Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:18

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A3 tudnivalók!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) perge666 válasza PACSA75 (#4445) üzenetére


perge666
veterán

Az miért off ha az A3-hoz okosórát vennék?? :U

(#4452) Max6 válasza atosan (#4450) üzenetére


Max6
tag

Automatic Call Recorder nálam tökéletesen működik.

(#4453) PACSA75 válasza perge666 (#4451) üzenetére


PACSA75
őstag

Jól "on" ba hoztad :). Szóval az 1 gb ram nem bírja az sw2 őt. Állandóan szétkapcsolt ha egy nagyobb aplikációba beléptem. Lehet más modellel nem csinálná, lehet hogy az 1,5gb elbírná, nem tudom.

(#4454) atosan válasza Max6 (#4452) üzenetére


atosan
addikt

Kösz, próbálom.

Maine coon

(#4455) seadrone


seadrone
őstag

Nekem az egy giga rammal bírja a messengert, vibert, GPSt , két sim kártya van benne, játék fronton csak annyit tudok nyilatkozni, hogy a catMario elfut rajta faszán :)

nekem a gyenge pontja a GPS, bár azon még próbálok finomhangolni, és az aksi.
Délután már tölteni kell, de fut rajta annyi dolog, hogy nem is csodálom.

(#4456) 66zio


66zio
aktív tag

Nektek indult már újra magától a telefon?

(#4457) szemesi69 válasza 66zio (#4456) üzenetére


szemesi69
addikt

Nekem még nem.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4458) seadrone válasza 66zio (#4456) üzenetére


seadrone
őstag

Nem.

(#4459) mateus válasza 66zio (#4456) üzenetére


mateus
senior tag

Páromnak már volt olyan, hogy csak úgy váratlanul kikapcsolt, és csak a hangerő le + bekapcs gomb hosszabb lenyomásával tért magához.

(#4460) VW válasza atosan (#4450) üzenetére


VW
aktív tag

Telefonhívás rögzítő - ACR

20 éve a Prohardveren. Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#4461) atosan válasza VW (#4460) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm, ezt is megnézem.

Maine coon

(#4462) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Erre esetleg valami rendszer szintű megoldás?

Remélem valami vicces tag elsüti, hogy ne használjak Messengert. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4463) szemesi69 válasza Bjørgersson (#4462) üzenetére


szemesi69
addikt

Én még csak ismerkedek a messengerrel, mivel a face már csak így engedte el olvasni az üzenetem, bosszant is rendesen, mivel olyan program használatára kényszerít, amit én nagyon nem akarok. Azt nem próbáltad, hogy megkeresed azt a telepítő apk-t aminél még jó volt és letiltani a frissítését? Itt sem tudnak segíteni?: [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4464) szemesi69


szemesi69
addikt

Mától hivatalosan is elérhető a megújult, komplett iGO Navigációs alkalmazás! [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4465) Bjørgersson válasza szemesi69 (#4463) üzenetére


Bjørgersson
félisten

apk-t kerestem mar, de termeszetesen pont azt a a verziot nem talalom. Rakerdezek itt is, koszonom! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4466) kutga válasza Bjørgersson (#4465) üzenetére


kutga
nagyúr

Csak a Messenger adja? Nem lehet hogy a Samu rendszer dobálja?

Én is használok Messengert, igaz nem Samun, de az enyémen ki lehet kapcsolni a felugró ablakot.

Let the Zone take me if I am.

(#4467) Bjørgersson válasza kutga (#4466) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak a Messenger a legutolsó frissítés óta.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4468) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#4465) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekifutottam még egyszer, megvan a jó apk. :) Auto frissítés alapértelmezetten ki van kapcsolva minden programra, külön be lehet valahogy állítani, hogy a Messengerhez ne is keressen?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4469) szemesi69 válasza Bjørgersson (#4468) üzenetére


szemesi69
addikt

Az autó frissítés kikapcsolása szerintem elég. A play miatt szerintem csak a messengert nem nem lehet külön ki iktatni.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4470) #77081088 válasza szemesi69 (#4464) üzenetére


#77081088
törölt tag

Jelenleg nem tudom kipróbálni... Nem látok korlátot,ez már bármikor telepíthető lesz? Vagy korlátozott ideig van fent?

