Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) opr


opr
veterán

Ez egeszen addig jol hangzott, amig az arat meg nem lattam. :Y

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2) [CsuCsu] válasza opr (#1) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ez egy vallalati gep plusz szolgaltatasokkal es termektamogatassal. Ebben a szegmensben kifejezetten olcso.

(#3) snecy20


snecy20
veterán

D-Sub csatlakozó, haggyadmáá. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4) [CsuCsu] válasza snecy20 (#3) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Sok vallalatnal meg vannak regebbi LCD-k, foleg ott, ahova ezt a budget kategoriat szanjak. A hianya inkabb lenne problema.

[ Szerkesztve ]

(#5) Cifu válasza snecy20 (#3) üzenetére


Cifu
nagyúr

A vállalati célra szánt megoldásoknál nagyon-nagyon sok helyen ma is azt használnak. Hogy nem HDMI-t, azt még megérteném, de hogy miért nem térnek át DisplayPortra, azt én sem értem...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6) X Factor válasza Cifu (#5) üzenetére


X Factor
addikt

Mint korabban is irtak, rengeteg olyan basic kijelzovel operalnak ami sajan meg csak dsubos.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#7) opr válasza [CsuCsu] (#2) üzenetére


opr
veterán

Nem ertek egyet. Az $500 valszeg a letezo legfapadabb verzio lesz, mindenfele szolgaltatas nelkul, FreeDOS-al, Athlonnal, minimalis ram-al, stb, ~csoda, ha bekapcsol az egesz es elfut rajta a golden axe. (Ok, ez picit tulzas volt, de erted, na)
Tipikus extrazasi arszabast nezve es az 500 dodobol kiindulva (ami itt EU-ban inkabb £/€500) azt tippelem, hogy egy ertelmesebben felszerelt valtozat inkabb az $/£/€1000 korul lesz, annyiert meg mar mast is lehet kapni, vallalati szegmensen belul is, ami hozza ezt a teljesitmenyt, meg meg az par extrat.

Tobbieknek:
A D-SUB csati mai napig letszukseglet a legtobb nagyvallalatnal, de nem csak a regi kijelzok, hanem a projektorok miatt is. Ha van 50 meetingszobad, es mindben van egy regi projektor, ami amugy tokeletesen teszi a dolgat, csak epp D-SUB csati van rajta, akkor inkabb olyan gepet/dokkolot/atalakitot fogsz venni, amivel megy a D-SUB, mint lecserelni az osszes projektort az osszes meetingszobaban, meg ujrakabelezni meg minden. Netto szivas, plusz draga, de legalabb haszna nincs.
A sima kijelzok a legkisebb problema, azt azert barmilyen kicsit is ertelmes ceg barmikor le tudja cserelni, ha van ra megfelelo okuk.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#8) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Ez a Hp sure click vagy mi például miben jobb mintha egy eset internet security lenne rajta?

Ok hogy vállalati gép de pl az ilyet soha nem értettem.

(#9) #06658560


#06658560
törölt tag

Ezekkel lehet hálózaton képet átküldeni? Ha igen, érdekelne.
Kieg.: Vagy kivitelezhető, hogy hálózaton keresztül mint forrás lássa egy tévé?

[ Szerkesztve ]

(#10) X Factor válasza #06658560 (#9) üzenetére


X Factor
addikt

Raksz rá PLEX media servert.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#11) nuke7


nuke7
veterán

"A ház elején és hátulján összesen hat darab USB 3.1 kapu sorakozik, az előlapon különálló hang ki- és bemenetek, a hátoldalon pedig DisplayPort 1.2 port társaságában"

Ez a mondat valahogy kifogott rajtam... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#12) #06658560 válasza X Factor (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem mediaservernek, pc-nek használnám.

(#13) jbush válasza #06658560 (#9) üzenetére


jbush
tag

Üdv!

A WLAN miatt szerintem kéne tudnia Miracast-ot, ha esetleg ilyesmire gondolsz.

(#14) MongolZ


MongolZ
addikt

Végre.

(#15) ttt válasza #06658560 (#12) üzenetére


ttt
senior tag

HDMI-n átküldöd a pc tartalmat, bármit. Vagy mire gondolsz?

