Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 11:37:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) bul07 válasza Roxbury (#12099) üzenetére


bul07
nagyúr

Amúgy nálam is sokat megy a Douyin (Alias TikTok)

Az előző A70 telefonom amit több mint 3évig használtam, mikkor eladtam egy kicsit már látszódott a douyin gombja

És miért douyin
Mert sokkal szórakoztatóbb változatosabb Pár példa
Munkahelyi ajándék osztogatás[link] :DDD :)) , vagy piaci razzia[link],de csajok se rosszak [link]

Most néztem meg A52S kijelzőjét egyenlőre még nem látom beégés nyomát pedig naponta pár órát megy a douyin

Általános teszt mód - *#0*#
, ha valaki ránézne és ne keljen keresni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12102) Steevy84


Steevy84
kezdő

Pont a beégés elkerülése miatt használok full screen modot (csak akkor van értesítési sáv ha odanyomsz) meg mert szerintem sokkal szebb és letisztultabb, illetve navigációs sáv helyett gesztusokat pl:

(#12103) mulatosdj


mulatosdj
tag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy érdemes e még ilyen telefont venni hosszabb időre. Lenne egy új, 1 év garival 75k körül! Megérheti megvenni?

(#12104) Steevy84 válasza mulatosdj (#12103) üzenetére


Steevy84
kezdő

Annyiért simán szerintem, múltkor nyomkodtam az a54-et, háát nem cserélném el, vastagabb kávák, vastagabb és nehezebb ház, cserébe csak nüansznyi fejlődésej itt-ott.

(#12105) Aryes válasza mulatosdj (#12103) üzenetére


Aryes
nagyúr

Olvass vissza. Elég 1 oldalt. ;)
Ha véletlenül 12-es Android van rajta gyárilag, akkor ne frissítsd!

[ Szerkesztve ]

(#12106) skroy válasza mulatosdj (#12103) üzenetére


skroy
senior tag

Simán megéri annyiért. :K
És nyugodtan frissítheted, ne foglalkozz senkivel. :D

(#12107) delta1017


delta1017
aktív tag

Valaki megtudná mondani, hogy a VoWfit hol is lehet bekapcsolni!

Neten talált infók alapján, abból a menüből nem elérhető.

(#12108) Aryes válasza delta1017 (#12107) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor a szolgáltatód nem támogatja.

(#12109) mulatosdj válasza Steevy84 (#12104) üzenetére


mulatosdj
tag

Köszönöm mindenkinek a választ! Bontatlan készülék, itt ha-n láttam, nem tudom milyen verzió lehet rajta. Akkor ajánlott még mindig megvenni 2-3 éves távlatra is.

(#12110) Steevy84 válasza skroy (#12106) üzenetére


Steevy84
kezdő

Én is mindig frissítem és semmi gond nálam

(#12111) Aryes válasza Steevy84 (#12110) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem viccből vagy kib*szásból írtam, hogy ne frissítsen, én fizetnék is érte, ha találnék egy készüléket 2022 augusztusi firmware-rel. :) De sajnos visszafelé már nem lehet csinálni. :(

(#12112) t72killer válasza Aryes (#12111) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mi a különbség? Factory resettel nem megy vissza?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#12113) Aryes válasza t72killer (#12112) üzenetére


Aryes
nagyúr

A bootloader nem engedi a downgrade-et.

Mi a különbség?

Szerintem akkor nyújtotta a legjobb teljesítményt a telefon, és nagyon stabil volt. Volt, hogy hetekig nem indítottam újra, és nem lehetett semmit észrevenni (memória fogyás vagy lassulás). Azóta csak romlott az üzemideje, melegszik és tele rakták bugokkal... Bár egyesek itt esküsznek rá, hogy csak hallucinálom az egészet. :N
Az igazat megvallva az utóbbi 2-3 frissítés után visszatért valami a régi fényéből, néhány bugot javítottak és mintha jobban bírná az akksi is, de nem tudom teljesen megitélni, mert közben az akksi degradálódott, elég sokat. :U

(#12114) DrKapocs válasza Aryes (#12111) üzenetére


DrKapocs
őstag

Egy gyors screenshoot. :)
Na szóval, mennyit is ér meg? Oké, csak vicc volt, nem tervezem eladni, de egyetértek veled az itt olvasottak és korábbi tapasztalatok alapján.

(#12115) delta1017 válasza Aryes (#12108) üzenetére


delta1017
aktív tag

Én most arra gondoltam, hogy a Vodafone a ezt a telefont nem támogatja.
Mert ájfont az láttam a támogatott készülék között, sőt csak az volt.

(#12116) gerner1 válasza DrKapocs (#12114) üzenetére


gerner1
veterán

Te, arról, még 11 -esre is visszaválthatnál .

