Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60) Chaser válasza Aprósólyom (#56) üzenetére


Chaser
titán

röviden:
játéktól függ ez, én 20-30 játékot vennék alapnak
nálunk az ac syndycate megy még, 6 magot 50%-ra terhel, doom is, gbors azt mondta megy 2c/4t cpu-val is szépen, lehet, ahány tesztet néztem mindnél pörgeti rendesen a cpu-t az is
buta filed 1 pl sokkal kevésbé terheli a 6 magot, de szépen használja mindet
és az nem vga függvény h használja a cpu-t a játék, rx 570-et is visszafoghat játéktól függően 4 mag, illetve okozhat microlagot, nagyobb lagot a min fps eséstől
általában új árakról beszélünk, amíg a zen 1600@2600 31-1-2-3e ft, inkább az a kérdés van-e még értelme 4 magos cpu-t venni, ha fentebbi összegért kapunk 6c+6t cpu-t? :) akkor is ipc-ben magasabb azonos árú intel
engem zavar a microlag, shutter single playernél is, amikor megvan a fix 60 fps "anomáliák" nélkül, az tökéletes, valszeg' 144hz-et sem érezném hatalmas előrelépésnek, nyilván ez egyéni - és nyilván a vga-nak is kell hozzá tudni a 60 fps-t -

jokeph
a matekból azt hagyod ki, hogy az fx-ek ipc-je sokkal kisebb volt az akkori intelektől, és sokkal kisebb nyilván a jelenlegi verzióktól is, de bizony már a zen 1xxx-től is, az az érték a kb "használhatatlan", zenek ipc-je viszont már használható 1-2xxx-nél
emellett persze ipc-ben jobb egy 9xxx mint egy 2xxx
és nyilván van olyan játék is, aminek elég a 4 mag de azt magas ipc-vel "kéri"

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.