(#16) #30581504 válasza opr (#7) üzenetére


#30581504
törölt tag

És a legjobb példa erre a volt munkahelyem :DDD
Bélabá a jó munkás ember meg lett kérve, hogy a projectorból jövő VGA kábelt vezesse el fentről az asztalig.
Bélabá megtette, csak utólag konstatáltuk, hogy a falban a vezeték nem csőben van elvezetve, hanem purhabbal rögzítve :D:D:D

Bélabá jó ember és meg is oldotta a feladatot, de az biztos, hogy ott egy jó darabig, csak VGA lesz, hiába cserélik le a projectort :D:D:D

(#17) Bici


Bici
félisten

Kezdetnek jo, most az jon, hogy az ASRock, es tarsaik dobjanak piacra max. 15W TDP-vel Raven Ridge-es ITX lapokat.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#18) opr válasza #30581504 (#16) üzenetére


opr
veterán

Na igen, a "Joazugy Bela" szakik megoldanak mindig mindent... Csak jobb, ha nem nezed meg hogyan, es soha tobbe nem nyulsz hozza, kulonben agyverzest kapsz. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#19) SunMount3r válasza Bici (#17) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Pedig jó is lenne, ha tényleg az jönne... Ha ezek hűtését is megoldották ilyen kis kaszniban, akkor egy iTX lapnál is meglehet. IGP-s és integrált procis lapokban a csúcson lenne az Intel-esekkel szemben.

Amúgy egész jó és pofás HTPC jöhetne ki a 2400G-s verzióból, de ilyen "alapáron" már nagyon nem érné meg... Ha annyira felvetne a manna, akkor viszont elgondolkodnék rajta...

[ Szerkesztve ]

(#20) Cifu válasza #30581504 (#16) üzenetére


Cifu
nagyúr

Csak a margóra: Bélabá nem biztos, hogy rosszul gondolkodott, szerintem.
Nyilván nem fog nekiállni a VGA kábelt szerelni. Viszont olyan csövet beépíteni, amin végig tudsz húzni egy szerelt D-Sub kábelt meg hát nem kicsi munka és az se biztos, hogy megoldható lett volna...

Ez különösen akkor ül, ha amúgy Bélabá nem kábeles szakember, hanem csak egy "ezermester", akinek a mindenféle alkalmazotti kívánságokat kell teljesítenie.

Plusz érdemes megjegyezni, hogy az is megérne egy dícséretet, aki az egész projekt felügyeletét elintézte azzal, hogy "vezesd el a VGA kábelt onnan fentről oda, az asztalra"...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#21) #06658560 válasza ttt (#15) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem HDMI-n, Lanon. Szerintem elég egyértelműen fogalmaztam.

(#22) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az irány jó, de jöhetne hasonló otthoni környezetre, akár Athlon 300U mobil processzorral is. Illetve ház nélkül csak alaplap valami ZEN-es SoC-al.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#23) szaszyka


szaszyka
senior tag

Lehet inkább az Asrock Deskmini a300 kellene, igaz az nem céges cucc.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#24) opr válasza #06658560 (#21) üzenetére


opr
veterán

Ket dolgot mondtal:
a) nem akarsz media servert
b) halozaton akarsz kepet kuldeni

Ez a ketto elegge kizarja egymast, kiveve ha mondjuk valami konyhai monitort vagy hasonlot akarsz uzemeltetni, amin az esetek 90%-ban allokep van. Egyszeruen nem eleg a savszel hozza, hogy a lan-t ugy hasznald, mint egy hdmi-kabelt. :(

Konkretan otthoni lanon tippre max 1Gbit-et tudsz elkuldeni (hacsak nincs valami nagyon draga/durva otthoni halozatod ami tud 10Gbps-t, de meg az se eleg, mert: ) a hdmi 1.0 savszelessege 10.2Gbps, a hdmi 2.0-e pedig 18Gbps. Es ez ki is van hasznalva.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#25) sb válasza [CsuCsu] (#4) üzenetére


sb
veterán

Jó ha van rajta.
Én is most láttam olyan céget, ahol drága, aktív DP->DSUB átalakítót kellett a gépre kötni, hogy rá tudják dugni a... HDMI/DVI-os LCD-t DSUB-bal. :D :DDD

De viccet félretéve, lassan dobhatnák ezeket valóban. Otthonra már rég nincs semmi relevanciája.
Oké, hogy vannak régi gépparkok, de már lassan olyan régen van digitális átvitel, hogy nem egyértelmű melyik az öregebb. :)

[ Szerkesztve ]

(#26) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ennyiből már majdnem laptopot kapni. Az 500 dodós meg kb oda lesz jó, ahova egy Raspberry Pi is elég lenne

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#27) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Nekem tetszik. Remélem, majd valahol jól szétszedik és letesztelik, akárcsak az ASRock DeskMini A300-at. De miért nincs itt, csak egy-két ITX topikos arc?