(#12117) Aryes válasza DrKapocs (#12114) üzenetére


Aryes
nagyúr

Na szóval, mennyit is ér meg

:DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#12118) t-joco


t-joco
tag

Sziasztok!

Másfél éves A52s kijelzője meg tud "sárgulni" a sok használattól? Vagy csak az üvegfólia koszos, sárgult meg, amit cserélni kell?! Ki mit gondol??

(#12119) Aryes válasza t-joco (#12118) üzenetére


Aryes
nagyúr

Vagy bekapcsolva maradt a kékfényszűrő (szemkímélő mód)?

(#12120) DrKapocs válasza gerner1 (#12116) üzenetére


DrKapocs
őstag

Igen, bármi felrakható rá.

(#12121) t-joco válasza Aryes (#12119) üzenetére


t-joco
tag

Sosem volt bekapcsolva a szemkímélő mód, szóval...
Másfél éves A52s, mellé téve a teljesen új A53... az A52s - nek sárgás a kijelzője az A53-hoz képest. Ez főleg fehér háttérnél fel-szembe tűnő. Mind2 telefonon üvegfólia van.

(#12122) kmarci25 válasza t-joco (#12121) üzenetére


kmarci25
veterán

Beállítások - képernyőmód
Mindkettő telefonon ugyanúgy van beállítva? Mert ha az 52 meleg színprofilú, az 53 meg hideg/normál, akkor normális a jelenség.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12123) gerner1 válasza t-joco (#12121) üzenetére


gerner1
veterán

Főleg zöld (de, mással is..) színnel már több típus topkjában olvastam ~ily hibát, amennyiben valóban kijelző hibáról van szó.
Ezek szinte minden esetben egyfajta fátyolos torzulással együtt jelentkeztek.

(#12124) Mercutio_ válasza Aryes (#12111) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szóval, ha 2023 májusi a kernel, 13-as a droid és 5.1-es a One UI nyugodtan telepítsem az újabb frissítéseket, azon már nem ront?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12125) Aryes válasza Mercutio_ (#12124) üzenetére


Aryes
nagyúr

Attól mindenképp jobb a 2023 novemberi. Szerintem. Illetve az októberi jobb volt, a novemberit még csak 2 napja tesztelem.

(#12126) D55 válasza Aryes (#12125) üzenetére


D55
aktív tag

Igen, a tavasz-nyár körüli verziókkal voltak gondok, pl. 1-2 hetente nekem érintőképernyő fagyás, most azóta úgy kb. október óta nem voltak problémáim már.

(#12127) Aryes válasza D55 (#12126) üzenetére


Aryes
nagyúr

+ Az elején a Bluetooth is fagyott hónapokon keresztül (ezeket a verziókat én kihagytam), aztán több mint fél évig nem működött a szemkímélő mód, volt, akinek a bixby rutin se. Mostanában nem melegszik állandóan a készülék (a proci nem dolgozik feleslegesen sokat).

(#12128) mrbego válasza t-joco (#12121) üzenetére


mrbego
aktív tag

Ez a sárgás árnyalat csak most jelentkezett? Csak mert én még új korában tettem az előző telefonom (Huawei P Smart 2019) mellé és a Huawei-en a fehér az fehér volt, ezen meg kissé sárgás, vagy inkább meleg árnyalatúnak mondanám.

Üdv, P

(#12129) t-joco válasza kmarci25 (#12122) üzenetére


t-joco
tag

Mind2 telefonon egyforma a színprofil (normál). SmartSwitch programmal lett átmásolva minden beállítás,és adat, stb... a régi telefonról az újra, szóval beállítások terén egyeznek teljesen. Míg nem volt meg az új telefon,addig fel sem tűnt ez a különbség a kijelzőben. Úgy írnám le,hogy az A52s-nél a fehér nem annyira "rikító, tiszta" fehér, mint az új A53-nál. hanem kicsit sárgásabbnak tűnik. mivel már másfél éves, és az üvegfólia azóta rajta van, ezért gondoltam,hogy attól lehet?! de lehet kijelző hiba....

gerner1.: fátyolos torzulás nem látható az A52nél.

(#12130) t-joco válasza mrbego (#12128) üzenetére


t-joco
tag

Nem tudom mikor jelentkezett, csak most lett szembetűnő, bő 1 hete, mióta megvan a másik, új telefon. egymás mellé tettem a 2 telefont,és úgy tűnt fel. Meleg árnyalatúnak mondanám, jellemezném én is inkább.

Térerő gondok amúgy vannak a telefonnal, van hogy random eldobja a hálózatot, pl,ha egyik helyiségből átmegyek a másikba.. 4G -ről hirtelen levált Edge-re.. ilyenkor villódzik is a kijelző. ez miatt akarom elküldeni javíttatni,szervízbe,amig van rá garancia. de lehet akkor kijelző csere sem ártana?!

