Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) CartmanLand0 válasza Imi1981 (#4185) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Sajnos ez van .... Visszavittem, elötte hivtam a Samsungot, annyit mondtak, hogy vigyem ide vissza a kis szervizbe, mondjam hogy küldjék fel a központba ... Elvileg kicserélik a hátlapot illetve a kijelzőt megint.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#4202) n2066


n2066
tag

Ismét előjött a gépelés közbeni elugralás. Azzal próbálom kiküszöbölni hogy lassan pötyögök vagy a flowt használom. Ez bevált. Ha gyorsan gépelek akkor jön elő. Úgy látszik ezzel kell együtt élnünk. Igazából siralmas a samu support mm ill. a frissítések se segítenek..
Tényleg ipari hulladékot és környezet szennyező szarokat gyárt a samu. De az összes gyártó véleményem szerint. Következő telefonom a legolcsóbb butafon lesz. Pazarlás kiadni ilyenekre egy petákot is.

[ Szerkesztve ]

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#4203) bul07 válasza n2066 (#4202) üzenetére


bul07
nagyúr

De hogy van az hogy nem minden telefon estén van ez, nem lehet hogy összeakad valami telepített alkalmazással
Mert nálam még sose jött elő ez a gépelés közbeni elugralás

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4204) Nerd válasza n2066 (#4202) üzenetére


Nerd
aktív tag

Nem a vekony keret miatt ersz hozza a kijelzohoz? En csak olyan tokkal tudom hasznalni ami vastagabb a telefon szelen. Tok nelkul osszevissza elnyomkodom en is.... nagyon fancy a vekony keret csak hasznalni nem lehet :)

(#4205) Imi1981 válasza Nerd (#4204) üzenetére


Imi1981
veterán

Nem a vékony széle miatt van ! 9-en nem volt pedig ugyan ilyen volt a széle:) . Ez egy hiba . Nálam a tegnapelőtti frissítés óta nem jött elő de szerintem előbb utóbb előfog.
Amúgy lehet összeakad valamivel de ezt kideríteni kínlódás. Meg hát 9-en nem akadt össze?

(#4206) balinlin válasza Nerd (#4204) üzenetére


balinlin
senior tag

Nem vagy egyedül, S6 óta kötelező nekem a tok a telefonra, mert nélküle használni sem tudom.

(#4207) polonic


polonic
félisten

Üdv,

TMH romos a készülék. Meg lehet azt csinálni, hogy XEH-re váltson át úgy, hogy megmarad minden a telón?

(#4208) namilegyen válasza bul07 (#4203) üzenetére


namilegyen
tag

Szerintem senki másnak...

(#4209) Imi1981 válasza namilegyen (#4208) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem is előjött eddig a gépelés közben elugrás! Azért mert neked nem jött elő attól még létező hiba! Rajtam kívül itt ha jól emlékszem két embernek csinálja ezt még. Lekopogom a mostani frissítés óta nem jött elő. Remélem nem is fog mert nagyon idegesítő.

(#4210) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok!
Olvasgatom itt a gépelési problémátokat.Ez a gyári billentyűzetnél laggol?
Én már mióta Androidos vagyok(jelenleeg A50)SmartKeyboard Prot használok és kifogástalan.Nagyon jól testreszabható és Emoji-t is tartalmaz.Különböző stílusú billentyűzetet tartalmaz.Egy próbát megér,aki szenved a mostanival.
Bocsi !

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4211) Imi1981 válasza gjoco1 (#4210) üzenetére


Imi1981
veterán

Nem laggol hanem másik alkalmazásra (ami a háttérben fut) ugrik át gépelés közben. Tök mindegy melyik billentyűzetet használod és csak 10-es droidon kezdte ezt csinálni. Az anysoft nekem nem tetszik mert a javaslatai nagyon gyengék és én azt használom .Meg valahogy anysofton mindig félreütök. Nekem a shiftkey,gboard és a Samsung billentyűzetek tetszenek.

De mint írtam az utolsó frissítés óta eddig nem jött elő ez a hiba (nálam) .

Most nézem te smart keyboardot írtad ! Benéztem kicsit 🙂 . Az tényleg jó és lehet kipróbálom megint mert már régen használtam.