[iTX-or-GtfO!]

(#28) palad


palad
tag

Vajon kezeli az alaplap az ecc-s memokat?
A pro procik igen , de a lap nem biztos.
Ha mégis,ügyes kis szervert is lehetne belőle építeni...

(#29) #06658560 válasza opr (#24) üzenetére


#06658560
törölt tag

Igen, ezt a kettőt akarom. És azért már találkoztam olyan rendszerekkel, ahol a képi információk lanon mentek.

(#30) kakuk.tamas válasza snecy20 (#3) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mi dupla (tripla) monitor konfigot használunk (van ahol a második monitor egy TV), és d-sub csatiról van leosztva a kép két felé, HDMI (vagy DP) porttá (ha három monitor van, akkor emellett van használva a HDMI/DP port).
(azt megjegyzem, ennek a HP-nak a nagytesóját használjuk /van kb 20 db belőle eddig/)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#31) Fr3eWar válasza #30581504 (#16) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Csere esetén jöhet a Barco.

(#32) gbors


gbors
nagyúr

Eddig jó, és most lássuk meg, hogy ténylegesen mi van benne, és ténylegesen mibe fáj :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#33) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Sokan elfelejtik hogy ezek csak listaárak.
Senki sem ennyiért veszi. Egy multi legalább 30 de inkább 40 százalék kedvezményt kap nagy tételben. Oprendszer nem téma, mert vállalati licence-szel használnak mindent.
Nálunk az IT-re a minap betévedve láttam vagy negyven hasonló kis HP gépet lebaszva a sarokba, telepítésre várva.
Valamiért nagyon bevált ez a kialakítás, annak ellenére hogy kismillió laptop és ws is van a telephelyen.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#34) opr válasza #06658560 (#29) üzenetére


opr
veterán

Igen, errol beszeltem, hogy mukodik, ha olyan kepet akarsz atkuldeni, ahol a kesleltetes es a frissites nem igazan szamit. Valami visszaszamlalo, konyhai monitor, stb.
Amugy nezd meg mit tud kihozni a dologbol mondjuk egy teamviewer, kb arra szamithatsz.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#35) dagonya válasza #06658560 (#9) üzenetére


dagonya
aktív tag

MINDEN hálózatra kötött eszköz meg tud osztani tartalmakat, ez nem konkrét gép kérdése

(#36) opr válasza dagonya (#35) üzenetére


opr
veterán

Onnantol, hogy valami megoszt tartalmat, onnantol server-kliens viszonyrol beszelgetunk, a kollega meg kijelentette, hogy olyat nem akar. Gyak lan kabelen/wifin akar kuldeni hdmi jelet.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#37) Béééla válasza Cifu (#20) üzenetére


Béééla
őstag

A Bélák nevében:
Új irodában jelen voltam az utolsó simításoknál. Szerelt kábelt húznak, jó hosszút. A tárgyaló közepéről indult egy betonban futtatott cső amit egyik Béla húzott be az építészmérnök utasításai alapján, és a beton utólag lett ráöntve. Másik vége a tévé mögött végződött. Mi már HDMI-t kaptunk, de abból is csak szereltet. Egészen jópofák a korszerű kábelcsatornák, messze nem a purhabbal kinyomott álmennyezet. Ha a kedves építész 2019-ben is egy telefonaljzatot és legfeljebb a kábeltévét tervezi be, akkor nem a Bélákat kell szidni, hanem annak az őskövület baromnak a felmenőjét, aki nem képes a két eres rézen túl gondolkozni, mondjuk legalább 4 érpárban vagy optikában.
Lakásban szívunk is vele, modern ház és az építész szerint oké, ha egy lakásba egy koax megy, mint csatlakozás a netre, mi meg fúrhatunk az üvegnek.

