Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) benisti válasza Pano (#3100) üzenetére


benisti
csendes tag

Knox Warranty Status: 0x0
Nem módosította, igazából egy gyári független firmware került rá.
Nincsenek telenoros programok benne, szerintem ennyi a lényeges különbség a kettő között.

(#3102) Burt1793 válasza benisti (#3101) üzenetére


Burt1793
veterán

Ha gariba viszed, rakd fel odinnal a telenoros rom-ot és nem lesz gond.

(#3103) benisti válasza Burt1793 (#3102) üzenetére


benisti
csendes tag

:R

(#3104) Burt1793 válasza benisti (#3103) üzenetére


Burt1793
veterán

Odinnal szabad frissíteni, attól nem ugrik a Knox. Arra figyelj, hogy ne egyfájlos ROM-ot telepíts, egyes mende-mondák szerint valakinek attól már ugrott a számláló. Nem biztos, hogy nézik a telenornál a csc-t, de jobb a békesség.

(#3105) rep3at válasza infectedmann (#3099) üzenetére


rep3at
őstag

Én is emiatt parázok, ezért nem nyúltam még hozzá, bár már kicsit kezd idegesíteni hogy egy hónapja megvan az a rohadt MM és én Telekomosként még mindig csak álmodozhatok róla. Talán majd jövőre (se)..

Forward thinking. كرر

(#3106) benisti válasza Burt1793 (#3104) üzenetére


benisti
csendes tag

Egy fájlos verzióval lett frissítve sammobile.com-ról letöltve.
Max ha gariztatás lenne feltolom odinnal a telenorost (már ha lesz :) )

(#3107) Pano válasza rep3at (#3105) üzenetére


Pano
addikt

Sose felejtem el az egyik régi telekomos Sony telefont, amikor a az android 4.4-es verziója 1 év késéssel jött meg a telekomosra, mint a többi szolgáltató ugyan azon telefonjaira :D

(#3108) dzzoli válasza benisti (#3098) üzenetére


dzzoli
csendes tag

Szia,az lenne a kérdésem hogy a frissítés után a beállítások programok megmaradtak?

(#3109) benisti válasza dzzoli (#3108) üzenetére


benisti
csendes tag

Szia!

wipe data/factory reset-et végeztem előtte, így teljesen alaphelyzetbe kaptam az új rendszert.
Jobbnak láttam egy szűz rendszert frissíteni, aztán visszapakoltam már csak azokat amik tényleg kellenek is nap mint nap.

(#3110) rep3at válasza Pano (#3107) üzenetére


rep3at
őstag

Nagyon kedves hogy így biztatsz :))

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#3111) Pano válasza rep3at (#3110) üzenetére


Pano
addikt

Én is telekomos vagyok, no para :D

(#3112) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Asszonykám S4 minijét akarnám lecserélni. Szemezek az A5-tel, de nem tudom van e belőle dual simes verzió. illetve annak van e valami hátránya az 1 simeshez képest?

(#3113) Jano válasza AndrewTdi (#3112) üzenetére


Jano
senior tag

Van dual SIM-es verzió. A hátránya hogy vagy SD kártyát teszel be vagy második SIM kártyát.

A tudás érték!!!

(#3114) golya32 válasza Jano (#3113) üzenetére


golya32
aktív tag

Hello nekem van / volt dual simes A5-t nagyon jó teló. Most a tesóm használja én át tértem a c5 re..
C5 nél is vagy sim vagy sd kártya, de 64gb memória mellett már nem kell sd hozzá.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#3115) rep3at válasza Pano (#3111) üzenetére


rep3at
őstag

Nem értem hogy mit kell ezzel ennyit szarozni..

Forward thinking. كرر

(#3116) Pano válasza rep3at (#3115) üzenetére


Pano
addikt

Vannak dolgok, amiket sose fogunk megérteni...

(#3117) dzzoli


dzzoli
csendes tag

Sziasztok,kérdezném ha odinnal frissítek 6.0.1-re akkor eltűnnek az adataim beállításaim vagy nem?

(#3118) kirusz1 válasza dzzoli (#3117) üzenetére


kirusz1
őstag

szerintem nem

(#3119) BogyóBP válasza dzzoli (#3117) üzenetére


BogyóBP
addikt

Igen mert az Odin csinál egy factory resetet is. Olvastam hogy valakinek átállitodott a CSC kód. Ha függő telefonról beszélünk és független romot tettél rá akkor tedd fel a kingoroot nevü appot amivel kitudod rootolni úgy a telefont hogy ne ugorjon meg a knox. Ezután a com.manniakk.cscselector.apk programmal helyre tudod tenni a régiókodot amennyiben az adott romban benne van. Természetesen újraindulást és factory resetet kér majd. Ha végeztél lehetőséged szerint választhatsz hogy újrateszed a XEH romot az újonan beállitott régiókodra megszüntetve a root jogosultságot vagy nyomsz egy sima factory resetet. Lollipop al tökéletesen ment a fenti metódus , marshmallow al még nem probálkoztam mivel ott ahogy feltoltam odinnal a vodás romot egyből bevette a VDH régiókodot. Loliban viszont gyárilag a VDH romban is a cyprusi kód volt beállitva alapra.. nemtudom mért.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#3120) Treck


Treck
aktív tag

Ha jol latom, akkor megerkezett a Telekomhoz is a 6-os android. Legalabbis a SamFirm mar jelzi, es letolheto vele.

http://google.treck.hu

(#3121) Pano válasza Treck (#3120) üzenetére


Pano
addikt

Valóban, zsír.
Köszi az infót!

