- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- shadowkidhu: SFF Itthoni labor
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Peter Kiss: Cockpit
- kraftxld: Untappd lista
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
Új hozzászólás Aktív témák
-
ArthurShelby
addikt
válasz
bajtokarpi #12183 üzenetére
Én jelenleg is alpha-t használok.
A 4g-t kikapcsoltam. Eszi az akksit, illetve ha sz*r a lefedettség, és akkor egy bejövő híváskor (nem mindig) lassan válthat át 4g-ről 3g-re (ugye mert 3g-n lehet telefonálni, 4g-n (volte) még nem) (a lassú váltás szolgáltatói hiba főleg), és ilyenkor lehet vonalszakadás, esetleg készülék újraindulás.
Az akksi sajnos tényleg karcsú. Én most kezdem érezni, hogy belassult kicsit a telefon (mondjuk a fb-on nem tudom mit fejlesztgetnek évek óta, mert én előrehaladást/funkcióbővülést nem, csak növekvő rendszerigényt tapasztalok, de hiába, az alap programokkal lehet elérni a mesterséges elavultatást).
A samsung hozzáállása tényleg kritikán aluli, az iphone 6-hoz képest ez így sehol sincs. Visszavont 5.0.2-es rom, beígért 5.1.1, és 6.0. Én sokáig abban reménykedtem, hogy csak idő kérdése az op rdsz, sokat csúszik. Félek, hogy nincs igazam.
A másik negatívum, hogy kevesen vettek alpha-t, nincs nagy tábora. Az s2-re mai napig vannak főzött rom-ok (igen MM is, és szerintem nougat is lesz)
(igaz most év végével a cyanogenmod hivatalosan meg fog szűnni, ráadásul az eddigi rom-ok sem lesznek elérhetők, hiába ez lesz a céggel akit a M$ vesz meg)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
ma Az Alpha kecses fémkeretes házzal, komoly hardverrel, Cat.6-os LTE modemmel, Super AMOLED kijelzővel és ujjlenyomat-olvasóval kíván az ősz egyik nagy slágere lenni.
- Apple Gyorstöltők / 20W ADAPTER / Type-C / Lightning kábelek
- Használt Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB fekete színben
- Samsung Galaxy A33 5G 128GB karcmentes bontatlan kábellel dobozában
- BONTATLAN Új Iphone 16e 128-512GB 1év APPLE garancia gyári független Deák AZONNAL Átvehető Deák térn
- BONTATLAN Új Iphone 16 PRO 128Gb - 1TB Független 1év Apple GARANCIA Deák Térnél Azonnal Átvehető.
- Xiaomi 13T Pro 12/512GB, Kártyafüggetlen, Kijelző enyhén beégve, Garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 9600X 32/64GB RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Okosóra felvásárlás!! Samsung Galaxy Watch 6, Samsung Galaxy Watch 7, Samsung Galaxy Watch Ultra
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK H310CM i5 8600K 16GB DDR4 960 GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- DELL PowerEdge R730xd 12LFF+2SFF rack szerver - 2xE5-2680v3,64GB RAM,4x1GbE,H730 RAID v ZFS
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest