Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) RedCactus válasza Pietrosz (#5300) üzenetére


RedCactus
senior tag

Értesítősávot lehúzva sem tudod kiválasztani a fájlátvitelt?

(#5302) Pietrosz válasza RedCactus (#5301) üzenetére


Pietrosz
addikt

Nem tudom. :D Gyári kábel helyett van alternatíva? Vagy maradjak annál.

(#5303) RedCactus válasza Pietrosz (#5302) üzenetére


RedCactus
senior tag

Eddig egyetlen kábellel nem működött nekem, de azt egy Bluetooth fejhallgatóhoz kaptam tölteni. Többi szir-szar kábellel nincs gondom.

(#5304) bul07 válasza Pietrosz (#5302) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem több fajta kábelell is megy
De azok kínából vannak így hiba linkelem

Próbáltad sima usb to type c kábelell vagy csak a gyárihoz hasonló type c to type c kábelell

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5305) Pietrosz


Pietrosz
addikt

2m-es Blitzwolf kábellel próbáltam de azzal semmi

(#5306) bul07


bul07
nagyúr

Most megint rákérdeztem az akkumulátor cserére
Bruttó 16.000Ft

AccuBatery szerint 88% az aksija, szerintem kicsit rosszabb, szerintem vagy 5% rosszabb olyan 83% körül lehet inkább

Azért kíváncsi lennék a véleményetekre
Reálisan 40-45-ért talán el lehet adni
Számoljunk 40-el

Tehát 40+16 ez 56e Ft

Samsungból alternatíva A52, vagy talán a A32 8GB verzió , ezek 125e Ft magasságában vannak
Xiaomiból alternatíva Redmi Note 10S 90e Ft magassága

Nem tudom
Samsunbg esetén sok plusz pénzért kanám ugyan azt
Xiaomi android verzióját azért annyira nem komálom

Ha véletlen Xiaomi Redmi Note 10S telefont akarnátok venni
Újracsomagolt 78.900 Ft[link], és ha péntekig ott lenne és lenne újracsomagolt kupon rá akkor még jöhet le pár százalék

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5307) n2066 válasza bul07 (#5306) üzenetére


n2066
tag

Árban ott vannak jól a sáomi telók, de - kolléganőmnek redmi 10-e van - én állítom be mindig neki, mert alig ismeri ki - a szoftverük "kínai" szó szerint is és átvitt értelemben is. Soká kell gondolkodni, mit hol találok meg. Illetve a bug: mindig ledobja a galaxy wear órákat, mindent kipróbáltunk akksi korlátlan engedélyezése, miui optimalizálás ki stb... továbbra sincs megoldás - példaként mondtam csak. Hardverileg jók, a szoftvert szokni kell nagyon.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5308) n2066 válasza Pietrosz (#5298) üzenetére


n2066
tag

Tapasztalatom szerint csak gyári saját kábellel működik hibátlanul. Én csak gyári töltőt és kábelt használok. sose csalódtam. Próbáltam egyéb kölcsönbe kért usb c-s kábeleket. minddel azt írta ki a smart switch pl, hogy zárolt a telefon, pedig nem volt... kínából már rég nem rendelek, nem érdemes szerintem.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5309) bul07 válasza n2066 (#5308) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem rengeteg Kínai kábelem van és még eddig minddel működött nem csak a gyors töltés hanem a adatátvitel is

Pl a kocsiban ilyen van kínai autós töltővel és megy a gyors töltés szépen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5310) worxland válasza bul07 (#5309) üzenetére


worxland
addikt

Mi meg múltkor 3 telefont próbáltunk 2 USB-C kábellal, egyik se csatlakozott az autóhoz, a harmadik kábellel sikerült. A 2 nem működő közül az egyik ikeás volt, a másikról nincs infó. Hasonló tapasztalataim voltak anno micro USB-vel is, nagyon sok csak tölteni volt jó, adatátvitelre nem.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#5311) n2066 válasza bul07 (#5309) üzenetére


n2066
tag

Szia! néha használok eredeti Huawei-Honor gyári kábelt is, régi telóm Huawei P9 volt, (de minden kiegészítőjét mindig megtartom a régi telóknak,) és a gyári Brand kábelekkel is jól működik adat és töltés is. A noname-ekkel ill. a nem gyári brand-ekkel van baj szerintem.

