Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Firmware letöltése
XEH (független) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-19) [Android 11]
TMH (Telekom) - 2022-12-01 (Frissítés: 2022-12-20) [Android 11]

Felhasználók fotói az A70-nel
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Azharel válasza n2066 (#3750) üzenetére


Azharel
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Igen minden megy, nem is merül olyan gyorsan mint az én A70-em 10es droidal. Amúgy meg a recorvery-ben van egy logs menüpont ahol gyönyörűen lehet látni, hogy btc2 végű tehát 10es driod volt rajta fota frissítéssel és most meg látszik rajta az összes többi firmware flashelés és írja is, hogy odinnal lett csinálva. Szóval van nyoma csak az a kérdés, hogy ellenőrzi valaki. Én szerintem egy szervizes pont lesz*rja ki mit kókányolt, végig megy a hiba lehetőségeken aztán ha nem jó cserél alkatrészt. Persze ezt csak én gondolom..

(#3752) RangerFox


RangerFox
veterán

Nektek is lerontja a screenshotok minőségét a messenger? Nagyon idegesítő, nem lehet tenni ellene valamit?

(#3753) fjudors válasza RangerFox (#3752) üzenetére


fjudors
aktív tag

de lehet.telegram.vagy email.
vagy bármi más.

[ Szerkesztve ]

(#3754) Imi1981 válasza RangerFox (#3752) üzenetére


Imi1981
veterán

Messenger ilyen . Minden vele küldött kép minőségét rontja .

(#3755) FireFox1996 válasza soldi3r (#3738) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Lehet leszedni még, de akkor meg kell jegyezni a sorrendet, hogy tudd mikor mit állíts vissza ha vmi nem működik. Tegnap pl. kezdtem név szerint kitörölni, köztük volt Always on Display, meg vmi launcher. Kiderült, hogy az egyik hiánya miatt nem működött a hátérban futó appok listáját felhozni, nem lehet a futó appok között váltani, a másik hiánya miatt nem lehet forgatni a telefont. Vissza kellet álíltanom őket.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#3756) n2066 válasza Azharel (#3751) üzenetére


n2066
tag

Szia! Szerinem sem fog foglalkozni senki a log-al. De szervízbe nem futkos az ember, ahhoz nagy bajnak kell lennie. Több mobilom is volt LG Huawei Nokia, még mindig frankón működnek, pedig több évesek, veteránok már... nagyon kicsi az esélye, hogy szervízbe menjen egy teló. No mindegy csak egy szösszenet volt. Várom én is a hivatalos OTA 10-est és kész...

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#3757) RangerFox válasza Imi1981 (#3754) üzenetére


RangerFox
veterán

Igen, csak itt már olvashatatlan lesz a szöveg, amit a kép tartalmaz. Eddigi telefonjaimon nem volt ilyen nagy minőségromlás.

(#3758) devil8012


devil8012
csendes tag

Sziasztok!
Páromnál a boomerang app nem hajlandó elmenteni a videókat mióta frissítve lett droid 10-re. Reinstall meg minden alap megvolt. Valaki esetleg tud megoldást rá? Google-el semmi ilyesmit nem találtam.

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#3759) Imi1981 válasza RangerFox (#3757) üzenetére


Imi1981
veterán

Ja hát annyira nem ront rajta . Akkor ott más baj van.

(#3760) atosan válasza devil8012 (#3758) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Ha az Insta féle boomerangra gondolsz, az 2018 októberében volt frissítve. Ez a fejlesztő sara lesz nem a telefoné.

Maine coon

(#3761) devil8012 válasza atosan (#3760) üzenetére


devil8012
csendes tag

Igen az insta féle boomerang.
A gondom az, hogy más Android 10-es telefonokon megy rendesen csak az A70-en nem megy ill. menteni nem tudja a videót. Rollback Android 9-re? Vodás, garis nem root-olt telefon. Mondjuk én voltam a hülye amikor azt mondtam a páromnak, hogy nyugodtan frissítsen. :( Ilyenekre nem gondoltam.
Előre is köszönöm a segítséget!

Oneplus 7T Pro McLaren Edition

(#3762) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Sziasztok! Vajon számítógép nélkül vissza lehet varázsolni a 9-es droidot úgy hogy aztán jöjjenek a frissítések is?

(#3763) atosan válasza Dayerdroid (#3762) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Nem, esetleg rootolással, de akkor biztos ugrik a garancia.

Maine coon

(#3764) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Akkor várok a frissítésre hátha kijavítják a 10-et gyorsan.

(#3765) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok!

