Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:18

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A3 tudnivalók!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) Kroni1


Kroni1
veterán

Nekem volt pl. Mi4C-m is, most egy A3 Duos-t használok. Persze lassabb az 1GB ram miatt, de zenehallgatástól kezdve navigációig a telefonáláson és a netezésen keresztül mindenre ez is tökéletesen használható, én sokkal jobban szeretem ezt a telefont! Akinek nem az a lényeg, hogy ha elindit valamit az 0.001 ezred mp alatt betöltsön, esetleg képes kivárni, hogy ez 1-2mp -ig is elhúzódhat annak szerintem kiváló telefon!

(#4552) Zso83 válasza 1egaly (#4550) üzenetére


Zso83
tag

Független a telefonod?

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#4553) PACSA75 válasza domerator (#4548) üzenetére


PACSA75
őstag

Nem indokolatlanul, de legalább a mondat második fele igaz és jogos . +1 A kérdés csak az hogy kinek kellene segíteni, a vásárlónak vagy az eladónak? :(

[ Szerkesztve ]

(#4554) 1egaly válasza Zso83 (#4552) üzenetére


1egaly
aktív tag

Tés..

(#4555) melyon válasza PACSA75 (#4553) üzenetére


melyon
csendes tag

Üdv.
van 2 db független A300FU is a családban (teljesen más típusok mellett), mindkettő hibátlanul dolgozik már lassan egy éve.
A GPS-re is vonatkozik a hibátlan működés, csakhogy ellenpéldát írjak és teljes megelégedéssel.
Szóval nincs olyan használati tárgy, ami mindenkinél hibátlan vagy mindenkinél hibás.
Persze szériahibák is vannak általánosságban de nem hinném, hogy a mi esetünkben ez játszana.
Eléggé eltalált alsó-közép kategória ami aránylag emberbarátira is sikerült.
Hogy a kétkártyás miért csak 1 GB RAM, .... elvileg a vásárláskor is lehetett tudni.
Ez van.

(#4556) domerator válasza PACSA75 (#4553) üzenetére


domerator
veterán

Objektivnek es elfogulatlannak kell lenni ha ez nem lenne vilagos. Nem kell hozongeni, lehet hogy a te peldanyaid tenyleg gyengebb gps chipet fogtak ki, nalam semmi gond nem volt a gps-szel pedig en elegge nyuztam a telot. Egyedul a ram volt keves az en hasznalati szokasomhoz.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#4557) 1egaly


1egaly
aktív tag

A Samsungos oldalról eltünt az angol 6.0ás user manual,többnyelvű "Biztonság útmutató" van most ott...

(#4558) BBS válasza 1egaly (#4557) üzenetére


BBS
tag

ott van az csak beljebb került.

(#4559) atosan válasza BBS (#4558) üzenetére


atosan
addikt

Míg ott van, tán halvány remény létezik.

Maine coon

(#4560) Vizi911


Vizi911
tag

Sziasztok! adott egy ilyen telefon 1 éves kb. és álandoan melegszik de nagyon durván, gondolom aksi miatt. samsungnál ez megesik, de a képernyö fekete fehér lett...a kezdökijezö viszont szines. mindig. mi történhetett a telefonnal? felhivtuk gariba a szervizt azt mondták felhivak majd de semmi most probálkozom közben.

Iphone SE 64GB

(#4561) szemesi69 válasza Vizi911 (#4560) üzenetére


szemesi69
addikt

Ha regisztráltad, kérj futárt és küld szervizbe, ez ingyenes.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4562) AliasB


AliasB
senior tag

Üdv!
Megkérdeztem a samsungosokat, hogy mikor lesz végre újabb androidunk és idézek a válaszlevélből:

"A fejlesztők folyamatosan dolgoznak a készülékek szoftvereinek frissítésén."

"Egyelőre nem rendelkezünk arra vonatkozó információval, hogy mikor érkezik frissítés erre a modellre, azonban az Ön megkeresését rögzítettük rendszerünkben, és amint kapunk erre vonatkozó információt, késlekedés nélkül tájékoztatjuk Önt"

Szóval ne is várjuk mert sose lesz!

Járj nyitott szemmel.

(#4563) szemesi69 válasza AliasB (#4562) üzenetére


szemesi69
addikt

Sablon szöveg, mindig ezt írják, az utolsó pillanatig titkolóznak.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4564) AliasB válasza szemesi69 (#4563) üzenetére


AliasB
senior tag

Igen ez nekem is feltűnt de nem nagyon kapkodják el a dolgot az biztos. Mostanában nem vagyok itt aktív mert tökéletesen működik még mindig és teszi a dolgát ami jó csak már unalmas, hogy semmi frissítés és ugyan azt tudom elmondani róla amit egy éve is.

Járj nyitott szemmel.

(#4565) AliasB


AliasB
senior tag

Ja és még valami. Telefonálás közben előfordul, hogy megkérdezik ki van-e hangosítva mert visszhangzik. Nem tudom, hogy nálam van-e hiba vagy nem és ha igen akkor mi lehet. Tapasztalt már valaki ilyet? Vagy mondta ezt már másnak is valaki aki telefonált?

