Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) Luissimo válasza Imi1981 (#4450) üzenetére


Luissimo
veterán

Nalátod, hogy miért nemcsinálták meg, azt nemértem énsem.
Nincs erre valami plays alkalmazás, ami van ennyire intelligens, hogy ezt rálehetne bizni?

(#4452) Imi1981 válasza Luissimo (#4451) üzenetére


Imi1981
veterán

Mostanában nem néztem de régebben nem találtam olyat ami működne is .

(#4453) krisz727


krisz727
tag

Sziasztok
Sportalkalmazás használok(Strava,Sportstracker) de úgy néz ki hogy gps vagy milyen hiba lesz a telefonban
Nem jól méri a távot és az időt sem.4km és 24 perc volt a futás, a telefon szerint 3.06 km és 20perc kb.sokadik rossz mérés ez,előző 3.2 helyett 4.5km-t mért
Szervíz egy-másfél hetet mondott kb ha beviszem.Vittem magammal ma az asszonyét is az is A70 de az szépen rajzolta ahogy a pálya adja,időben is távban is kb jó voltAlkalmazást már letöröltem újraraktam lehet a telefonnak kellene egy nagy reset hátha annyi lesz a baja.
Valakinek volt már ilyen baja?

(#4454) Dfc válasza FeZ... (#4439) üzenetére


Dfc
csendes tag

Időközben áttértem én is a tizesre.
Tizesen nem ott van ahova én írtam, hanem a három pöttytől balra van egy "ceruza" forma ikon. Arra bökve lehet csengőhangot változtatni.
Névjegyzék -> Fent balra 3 vonalra böksz -> Csoportok-ra böksz -> kiválasztod a beállítandó csoportot -> jobboldalon a "ceruza"-ra böksz.

(#4455) FeZ... válasza Dfc (#4454) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Köszi, meglett. :B

(#4456) Dfc válasza FeZ... (#4455) üzenetére


Dfc
csendes tag

Sejtettem, de mindenképp leakartam írni a megfejtést, hogy ezután másnak már ne kelljen keresgélni.

(#4457) krisz727


krisz727
tag

Nincs elég bajom ma estére,még elkezdett szórakozni a telefon is,USB leválasztva, USBcsatlakoztatva.mondjuk reggel kezdte de a kábelfordítás után elmúlt.Persze kábel amivel gépre dughatom nincs itthon,nehogy egyszerű legyen bármi is ezügyben.csak irány lesz a szervíz hamar :W :W :W :W :W

(#4458) balinlin válasza krisz727 (#4457) üzenetére


balinlin
senior tag

Nincs elkoszolódva az udb aljzat? Másik kábel?

(#4459) krisz727 válasza balinlin (#4458) üzenetére


krisz727
tag

Volt benne némi szösz ,azt kipucoltam már.Mondjuk este óta jó,de majd mentegetek ezt azt még.Viszem szervízbe amúgy is,gps is kínlódik, sport közben nagyon pontatlanul rajzol..

(#4460) balinlin válasza krisz727 (#4459) üzenetére


balinlin
senior tag

Akkor lehet tényleg célszerű meglátogatni egy szervizet.

(#4461) robcsekwow


robcsekwow
tag

Sziasztok. Nincs esetleg valami olyan fólia (akár sima, akár üveg) aminek a ragasztója kitölti a karcot? Este beesett az ágy alá és az ágyat kiemelve párom kijelzővel lefele szette ki és mondanom se kell, olyan mély karc lett a kijelző felső negyedénél mint az ujjam xd

(#4462) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Csatlakozóm a fórumhoz :D

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#4463) trapi80


trapi80
tag

Hát srácok! Feltettem a 10-es droidot, ami jól kikurblizott a SOT időmmel. Cache törlés pipa, de változás nincs sok. Factory Reset nélkül frissítettem. Ötlet?

