Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) bul07 válasza hogabesz (#5150) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen a 11
Csak az a baj hogy nem csak biztonsági frissítés jön a frissítésekkel ugyan úgy mélyen belenyúlnak a rendszerbe

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5152) hogabesz válasza bul07 (#5151) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Hát nem tudom, nekem ezekkel az időközi dolgokkal még nem volt bajom. Nem mintha a főverziókra bármi panaszom lenne :)

(#5153) n2066 válasza AthlonXP (#5149) üzenetére


n2066
tag

Nekem nem jelzett a telo. Smart switchel pc-n keresztül tettem fel. Érdekes hogy OTA-kent nem jelzett. No mindegy. Üzemidő ugyanolyan azaz semmi változást nem tapasztaltam én sem.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5154) degec


degec
senior tag

Tisztelet,
Hogyan indítható újra úgy a telefon, hogy a kijelzője nem reagál, csupán felvillan szemvillanásra, és le is zár, és hangerő fel kikapcs gombra sem reagáll. Ismerős telefonján fut a sok retek, insta tiktok messneger viber telegram amit eltudtok képzelni, és összeakad valami durván, volt már ilyen, egyszer csak engedte magát kinyitni képernyőileg, és aztán restart. Sosem indítja újra a telefonját, nem sérült semmi baja, csak ez :) Van más mód esetleg? akksi kivétel ugye nem játszik :D Várjuk meg míg lemerül totálba ? köszöm a segítséget... :R

(#5155) razorka777 válasza degec (#5154) üzenetére


razorka777
veterán

power gomb+hangerő le amíg újra nem indul.

Egy párszor nekem is befagyott hasonló módon. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#5156) degec válasza razorka777 (#5155) üzenetére


degec
senior tag

baszzus.. 20 sec után rezzent egyet és újraindult, ezt próbáltuk többször is de ennyit nem vártunk. Mitől van ez? s-es szérián sosem van ilyen gond..valami ötlet...

(#5157) razorka777 válasza degec (#5156) üzenetére


razorka777
veterán

Szoftveres gond lehet.Nálam már megszűnt ez a jelenség.
Lehet egy alkalmazás okozza.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#5158) degec válasza razorka777 (#5157) üzenetére


degec
senior tag

:F :Y :R :R, köszi, kezdem Neki kilövöldözni a progikat :D hátha valamelyik..

[ Szerkesztve ]

(#5159) n2066


n2066
tag

Így van ahogy fent fogalmaztatok "sok retek" miatt van ez, sok hulladék app-ot nem szabad telepíteni... mint mindenhol van egy ésszerű határ miután omlik a rendszer...
Olyan mint a windows, újra kell indítani néha meg hasonlók. Feleségem is néha csodálkozik, hogy miért lassú a telója - régi honor 6x. - megnézem, és kismillió ablak és app nyitva a háttérben. Titokban én szoktam neki újraindítani, cache partíciót törölni stb... Őt fullra nem érdekli, hiába mondom... Sokan - elnézést kérek - "ész nélkül", még a legkisebb műszaki/technikai érzék nélkül használják a telójukat. A userek 95%-a pont tojik az újraindításra, cache partíció törlésre és hasonlókra. Kis alapismeretre lenne szükség a telefonhasználattal kapcsolatban is, mint a számítógépeknél linux-windows-macintosh is, hogy használni tudja az ember. Én sem vagyok zseni-guru, de ilyet azért tundi illik szerintem.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5160) TaRka94 válasza n2066 (#5159) üzenetére


TaRka94
senior tag

Ugyanígy vagyok én is, páromnál is meg anyumnál is.

(#5161) n2066 válasza TaRka94 (#5160) üzenetére


n2066
tag

anYunak buta teloja van szerencsére . Okostelo meg sztem nem való idősebbeknek .. anyám a butatelefonnal is megküzd abszolút nem ismeri ki magát pedig sok éve már hogy van neki.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5162) bul07 válasza n2066 (#5161) üzenetére


bul07
nagyúr

De legalább van neki
Szomszédot pénteken vitte el a mentő majdnem belehalt epekőbe annyira rosszul lett, szombaton megműtötték és talán ma vitték át az intenzívről a sima sebészeti osztályra és nincs telefonja
Gondolhatod, bemenni nem lehet így a férje csak az osztályt tudja hívogatni hogy hogy van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5163) Pferi válasza bul07 (#5162) üzenetére


Pferi
senior tag

Csomagban küldjön be neki valami gagyi telefont csomagban, amiért nem kár ha eltűnik.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#5164) bul07 válasza Pferi (#5163) üzenetére


bul07
nagyúr

Még azt se tudná kezelni, sose volt telefonja, vagyis de vezetékes

Majd ha tanácsot kérnek akkor fogom nekik azt mondani hogy vegyenek egy nyomógombos kihajthatóst, mert ugye ott be lehet állítani hogyha kinyitja akkor fel veszi ha meg becsukja lerakja, így hívás egyből tudna fogadni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5165) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Hogy tudom beállítani hogy egy alkalmazás lezárt képernyőnél fusson a háttérben?
Mert ahogy lealszik a képernyő leveszi az internet kapcsolatot róla. Mindegy hogy WiFi vagy mobìlnet mindegyiknél leveszi a hálózati kapcsolatot. :F :W

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#5166) ben11 válasza szita.erno (#5165) üzenetére


ben11
őstag

Milyen programról beszélsz konkrétan?

