Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) fezsoo válasza FireFox1996 (#4399) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Én igyekszem mindig úgy és onnan remdelni. Ahol 2 év a gari.
De ezek után már ez sem biztos.
Akkor hogy válasszon az ember higy ne.lőjjön mellé? :F

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#4402) namilegyen válasza fezsoo (#4401) üzenetére


namilegyen
tag

Nekem még egy telefonom sem volt meg két évig. Nyilván a két év jobb mint egy, de csak ezért nem veszek drágábban telefont.

(#4403) bul07 válasza bul07 (#4397) üzenetére


bul07
nagyúr

Keresek két önkéntest akik bevállalnának 1-1db üvegfólia rendelést

Hármat néztem ki teszt gyanánt hogy méret minél nagyobb legyen, egyet én rendelnék meg de marad kettő amiket másoknak kellene

Én ezt megrendelem [link]

Erre a kettőre kellene ember
1, [link]
2, [link]

Csak annyit aki megrendeli bármelyiket hogy beírja ide hogy egyest vagy a kettest megrendelve

És majd ha megjön akkor lemérve beírja ide, és ha még az ár is marad lehet rendelni belőle

Amúgy van olyan normális eladó aki ki meri írni a méretett, hogy ha megfelelő akkor
157x70[link], ez ugye kisebb mint ahogy kellene 3 és 2mm-rel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4404) balinlin válasza bul07 (#4403) üzenetére


balinlin
senior tag

És miért kell ehhez önkéntes?

(#4405) fezsoo válasza namilegyen (#4402) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Félre értettél. Nem drágábbat veszek. Azt keresem hol van elfogadható árban 2 év garival.

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#4406) Cheesy válasza bul07 (#4403) üzenetére


Cheesy
őstag

Én hétfőn rendeltem 2 db-ot ebből (ha eltosznám a felrakást, kell egy tartalékba :DDD
160x72mm az egyik hozzászólás szerint.

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#4407) bul07 válasza Cheesy (#4406) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak nem :)
Lehet nem láttad de ezt linkeltem pár napja, vagy most fáradtan nem vágom a poént ha annak szántad
Amúgy én írtam azt az értékelést, én még 0.94$-ért vettem ingyenes szállítással, olyan 45napra jött meg

(#4405) fezsoo

Rá kell kérdezni az adott üzletnél vagy maradni a beváltaknál
Szolgáltatók Voda, Telekom, Telenor
Extreme Digital, Media Markt, sestore.hu
És még ipon-tól is Magyar gyártói garanciásat vettem anno a A5 2016-ból

De az is megoldás hogyha megjön a telefon először is a magyar garancia papír, majd telefon a Samsungnak, ha nincs meg a második év akkor 14napon belül el lehet állni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4408) Luissimo válasza Cheesy (#4400) üzenetére


Luissimo
veterán

A beerkezo ertesitesek ne nemitsok le a netes radiok es a zenelejatszo streamjet feladat Androidos megoldasanak mikentje engem is erdekelne.
Lehet hogy az ertesitesbeallitasoknal kellene.keresni az optimalis beallitast esetleg.
Bringan zenet hallgatva, barmely forrasbol egy mail vagy egyeb olyan ertesites erkezesokor amik megjelennek.a.lezart kepernyon vagykiadnak egy rovid figyelmezteto hangot, siman lehallkitjak a blututin szolo zenet.
Az se lenne jo megoldas, ha kikapcsolnam a hangot es nemara raknam, mert akkor lemaradok az inforol, hogy valaki eppen penzt kolt a kartyamrol.😃
Mi a megoldas?

[ Szerkesztve ]

(#4409) Luissimo válasza Luissimo (#4408) üzenetére


Luissimo
veterán

bocsi a telefonos helyesen nemirasomert :D

(#4410) Cheesy válasza bul07 (#4407) üzenetére


Cheesy
őstag

Tényleg rendeltem kettőt. Baj van a termékkel? :F

www.vakbelmutet.hu

(#4411) fezsoo válasza bul07 (#4407) üzenetére


fezsoo
aktív tag

#4397 egyet rendeltem belőlle.