Járj nyitott szemmel.

(#4566) szemesi69 válasza AliasB (#4565) üzenetére


szemesi69
addikt

Még nem volt visszhangom :) Nem piszkálódni akarok, de ha öt percen belül írsz, arra van a szerkesztési lehetőség :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4567) Zso83 válasza AliasB (#4565) üzenetére


Zso83
tag

Szia!
Nekem ilyen probléma nem merült még fel, senki nem panaszkodott. :)

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#4568) AliasB válasza szemesi69 (#4566) üzenetére


AliasB
senior tag

Igen tudom csak külön akartam ;)

Lehet visszateszem a pipát akkor a zajcsökkentéshez hátha amiatt van. Visszhangot én sem hallok csak tőlem kérdezték, hogy ki vagyok-e hangosítva vagy ilyesmi. De nem mindenki és akinél csinálta annál se mindig szóval a hiba nem biztos, hogy nálam van.

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#4569) 66zio válasza AliasB (#4565) üzenetére


66zio
aktív tag

Nálam is volt már néha ilyen. Halkabbra kell húzni a hangot és megoldódik.

(#4570) milanfan


milanfan
tag

Sziasztok!
Vásároltam nemrég egy A3-as telót,nekem még újdonság rajta sok minden.Illetve van egy samsung smart-tv-m (UE32F6400AWXXH).
Olyan kérdésem lenne,hogy hogyan tudom a két eszközt a legkönnyebben párosítani,tartalmakat megosztani,screen mirror funkciót használni stb. ??
Alkalmazást kell ehhez letölteni a mobilon vagy anélkül is mennie kellene?
Előre is köszi a segítséget!

(#4571) galaxys80 válasza AliasB (#4564) üzenetére


galaxys80
veterán

tökéletesen működik még mindig és teszi a dolgát ami jó csak már unalmas, hogy semmi frissítés és ugyan azt tudom elmondani róla amit egy éve is.

Tehát azt várod, hogy jöjjön egy frissítés amivel elcseszik az egyébként tökéletesen működő telefonodat, hogy aztán lehessen róla sokat diskurálni?
Komolyan nem értek néhány embert. :(

(#4572) AliasB válasza galaxys80 (#4571) üzenetére


AliasB
senior tag

Nem nem. Én azt várom, hogy kijöjjön hozzá egy tökéletesen működő 6os android ;) teccik érteni?

Járj nyitott szemmel.

(#4573) #77081088 válasza galaxys80 (#4571) üzenetére


#77081088
törölt tag

+1 :DDD

(#4574) gekkoXT válasza milanfan (#4570) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Smart tv-vel több lehetőség is van.
1. Youtube alkalmazást telepítsd a tv-re és utána a telefonon elindított youtube alkalmazásból párosítani tudod a kettőt, utána pedig egy gombnyomással "át tudod rakni" az adott youtube videót a tv-re. magától elindul a youtube alkalmazás és betölti a telefonon elindított videót, amit a telefonról is tudsz vezérelni (hangerő, tekerés, megállítás, playlist)

2. Screen mirroring:
TV- source menüjéből kiválasztod a screen mirroringot, ezután bekapcsolod a mobilon ugyanezt, futhat miracast néven is.
Megkeresik egymást, és már meg is jelent a tv-n a mobil képek. Kicsit sötétebb szerintem, meg van kis késés a mobil kijelzőjéhez képest, de egy videónál a tv-n látható kép szinkronba van a hangjával, szóval minden szuper.

Ha ugyanezt alkalmazáson keresztül akarod akkor próbáld ki a Samsung Smart View alkalmazást

3. Távirányító alkalmazás
Van egy csomó, lehet kísérletezni. Mivel az A3-on nincs IR, ezért olyan kell, ami wifin megy, ha van ilyen. Ezt sosem próbáltam még.

[ Szerkesztve ]

(#4575) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Be lehet valahogyan allitani, hogy az SMS, e-mail, stb. ertesitesek ne pittyegjenek bele a zenehallgatasba? Baromi idegesito tud lenni. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4576) kutga válasza Bjørgersson (#4575) üzenetére


kutga
nagyúr

Lehalkítod a telefont.

Let the Zone take me if I am.

(#4577) Bjørgersson válasza kutga (#4576) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valamiért sosem gondolok ilyen egyszerű megoldásokra. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4578) kutga válasza Bjørgersson (#4577) üzenetére


kutga
nagyúr

Csak ötlet, sosem hallgattam rajta zenét. :D

Let the Zone take me if I am.

(#4579) Bjørgersson válasza kutga (#4578) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Holnap kipróbálom, csak kapjak közben értesítést. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4580) ben11 válasza Bjørgersson (#4579) üzenetére


ben11
őstag

Küldj magadnak emailt, hogy az egyszerű megoldásoknál maradjunk..:)

(#4581) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

Urak! Letezik olyan root az A3 ra lollipop ala ami nem ugrasztja a knox ot?

