szerencsére az utóbbi volt a stresszesebb)
És nem az volt, mint most, hogy erős stressz vagy éppen a nagy semmi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.