(#4471) szemesi69 válasza #77081088 (#4470) üzenetére


szemesi69
addikt

Bármikor telepíthető, de ez már fizetős, azt hiszem ha jól emlékszem talán 7 napig használható, kipróbálható, aztán már fizetni kell érte.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4472) #77081088 válasza szemesi69 (#4471) üzenetére


#77081088
törölt tag

Köszi!

(#4473) bepe79 válasza szemesi69 (#4464) üzenetére


bepe79
addikt

Nekem ez a része nem tetszik a dolognak:

"És eljött amit már olyan sokan vártunk. hivatalosan is elérhető az IGO navigáció megújult változata.
Akár Androidra, akár IOS-re szeretnénk letölteni, megtehetjük. Telepítés után 7 napos póbaverziós térképeket tudunk letölteni és telepíteni a készülékünkre. Aki már találkozott az IGO Szülinapp alkalmazással, tudni fogja, mire számíthat, hisz ez annak a rendszernek a teljes értékű változata. Szerencsére tudunk válogatni a térképekből, hisz egész jól szét vannak szedve az egyes földrészek.

Nagyon nem szeretnék belemerülni, inkább azt ajánlom, mindenki töltse le és próbálja ki. Ha megtetszett, akkor pedig vásárolja meg! :)

Egy teljes Európa térképcsomag, ami 3,83 GB, cirka 10 ezer forintért lehet letölteni. Ezért a pénzért 2015 Q3-as térképeket kapunk."

Tehát ezek szerint nem ingyenes sajnos.. :(

Akkor marad offline navinak a Here (Nokia Here)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4474) kutga válasza bepe79 (#4473) üzenetére


kutga
nagyúr

A program ingyenes, a térképekért fizetni kell.

Let the Zone take me if I am.

(#4475) bepe79 válasza kutga (#4474) üzenetére


bepe79
addikt

De ha már leszeded a térképeket az első 7 napos ingyenes időszakban, akkor azokat tudod továbbra is használni, vagy utána lelockolja őket? :F

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4476) kutga válasza bepe79 (#4475) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezt nem tudom, talán a topikjában megmondják. Sygicnél pl. letöltheted a térképet vásárlás nélkül is csak a naviért kell fizetni.

Let the Zone take me if I am.

(#4477) milanfan


milanfan
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy Samsung A300FU készükén jelzi a zseblámpa funkciót.Azt hol tudom bekapcsolni?Vagy le kell tölteni hozzá vmi plusz app-ot?
Köszi a segítséget!

(#4478) 66zio válasza milanfan (#4477) üzenetére


66zio
aktív tag

Hosszan nyomod a kijelzőt, alul widgetek és utána kiválasztod az elemlámpát. Ez kiteszi képernyőre, utána már csak rá kell kattintani és működik.

(#4479) gekkoXT válasza milanfan (#4477) üzenetére


gekkoXT
senior tag

widgetek között van kirakható zseblámpa kapcsoló

(#4480) perge666 válasza milanfan (#4477) üzenetére


perge666
veterán

Szerencsére gyári zseblámpa van benne, így nem gagyi program, nem teleszemetelt reklámos alkalmazás....
Csak ráböksz és egyből be is kapcsol.

(#4481) seadrone válasza 66zio (#4478) üzenetére


seadrone
őstag

de kurvajó, ezt nem is tudtam!

(#4482) milanfan válasza 66zio (#4478) üzenetére


milanfan
tag

Nagyon köszi!

(#4483) szemesi69 válasza milanfan (#4482) üzenetére


szemesi69
addikt

Egy nagyító is található a widgetek között, ha valaki esetleg még nem találkozott vele :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4484) oil120 válasza szemesi69 (#4483) üzenetére


oil120
senior tag

nem találom :(

(#4485) szemesi69 válasza oil120 (#4484) üzenetére


szemesi69
addikt

Pedig van. A widgetek között keresd, nagyító néven :) Ugye nem duos van neked, mert abban nem tudom, hogy van-e.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4486) Tombi válasza oil120 (#4484) üzenetére


Tombi
senior tag

4.4.4 -ben nem volt szerintem, nálam az 5.0.2-ben meglett.

amúgy kicsit szétnézve a play storeon találhatsz
reklámmentes müködő pici appot is.