(#3122) Andreas2 válasza Treck (#3120) üzenetére


Andreas2
tag

Úgy néz ki hogy egy hónappal korábbi kiadás, mint az XEH-s verzió (CPG2 CPH3 helyett), de én visszaálltam rá, mert nekem már hetek óta döglődik a GPS vétel a CPH3-as XEH 6.0.1-essel.
Most tesztelem ezt a Telekom-os változatot, egyelőre annyi tapasztalat van, hogy ezzel megjelenik az NFC ikon az értesítősávon.

Ja és nekem nem törlődött semmilyen adatom sem, pedig ez már a harmadik Odin-os frissítésem egy hónapon belül. Amikor a Telekom-os Lollipop-ról átálltam az XEH-s Marshmallow-ra még a Telekom-os alkalmazásokat is átpakolta.

(#3123) Apa+Fia válasza Treck (#3120) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

A telenor szerint, a utólsó negyedéven érhető el.

Apa csak 1 van!

(#3124) rep3at


rep3at
őstag

Úgy vártam már mint a messiást :)

Forward thinking. كرر

(#3125) golya32


golya32
aktív tag

Dual simesre nem jött még..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#3126) cintula187


cintula187
addikt

Megkaptam én is a 6.0 frissítést. Ez a képernyőfedvény kezd viszont agyf@szt okozni.
KM Playernek nem tudok adni tárhely engedélyt, hiába kapcsolom nála a képernyőfedvény beállítást.
Ez nagynehezen sikerült.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3127) cintula187


cintula187
addikt

Illetve azt minek tudhatom be, hogy ugyanavval a töltővel az update óta lassabban tölt a telefon? Az akksi hőmérséklet se megy fel az egekbe (41fok szokott lenni) tehát tényleg kevesebb kraftot vesz fel. Nem értem. :Y

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3128) Pano válasza cintula187 (#3126) üzenetére


Pano
addikt

Attól én is hülyét kapok, mi a megoldás?
Egy csomó engedélyt nem tudok adni, hiába van kivéve onnan, vagy betéve. Olyan ideges lettem tőle, hogy inkább hagytam mielőtt falhoz vágom a telefont.

(#3129) cintula187 válasza Pano (#3128) üzenetére


cintula187
addikt

Most a skype nál jöttem rt, hogy minden alkalmazásból ki kell venni a képernyőfedvény engedélyt hogy rohadjon meg. Most viszont a gyors merülés is kezd idegelni a lassú töltés mellett. Reset megoldaná?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3130) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Itt is megkérdezem, mivel a 6-os droid a lényeg.
A fiam frissített 6-os droidra (a5 2016).
Az alkalmazásoknál,a fényképezőgépnél be van állítva a memóriakártya.
Ha megnyitja a fényképezőgépet,akkor be kell menni a beállításokba,hogy kitudja választani a memóriakártyát.
Viszont fényképezéskor mégsem enged erre menteni,csak az eszközre.
Mit kell még beállítani,hogy a memóriakártyára mentsen?
A másik fórumon azt írták, hogy esetleg memóriakártya hiba lehet.

(#3131) cintula187


cintula187
addikt

Úgy látom megvan a töltési lassúság oka. Ez a kis huncut mályvacukor USB töltésnek veszi ha rádugom a hálózati töltőt. Otthon: blitzwolf hálózati usb adapter + Samsung gyári usb kábel. És Samsung USB kábel + blitzwolf usb kábelnél is ezek szerint sima nem hálózati töltést észlel? Háezthogy?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3132) Pioneer71


Pioneer71
csendes tag

Ma hajnalban megérkezett a telenoros mályvacukor. Eddig semmi extrát nem vettem észre, az ikonok és az FM rádió megváltozásán kívül.

(#3133) cintula187 válasza Pioneer71 (#3132) üzenetére


cintula187
addikt

Neked gyári töltővel nem tölt lassabban? KEvésbé melegszik közben, nagyon belenyúltak a töltésbe. Iszonyat kényes a nem samu kábelekre, usb töltésnek veszi.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3134) cintula187 válasza cintula187 (#3133) üzenetére


cintula187
addikt

Neb@sszameg már, hogy csak nálam vannak ezek a dolgok a frissítés után.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3135) Pioneer71 válasza cintula187 (#3133) üzenetére


Pioneer71
csendes tag

Bár sosem néztem milyen gyorsan töltött, de nem vettem észre semmi olyat, hogy lassabban töltene.
Ajánlok egy gyári resetet. Nálam még a nyalókásnál segített a gyors merülés hibánál.

[ Szerkesztve ]

(#3136) Apa+Fia válasza Pioneer71 (#3132) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Nekem most tölti le! ;)

Apa csak 1 van!