Köszönöm! :)

Üdv: Roland

(#4464) balinlin válasza trapi80 (#4463) üzenetére


balinlin
senior tag

Factory reset

(#4465) n2066


n2066
tag

Úgy kivágom a pi...ba ezt a fos telefont. Jelen van masszívan a gépelési elugrálås... esetleg van-e olyan 3rd party app amivel ezt nem csinálja ez a vacak telefon... más bajom nincs... na most kimorogtam magam... lehet veszek huawei vagy vmi mást. Tele a t...m ezzel a a70-el.... több samum se lesz az tuti....

[ Szerkesztve ]

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#4466) trapi80 válasza n2066 (#4465) üzenetére


trapi80
tag

Esetleg swiftkey?! :)

Üdv: Roland

(#4467) Imi1981 válasza n2066 (#4465) üzenetére


Imi1981
veterán

En shiftkey , Samsung és Google billentyűzetet próbáltam és mindegyiknél csinálta. Egyedül így link hogy kisebbre állítom így nem ugrik el. Más megoldást nem tudok sajnos. Ez 10-es droid óta van .
En is gondolkodom egy másik telón ( xiaomi mi note 10 lite) de en a nagyon gyenge terereje (gyenge antennája ) miatt . De még nem biztos,hogy összejön.

[ Szerkesztve ]

(#4468) n2066 válasza Imi1981 (#4467) üzenetére


n2066
tag

Köszi a tippeket. Próbálkozom én is kisebbre állításra esetleg. Hihetetlen, azt gondoltam végre egy jó teló, és tessék.... kár hogy egyre rosszabb a samu....

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#4469) Imi1981 válasza n2066 (#4468) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát azért asszony s10+ telója nagyon jó teló! Nagyon stabil és gyors és térerőben is jobb mint az A70 . Az a70 se rossz csak vsn néhány bosszantó hibája.

(#4470) Promi válasza Imi1981 (#4469) üzenetére


Promi
aktív tag

Azért a 2 nem 1 kategória.

(#4471) Imi1981 válasza Promi (#4470) üzenetére


Imi1981
veterán

Azért írtam mert azt írta egyre rosszabb a samu. Azért ez így szerintem nem igaz inkább csak a csúcsmodell alattiak . Nekem az A70-el a gyenge térerő (ez zavar a legjobban) , és az ujjlenyomat pontarlansága száraz ujjnál a bajom . Amúgy egy jó üzemidejű , elég gyors és stabil rendszerű és szép kijelzőjű teló .
Bár ha most váltok én sem Samsungra fogok szerintem mert a xiaomi mi note 10 lite jobban tetszik mint a Samsung A71 . Azt lehet élőben látom őket meggondolom magam .

(#4472) Promi válasza Imi1981 (#4471) üzenetére


Promi
aktív tag

Ahogy látom ott azért nagyobb bajok vannak mint a Samsungnál.

(#4473) bul07 válasza Imi1981 (#4471) üzenetére


bul07
nagyúr

Vannak ott is bajok, nem kicsit
Pont most volt téma a BB fórumba [link]

xiaomi 1.5éves telefon és nincs hozzá csere akkumulátor még úgy se ha fizetne érte az ember

Samsung megoldása is pofátlan hogy 1év és csók, na de legalább azért pénzért van csere
Én amúgy úgy gondolkodok hogy ha nem lesz nagyobb baja akkor olyan 22hónapos korában befizetek egy akkumulátor cserére és használom tovább akár 4éves koráig

Nem látok már semmifajta fejlődést ami engem érdekelne
Nem csinálok művészi fotókat sőt majd semmilyent, így hogy hiper szuper zoom kamera meg mit tudom én nem érint
A kijelző is kitölti már a telefon elejét, ebben se tudnak mit fejlődni, az meg hogy az előlapi kamera hogy van megoldva, így is úgyis kivesz a képből
Újlenyomat feloldást se használom, pofa van meg minta nekem, kényelmetlen nekem a kijelzős megoldás egyszerűen nem úgy fogom meg a telefont
Rendszer sebessége megfelelő már ha majd szándékosan nem lassítják le majd :U