[ Szerkesztve ]

(#4212) gjoco1 válasza Imi1981 (#4211) üzenetére


gjoco1
addikt

Értem.....Ahogy írtam is,Samu A50 telcsin is ezt használom 10-en,de semmi gond vele.
Imádom.....Ha egy új telcsit lakok be,szinte első körben ezt teszem fel,hogy ne b@sszam fel az agyam idő előtt. :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4213) csonkadavid válasza polonic (#4207) üzenetére


csonkadavid
tag

Ha jól tudom a régió váltás mindenképpen adatvesztéssel jár. Egyébként lassan én is elszánom magam. Eddig max 1-2 héttel volt lemaradva a telekomos frissítés, de most már ott tart a dolog, hogy 10 ből csak az elvileg visszavont verzió van. Kezd tele lenni a tököm ezzel. Nem akartam a jól beállított rendszeremet elbarmolni, de lassan muszáj lesz.

(#4214) bul07


bul07
nagyúr

Akkor mehet a mostani frissítés[kép] nincs gond vele, mert én már nem merem egyből telepíteni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4215) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok!

Próbálta már valaki a telefont vezetékes Xbox 360 kontrollerrel? Működik vele? Pl. az nvidia streames játékait használva ( Geforce Now )?

(#4216) fezsoo válasza bul07 (#4214) üzenetére


fezsoo
aktív tag

3 napja feltettem. Eddig semmi negatívumot nem vettem észre.

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#4217) Imi1981 válasza bul07 (#4214) üzenetére


Imi1981
veterán

Én is kb három napja raktam fel és úgy tűnik még a gépelés közben elugrás hiba is javítva lett.
A másik,hogy az aksival sokkal jobban bánik ! Nekem feltűnően jobb lett a kijelző idő és amúgy is észrevettem hogy sokkal tovább bírja. Most eddig csak pozitívum az új frissítés.

(#4218) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Aki telenor kártyán keresztül netezik, le tudja mérni párszor, hogy mennyire a LTE sebesség. Nálam a Letöltés nem nagyon haladja meg a 20Mbps-t :W a Fel ennél is sokkal rosszabb akár full térerő esetében sem. Sokszor inkább 4-5Mbps a letöltés.
Én pl ezzel a progival teszteltem:

A Wifi sebesség ok, mert 100as netem van, wifi-n simán elérni a 80Mpbs-t.

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#4219) Septum15 válasza FireFox1996 (#4218) üzenetére


Septum15
aktív tag

Nem a legjobb térerő mellett három egymás utáni mérés ilyen értékeket adott.

(#4220) soldi3r válasza FireFox1996 (#4218) üzenetére


soldi3r
veterán

Jelen pillanatban 170-175 Mbps.

E30 (oo=[][]=oo)

(#4221) worxland válasza FireFox1996 (#4218) üzenetére


worxland
addikt

107/59.
158/46
60/35.

Mindezt lakásban mérve, a leglassabb az erkélyen volt. Finoman szólva is ingadozó.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#4222) TaRka94


TaRka94
senior tag

Rákerestem ma frissítésre. Februári patch van még rajta.

Ezt hozta :
kép link

Mondjuk lehet valami wifivel volt mert mobilnettel már nem hozta.

[ Szerkesztve ]

(#4223) TaRka94 válasza TaRka94 (#4222) üzenetére


TaRka94
senior tag

Ma megjött telekomra.

(#4224) Dayerdroid válasza TaRka94 (#4223) üzenetére


Dayerdroid
tag

Fel is raktam. Ez vajon az első vagy a második vagycegybe mindkettő?

(#4225) csonkadavid válasza Dayerdroid (#4224) üzenetére


csonkadavid
tag

3 in 1. 😁 BTF1/BTE2/BTB9 . Nem kapkodták el.
Utolsó pillanatban érkezett már töltődik le az Xeh, csak nagyon lassan jön.

(#4226) TaRka94 válasza Dayerdroid (#4224) üzenetére


TaRka94
senior tag

Nekem februári volt a biztonsági frissítés ez áprilisi.

(#4227) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Az ujjlenyomat olvasó fel van pörögve 😀😀

(#4228) Imi1981


Imi1981
veterán

Azt hiszem kijelenthetem az utolsó frissítés óta nem jött elő a gépelés közben elugrás hiba ! Azért már pár nap eltelt és egyszer sem csinálta így úgy gondolom már nem is fogja ( előtte naponta többször előfordult) . Ennek nagyon örülök mert nagyon idegesítő volt. A másik,hogy sokat javult az akkuidő ! Szerintem most tökéletesen hozza a 9-es droid szintjét (ha nem jobb ! ) . Most elégedett vagyok a frissítéssel .