csak érdekesség: Más téma:
Olvastam a Gcam mod- appokról, hogy milyen jó szuper képeket készítenek stb... Na kipróbáltam több mod-ot is, portolt Gcam appot, de nem estem hasra tőlük. Nagy részük el se indult A70-en. Jó fényviszonyok mellett még a gyári samu app is jobb... maradtam a gyári beépített samu camera appnál. Sötétben ill. gyenge fényviszonyok mellett, meg mindegy, a gcam is elvérzett. Belenagyítva a gyári appal készült fotók szerintem részletesebbek, nem annyira elmosódottak.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5312) bul07 válasza n2066 (#5311) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem ilyen kábelek vannak

Gyári töltőfejjel ezt használom [link] (2m verziót)

Pc-hez egy másik Baseus kábelt használok

De ezekkel se volt semmi gond(adat másolást nem minddel próbáltam de a gyors töltés az ment)
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Meg van még TOPK, meg egyéb ilyen márkájú kábelek az évek folyamán sokat rendeltem

De mostanra semmit nem rendelek, fenne egye meg az új szabályokat

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5313) n2066 válasza bul07 (#5312) üzenetére


n2066
tag

Én már több mint 2 éve töröltem az ali regisztrációmat, nem rendelek semmit külföldről. Rossz tapasztalatim kezdtek lenni, 6-7 hónap mire vmi megjött, minőség egyre gyatrább lett - nem csak műszaki cuccot rendeltem, hanem játékot, matchbox-okat srácaimnak, - de egyre rosszabb lett minden, így végleg nem rendelek csak itthoni webshopokból. Az új szabályok persze jobban megerősítették, hogy nem szabad kintről rendelni... köszönöm jól vagyok :)

Ebay - detto/no comment, még rosszabb

[ Szerkesztve ]

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5314) ben11 válasza n2066 (#5311) üzenetére


ben11
őstag

Nem jót/kompatibiliset próbáltál.
Én kb 95%-ban gcam-et használom, mert tényleg jobb képeket készít.
Persze van határa, pl széles látószöget nem tudja, ha nagy ritkán az kell, azt gyárival készítek.
Ami viszont van pluszban és imádom, az a gömbpanoráma.
Én most ezt használom:
[link]
Érdemes az A70-hez való konfiggal próbálni, amit finomhangoltak már a lelkes userek.

[ Szerkesztve ]

(#5315) TaRka94


TaRka94
senior tag

Srácok, 2021. Május 1-i biztonsági javítással megállt a támogatás?

(#5316) toto0569 válasza ben11 (#5314) üzenetére


toto0569
addikt

Te visszatudod nézni egyből az elkészített képet?
Nekem nem engedi...

[ Szerkesztve ]

(#5317) tkomlosi válasza TaRka94 (#5315) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

Most jött frissítés. 2021. szeptember 1. a biztonsági datum

(#5318) worxland válasza tkomlosi (#5317) üzenetére


worxland
addikt

Most aztán fél évig megint szünet.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#5319) TaRka94 válasza tkomlosi (#5317) üzenetére


TaRka94
senior tag

Akkor majd csak jön nekem is.

(#5320) ben11 válasza toto0569 (#5316) üzenetére


ben11
őstag

Sajnos nem, pedig régen nem volt ilyen probléma.

(#5321) toto0569 válasza ben11 (#5320) üzenetére


toto0569
addikt

És a konfigot hova rakjam letöltés után ,hogy be is tudjam tölteni?
Lementettem az eredetit,létrehozta a mappát hozzá a GCam,de hiába rakom be a letöltött .xml-t nem látja.

(#5322) ben11 válasza toto0569 (#5321) üzenetére


ben11
őstag

Nem látja? Az exponáló gomb melletti fekete területre duplán koppintva nem hozza be?

