Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) worxland válasza bul07 (#4497) üzenetére


worxland
addikt

Érdemes megvárni az Android 11-et, onnan van lehetőség arra (ha a Samu is akarja), hogy a biztonsági frissítések a Play Áruházon keresztül, direktben a Guglitól jöjjenek, és akkor eldöntheted, hogy elég csak azokat felrakni (nem fogják talán lassítani a telefont) vagy akarod az új funkciókat/javításokat is (és akkor a Samu frissítéseit is telepíted, ami esetleg jobban lassítja a telefont).

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#4502) worxland válasza Imi1981 (#4500) üzenetére


worxland
addikt

Huawei P Smart (2018) Android 8-al pörgött, 9-el látványosan elgondolkozott olyan appok és rendszeralkalmazások betöltésén, amik addig villámgyorsak voltak.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#4503) Nordik


Nordik
őstag

Én telepitettem a frissítést, igazából nem veszek észre változást, hasonlóan jó mint eddig. Negatívum egyelőre nincs. :)

(#4504) bul07 válasza Imi1981 (#4500) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát én úgy is éreztem hogy a verzió nem változott csak a szokásos kis frissítések jöttek, és egyre egyre akadozottabb lett

Csak ugye nehéz megállni a telepítést

W10-re is azért nem váltottam még mert ha jól tudom még mindig nem megoldott a frissítések kikapcsolása

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4505) balinlin válasza bul07 (#4504) üzenetére


balinlin
senior tag

Egy idő után meg ha nem elég friss a security patch megeshet hogy pl. banki app nem működik, ami jobban használhatatlanná tesz (számomra) egy telefont számomra.

Win10-en is kikapcsolhatók a frissítések. Nekem akkor tölti le és telepíti, amikor én mondom neki.

(#4506) bul07 válasza balinlin (#4505) üzenetére


bul07
nagyúr

Én az Erste banknál vagyok, és nem fogom az a rossz appjukat használni

Egyszerűen nem tudták megoldani hogy app használata mellet PC-s belépésnél megmaradjon a sms-es belépés azonosítás
Jó mondjuk ez fél éve volt akkor nem kis szenvedés árán tudtak csak visszarakni a sms belépésre, volt olyan telefonos ügyintéző hogy nem tudta megcsinálni, másik másnap megtudta
Azóta nem kísérleteztem vele

W10 na akkor ránézek, mert így már talán talán

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4507) n2066


n2066
tag

Nekem is megjött a frissítés, semmi extrát nem tapasztalak. csak a sec.patch szept 1-i. Igazából olyat még soha nem hallottam, vagy olvastam, hogy a kizárólag a security patch elavultsága miatt törtek volna fel androidos telót. De van egy olyan érzésem, hogy pie-on sokkal jobb volt a rendszer. Mintha 10-esen egy milisecundumot gondolkodna minden menüben, minden appnál... szóval szerintem egy nagy összeesküvés áldozatai a telefonhasználók, akik 2-3 milliárdan is lehetnek a földön :F :Y Lehet, hogy placebó, de az apple lebukott pár éve pont emiatt... szóval a többi gyártót se kell félteni...nem lehet bízni egyikben sem valójában. Ha esetleg 4-5 év múlva lecserélném az A70-et - en adj Isten előbb, mert tönkre menne - akkor max 35-40 ezer Ft-ot adok telóért. Az se érdekel, hogy nincs frissítés olcsóbb sziamiau, redmi stb... Ha nem játszik rajta az ember akkor igazából felső alsó vagy alsó közép kategóriás teló is bőven elég... manapság a középkategóriás telefonok is korrekt hardverrel vannak felruházva. kérdés: a gyártó milyen szutyok szoftverrel kúrja el.... nem optimalizálnak eléggé... stb....