Amúgy lenne gond hogy milyet vegyek
Nálam egy kitétel van amoled kijelző
-Samsung, kicsit túlárazott és a A70-es utódai meg főleg, nem fogok 140-160e Ft-ot telefonért kiadni, a A70-es 99.990Ft-os ára is határ esett volt
-Xiaomi, 100e magasságában van amoled kijelző, na de ha 1.5évesen már nincs mondjuk csere akkumulátor akkor hosszú távra nem jó üzlet
-HUAWEI, szankciók kinyírták, ha marad a szankció akkor annyi ki vesz meg egy +100e Ft-os telefont úgy hogy nincs rajta Google szolgáltatás (Tudom hogy most még rá lehet varázsolni de semmi nem garantálja hogy egy holnapi frissítés ne vágná haza a kiskaput, na meg ugye sok banki alkalmazás így se szereti)

Na de akkor mi marad?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4474) soldi3r válasza bul07 (#4473) üzenetére


soldi3r
veterán

Google Pixel 4a

E30 (oo=[][]=oo)

(#4475) toto0569 válasza bul07 (#4473) üzenetére


toto0569
addikt

Nem is olyan régen,raktam fel GCam-os fotókat a mobilfotós fórumba.
Azt mondták ,hogy ha nem írom oda mivel készült ,akkor egy felsőkategóriás telefonra gondoltak volna a képek alapján.
Ez is egy jó dolog,ami miatt nem váltok én sem mostanában.
Nincs nagy fejlődés...

(#4476) Imi1981 válasza bul07 (#4473) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem volt és még van is xiaomi telóm (már csak tartalék) egy redmi note 4 . Őszintén nagyon szerettem és elégedett voltam vele, az sem hibátlan de nagyon jó ár érték arányú telefon volt . Az akkumulátora még mindig hozza a 6-7 óra kijelző időt (új korában volt 12 sőt ritkán 14 óra is !) .Én nem igazán hiszem el,hogy nem volt csere akkumulátor . Azért a xiaomi már nem az a kicsi gyár ami pár évvel ezelőtt volt .
Szerintem a xiaomi jó telókat csinál és én valószínű azt választom legközelebb (a mi note 10 lite (amoledes) ) . Amúgy az A71 már szerintem sokkal jobban sikerült teló (munkatársnak van) csak talán kicsit drága.

(#4477) n2066


n2066
tag

Egyetértek az előttem szólókkal. Megállt mobil téren a fejlődés, stagnálás van. Nem is baj, de legalább hasznos dolgokra költenék a fejlesztéseket (pl. orvosi műszerek, rákkutatás stb... ) Semmi innovatív nem történ kb 2-3 éve igazán a mobilos fronton... Eddig érdekelt a frissítés, security patch update stb.. de már ez is abszolút irreleváns, mivel minden frissítés szarabbá teszi a telefonokat, legalábbis az A70-t igen, tapasztalat szerint. Amivel kijön egy teló, az a jó, és legjobban optimalizált. Esetleg tényleg maximum a Google Pixel 4a-t érdemes megvizsgálni... vagy ha nem játszik az ember... leglábbis a telefonos játék barmoira messze áll tőlem, olcsóbb teló is megteszi, felső plafon max. 50 ezerért. Többet nem érdemes valójában áldozni egy direkt, nyilvánvaló tervezett elavulással készült termékre, mint a telefon. Pénzpazarlás igazából. Fiam kapott ingyér egy Galaxy S3-at rokontól, - hogy mégis legyen vmi, hogy a suliban elérhető legyen - ami annó 2012-ben volt csúcs, most is simán muzsikál, gyári akksival 2 napot bír.. akkor miről beszélünk... persze akkor még hajszállal "tartósabb" dolgokat gyártottak.
Az 5G meg gyerekcipőben jár és jelenleg "luxus", 2-3 év minimum kell, hogy általános legyen. Én így gondolom, lehet másnak fontosabb a telefónia. Nekem mára teljesen irreleváns lett, valami legyen, hogy elérjenek, meg oszt-kész passz... Persze figyelem a technikai fejlődést-stagnálást, de már nem befolyásol és jól vagyok, köszi. Az A70-es is kb 4-5 évre terveznék legalább, ha nem lenne egyre szarabb...