(#5167) szita.erno válasza ben11 (#5166) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Erről a torrent programról! alt="" title=""

De minden programmal ugyan azt csinálja. Nem csak ezzel!! :W

[ Szerkesztve ]

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#5168) tonyrulez válasza szita.erno (#5167) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nem valami bíztató program, hogy mást ne mondjak. "qBitorrent" 1 t-vel, más betűtípus, nyilván qBittorrenthez semmi köze. Inkább Flud. És ez letölt lezárt képernyő mellett is.

4 8 15 16 23 42

(#5169) szita.erno válasza tonyrulez (#5168) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Köszi!
Meg próbálom azt.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#5170) fezsoo válasza tonyrulez (#5168) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Flud- nak +1 szavazat

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#5171) Mike3090


Mike3090
csendes tag

Üdv. Barátomnak olyan problémája van az A70-esével az Android 11 frissítés után, hogy a gyári kamera app a fogaskerékre koppintva egy pillanat múlva vissza is ugrik a kamera kereső ablakába. Mindezt többszöri gyári visszaállítás után is csinálja. Más nem tapasztalt ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#5172) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Telefon kijelzőt hogy tudom èbren tartani, hogy egy program aktív maradjon? Mert ha le alszik a kijelző akkor altatja a programot is :W

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#5173) ben11 válasza szita.erno (#5172) üzenetére


ben11
őstag

A Flud-ban van erre kapcsoló. Nekem megy lezárt kijelző mellett is.

(#5174) szita.erno válasza ben11 (#5173) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Melyik az meg tudod mondani? :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#5175) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Sziasztok.
Jött egy [frissítés]

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#5176) RedCactus válasza fezsoo (#5175) üzenetére


RedCactus
senior tag

Egy hete...

(#5177) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Azt hogy lehet beállítani hogy elgépelt szavakat pirosan aláhúzza? Javítani ne javítsa magától, csak jelezze. Anysoftkeyboard-ot használok ha számítana.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#5178) soldi3r


soldi3r
veterán

Ahogy látom egyre kevésbbé aktív a téma, de azért kérdeznék. Melyik a leg stabilabb ROM a készülékre? Lineage OS 18.1 jó lehet? Vagy van hozzá valami stock közeli?

E30 (oo=[][]=oo)

(#5179) n2066


n2066
tag

A leült topik azt jelentheti, minden fájn most a telefonnal. ezt a android 11-et jól eltalálták. Kíváncsi lettem volna még 1 év múlva a android 12-re is. Üzemidő hosszú nálam, úgy működik, mint egy jó telefon :C . Mire újabb telefont veszek, lesz majd fuchsia vagy android 14-15 ... ki tudja.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5180) soldi3r válasza n2066 (#5179) üzenetére


soldi3r
veterán

Ettől jobb, csak az összes többi eddigi telefonom volt :D

E30 (oo=[][]=oo)

(#5181) bul07 válasza n2066 (#5179) üzenetére


bul07
nagyúr

Én is csak használom semmi gond vele
Csere nincs képben, bár ha kellene talán A52 5G elég jó ahogy olvastam róla

Ja csak annyi hogy üveg fólia csere volt mert valamivel megütöttem a szélét majd rá pár napra keresztben megrepedt a fólia, így cserélni kellet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5182) bul07


bul07
nagyúr

Hogy tudnék egy Magyarországon nem elérhető alkalmazást telepíteni?
Ezt[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5183) Septum15 válasza bul07 (#5182) üzenetére


Septum15
aktív tag

[link]
APK-val manuális telepítéssel

(#5184) bul07 válasza Septum15 (#5183) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi sikerült, és még regisztráció is, így van kártya
Én meg PC-n böngészőbe akartam valami ip állítást

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5185) n2066


n2066
tag

Hogy lehet a googel disover/google feed-et a -1-es képernyőre varázsolni? Csak a samsung fee-t adja fel, ami egy hulladék, hibernálásra ítéltetett nálam. Külföldi fórumokon mind a Nova Launcher-t ajánlják google feed companionnal. Úgy tűnik a one UI 3.1-ből nálunk ez kimaradt... A One UI alap launcherrel meg vagyok elégedve, de ismerem régebbről a Nova-t is, válatni nem akarnék launchert.