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#4508) bul07


bul07
nagyúr

Bárkinek okozott bármilyen gondott a mostani frissítés?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4509) apaszka


apaszka
veterán

Sziasztok!
A feleségem lehalkítja a telefont és nem ébreszt.
Ez ennél természetes?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4510) bul07 válasza apaszka (#4509) üzenetére


bul07
nagyúr

Lehalkítja vagy Néma üzemmódba teszi?

Nálam ébreszt Néma üzemmódban is.

Esetleg egy másik ébresztő alkalmazást megpróbálhat, bár nehéz jó találni mert ingyenesek tele vannak reklámmal
[link] Talán ebben nem ennyira idegesítő a reklám megoldás

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4511) balinlin válasza bul07 (#4508) üzenetére


balinlin
senior tag

Nekem nem.
Szerintem ha lenne gond, akkor már jelezték volna a fórumtársak.

(#4512) worxland válasza bul07 (#4508) üzenetére


worxland
addikt

egyelőre semmit

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#4513) Nordik válasza bul07 (#4508) üzenetére


Nordik
őstag

Az előző frissítés is már teljesen jó volt, valamit reszeltek rajta a háttérben de változást sebességben vagy bármiben nem veszek észre.

(#4514) bul07


bul07
nagyúr

Köszi mindenki akkor felrakom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4515) ben11


ben11
őstag

Én ennyi újdonságot fedeztem fel:

(#4516) DrBubo77 válasza ben11 (#4515) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

És mi van alatta felirat? Mert a képen látható része nem túl beszédes.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#4517) balinlin válasza DrBubo77 (#4516) üzenetére


balinlin
senior tag

Vagy vak vagyok vagy nekem nincs is ilyen ikonom.

(#4518) ben11 válasza DrBubo77 (#4516) üzenetére


ben11
őstag

Hívás és üzenet más eszközön.

@balinlin
A lehúzható panel 3 pöttye alat jelent meg újként. Onnan lehet behúzni a használandók közé.

[ Szerkesztve ]

(#4519) balinlin válasza ben11 (#4518) üzenetére


balinlin
senior tag

Így megvan.

(#4520) Nordik


Nordik
őstag

Amúgy nekem amióta megvan a telefon nem csináltam gyári visszaállítást még a foverzio váltásnál se.
Ellenben minden frissítés után csinálok egy cache törlést. Soha nem tapasztaltam semmilyen hibát. Ez elég lehet?

(#4521) FeZ... válasza Nordik (#4520) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Azt nem tudom, de én még azt sem csináltam semelyik frissítés után sem és nincsen gondom a készülékkel. (kop-kop) :))

(#4522) hogabesz válasza FeZ... (#4521) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Nálam szintén ez van. Sose csináltam semmit és nincs gondom vele.

(#4523) TaRka94


TaRka94
senior tag

Én csináltam fr-t verzióváltásnál meg szoktam cache törlést is időközönként, de 10 óta nem úgy bírja az akksi. Mostani frissítés után most így vagyok ami szerintem jobb.

(#4524) n2066


n2066
tag

Sziasztok! Én minden frissítés után, legyen sima, vagy fő verzió, csinálok cache törlés, lehet placebó, de nem venni észre különbséget amúgy. Annó a huaweienen sose csináltam semmit frissítések után, és mai napig pöpec a p9 plus.
A hivás és üzenet más eszközön nekem személy szerint irreleváns feature, felesleges, mivel csak ez az 1 samu eszközöm van és marad is jó sokáig... nem veszek semmi őlus kiegészítőt, mivel nincs rá szükségem. Amúgy
hasznos lehet annak akinek mindene samu. A mikrósütőmet -az még samu - meg nem akarom felvenni :) :DD

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#4525) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Új update után nem megy az otp smartbank, allandoan leall. cache partition törlés volt.
Bármi tipp? Mielőtt idegbajt kapok? :D

(#4526) Pietrosz válasza Pietrosz (#4525) üzenetére


Pietrosz
addikt

Adatok törlése megoldotta....
De lefőttem azért.