(#4229) vipviform válasza Imi1981 (#4228) üzenetére


vipviform
senior tag

Nálam is hasonló a tapasztalat, sőt a videó stabilizálás változás ugyan csak nagy látószöggel megy, de nagyon szuper, ugyan nem Gimball, de közelít! Lépcsőztem, sétáltam, forogtam, tök jó!

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#4230) FireFox1996 válasza worxland (#4221) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Köszi kollégák! Úgy látszik a telefon tudja az LTE sebességet, csak valószínű, hogy elég rossz helyen lakom (Bp, egyik külső kerület központjában), gyenge a Telenor jele, mert másik 2 külön telefonon (Huawei + Motorola) is néztem, és ott sem jobb a vétel.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#4231) bul07


bul07
nagyúr

Ti megtaláltátok már a tökéletes üvegfóliát?

Nekem még nem jött össze
Vicces az hogy eddig a legjobb amit még akkor rendeltem mikkor meg se jött a telefon, azt felraktam majd egy éve azóta csak rendelgetem őket hátha találok jót de nem jön össze

Egyszerűen mind kicsi nem takarja teljesen a teleont, az meg hogy néz ki hogy 1-2mm a szélén nincs takarva
Ma is jött két fajta hát ezek meg még kisebbek mint eddig :((( , pedig ezzel az eladóval eddig megvoltam elégedve az előző A5(2016) telefonomra csak tőle vettem

Már szép kis gyűjteményem van

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4232) worxland válasza bul07 (#4231) üzenetére


worxland
addikt

Nem egyszerű. Erre még csak csak, volt, ami 1-2 milliméterrel volt kisebb, de ami ma jött a gyerek A71-ére, az fél centivel kisebb a kelleténél.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#4233) bul07 válasza worxland (#4232) üzenetére


bul07
nagyúr

Az szép

Amúgy ha van itt Berettyóújfalusi és úgy hozná a sors hogy kellene neki üvegfólia akkor írjon privátot, havonta egyszer biztos bent járok
Megegyezünk tuti :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4234) n2066 válasza bul07 (#4231) üzenetére


n2066
tag

Szép készleted van belőle. Boltot nyithatsz :DD lassan. Én dunántúlon lakom kis városban. Bementem a nálunk lévő 2 gsm bolt egyikébe. Noname snassz gsm bolt. És az első üveg fóliát amit a srác ajánlott rá is tette. Ez pont 1 éve volt júlí. 1.-én. Azóta az van fenn és nekem tökéletesen megfelel. Kb 1 mm -el kisebb mindenhol , mint a kijelző pontosan. De abszolút nem zavaró. Fánj.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#4235) fezsoo válasza bul07 (#4231) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Aliexpressről jött egy betekintésgátlós. Vagy mi a neve. Hogy oldalról ne tudják nézzni mit csinálsz.
Tökéletessen fedett minden hol. De sajna annyira sötétitett, hogy full fénynél kint nem láttam semmit. :N
Így leszedtem.
De mint írod is. Mind valahol kissebb mint kellene.
Marad a megalkuvás :((

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#4236) Imi1981 válasza bul07 (#4231) üzenetére


Imi1981
veterán

Üvegfóliát csak uv gél-est találtam régebben ami 100%-ban takart de azt nem ajánlom mert könnyen befolyik a hangszóróhoz (hiába ragasztod le) és nehéz kipucolni. Én egy jópár hónapja hydrogel fóliát használok és elég jó. Mindenhol feltapad a széleken is . Csak ez azért karcolódik valamelyest idővel.

(#4237) bul07


bul07
nagyúr

Hát igen, most éjszaka megint kerestem egyet meg is rendeltem 0.94$-ért , át meglátjuk

De lassan feladom a tökéletes üvegfólia megkeresését, bár még jó másfél évig számolok a telefonnal

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4238) FeZ... válasza bul07 (#4231) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Én meg a bumszli tokom miatt pont olyanokat kerestem, ami kisebb picit, hogy a tok széle ne szedje fel a fóliát. :B Mondanám, hogy vennék át tőled újat, ha van, de pont most cserélném a tokomat, ahhoz még nem tudom milyen fog passzolni.

(#4239) ben11


ben11
őstag

Ha már üvegfólia! Találtatok olyat, amivel tényleg normálisan működik az ujjnyomatolvasó?