Használ valaki Amazfit Bip órát? Ha nem használom kikapcsolom, és itt bekapcs. után nem párosul. Előzőleg Redmi Note 5-ön (nem MIUI hanem Android 8 AOSP) használtam, ott bekapcsoltam az órát és 1-2 másodperc után jelezte hogy csatlakozott a telefonhoz. Itt most ki/be kell kapcsoljam a Bluetooth-t, és megnyitni a Mi Fit appot hogy észrevegye magát és párosodjon. Arra is gondoltam hogy kell a Mi Fit app is hozzá, és hátha kilövi a telefon, ezért az Eszközkarbantartó/Akkumulátor/Alkalmazásteljesítmény kezelése/El enm alvó alkalmazásokhoz hozzáadtam a Mi Fit-et (és a Mi Bandage-t is). Mi kellhet még neki, hogy magától csatlakozzon?

4 8 15 16 23 42

(#3766) vlesi69 válasza toto0569 (#3731) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nagyon szép kép!

(#3767) toto0569 válasza vlesi69 (#3766) üzenetére


toto0569
addikt

Köszi!

katt a képre

(#3768) Thusor


Thusor
őstag

Samsung galaxy A70 telefon egyáltalán nem kapcsol be. Töltőre is tettem akkor se csinál semmit. Hosszan nyomva a bekapcsoló gombját se történik semmi. Lehet ezzel így valamit kezdeni vagy csak szervíz?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#3769) tonyrulez válasza Thusor (#3768) üzenetére


tonyrulez
őstag

Pl. papírnehezéknek tökéletes.

4 8 15 16 23 42

(#3770) worxland válasza Thusor (#3768) üzenetére


worxland
addikt

Android 10-re frissítettél és rögtön azután történt? Mert az ismert hiba és csak a szerviz tudja javítani.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#3771) tony7 válasza Thusor (#3768) üzenetére


tony7
tag

A hosszan nyomva mennyit jelent? A fiam a50 készüléke egyszer ezt csinálta és vagy 25-30 mp ig kellett nyomnom a bekapcsoló gombot mire bekapcsolt.

[ Szerkesztve ]

(#3772) FireFox1996 válasza tony7 (#3771) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Volt egy Sony Xperia Z3 telefonom, és majdnem 2 percig kellett nyomni, hogy reagáljon :) Csak mirre erre rájöttem, a telefon már megjárta a szervízt is.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#3773) Thusor válasza worxland (#3770) üzenetére


Thusor
őstag

Nem azonnal utána. Április 11-én frissített android 10-re. Foreced Restart segítségével életre keltettem, ezen leírás alapján: [link]

Remélem most ezek után nem lesz vele gond, mert eddig jól működött.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#3774) Thusor válasza tonyrulez (#3769) üzenetére


Thusor
őstag

Te vagy itt a fórum trollja?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#3775) n2066


n2066
tag

teszteltem az üzemidőt, mérsékelt használat mellett simán 5 napot bír. igaz éjjelente aktiváltam a repülőgép üzemmódot. droid 9.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#3776) trapi80


trapi80
tag

Van aki két SIM-mel (különböző szolgáltatói kártyákkal) használja a készüléket? Nincs panasz arra, hogy nem megy a mobilnet vagy nem tölt be egy egy oldal?

Köszönöm szépen!

Üdv: Roland

(#3777) atosan válasza trapi80 (#3776) üzenetére


atosan
addikt

Én úgy használtam. Telekomos volt a fő kártya internet szempontjából, Telenornál nem volt lényeg a net. Azt csak 2g-re állítottam. Próbáld ki.

Maine coon

(#3778) balinlin válasza trapi80 (#3776) üzenetére


balinlin
senior tag

Két kártyával használom, nem vont gondom, ha mégis, akkor a térerő miatt.

(#3779) FireFox1996 válasza trapi80 (#3776) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Telenor a fő, Telekom a másod, és semmi panasz, otthon néha gyorsabb Wifinél :)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#3780) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Sziasztok.

Ma beszéltem a Samsung magyarországi képviseletével.
Mert feltettem nekik a kérdést hogy mi újság a 10es Androiddal.

Mit tegyen az ember ha már letöltötte, de nem elepítette fel. Mert hogy vissza vonták a 10es frissítését.
Azt mondták hogy ők erről nem tudnak. Nem is kaptak egy visszajelzést sem. Hogy bármi baj lenne vele.
Nyugodtan telepítsem. És használjam a telefonom.

Akkor most :F :F :F :F

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#3781) vlesi69 válasza trapi80 (#3776) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nekem a Digi kártya volt benne meg egy másik, de nem volt stabil a térerő a megosztás sem, most a kártyák egy Redmi Note 8 Proba vannak ugyan az a felhasználás és sokkal jobb, a térerő is, a net is a hotspot is jobb.

(#3782) balinlin válasza fezsoo (#3780) üzenetére


balinlin
senior tag

Van bármi különös okod a telepítésre? Ha nincs, akkor szerintem kár kapkodni.
Ha garanciális a telefon akkor nem akkora rizikó, de én speciel akkor sem erőltetném.