(#5323) bul07


bul07
nagyúr

Vegyetek tokot olcsón :DDD

[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5324) DrBubo77 válasza worxland (#5318) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Igen, most már féléves biztonsági frissítési modellben van az A70.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5325) n2066 válasza ben11 (#5314) üzenetére


n2066
tag

köszi a tippet. ez a verzió tuti jó? nem fagy, és jó képeket lő?
Köszi!

melyik xml a jó?

[ Szerkesztve ]

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5326) toto0569 válasza ben11 (#5322) üzenetére


toto0569
addikt

Siker
:W nem ott kerestem :W

(#5327) bul07


bul07
nagyúr

Megint durvult a kicsike

Tegnap este megint nem érzékelt a kijelző, de pár perc és képernyő be ki után helyre jött

De most reggel fél hétkor még durcásabb lett
Annyira hogy még az pofa feloldás se szkennelt, tudjátok kamera körül megy a csíkocska amikkor szkennel
Jó10 percig semmit nem tudtam vele csinálni csak képernyő be ki meg képernyő képet tudtam csinálni
Aztán eszembe jutott hogy megcsörgetem

És jött a bejövő hívás, először is nem csenget, de életre kelt a kijelző és ki tudtam nyomni a hívást
Utána újra hívtam akkor már a csengés is megjavult

Látszatra utána hiba nélkül üzemelt, de azért újraindítottam

Ez nagyon gáz, mert ha csak bejövő hívásra éled újra az nem buli, ha ép nincs közelbe senki hogy hívjon mondjuk egyedül megyek egy kocsiban akkor mégis hogy élesztem fel a kijelzőt

De biztos hogy szoftveres gond, főleg hogy hívásra minden megjavult

Én talán arra gondolok hogy a véletlen érintések elleni védelem csinálhatja, mert ugye azt csak húzással lehet feloldani, csak lehet bugos és nem hozza elő a feloldót így zárva marad a kijelző

Most kikapcsoltam
Védelem a véletlen érintések ellen
Érintésérzékenység

Több mint két évig nem csinált ilyen majd ahogy itt írtam is szeptember 20-án csinálta először [link], de akkor se ilyen keményen hogy még a pofa feloldás se ment
Hát egyre biztosabb hogy nem cseréltett akkumulátort mert ha ez sűrűsödik akkor gond lesz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5328) TaRka94 válasza bul07 (#5327) üzenetére


TaRka94
senior tag

Nekem is volt ilyen, megcsörgetett valaki, úgy helyreállt. Én azért ha eszembe van újraindítom a telót, kikapcs, várok, aztán bekapcs.

(#5329) ben11 válasza TaRka94 (#5328) üzenetére


ben11
őstag

Erre való az ütemezett újraindítás. Nálam szombat reggelenkét mindig újraindul. Nem árt a rendszernek..

(#5330) n2066


n2066
tag

egy hete frissítettem a 2021-es szeptemberi bizt.javítási szintre. Azóta még nem jött elő a korábbi gépelés közbeni elugrálás, random app váltási probléma. lehet orvosolták most? ha mégsem, majd jelzem...

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5331) bul07


bul07
nagyúr

Miért csinálja ezt ?
Megőrjít :((( :)

[kép] , [kép]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5332) ben11 válasza bul07 (#5331) üzenetére


ben11
őstag

Mi a probléma? Így nem tűnik fel semmi elsőre.

(#5333) bul07 válasza ben11 (#5332) üzenetére


bul07
nagyúr

Ja bocs

Wifi+4G egyszerre, és szinte folyamatosan

És elég sok videót nézek és mikkor ránézek mindig kiver a víz, mert csak 2GB mobil netem van, az videózással se perc alatt elmenne

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5334) n2066 válasza bul07 (#5333) üzenetére


n2066
tag

szia!
Bocsi: banális, de nincs bekapcsolva a mobiladat is? elvileg ha be is van kapcsolva, akkor ha van wifi, akkor automatikusan csak wifit használ...