Ez is egy opció. De remélhetőleg ez letisztázódik és úgy kerül ki minden adatlapra. Hogy milyen garancia jár a készülék mellé.

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#4412) bul07 válasza Cheesy (#4410) üzenetére


bul07
nagyúr

Nincs gond tényleg jó méret(már ha olyat küld mint nekem)

Jelenleg is ilyen méretű van rajta, és én vadászok az ekkorára, ha maradt volna a 1$ár akkorrendeltem volna mégtőlle vagy 3db hogy legyen tartalék, de ilyen megemelt áron nem

Sajnos van vagy 7-9db ami kissebb és azokat nem szeretném felrakni

Amúgy jövőhéten járok Debrecenbe csokiért , cserébe tudok adni ha valaki meglenne szorulva, csak ahogy írtam is kb 2mm kissebbek mint amik teljesen takarnak

(#4411) fezsoo

Alza is problémás volt hogy Samsung telefon esetén olyat adtak ell ami nem is ebbea régióba volt szánva, nem ment rajta a frissítés se nem hogy rendes garanciája lett volna

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4413) FeZ... válasza bul07 (#4412) üzenetére


FeZ...
aktív tag

"Sajnos van vagy 7-9db ami kissebb és azokat nem szeretném felrakni"

És mindegyik ilyen fekete keretes ?
Mert én meg pont picit kisebbet keresnék, mint a kijelző (a bumfordi hybrid tok miatt), azonban víztisztát, fekete keret nélkül.

(#4414) bul07 válasza FeZ... (#4413) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem mind sőt a legtöbb nem fekete keretes
De a sima még kisebb
Ugye mi már jó nekem az min 160x72mm
Na ehhez képest a sima 155-157x 68-69mm

Múltkor raktam be képet [link]
Az a baj hogy drága itthon a posta így eladni elajándékozni esélytelen
Ezért is írtam hogy Debrecenbe leszek 12-én tudok vinni bárkinek csokiért cserébe :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4415) FeZ... válasza bul07 (#4414) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Uh, szép választék :DD

(#4416) PITYU//


PITYU//
csendes tag

Sziasztok. Van valami beállítási lehetőség, hogy lássam, hogy az elküldött sms-t elolvasta? Nem a kézbesítési igazolásra gondolok

(#4417) bul07


bul07
nagyúr

Nem tudjátok véletlen hogy Samsung Experience Storeba menyiért cserélnek akkumulátort?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4418) DrBubo77 válasza bul07 (#4417) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

A legutóbbi árlista alapján valahol 15-20 ezer között lehet az ára.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#4419) degec


degec
senior tag

Tisztelet !
Ne haragudjatok már az amatőr kérdésért de keresztlányomnak nem tudom megoldani..Segítsetek plíz...
Szóval azt szeretné, hogy amikor a telefon pihenősben van képernyője fekete..és jön valami baromi fontos értesítése tiktokról snapről instárol fészről, akkor felvillanjon téglalap formában a képernyőn az értesítés, és maradjon is ott halványan látható módon amíg nem nyúl hozzá...always on display ki van kapcsolva..most jön értesítés hang van kép nincs :) köszönöm szépen.. :R

(#4420) Sfmc


Sfmc
csendes tag

Szia!
Ez talán jó lenne.

(#4421) Sfmc válasza degec (#4419) üzenetére


Sfmc
csendes tag

Hoppá csak simán hozzá szóltam :W

Szia!
Ez talán jó lenne.

Ezt neked szántam. :) Bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#4422) PITYU// válasza PITYU// (#4416) üzenetére


PITYU//
csendes tag

Legyen szívetek, ne engedjétek, hogy tudatlanul haljak meg. :C

(#4423) balinlin válasza PITYU// (#4422) üzenetére


balinlin
senior tag

Az ha válaszol rá, vagy felhívod és megkérdezed.
Egyébként komolyra fordítva, én nem tudok róla, hogy lenne ilyesmi.

(#4424) TaRka94 válasza PITYU// (#4422) üzenetére


TaRka94
senior tag

Én sem tudok róla, ez nem messenger.