(#3137) cintula187 válasza Pioneer71 (#3135) üzenetére


cintula187
addikt

Erre a konklúzióra jutottam én is. megy a reset.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3138) Pano


Pano
addikt

Nekem olyat csinál a telekomos hatos, hogy érkezik egy bejövő hívás, a kijelző sötét marad, nem cseng a telefon, nem is rezeg, sehogy se jelzi a hívást (ha közben mondjuk megnyomom a kijelző bekapcsolást látszik a hívás).
Amint a hívásnak vége nincs a naplóban sem nem fogadottként. Újra kell indítani, hogy helyre jöjjön.

Elég komoly bug, vagy csak ez a jogosultság baromság kavar be valahol. Frissítéskor nyomtam egy hard resetet és nulláról újra raktam a telefont + beállítottam, szóval ezt kizárhatjuk.

[ Szerkesztve ]

(#3139) eax1650


eax1650
aktív tag

Hogyan tudnám a kezdő képernyőre a fényképező mellé a lámpát is kitenni?

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#3140) Franky74 válasza Pano (#3138) üzenetére


Franky74
tag

Hali!
A frissítés nekem is megjött, telenoros vok, szépen felment, újraindult.
Később indítanám a fényképezőt, pár másodperc után kidobott hibaüzenettel...
Újraindítás után megjavult. Viszont a híváskor sötét képernyő pár másodpercig meg volt... Aztán kivilágosodott láttam ki hív, fel tudtam venni. Régebben is csinálta, még az 5.0.2-vel.
Ezek szerint nem javítottak mindent...

[ Szerkesztve ]

(#3141) cintula187 válasza Pano (#3138) üzenetére


cintula187
addikt

Na nekem illyen szerencsére nem volt. Viszont ami még észrevettem. Éjjel repülő üzemmódba rakom, az akkumulátor használatban még azt látom hogy fogyasztott neki a wifi. :))

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3142) Franky74 válasza eax1650 (#3139) üzenetére


Franky74
tag

Keresd a widgetek között! Kezdő képernyőt hosszan nyomni, mikor "összeugrik" a kép, alul menű, ott keresd a widgetek között...

(#3143) eax1650 válasza Franky74 (#3142) üzenetére


eax1650
aktív tag

Bocsi! Helytelenül fogalmaztam!
Akkor talán a zárolt képernyő a neve, amikor a lakattal kell feloldani a készüléket alvó állapotból

[ Szerkesztve ]

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#3144) #91703552


#91703552
törölt tag

Sziasztok,

tegnap letöltöttem a frissítést és megőszültem amikor megláttam, hogy milyen mami-ikonokat kaptam a telenortól. A legnagyobb döbbenet az volt hogy sem a widgetet, sem pedig az ikonokat nem rendezhetem és/vagy módosíthatom úgy, ahogy én akarom. A sokk miatt a megjelenésen kívül egyelőre mást esélyem sem volt tesztelni, mert elhányom magam, ha ránézek.

Valami ötlet arra, hogy hogyan kaphatom vissza a megszokott ikonsort, kinézetet? Nem rootolt a telefon, tehát ehhez köthető megoldások nem jöhetnek számításba.

Köszi

(#3145) Humbucker


Humbucker
senior tag

Ahogy elnézem elég sok probléma merül fel ezzel a 6-os droiddal, nekem A3-am van, msot szemezgetek hogy feltegyem-e, mert láttam videókat róla, de annyira nem nagyon tetszik a kinézete, meg ha ennyi probléma van vele. Arra gondolt már valaki hogy visszateszi rá a Lolit?

(#3146) Pano válasza #91703552 (#3144) üzenetére


Pano
addikt

Beállítások -> Egyszerű üzemmód

Állítsd vissza normálra > kész.

[ Szerkesztve ]

(#3147) #91703552 válasza Pano (#3146) üzenetére


#91703552
törölt tag

életet mentettél köszönöm :) egyszerű üzemmódon volt alapból, de normált mutatott a beállításban. Át kellett állítanom egyszerű üzemmódra (minden marad úgy, ahogy a képeken), majd vissza kellett állítani normál üzemmódra.

(#3148) chris-v válasza Humbucker (#3145) üzenetére


chris-v
senior tag

Nem volt itt semmi probléma, csak pár beállítás kérdés.

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#3149) Humbucker válasza chris-v (#3148) üzenetére


Humbucker
senior tag

Ááááá dehogy van, csak olvasd vissza a kommenteket :)

(#3150) LaserLord válasza Humbucker (#3145) üzenetére


LaserLord
csendes tag

Hivatalosan nem tudod visszarakni az 5-öst. Erre a frissítéskor is külön figyelmeztet, hogy nincs visszaút...
Ha mégis frissítesz, első dolog a gyári visszaállítás, különben lesznek meglepetések... Nekem a korábbi bő 2 napos üzemidő lecsökkent 10-12 órára.
Clean install és factory reset után viszont szépen megy. csak hát vissza kell pakolni mindent egyesével. :(

"Reggel kilenc előtt már látok... Csak még nem hiszem el..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.