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5335) bul07 válasza n2066 (#5334) üzenetére


bul07
nagyúr

De be van, de nem kellene egyszerre mind a kettőt mutatni

És nem ám úgy hogy most értem haza és rááll a wifire és marad még a 4G, hanem már rég itthon vagyok nincs ott a 4G jel de egyszer csak megjelenik, és ez a legg zavaróbb benne hogy így csinálja

Három kép három különböző időpont, mostanában sokszor csinálja

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5336) razorka777 válasza bul07 (#5335) üzenetére


razorka777
veterán

A fejlesztői beállításokban ki van kapcsolva a mobil adat mindig aktív?

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#5337) melyon válasza razorka777 (#5336) üzenetére


melyon
csendes tag

--

[ Szerkesztve ]

(#5338) Luissimo válasza bul07 (#5335) üzenetére


Luissimo
veterán

Azért mutatja, mert az LTE hiváshoz 4Gn marad, de adatot nem használ.

Az adat le-fel nyilaid a wifi ikon mellett vannak.

VoWiFit ha tudsz használniés ha bekapcsolod, akkor is ottmarad a 4 G kiirás?

(#5339) bul07 válasza razorka777 (#5336) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen ki van

(#5338) Luissimo

Volte nincs, vagyis nem aktív mert flotta jezzelő még nem kapcsoltatta be

Az egyik képen a 4G nyila is fehér(aktív)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5340) AliasB


AliasB
senior tag

Üdv mindenkinek!
Másnál sem lehet törölni a böngésző gyorsítótárat? Törlésnél úgy tűnik megcsinálja de visszalépés után ismét ott van majdnem 3GB a gyorsítótárban. Máshonnan lehet törölni csak a böngészőből nem :/ mi lehet a probléma? Még a netes kapcsolat is ki volt kapcsolva ahogy a képen látszik.

Járj nyitott szemmel.

(#5341) Shalee


Shalee
csendes tag

Sziasztok!

Feleségem telójára most jött meg a frissítés, amit rá is nyomott egyből. Azóta folyamatosan be van kapcsolva a repülő üzemmód, és nem lehet kikapcsolni. Így nem tud telefonálni, és mobiladat sincs. Gyakorlatilag használhatatlan lett a mobilja. Próbálkoztunk sim kártya cserével, safe mode, factory reset, de semmi. Hallott már valaki ilyenről, tudtok rá megoldást?

(#5342) n2066 válasza Shalee (#5341) üzenetére


n2066
tag

Szia próbáljátok meg odinnal feltenni a rendszert leírás m sammobile honlapon található. Az teljes gyalulás és a rendszer full újrarakása

[ Szerkesztve ]

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5343) Shalee válasza n2066 (#5342) üzenetére


Shalee
csendes tag

Sikerült visszaraknom rá Odinnal a májusi verziót. A hiba továbbra is megmaradt...

(#5344) toto0569 válasza Shalee (#5341) üzenetére


toto0569
addikt

A FR-t recovery menüből csináltad?

(#5345) n2066 válasza Shalee (#5343) üzenetére


n2066
tag

Ne frissítsétek, hanem esetleg várjátok meg a 4-5 hónap múlva érkező update-t. és azt majd odinnal tegyétek fel... szerintem.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5346) toto0569 válasza n2066 (#5345) üzenetére


toto0569
addikt

én frissítettem és semmi bajom vele

(#5347) Shalee válasza toto0569 (#5344) üzenetére


Shalee
csendes tag

Igen, onnan.

(#5348) toto0569 válasza Shalee (#5347) üzenetére


toto0569
addikt

És a telefon újraindulása után nem kéri a szolgáltató választását? Mert először is azt keresi meg...
Az utolsó két hozzászólásban ott a válasz

[ Szerkesztve ]

(#5349) Shalee válasza toto0569 (#5348) üzenetére


Shalee
csendes tag

Nem kéri.

Igen, külföldi fórumokon is azt olvastam, hogy hasonló hibát hivatalos Samsung szerviz sem tudott javítani. Mondjuk, ez egy kicsit gáz, egy frissítés után használhatatlan a teló...

(#5350) toto0569 válasza Shalee (#5349) üzenetére


toto0569
addikt

Service menüben teszt ,vagy ha lehet akkor ott kikapcsolni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.