(#4527) n2066 válasza TaRka94 (#4523) üzenetére


n2066
tag

Már a 10-esen is kezd magához térni az akkuidő. Emiatt veszélyesek a frissítések, tuti elszúrnak vmit a jó rendszeren. amúgy mérsékelt használattal majdnem 4 full napot is bír a teló, átlagban 2-3 nap megvan.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#4528) n2066


n2066
tag

Ujjlenyomat szenzor fóliával és anélkül többször tesztelve ugyanaz az eredmény, 10/8-9 alkalommal pontos, jó.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#4529) Imi1981 válasza n2066 (#4528) üzenetére


Imi1981
veterán

Frissítés után valahogy mindig jobb az ujjlenyomat olvasó csak az a baj, hogy csak egy ideig és utána szép lassan romlik a hatékonyság és olyan lesz mint volt. Legalábbis eddig így volt . Sokat javult a kezdetekhez képest de még mindig nem az igazi.

(#4530) FeZ... válasza Imi1981 (#4529) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Bizony, 9-ről 10-re hihetetlen jó lett az ujjlenyomat olvasó, örültem is, mint majom a farkának. Azután szépen lassan visszaromlott. :(

(#4531) vipviform válasza balinlin (#4517) üzenetére


vipviform
senior tag

Hát én sem, nálam sincs /Media Markt, független/

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#4532) balinlin válasza vipviform (#4531) üzenetére


balinlin
senior tag

4518-ban a megoldás

(#4533) vipviform válasza balinlin (#4532) üzenetére


vipviform
senior tag

Sajnos, ha lehúzom a három pöttyöt nálam nincs ilyen opció...

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#4534) balinlin válasza vipviform (#4533) üzenetére


balinlin
senior tag

Azon belül gombok sorrendje

(#4535) vipviform válasza balinlin (#4534) üzenetére


vipviform
senior tag

Köszi, én kérek elnézést!!! :R

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#4536) balinlin válasza vipviform (#4535) üzenetére


balinlin
senior tag

Nincs mit! :)

(#4537) Virág et. válasza FeZ... (#4530) üzenetére


Virág et.
senior tag

Lehet, hogy frissítés alatt - mivel nem tudsz mit csinálni a telefonoddal csak nézegeted - önkéntelenül is letörlöd a kijelzőt, ezért jobb utána az ujjlenyomat-szenzor :D

(#4538) n2066


n2066
tag

Jó ha "pang" a fórum néha, ez azt jelenti egyenlőre nem szúrták el a szoftvert....

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#4539) bul07 válasza n2066 (#4538) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha már szóba hoztad :DDD

Hát nálam nem lett olyan jó

Feloldással van bajom

Én pofát meg képet használok
És kép esetén néha néha gondolkozik hogy feloldjon e, pofa marad olyan amilyen volt, hol jó hol nem

Előtte nem gondolkozott soha ahogy meglett a kép feloldott, most van hogy várni kell
(Így kezdődött a A5 2016 esetén is, jött frissítés és alap dolgok lassabbak lettek gondolkozott a telefon, amikkor már a tárcsázás is gondolkozott kezdett igazán bosszantani)

Szívem szerint csak húzás és pofa lenne, de úgy nem lehet(pofa érzékelés oldalsó gomb nyomása esetén)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4540) n2066 válasza bul07 (#4539) üzenetére


n2066
tag

Szia! Nálam arc+ujjlenyomi + smart lock is van. az újjlenyomat: 10/8-9 nagyjából jó, arc: 10/10, smartlock 10/9 nem rossz arány... Ki tudja mi a fene van minden egyes készülékkel, úgy látszik ahány db telefon, annyiféle gebasz, gond, vagy épp mázli és semmi.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#4541) bul07 válasza n2066 (#4540) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez a legutolsó frissítés óta ilyen
És azóta már próbáltam ki be kapcsolni is, mármint a védelmeket
Ha nincs semmi csak húzás se perc alatt feléled

Ha nagyon elkezd zavarni áttérek a semmi védelemre :(((

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4542) n2066 válasza bul07 (#4541) üzenetére


n2066
tag

Igen én is anno gondolkodtam a zéró védelmen, gyors kényelmes egyszerű... picit "félelemből" nem teszek ilyet. Amúgy meg nagyon csekély az esélye, hogy vki elhagyja a mobilját. Erre vigyázunk még a szemünk fényénél is jobban.-... szóval a zéró védelem szerintem is bejövős lesz előbb utóbb...