[ Szerkesztve ]

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#4478) Dfc


Dfc
csendes tag

Egyet értek n2066 kollégával. Én egy J5 (2015)-őt használtam három évig (2016-ban vettem) teljes megelégedéssel és használtam volna tovább is. De azért váltottam A70-re tavaly mert az egy ütős konfigú kicsit drága de jó telefon.
Eleve úgy terveztem, hogy 3-4 esetleg 4-5 évig is használhassam. Kivárva azt az időt, hogy az ősszehajtható telefonok gyártása és ára megjelenjen a középkategóriás telefonokban. Szerintem ebben az esetben már a tartósságukkal (kijelző) sem lest különösebb probléma.
Összecsukhatóság alatt a Motorola RAZR féle módot értem.
Nem a nagyobb kijelzőre vágyom, hanem a kissebb "szállítási" méretre. Zsebben hordás... Ha vastagabb is lesz picivel.

(#4479) bul07 válasza bul07 (#4403) üzenetére


bul07
nagyúr

Emlékeztek még augusztus elején írtam üvegfólia ügyben hogy rendelek és hogy más is rendelhetne hogy milyen jön

Na én ezt rendeltem 0.99$-ért [link]
Ma jött meg kritikán aluli, kicsi is magasságban vagy 2-3mm és még a kamera kivágás is ordenáré nagyra sikeredet és akkor még mellé vastagabb fekete keretes
Ne vegyetek ebből

Amúgy azóta rendeltem még két eladótól, mert mostanában sorra törnek be, már annyira hogy egy kicsi simát raktam fel mert 1db jó fekete keretesem maradt és azt tartalékolom
Ezeket [link], [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4480) Imi1981 válasza bul07 (#4479) üzenetére


Imi1981
veterán

En már pár hónapja nem használok kijelzővédő üveget és fóliát sem és élvezem a sokkal jobb képminőséget és kezelhetőséget ! Na meg így nem ujjlenyomatos állandóan a kijelző csak alig láthatóan minimálisan (zsebben hordva letörlődik és tiszta lesz ). Amíg üvegfólia volt rajta naponta 10-szer törölgettem mert annyira ujjlenyomatos /zsíros volt a kijelző hogy nagyon zavart . Ég és föld a különbség üvegfólia és anélkül a kijelző zsírosodása /ujjlenyomattal teli rakodása között .Meguntam és sokkal jobb így. Persze ha leejtem akkor ott van a mi lesz, hát én leejtettem 3 naposan és üvegfólia volt rajta , az üvegfólia épp maradt a kijelző repedt és többet nem adott képet ! Szóval az üvegfólia vagy véd vagy nem de inkább nem . Karcok ellen jó de akkor meg állandóan bámulom a fólia miatt a rosszabb minőségű képet . En már többet erre a telóra tuti nem rakok semmi kijelzővédőt .

(#4481) namilegyen válasza Imi1981 (#4480) üzenetére


namilegyen
tag

Amióta megvan lassan egy éve, fólia nélkül használom. Egy karc sincs rajt, pedig építőiparban dolgozom, poros környezetben.

(#4482) n2066


n2066
tag

Jó bátrak vagytok, de lehet igazatok van. a fólia ront mindig a funkcionalitáson. picit off: a több mint 5 éves Lumia 640-et is fólia nélkül nyúzzák gyerekek otthon, a kijelző makulátlan, pedig, dobálják is néha, és agyon nyomkodják... lehet tényleg véd a gorilla glass nem csak mese. Én hagyom egyenlőre ami van rajta, aztán ha "lekerül róla" kísérletezem fólia nélkül is....

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#4483) Nordik válasza namilegyen (#4481) üzenetére


Nordik
őstag

Nekem eleinte volt rajta fólia, de aztán meguntam, leszedtem.

Femiparban dolgozom, de egy halvány karc sincs rajta.