(#4582) 1egaly


1egaly
aktív tag

Na erre varrjatok gombot!! ;)

Felhasználói kézikönyv(Marshmallow)

[ Szerkesztve ]

(#4583) Tombi válasza 1egaly (#4582) üzenetére


Tombi
senior tag

várjuk a 6-os softot ! :R

(#4584) Bjørgersson válasza ben11 (#4580) üzenetére


Bjørgersson
félisten

2:0 nektek. :D

asound ez a nemitos modszer mukodik. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4585) kutga válasza Bjørgersson (#4584) üzenetére


kutga
nagyúr

Jó tudni. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#4586) Zso83 válasza 1egaly (#4582) üzenetére


Zso83
tag

Na, a magyar nyelvű Marshmallow kézikönyv kiadás után elbizonytalanodtam... lehet tényleg lesz 6.0 erre a készülékre is? :B

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#4587) VW


VW
aktív tag

Már csak az a kérdés jobb vagy rosszabb lesz az új 6os androidtól a teló.

20 éve a Prohardveren. Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#4588) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Nomeg az is kérdés, hogy a szöveg tördelési hibákat javítják-e.

Pl: Gyors kapcsolódás gombról lelógó felirat az értesítési panelen, vagy a beállításokban a gyorsgombok feliratai

(#4589) #77081088


#77081088
törölt tag

Én most is azt mondom, hiszem ha rajta lesz a telón a frissítés…

(#4590) AliasB válasza gekkoXT (#4588) üzenetére


AliasB
senior tag

Hol van ilyen tördelési hiba? Egy éve van A3asom de fel sem figyeltem ilyenre :D

Járj nyitott szemmel.

(#4591) bepe79 válasza domerator (#4556) üzenetére


bepe79
addikt

Nem védeni akarom, de adatforgalom engedélyezése nélkül (letiltott WiFi és letiltott mobil adat) tényleg eltart az A3-nak (nem a kétkártyás, hanem az 1.5 giga RAM-os példány) egy kis ideig, amíg az offline GPS-progi (én a HERE-t használtam) műholdat talált külföldön. Ez rendszerint pár másodperc volt, Szlovéniában és Olaszországban teszteltem egyterű autóban. Ha az adatforgalom engedélyezve van, és waze vagy google térkép-el navigálok idehaza, akkor nekem is azonnal navigálásra kész és azonnal talál jelet.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4592) #77081088 válasza bepe79 (#4591) üzenetére


#77081088
törölt tag

Mennyi az a kis idő? Mert kb 10 másodperc szerintem nagyon is megfelelő... és ettől több ideig nekem még nem nagyon gondolkodott teljesen offline külföldön sem...

(#4593) gekkoXT válasza AliasB (#4590) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Gyors gomboknál elég csúnya a szövegtörés, Adathasznála / t. Alkalmazásk / ezelő

Értesítési panel: Gyors kapcsolódás gomb:

(#4594) bepe79 válasza #77081088 (#4592) üzenetére


bepe79
addikt

Én is így tapasztaltam, pár másodperc volt. Abszolúte kibírható.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4595) AliasB válasza gekkoXT (#4593) üzenetére


AliasB
senior tag

Köszi így már értem mit mondasz DE a gyors kapcsolódás szöveg nem lóg ki a neki kijelölt részből csupán nem fért ki de az a 3 pont sem lóg ki. A gyorsbeállítás résznél az a t valóban tré így de nekem az adathasználat nincs beállítva a gyorsbeállításoknál így észre sem vettem :D

Ha csak ennyi ez nem nagy tragédia azért :D

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#4596) milanfan válasza Bjørgersson (#4575) üzenetére


milanfan
tag

Nagyon köszi!

(#4597) bepe79 válasza Zso83 (#4586) üzenetére


bepe79
addikt

Hát, e szerint: [link] a jóég tudja:

"The Android 6.0.1 Marshmallow update for Samsung Galaxy A3 (2016) is not available yet. However, the company manual has apparently been updated, which points to the imminent arrival."

Figyeljétek meg, hogy a rohadék Csamcsung megint csak az új(abb), 2016-os modelljére fogja kihozni az M-et. :O

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4598) consono válasza bepe79 (#4597) üzenetére


consono
nagyúr

A "régi" A3-hoz is kint van a 6-os manual, szóval ha ezen múlik, bármi lehet...

"In God we trust. All others must bring data"

(#4599) bepe79 válasza consono (#4598) üzenetére


bepe79
addikt

Na, ez jó hír! :K
A lepényhal meg utoljára.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4600) bepe79


bepe79
addikt

"Reports suggest that other Galaxy A models will also receive the newest update. According to tech experts, the Samsung Galaxy A9 and Samsung Galaxy A3 (2016) will get the Android 6.0 M update pretty soon. However, no exact date has been disclosed.

The Samsung Galaxy A9 and Samsung Galaxy A3 are strong enough to support Android M and they have above-average specifications that will make the most of features of Android Marshmallow. It means that the two Samsung smartphones surely are main candidates for the newest update."

[link]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.