(#4487) oil120 válasza szemesi69 (#4485) üzenetére


oil120
senior tag

De, duos van

(#4488) szemesi69 válasza oil120 (#4487) üzenetére


szemesi69
addikt

Duosból ki spóroltak néhány dolgot, ezek szerint a nagyítót is.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4489) perge666 válasza szemesi69 (#4488) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem amúgyis felesleges. :))

(#4490) szemesi69 válasza perge666 (#4489) üzenetére


szemesi69
addikt

Én használtam már, nem mondanám, hogy felesleges :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4491) El-Telya


El-Telya
csendes tag

Csak nem kapunk mink is frissítést.[link]

(#4492) ben11 válasza El-Telya (#4491) üzenetére


ben11
őstag

Próféta szóljon belőled!

(#4493) szemesi69 válasza ben11 (#4492) üzenetére


szemesi69
addikt

LG LEON is megkapta már, samu le van maradva, de azért várjuk A3-a is :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4494) MNBT


MNBT
tag

Szevasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy ezzel a telefonnal szemezgetek egy ideje, és az az érdekes hogy nagyobb áruházakban mint a Media Markt, vagy az extreme digital, itt már nem kapható ez a készülék.
Tudom van már 2016-os A3 telefon is de én a 2015-ös kártyafüggetlen készülék mellett adom le a voksom.
A kérdés, megérné szerintetek úgy vásárolni ezt a készüléket egy non official boltból ahol csak 1 éves garit adnak rá (52 ezer ft), 3 napig szétnyomkodni hogy kijöjjön ha van e baja a telefonnak, és utána lefrissíteni CM12-re?
Úgyláttam xda-developers oldalon hogy van erre a telefonra is CM szoftver (Jelenleg Galaxy Ace 3-mat használok és azon is CM android van). Őszintén megvallva picit félve váltanék vissza Touchwiz szoftverre, már abból kiindulva hogy sok szemét applikációval rakják tele a telefont amire pl nekem nincs szükségem és hogy amiatt belassulna. Jelenlegi telefonomon el sem merem képzelni mennyire lassú lenne az android, most suhan de már érződni sajnos hogy az erőforrás nem elég a mai fejlettebb applikációkhoz, plusz melegszik ezerrel ha pl egy Snapchat-et használok, vagy Messengert Youtube-al együtt.

Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#4495) PACSA75 válasza MNBT (#4494) üzenetére


PACSA75
őstag

Én kipróbáltam a CM12, sajnos még bugos, nem megy rajta a wifi, ha jól emlékszem, ha visszaolvasol, megtalálod amit írtam, és már nem is javítják, inkább nekiestek a CM13 nak. Ugyhogy erre ne építs :(.

(#4496) Zso83 válasza szemesi69 (#4493) üzenetére


Zso83
tag

Szerintem ez a készülék nem fogja már megkapni, de nekem egyébként is tökéletes ez a Lollipop... :P

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#4497) Mucsi14


Mucsi14
tag

Ilyen telefont vásárlásán gondolkodom azt kérdezném hogy milyen a wifi érzékenysége egy átlagos mobilhoz képest?

(#4498) szemesi69 válasza Mucsi14 (#4497) üzenetére


szemesi69
addikt

Nálam stabil a wifi. Mire gondolsz érzékenységre?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4499) szemesi69 válasza Zso83 (#4496) üzenetére


szemesi69
addikt

Várjuk ki a végét, itt nem hivatkozhatnak gyenge hardverre :) Ha az lg kiadta a leonra is, sőt a fiamnak most mivel a leon behalt és csere utalványt adtak, egy lg k8-at vettem helyette, azon már 6-os van gyárilag. A samu honlapján már az A3-ra van 6-os hasznàlati utasítás, akkor már van esélyünk ;)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4500) Mucsi14 válasza szemesi69 (#4498) üzenetére


Mucsi14
tag

Igen köszi, még arra is hogy milyen könnyen tud csatlakozni, ugye az iPhone 5 híres volt a gyenge wikiből. Vagy más típushibára ami kiderult a hosszabb használat alatt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.