(#4484) bul07 válasza Imi1981 (#4480) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem amilyen szerencsém van fólia levétele után tuti leesne és sérülne vagy egy véletlen kulcs a zsebbe és karc
És akkor meg jönne az őrlődés

Én így vagyok nyugodt hogy van rajta

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4485) balinlin


balinlin
senior tag

Valószínűleg újabb fóliát nem fogok már rá tenni. Most még kitart, azaz nem nagyon ocsmány, de szerintem pár hónap és én is a fólia nélkül mobilozók táborát fogom erősíteni.

(#4486) FeZ... válasza Imi1981 (#4480) üzenetére


FeZ...
aktív tag

"Szóval az üvegfólia vagy véd vagy nem de inkább nem ."

Lehet. Nálam szerintem többször is a "vagy véd" volt. Leejtettem (minimum) háromszor, amióta megvan, mindháromszor az üvegfólia szélénél kapta el, el is repedt a fólia mindháromszor. Utána cseréltem le újra. Szerintem fólia nélkül megjárta volna a kijelző, legalább egyszer a háromból.

(#4487) tonyrulez válasza FeZ... (#4486) üzenetére


tonyrulez
őstag

Az is kérdéses hogy ha leejtem üveggel és az megreped, akkor ha ugyanígy ejteném le üveg nélkül, mi történne. Lehet megúszná.

Mindenesetre én is azonnal pakolok üveget a telefonomra, és jó is hogy 3-as csomagban küldik, mert legalább egyszer cserélnem kell. Már ejtettem le pofára az A70-et, miközben vártam hogy megérkezzen Kínából az üveg, bal alsó sarkán lett egy repedés, szerencsére csak navbar magasságáig így sok vizet nem zavar. Szerintem ha üveg lett volna rajta akkor az eltörött volna, de a kijelző megmenekül.

Tokkal ugyanígy vagyok, lehet hogy dizájnos csillivilli a készülékház, de akkor is teszek rá tokot. Egyrészt jobb a fogása, nem csúszik ki a kézből a műanyag/üveg ház, kamera bump sem lesz így nem billeg asztalra letéve, meg jobban is tetszik a MOFI szövet tokja mint az olajfoltszínű gyári hátlap.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#4488) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Tegnap váltottam xiaomi mi note 10 lite-ra. Jó telefon az A70 de a térerő gyengeségei miatt ahol lakok sokszor nem értek el és nem lehetett ezzel semmit kezdeni. Tartalék telefonnak megtartom nem adom el . Az új teló térerőben ég és föld! Sokkal jobb! Ennek örülök mert legfőképpen ezért cseréltem. Az ujjlenyomat olvasó is sokkal jobb, eddig egyszerűen nem volt olyan, hogy ne oldott volna fel elsőre akármilyen száraz volt az ujjam (A70 akkor nem oldott fel). Szóval nem bántam meg a cserét. Azért van pár dolog mint a gesztusvezérlés és a nem lekerekített szélek ami jobban tetszik A70-en .
Úgyhogy elbúcsúzok a fórumtól. Sziasztok

(#4489) TaRka94 válasza Imi1981 (#4488) üzenetére


TaRka94
senior tag

Én is nézegettem a mi note 10 lite-ot. Asszonynak én is azt akarok de ő samsungot akar nagyon.

(#4490) Imi1981 válasza TaRka94 (#4489) üzenetére


Imi1981
veterán

Ha samsung akkor az A71 szerintem sokkal jobb mint az a70. Néztem azt is csak a térerő miatt xiaomi-t akartam mert tudtam hogy azok jobbak térerőben. Állítólag az ujjlenyomat olvasó is sokkal jobb A71 - ben mint A70-ben.
Annyi biztos, hogy mi note 10 ujjlenyomat olvasója más dimenzió (és csak egyszer olvastam be 1 ujjam)! Az arcfelismerés is sokkal jobb szerintem! A lekerekített szél a kijelzőn viszont kicsit zavar.