Bélabá

(#38) Bici válasza Béééla (#37) üzenetére


Bici
félisten

Ezert jo a panel. Ott mindent neked kell vezetni, es nincs kit hibaztatni. :D

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#39) opr válasza Béééla (#37) üzenetére


opr
veterán

Amugy igen, ezektol en is agyfaszt tudok kapni. Ismeros most koltozott uj epitesu hazba. Jo helyen van, szep, elosztasa zsenialis, szigetelese is nagyon jo, de...
Konnektorbol van 1, max 2 szobankent. Sehol egy usb. Kabelcsatornak minek. Hazba naluk is egy darab koax megy be, lehetett furni. Termeszetesen emiatt a router a bejarati ajtonal van, ahonnan a wifi mar nem igazan jut el a haz lenyegi reszebe, ugyhogy az ujdonatuj haz ugy nez ki, hogy maris tele van hosszabbitoval, elosztoval, ilyen-olyan konnektordugokkal, plusz amikor jatszani akarnak, akkor egy lan kabel keresztul van huzva a hazon, mert mashogy nem lehet megoldani, a wifijel meg ugye jatekhoz mar keves. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#40) [CsuCsu] válasza opr (#39) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Miert nem vesznek ismeroseid powerline adaptert? Ebbe megy Ethernet is, de wifi jelet is bocsat ki. A haz elektromos halozatat hasznalja a jel tovabbitasara. En is ilyet hasznaltam elozo lakhelyemen hasonlo okokbol, teljesen jol mukodik jatekra es filmnezesre, semmi kulonbseget nem ereztem. Semmi szukseg extra kabelekre es elosztokra.

[ Szerkesztve ]

(#41) Graphics válasza #06658560 (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem ehhez a termékhez kapcsolódó a kérdésed.

Hálózat - otthoni megosztás topic. Ez inkább Windows/Linux kérdés.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) ttt válasza #06658560 (#21) üzenetére


ttt
senior tag

Ok. Mára már az összes pc-ben van hálókártya, ebben is. Az hogy a tv-hez elvidd, a tv-ben is kell egy hálókártya, ezek a smart tv-k. Ez mondjuk alkalmas arra, hogy az u.n DLNA-n keresztül a media tartalmakat böngészd a gépedről a tv-n keresztül, ha megosztottad.

Ahhoz, hogy kitedd a géped képét (asztal) a tvre vagy összekötöd hdmi-n a géped mellett (és erre a mini pc pont alkalmas) vagy alkalmazol egy HDMI-UTP átalakítót, ez utóbbi viszont nem vezérli a bill/egér formációt, ha csak nem alkalmazol valami wireless megoldást.

De vannak olyan eszközök melyek tudnak streamelni és átvinni az irányítást is pl. a Steam Link (megszünt a gyártása, de van app -utóbbival kapcsolatban nincs tapasztalatom).

Ja azért a hálózati összekötéshez itt-ott erősen javallott egy switch közbeiktatása, de nem minden helyzetben.

Viszont ez a kis pc pont arra alkalmas, hogy ne bonyolítsd túl: Rácsavarozod a tv-d hátuljára, összekötöd hdmi-n a tv-vel, adsz neki hálózatot, wifi bill/egér bele oszt kész :C

Egy dolog van ellene: az ára, de ez szubjektív véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#43) Aprósólyom válasza Cifu (#5) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Mind a két gépen ott a DP csatlakozó a hátlapon, csak az egyik plusz VGA a másik plusz HDMI. Az ilyen brand gépeken amiket látok a használt piacon, már sok-sok éves gépeken legalább DP, plusz ez meg az. Pl. 1155 platformos gépeken, de lehet régebbieken is már.

Jevons paradox

(#44) SunMount3r válasza ttt (#42) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Viszont ez a kis pc pont arra alkalmas, hogy ne bonyolítsd túl: Rácsavarozod a tv-d hátuljára, összekötöd hdmi-n a tv-vel, adsz neki hálózatot, wifi bill/egér bele oszt kész :C

Egy dolog van ellene: az ára, de ez szubjektív véleményem.

Szerintem "PC-zni" pont nem a nagy TV előtt a kanapé előtt érdemes. Asztal, monitor és akkor az ultra gagyi olcsó wireless egerekkel sem kell szenvedni. Koca böngészősdire, YT-ozásra, képnézegetésre Oké a dolog a TV előtt, de ahhoz meg nem kellenek ilyen drága Mini-PC-k. Sokkal olcsóbban is vannak már X86-os Mini-PC-k, de akár egy jobb fajta "TV okosító", ultra olcsó Amlogic Box is elég, gyári Android-al, vagy akár Linux-al is. A játékot most hagyjuk ki, manapság egy 2400G is elég kompromisszumos önmagában a játékokhoz. Legalábbis az én igényeim szerint, ha ez is számítana, akkor arra már rendes gamer PC-t építenék. Vagy bedobnék az olcsó okosító Box/PC mellé egy konzolt. Szerteágazóak lehetnek az igények, de pl. ideális lehet az olcsó Mini-PC-s megoldás, ami ha kell az asztali monitorra, ha pedig úgy kell, akkor TV-re osztaná a képét.