(#4240) Imi1981


Imi1981
veterán

Üvegfóliával nekem egyikkel sem volt igazán jó. Hydrogel fóliával elég jó volt (majdnem jobb mint fólia nélkül) csak az azért karcolódik. Most fólia nélkül használom mert meguntam hogy mindegyik ront a minőségén valamelyest és így a legszebb a kép. Sajnos nekem száraz a kezem és akkor nem működik az ujjlenyomat olvasó. Ha minimálisan nedves ( nem vizes csak nem száraz) akkor nagyon jól működik ! Ha kézkrémet használok és már nem krémes a kezem de nem is száraz akkor is tökéletes! De szárazon nem old fel! Ezért volt jó a xiaomim hátlapi ujjlenyomat olvasója ami csak Vizes kéznél nem oldott fel de minden más helyzetben mindig és villámgyorsan feloldott. Sokat javult 10-el az ujjlenyomat olvasó de tökéletes sosem lesz. Akinek kicsit is izzadós a keze annak tutira nincs problémája vele.

(#4241) TaRka94 válasza Imi1981 (#4240) üzenetére


TaRka94
senior tag

Én iscígy vagyok vele, ezzel az új frissítéssel meg még jobb lett de lehet csak beképzelem :D

(#4242) andrew01 válasza TaRka94 (#4241) üzenetére


andrew01
tag

Nem hiszem, hogy beképzeled : ) A kis updatek jól helyrepofozták, jobb mint újkorában :D
Akku is szárnyal újra, mint anno Pie-on.. a csend és nyugalom itt a topicban is jó jel :D

(#4243) n2066


n2066
tag

Bontom a csendet kissé. Tudja-e valaki, hogy a közepes energiatakarékos üzemmód beállítás után miért kapcsol át az optimalizált, több akksit zabáló módba. ? 2 naponta manualisan kell visszaállítanom. Ez sztem bug . Vagy van rá megoldás hogy véglegesen közepesen maradjon? Köszi

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#4244) Imi1981 válasza n2066 (#4243) üzenetére


Imi1981
veterán

Ezt link kapcsold ki .

(#4245) TaRka94 válasza andrew01 (#4242) üzenetére


TaRka94
senior tag

Igen ez igaz, nekem lehet kell majd egy FR lehet mert néha 5-6 %ot merül álltában este. Valamikor meg csak 1et.

(#4246) n2066 válasza Imi1981 (#4244) üzenetére


n2066
tag

Köszi a segítséget. Nem gondoltam hogy ily egyszerű. :W :DD amúgy béke és nyugi van. Tényleg jó most a 10es droid.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#4247) bul07


bul07
nagyúr

Hát én nem vagyok elájulva az utolsó frissítéstől, nálam mintha rosszabb lenne mint előtte az üzemidő

Meg olyat tapasztalok hogy hiába van wifi csatlakozva nincs internet ha egy pillanatra váltok mobil netre akkor utána wifin is helyre áll a net

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4248) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Szépen tökéletesre csiszolták az ujjlenyomatos oldást. :R Már az animációnak sincs ideje végigmenni, a zöld gyűrűk már a felnyitott képernyőn fade-elnek ki.
A minőségre most már írhatok végleges konklúziót. Megjelenés óta megvan, és karctalan. Se tok nincs rajta, se fólia. Jól döntöttem amikor minőségi telefont kerestem, nem prémium áron, és ezt választottam. :)

[ Szerkesztve ]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#4249) bul07 válasza RubbishBin (#4248) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen ár az jó volt tavaly nyáron (Én 99.990Ft vettem július elején)

Én csak hüledezek hogy most A51-es adnak most 110-120e Ft-ért, A71 meg sokkal több (rendes garanciával)

Ha így mennek fel az árak a következő telefonom nem Samsung lesz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4250) Imi1981 válasza bul07 (#4247) üzenetére


Imi1981
veterán

Ez tényleg nagyon gyenge képernyő idő . Nálam az üzemidő javult és úgy összességében majdnem elégedett vagyok a telóval . A térerő gyengeség a bajom vele de ez mindegyik droidon gyenge volt ezen a telón (másik telómhoz képest ) . Ja és tényleg nagyon drágák lettek az új telók . Én is szerintem vissza megyek majd xiaomira hacsak nem lesz valami olyan akció az előfizetéshez amit nem hagynák ki .

RubbishBin
Azért nem tökéletes az ujjlenyomat olvasó! Ha tökéletes lenne akkor tök száraz ujjamra is feloldana ! De úgy nem old fel . Persze azért ritkán száraz a kezem mert utálom és használok kézkrémet és úgy valóban nagyon jó az ujjlenyomat olvasó. Persze akinek nem nagyon száraz a keze/ujjai annak tökéletes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.