(#12131) Aryes válasza t-joco (#12129) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én úgy emlékszem mintha olvastam volna valahol, hogy az A53-ban már nem Samsung Amoled kijelző van.

(#12132) t-joco válasza Aryes (#12131) üzenetére


t-joco
tag

[link] Ez szerint Kapacitív Super AMOLED, mint az A52s -é is...

(#12133) Aryes válasza t-joco (#12132) üzenetére


Aryes
nagyúr

Meg mint az iPhone-é.

Ki mondta, hogy nem az? :) Azt írtam, hogy nem Samsung.

(#12134) Aryes válasza Aryes (#12133) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem találom, hogy hol olvastam ezt, lehet egy későbbi modellel keverem. :F

(#12135) Aryes válasza Aryes (#12134) üzenetére


Aryes
nagyúr

A Samsung kínai OLED kijelzőre vált

Szó esik a cikkben az A sorozatról, szerintem ez maradt meg bennem.

[ Szerkesztve ]

(#12136) D55 válasza Aryes (#12133) üzenetére


D55
aktív tag

Az iPhone-okban pont Samsung van. Tudom, mert haver ezzel akarta fényezni nemrég az iPhone-ját, hogy ilyen téren az én Samsungom biztosan nem éri utól. Hát csalódást kellett, hogy okozzak neki :C

[ Szerkesztve ]

(#12137) Aryes válasza D55 (#12136) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tudom :DDD

Mellesleg az iPhone kijelzők durván szebbek, mint a Samsungok (vagy mondjuk mint az A52s), szóval végülis igaza volt. :U

[ Szerkesztve ]

(#12138) Dave1984


Dave1984
őstag

Olvastam régebben,hogy 2G hálózaton van pár usernel kijelző vibrálás.Tegnap én is jártam olyan helyen ahol csak 2g volt, nagyon zavaróan vibrált.Ez garanciális hiba, vagy szoftveres?

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#12139) Aryes válasza Dave1984 (#12138) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nálam még nem jött elő ilyen, pedig jártam mostanában olyan helyen, ahol csak 2G volt.

(#12140) Breki


Breki
veterán

Sziasztok.

Másnál megy otp bank.hu app?

Elindul bejön a logó, de nem megy tovább

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#12141) skroy válasza Breki (#12140) üzenetére


skroy
senior tag

Szintén.

(#12142) gerner1 válasza Breki (#12140) üzenetére


gerner1
veterán

Az

ON-topikjában

, jelzik mások is ?

(#12143) Apa+Fia válasza Breki (#12140) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Nálam megyen.

Apa csak 1 van!

(#12144) vodrosjozsi válasza Breki (#12140) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Megy, sajnos :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#12145) PirosHello válasza Breki (#12140) üzenetére


PirosHello
senior tag

Hasít. :K

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#12146) Balzsika47


Balzsika47
csendes tag

Én egy A52s 5G-t használok, anyósomnak meg egy A33 5G-je van. Azt hittem közel egyforma telefonok, de a mindennapi használat során nagyon durván más a két telefon. Az enyém sokkal hamarabb nyitja meg az alkalmazásokat, sokkal hamarabb kapcsol be. Persze tudom, hogy a Snapdragon sokkal jobb processzor, mint az Exynos, de azért nem gondoltam, hogy ennyire érződik egy átlagosnak mondható használat során.

(#12147) Pietrosz válasza Dave1984 (#12138) üzenetére


Pietrosz
addikt

Elvileg garis. Nekem 2 hetem maradt a garibol de lusta vagyok elvinni emiatt nem akarok telo nélkül maradni. Együtt lehet élni vele. Ha mégis pont akkor kell pl fényképezni akkor meg bekapcsolom a repülőgépes módot és abba hagyja

(#12148) t-joco válasza Pietrosz (#12147) üzenetére


t-joco
tag

Nekem akkor hagyja abba a "vibrálást", ha a Beállításokban, Kapcsolatok, Mobilhálózatok, Hálózat módnál rányomok valamelyik módra.. akkor visszaugrik 4G-re, és abba marad a vibrálás. Márciusig van még rá garancia, szerintem visszaküldöm,megpróbálom javíttatni.

Emagon vettem a telefont. Van valakinek tapasztalata velük? Mennyire működik jól, gyorsan a garanciális telefon javítás? Mire számítsak?

(#12149) Dave1984 válasza Pietrosz (#12147) üzenetére


Dave1984
őstag

köszi, átgondolom,sok macera utána mindent újrarakni :D

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#12150) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok lehet csak én nem figyeltem eddig, de értesítésnél nem szól mind a két hangszóró ? Vagy csak nálam van valami ki kapcsolva? Videónál, hívásnál szól csak értesítésnél nem.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.