[ Szerkesztve ]

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5186) ben11 válasza n2066 (#5185) üzenetére


ben11
őstag

Én kiraktam egy google ikont, amire rábökve megnyílik.
Sajnos nagyon más/jobb megoldást én sem találtam rá, nova meg nem játszik nálam.

[ Szerkesztve ]

(#5187) n2066 válasza ben11 (#5186) üzenetére


n2066
tag

Köszi!
nem akartam más progival megoldani, eddig a One Hand Operation + appot használtam erre, de marad az akkor.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5188) w.miki


w.miki
veterán

A70-es telefonnak elfelejtették a jelszavát. Kép
Hogyan lehetne belépni a gmail fiókkal? Nem ajánlja fel.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5189) DrBubo77 válasza w.miki (#5188) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

A Készülékkereső oldalon van lehetőség az eszközön található adatok törlésére, ha tudod a gmail fiók jelszavát. Utána szerintem ugyanolyan gyári állapotba kerül a készülék, ahogy a dobozból kivetted.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5190) w.miki válasza DrBubo77 (#5189) üzenetére


w.miki
veterán

csak a sim kártyán nem volt adat, és repülő módban volt. Szóval ennél nehezebb volt.
Vagy 20 videót megnéztem, mire kiderült, hogy a recovery-hez PC-re kell dugni a telefont, és úgy lehet csak belépni a be+fel gombokkal... ötödikre...
Persze a videót ő sem ezzel kezdené ám...
Viszont a felhőből nem sikerült visszatölteni a régi tartalmakat, mert ahhoz is PIN jelszót kért.... amire ugye nem emlékeznek...

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5191) n2066


n2066
tag

Sziasztok!

véletlenül de-bloat közben töröltem a bbc agent appot. elvileg a knox-hoz van köze, de eddig semmi rendelleneset nem tapasztaltam. Hogy lehetne visszatelepíteni esetleg? ADB-vel vettem le, azzal próbáltam netes fórunok alapján vissz(reinstallálni), de nem engedte eddig. Esetleg vkinek van ötlete, tapasztalata?

köszi szépen.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5192) osztszoroz válasza n2066 (#5191) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

BBCAgent 2.0

Debloaterhez tudsz linket adni ? ;)

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#5193) n2066 válasza osztszoroz (#5192) üzenetére


n2066
tag

Közben sikerült visszatelepíteni a bbcagentet. Én sima adb minimál csomagot használom. Usb kábel és parancssor rendszergazdai jogosultsággal. Link https://m.logout.hu/bejegyzes/firefox1996/hogyan_kell_torolni_az_alkalmazasokat_andriodrol_r.html ez minden Samu telora elvileg érvényes.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5194) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Valahogy visszalehet rakni a 9-es androidot?

(#5195) n2066 válasza gyuri2008 (#5194) üzenetére


n2066
tag

Persze: Odinnal, leírás a Sammobile.com honlapon. link: https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-a70/firmware/SM-A705FN/ATL/download/A705FNXXU5DUE2/1546628/
csak a pie romot kell leszedni netről, rengeteg oldalon fent van pl:Samsung Galaxy A70 SM-A705FN XEH Firmware - FirmwareMirror
vagy Download A705FNXXU3ASI2 Firmware SM-A705FN Galaxy A70 pie PHE (samsung-up.com) keresd meg a romot.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5196) w.miki válasza n2066 (#5195) üzenetére


w.miki
veterán

hát... szerintem a Knox miatt ez nem ennyire egyszerű...
én s10e-n nem tudtam a 10-es droid után 9-est feltenni.
Bár láttam youtube videókat, nem lehetetlen

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5197) n2066 válasza w.miki (#5196) üzenetére


n2066
tag

pedig nekem 2 szer is sikerült már. Független a knox-tól, mivel gyári szoftvert teszel fel. nem ugrik a számláló. Amúgy a knox-ot is és összes knox-al kapcsolatos dolgot is le lehet uninstallálni/szedni adb-vel teljesen. FR után visszaáll minden eredetibe. annó 10-ről 9-re így álltam vissza, meg újra a 10-est is odinnal raktam fel. Meg a 11-es androidot is OTA után teljesen legyalultam, jobb a tiszta telepítés inkább, gondoltam, és Odinnal tettem fel az eredeti 11-est is; Ja és a knox nem ugrott.

célszerű majd leszedni a bixby cuccokat is ADB-vel, sok akksit lehet spórolni vele... aki nem használja persze.

[ Szerkesztve ]

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5198) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Újabb frissítés érkezett. [kép]

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#5199) n2066 válasza fezsoo (#5198) üzenetére


n2066
tag

Igen fenn csücsül nálam is már. semmi extra.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#5200) RedCactus válasza fezsoo (#5198) üzenetére


RedCactus
senior tag

Köszi! Csak tudnám, mi az a 360 fokos hang...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.