(#4491) apaszka válasza Imi1981 (#4490) üzenetére


apaszka
veterán

Fiam régóta használja azt a márkát! Az aksi jól bírja, hiszen mindent jobban tud a telefon mint a tulaj. Bezárja az alkalmazást még ha használod is mert ő szerinte aksit eszi....
Szóval én nem vennék hasonló márkát még hüvelyt sem. De ez egyéni vélemény!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4492) Imi1981 válasza apaszka (#4491) üzenetére


Imi1981
veterán

Ez hülyeség. Dehogy zárja be ha használod az alkalmazást. Ha háttérben van bezárja ha úgy van beállítva de ez akkumulátor kímélő beállítás ami kikapcsolható (akár alkamazásonként is). Volt már xiaomi telóm régebben és azóta még jobb lett a miui. Persze aki kicsit se ért hozzá az olyanokat mond mint most te és most nem akartalak megbántani csak ez jön le. Jól konfigurálható rendszere van. Oneui azért jobban tetszik nekem is de a miui is tök jó.
Mindegyik telóban lehet hibát találni ami a másikban jobb. Nekem összeségében eddig sokkal jobb mint az A70! Persze lehet 1-2 hónap múlva megváltozik a véleményem mert kiderül valami idegesítő hiba 😄 . Az A70-et eleinte tök szerettem azt az ujjlenyomat olvasó és rossz térerő idővel idegesítővé tette számomra. De ezeken kívül most is jó telónak tartom az A70-et.

(#4493) worxland


worxland
addikt

Megjött a friss, szeptemberi update, lehet telepíteni.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#4494) TaRka94 válasza worxland (#4493) üzenetére


TaRka94
senior tag

Nekem is.

(#4495) DrBubo77 válasza TaRka94 (#4494) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

Sammobile-on már elérhető mindkét magyar régióra.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#4496) RedCactus válasza worxland (#4493) üzenetére


RedCactus
senior tag

Köszi! Pont tegnap csekkoltam, hátha jött valami frissítés...erre tessék. :)

(#4497) bul07


bul07
nagyúr

Én még nem telepítettem, kivárok hogy mik lesznek a tapasztalatok

Amúgy már gondolkozok rajta hogy mikkor kellene felhagyni a frissítések telepítésével, mikkor kezdik el a frissítésekkel lassítani a telefont
Mert ugye szokás hogy idővel olyan frissítések jönnek hogy kicsit kicsit mindig lassítanak a telefonon, ezt megelőzvén gondolkodok azon hogy nem telepítem a frissítéseket

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4498) TaRka94 válasza bul07 (#4497) üzenetére


TaRka94
senior tag

Elvileg nem az lassítja, hanem a programok amik frissülnek a play áruházban azoknak kell nagyobb hardverigény, de lehet placebo vagy az idő vasfoga rontja a telefont/akkut.

(#4499) bul07 válasza TaRka94 (#4498) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát én a A5 2016 esetén még a gyári tárcsázó esetén is tapasztaltam, vagy galéria megnyitás vagy még a beállítás megnyitásánál is hogy egyre többet gondolkozik.

És ez van minden általam nyomogatott Samsung telefonnál
Ugye mikkor ismeretségi körömbe vesz valaki elkérem nyomkodom kicsit, majd mondjuk egy év után újra elkérem és érezhető hogy lassabb a rendszer és nem az utólag telepített alkalmazások.

De ugye ez az én tapasztalatom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4500) Imi1981 válasza bul07 (#4499) üzenetére


Imi1981
veterán

Régen valóban ez volt. Én is tapasztaltam több modellnél is de nem csak samsung. Nem tudom ez változott e. De akkor inkább az volt, hogy az új androidnak nagyobb volt a hardverkövetelménye. Szóval már kevés volt hozzá a hardver. De már úgy vettem észre, hogy nem nagyon nő a hardverkövetelménye az újabb droidoknak de persze lehet tévedek. Nekem az A70 nem lassúlt a 10-es droiddal úgyhogy lehet már nem úgy megy ez mint régen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.