(#4425) Luissimo válasza PITYU// (#4416) üzenetére


Luissimo
veterán

A regifajta nemokos teloknal mèg volt ilyen, valamelyik menubol tudta (az en ceges siemensem pl igen, 2000 korul), van amihez volt valami csillag hesmark funkcio.
Az S70 nemt udja(menubol), de turd fel a netet, hatha gugli baratunk segit.
Aztan megis oszthatnad ha talalsz, enis szerettem nagyon rzt a funkciot, mert lattan, hogy azert nem valaszol, mert meg nemolvasta el es nem azert, mert le se szar.😃

Amugy,
A nehany ppszttal ezelott javasolt hivasrogzito vegre tudja jol a dolgat android 10 alatt, nekem nagyon jol müködik, ez sok ember gondjára lehet megoldás, probáljátok, probáljátok😃

(#4426) zŰrkutató válasza Sfmc (#4420) üzenetére


zŰrkutató
csendes újonc

Én a Prof Remindert használom... hívás értesítés, messenger, sms stb. Beállítottam, h fél órán keresztül , 5 percenként jelezzen... nekem bevált.

(#4427) PITYU//


PITYU//
csendes tag

Hálásan köszönöm a válaszokat. :R

(#4428) Luissimo válasza zŰrkutató (#4426) üzenetére


Luissimo
veterán

valamikor volt olyan alkalmazás, hogy egy nemfogadott hivás ikon felbukkant a képernyőn és jobbra-balra bolyongott.
nrmrmléxem a nevére, de az a led nélküli telefonokon jól müködött.
persze akkormég android4-5-6 körüli világ volt ...
jelenleg is ilyesmi lenne jó

(#4429) fjudors válasza Luissimo (#4428) üzenetére


fjudors
aktív tag

NoLed

(#4430) Luissimo válasza fjudors (#4429) üzenetére


Luissimo
veterán

Azaz, köszi,
Használod esetleg ?

(#4431) bul07 válasza DrBubo77 (#4418) üzenetére


bul07
nagyúr

Rákérdeztem
Debrecen Fórum Samsung szerviz

Akku:16 000Ft.
Kijelző : 37 000Ft.
Hátlap:15 000Ft.

Amúgy röhej hogy sok helyen a A70 drágább mint a A71

Ha így haladunk ez a telefon nem két három évig lesz meg hanem tovább, én nem igazán láttok érdemi fejlődést már

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4432) fjudors válasza Luissimo (#4430) üzenetére


fjudors
aktív tag

pár éve már nem

(#4433) watchfun


watchfun
tag

Üdv! Találkozott valaki olyannal, hogy névjegyzékben eltárolt szám bejövő hívásakor a név a kijelzőn elkezd "vibrálni" (felváltva a hívószámmal), majd csak a szám látszik. Ezután a névjegy eltűnik a telefon memóriájából... Ha újra beírom a névjegyet, és megint hív, akkor már nem tűnik el még egyszer... A névjegyek csak Google fiókban vannak, de nem tudom visszaszinkronizálni, mert a telefon szerint az eszköz titkosítva van... Feloldásához képernyő PIN kódot kér, de a beállítottat (sem) fogadja el... Valahogy el kellene kerülni a törlés-visszaállítást... Ötlet?

(#4434) fezsoo válasza watchfun (#4433) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Ilyennel még szerencsére nem találkoztam.
Igazából jelenleg semmilyen problémám sincs vele.

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#4435) Luissimo válasza watchfun (#4433) üzenetére


Luissimo
veterán

Mintha valaki belemászottvolna a telefonodba , jolesz az a nagyreset, sőt szoftver ujrahuzás sem ártana

(#4436) namilegyen válasza watchfun (#4433) üzenetére


namilegyen
tag

Az egyik frissítés után lett nekem is ilyen. Cache törlés megoldotta.

(#4437) watchfun válasza namilegyen (#4436) üzenetére


watchfun
tag

Gondolom ahhoz minden repül a telefonról...

(#4438) TaRka94 válasza watchfun (#4437) üzenetére


TaRka94
senior tag

Cache törléssel nem.