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#4543) balinlin válasza n2066 (#4542) üzenetére


balinlin
senior tag

Én annál jobban parázok, minthogy így használjam.
Ráadásul akkor az egyéb appok ujjlenyomatos beléptetése is kuka lenne...

(#4544) Cheesy válasza bul07 (#4541) üzenetére


Cheesy
őstag

Először én is úgy használtam. Csak mivel zsebben hordom elkezdett a tudtomon kívül mindenfélét csinálni a telefon.
Az arcfelismerője és az ujjlenyomat beolvasója egy kalap szar. Maga a telefon is kezd azzá válni, pusztán a használattól is. Lassú, akad, igazi hamisítatlan android feeling. Iphone XR-ről volt muszáj erre váltanom, bárcsak visszamehetnék ios-re... :(

www.vakbelmutet.hu

(#4545) bul07 válasza Cheesy (#4544) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem telefoné és nem az android hibája hanem a Samsungé
Millió egy telefonra kell megcsinálniuk a frissítéseket és nem fordítanak rá elég figyelmet
Így egy két hiba mindig akad csak nem reagálnak rá elég gyorsan, mert egy telefonon előjövő hiba relatíve keveseket érint

ios is ordas hibákat tud produkálni, csak ott kénytelenek gyorsan reagálni mert mind ugyanazt használja

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4546) Azharel válasza Cheesy (#4544) üzenetére


Azharel
aktív tag

Egyet értek, az ujjlenyomat olvasótól az arc felismeréstől kezdve a kameráig egy rakat f*s. A bekapcsoló gomb is hangosan kattog már.

(#4547) Imi1981 válasza Cheesy (#4544) üzenetére


Imi1981
veterán

Azért az iPhone xr teljesen más kategória árban és amúgy is ! Nem csodálom hogy vissza lépésként éled meg. Nem is értem a hasonlatot.
Nekem amúgy a sebességével semmi problémám nincs (kategória sebességét hozza). Nekem az ujjlenyomat, arcfelismerés és a térerő (főleg ez) volt a problémám vele. Még mindig meg van tartalék telefonnak és használom is néha de a xiaomi mi note 10 lite sokkal jobb ebben a három dologban ami a bajom volt vele (ujjlenyomat olvasó, arcfelismerés és térerő). Nem lenne rossz teló csak ilyen alap dolgokban csinálták volna kicsit jobbra. De sebességben szinte egyformának érzem (picit gyorsabb talán a mi note 10 lite). A71 azért szerintem jobb ahogy olvasom fórumjában. Azon már javítottak ezeken a hibákon. Bár azért nem tökéletes az sem.

[ Szerkesztve ]

(#4548) bul07 válasza Imi1981 (#4547) üzenetére


bul07
nagyúr

A71 marha drága 120-130e Ft alatt még nem volt
Az a baj hogy minden gyártó kezd elszállni az árakkal

Kíváncsian várom a Poco X3 teszteket [link]
200$ körüli áron már elhozható a 6/128-as

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4549) DrBubo77 válasza bul07 (#4548) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

Érdekes módon az A70 is tartja az árát, most is 126e fölött van.
A tavalyi 90 ezres BF áron jó vásár volt. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#4550) Pferi válasza DrBubo77 (#4549) üzenetére


Pferi
senior tag

Én a Turbado-n fogtam ki egy újracsomagolt karcmenteset 59.990-ért 😃

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.