(A HTPC célokat most hagyjuk, mert FHD-ig ma már szinte minden elég, de 4K / HDR esetén már kezd iszonyat bonyolódni a dolog...)

(#45) Prof


Prof
addikt

Marha jó üzlet ez a chip firmware szerkesztés, nulla meló / óriási profit. Tanulnak azért a nagyhal Inteltől és Nvidiától szépen. :DD

Ebben a termékben az a korszakalkotó, hogy itt az Intel ráhatására nem tudnak szar akksit rossz kijelzőt beletenni mint az AMD-s notikban szokás, mert nincs benne :))

[ Szerkesztve ]

(#46) dagonya válasza opr (#36) üzenetére


dagonya
aktív tag

"Vagy kivitelezhető, hogy hálózaton keresztül mint forrás lássa egy tévé?"

de ne legyen szerver-kliens topológia? azt mégis hogy a túróba?

(#47) opr válasza dagonya (#46) üzenetére


opr
veterán

Ezt biztos nekem akartad? Csak mert pont ugyan ezt irtam le En is, pont arra a kommentre valaszul, amibol ideztel. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#48) dagonya válasza opr (#47) üzenetére


dagonya
aktív tag

amolyan közös értetlenkedés gyanánt

(#49) Bici válasza opr (#34) üzenetére


Bici
félisten

Nem feltétlenül.

Ha a beépített VCE blokkot használod tömörítésre, akkor a TeamViewer-nél jobb képet érhetsz el azonos sávszéllel. Lást játék stream.
Sajnos, nem tudok olyan remote control szoftverről, ami kihasználja bármely gyártó beépített fix funkciós egységeit.
A technikai lehetőség évek óta (2012) adott hardver oldalon.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#50) opr válasza Bici (#49) üzenetére


opr
veterán

Igen, de ez mar feltetelez egy szerver-kliens viszonyt, plusz a kepminoseg a kozeleben se lesz a tomoritetlen kepnek.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#51) Prof válasza opr (#50) üzenetére


Prof
addikt

Az emberek 0.00001%a kb. életében nem látott digitális nem tömörített mozgóképet. JPEG, MPEG mind veszteséges tömörítés mindenhol. A Bluray-en is.

Az átlag usernek a szeme és a kijelzője is sokkal rosszabb mint, hogy észrevegye (ha nincs viszonyítási alapja akkor meg nincs mit észrevenni).
Ezért is tudnak eladni 4k meg 8k-val terméket, míg le se szarják/reklámozzák a bitrátát.
Minél több a pixel és kisebb annál kevésbé látod a tömörítésből jövő hibákat.

(#52) opr válasza Prof (#51) üzenetére


opr
veterán

Tehat azt allitod, hogy az emberek 0.00001%a az, aki csinalt mar olyat, hogy mozgatott egy egeret? Esetleg arra gondoltal, hogy egy megnyitott ablakot atmozgatott mashova? Vagy arra, hogy ne adj isten, valtott a megnyitott ablakok kozott, esetleg lerakta a bongeszot a talcara? Vagy mondjuk gorgetette a bongeszot? Esetleg tabot valtott? :U

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#53) Graphics válasza Prof (#51) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Számokkal sose dobálózzunk... :) Lehet tőle komolyabbnak tűnik a mondandó ,viszont kellene hozzá akkor valami valós adat is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#54) MongolZ válasza Graphics (#53) üzenetére


MongolZ
addikt

Számold meg, hogy hány embert ismersz, aki látott már / dolgozott már / folyamatosan használ tömörítetlen videót. Tessék, ott van a számadatod.

(#55) previa69


previa69
csendes tag

Üdv szakértők
Netezésre szeretnék egy hangtalan minigépet, nonstop üzemre
Linkelnétek nekem melyik fórumban írnak ilyenekről ?
Vettem egy xiaomi boxot az tényleg hangtalan de egyszere csak egy oldalt lehet megnyitni rajta sajna
De a csend nagyon kellemes :)

Ez a mostani gépem
Itt a memóriát keveslem és zavar a hang
Ebból max az SSD tudom hasznositani

Fujitsu Simens
Windows 8.1 Pro 64 bites
Intel Core2 Duo Cpu T5270 @1.40 GHz 1.40 GHz
RAM 3 GB
128 SSD
2 terrás külső merevlemez és 4 terrás NAS van még hozzá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.