(#3783) Nordik válasza fezsoo (#3780) üzenetére


Nordik
őstag

Szerintem a mi régiónkat abszolút nem érinti. Gondolom emiatt a válasz.

Hozzáteszem én is telepítettem mihelyst felajánlotta. Semmi problémám vele.

[ Szerkesztve ]

(#3784) fezsoo válasza balinlin (#3782) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Nincs. Ezért is gondoltam nem telepítem. Mert olvastam ezt a visszavonás dolgot. Ezért kerestem meg magát a Samsungot. Hogy most akkor mi a helyzet.

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#3785) balinlin


balinlin
senior tag

(#3786) trapi80


trapi80
tag

Köszi srácok!

#vlesi69: Én is ez a két készülék között vacilláltam, de a Samsung lett végül /a héten jön szerződéshosszabbításra -vodafone- talán az utolsó db/, mivel előtte Note széria volt és szeretem az Amoled kijelzőt, továbbá a One UI is bejövős.
A Xiaomiból az infraport fog picit hiányozni.

Azért kérdeztem, mert a Note-nál /Note 10+, Android 10/ bizony komoly gondok voltak a mobilinternettel/ Telenor/ két kártyás használat esetén.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Roland

(#3787) bul07 válasza balinlin (#3785) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát ez a A70-est nem érinti
Leghamarabb jövő év tavaszán járnak le a garanciák(már ha rendes garanciával vette az ember)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3788) V@ns


V@ns
aktív tag

Szeretnék hosszú záridős képeket készíteni, lehetőleg RAW/DNG-ben.
Tudtok appot amivel ez kivitelezhető, vagy sose fog menni, lévén csak részben van camera2api támogatás?

(#3789) TaRka94


TaRka94
senior tag

2nap 4 - 5 óra kijelzőidő nem annyira elfogadható ugye? Mintha jobban merülne 10essel így több nap vagy egy hét használat után. Mondjuk bt ről zene megy sokat kocsiban.

(#3790) FireFox1996 válasza TaRka94 (#3789) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nálam is kb annyit tud, és a telóm még 1 hónapos sincs. Több, mint 2 éves Moto Z Play telóm 3 nap alatt még mindig 7 órát produkál :C

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#3791) TaRka94 válasza FireFox1996 (#3790) üzenetére


TaRka94
senior tag

Akkorjó. Majd frissítik még.

(#3792) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok!

Ma volt egy olyan hibám a telefonnal, hogy reggel nem bírtam feloldani a telefont. Egyáltalán nem reagált semmire az érintő képernyő. A dupla koppos ébresztésre sem. Arc felismeréssel feloldott a telefon, de utána a felfelé húzás nem működött már, így a fő menübe sem jutottam el. Kikapcsolni sem tudtam a telefont.
Egeret kellett csatlakoztatni rá, azzal tudtam kezelni és újraindítani. Azóta gond nélkül üzemel, nem tudom mi történ vele este.
Éjszaka repülő módba kapcsolom mindig, nem volt töltőn, de 90% felett volt az akku szintje.
10-es droid van rajta, mióta elérhető a frissítés.
Egyéb hibát nem tapasztaltam, de ez a reggeli meglepett rendesen.
Más tapasztalt hasonló hibát mostanában?

(#3793) DrBubo77 válasza AthlonXP (#3792) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Én még egy telefonnal sem jártam így. :N

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3794) Pferi válasza AthlonXP (#3792) üzenetére


Pferi
senior tag

Tökugyanez volt nálam is pár napja, vagy 5 percig kínlódtam mire hogy-hogynem megjavult...

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#3795) bul07


bul07
nagyúr

Van olyan köztetek akinél be van kapcsolva az Adaptív energiatakarékosság?

Ha igen mennyire jó, volt hogy gondot okozott?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3796) vlesi69 válasza trapi80 (#3786) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én inkább már a A71-t venném meg.

(#3797) trapi80 válasza vlesi69 (#3796) üzenetére


trapi80
tag

Igen, agyaltam én is, de van közte (Vodafone flotta) majd 60e Ft. No annyit nekem nem ér. :N

Üdv: Roland

(#3798) TaRka94 válasza bul07 (#3795) üzenetére


TaRka94
senior tag

Pár napja kapcsoltam be, nem volt gond.

(#3799) robcsekwow


robcsekwow
tag

Hali. Valamilyen VR headset kompaktibilis a telefonnal?

(#3800) AthlonXP válasza Pferi (#3794) üzenetére


AthlonXP
őstag

Faja! Lehet ez is a 10-es frissítés miatt van?...

(#3795) bul07: Én használtam eleinte, gondot nem okozott, de pár nap után kikapcsoltam, mert sokszor kikapcsolta az AOD-t, ami én meg szeretek használni...
Persze, elképzelhető, hogy ez is csak vmi beállítás kérdése lett volna, de nem néztem utána bővebben a dolognak.
A 10-es androidon, meg nem is próbáltam még.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.