(#4439) FeZ...


FeZ...
aktív tag

Sziasztok !
Jól látom, hogy a telefonszámoknál a csoportokhoz nem lehet külön csengőhangot adni ? :F Vagy csak én nem találom, hogy hol kell ? :B

(#4440) watchfun válasza TaRka94 (#4438) üzenetére


watchfun
tag

Nem vagyok túl nagy mágus, leírnád PM, mit kell tennem?

(#4441) Dfc válasza FeZ... (#4439) üzenetére


Dfc
csendes tag

Névjegyzék -> Fent balra 3 vonalra böksz -> Csoportok-ra böksz -> kiválasztod a beállítandó csoportot -> jobbra fent 3 vonalra böksz -> csoport szerkesztése - kiválasztod ->
itt fent lesz a "Csop.csengőhang"
ráböksz és kiválasztod amelyiket szeretnéd.

Ha kész ne felejtsd el lent jobbra a mentést megnyomni!!

(#4442) DrBubo77 válasza watchfun (#4440) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

Az összefoglalóban van egy link a recovery módhoz. Azt kell követni, csak ott a wipe cache partition opciót válaszd ki.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#4443) TaRka94 válasza watchfun (#4440) üzenetére


TaRka94
senior tag

Kikapcsolod a telefont. Bekapcs gomb és hangerő fel gomb egyszerre nyomvatartod és bejön a recovery menü. Hangerő le gombbal lemész a wipe cache-re, bekapcs gombbal rámész, utána yes és kész. (ugye ilyenkor nem működik az érintés ezért a fizikai gombokkal tudsz navigálni)

(#4444) FeZ... válasza Dfc (#4441) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Szia! Köszi, de nálam amikor belépek a kiválasztott csoportba, nálam nincsen fent 3 vonal. Van 3 pötty, de az alatt csak Töröl, Üzenet küldés, E-mail küldés lehetőségek vannak. :B

(#4445) Dfc válasza FeZ... (#4444) üzenetére


Dfc
csendes tag

Bocs, tényleg nem vonal, hanem pötty. De ott kellene lennie. Nálam: Töröl, Megosztás, Csoport szerkesztése, Üzenet küldése, E-mail küldése sorrendben.
Én még droid 9-et használok.

(#4446) FeZ... válasza Dfc (#4445) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Én már 10-esen vagyok, de csak azokat adja ki, amit írtam. :-(

(#4447) Luissimo


Luissimo
veterán

Miért nem vált át az A70-es az emeleti wifiről a jóval erősebb földszinti wifire, ha lejövök a fdsz.re?
Ez alaptudás kell hogy legyen, nemde? :W

[ Szerkesztve ]

(#4448) Imi1981 válasza Luissimo (#4447) üzenetére


Imi1981
veterán

Egyik teló se vált át míg nem szakad meg a kapcsolat. Ez nem A70 hiba .

(#4449) Luissimo válasza Imi1981 (#4448) üzenetére


Luissimo
veterán

Aha
És akkor miért váltott át mikor felmentem.
Fenn is látszik a lenti router, peersze gyengébben mit a fenti.

Itt nincs valamiféle handover, inkább szenved a qrvalassu nettel?
Viszont annyira gyenge volt, hogy már nemtudta felajánlani a VoWiFit.
Ez lett gyanus.

(#4450) Imi1981 válasza Luissimo (#4449) üzenetére


Imi1981
veterán

Azért mert megszakadt a kapcsolat a Lenti wifivel . Másképp nem vált egyik teló sem (legalábbis én még nem találkoztam olyannal ) . Pedig jó lenne ha érzékelnék , hogy erősebb wifi közelében vagyunk akkor átváltana arra de sajnos nem. Nem is értem ezt miért nem csinálta (fejlesztette ki ) még egyik gyártó sem.

Helyette mesh hálózatot lehet kiépíteni mesh képes routerekkel és akkor a több router wifije egyként működik (pontosan nem tudom hogyan) és akkor a telefonnak nem is kell váltani mert a routerek megoldják . Router topikban tudhatsz meg erről többet ha érdekel .

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.