Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Syl válasza Vakegérke (#50) üzenetére


Syl
nagyúr

Eddig tartott a beta teszt? :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#52) Vakegérke válasza Syl (#51) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csókolom alássan, én bele se tudtam fogni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53) Syl válasza Vakegérke (#52) üzenetére


Syl
nagyúr

Én még csak nem is láttam az oldalt :B Az este nem vettem észre a bejegyzést, ma reggelre meg kimúlt a krump.li

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#54) Chaser válasza Kalandor (#49) üzenetére


Chaser
titán

olyan dolgokról beszélünk amik komoly elgondolásnak nagy bajok, viccnek durvák, engedtessék már meg nekem - by torgyán/rip -, h kiegészítsem az érdemi mondanivalót személyes megjegyzéssel is
nyugi, több bug riport tőlem nem lesz ( :

szerk:
Vakegérke
már nálam se megy, zárható.....:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#55) Parci válasza Chaser (#54) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

külön írtam a bejegyzésben, amihez itt hozzászóltok, hogy próbáljunk meg nem kritizálni, ítélkezni. hát, nem sikerült. :DDD

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#56) Lauda


Lauda
félisten

Nálam sem jön be az oldal.

Egyébként gratulálok és jó munkát kívánok hozzá!

(#57) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

sajnos időnként lezso-tudja-miért, de nem érhető el a krump.li, várni kell, később feléleszti. tudom, gáz. az egyébként.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58) Chaser válasza Parci (#55) üzenetére


Chaser
titán

Mea culpa, nem vagyok tokeletes - meg ( : -, ha nem ilyen ezer eves hiba lett volna ami napi szinten bosszamt tobbszor valoszinuleg nem kommentelem
Ikabbjavivvsadki', ne itt irkalj :d :R

Szerk: atmeneti server hiba a legkisebb gond, azert teszt h most deruljon ki ami defektes, lehet csak lezso meg alarja elozni a felesleges kommenteket ((( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#59) Parci válasza Chaser (#58) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez egy játékszerver, az éles ph vastól független, szóval sajnos csak szimpla bug, hogy néha lehal, nem visz minket előrébb, ellenben a tesztelést legalább hátráltatja :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#60) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Újra megy a szerver.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#61) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nagyon királyságos, hajrá.)

Két kérdésem van:

- ha éles lesz, akkor a mostani hardverapróhoz jól működő könyvjelzőim jók maradnak, vagy más lesz a domain?

- RSS-e lesz? – Tudom réteg dolog, de én használom, na :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#62) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Na, alakul :) Ugye lesz klasszikus lista nézet is a hirdetéseknél, és nem csak ez a bazinagy-kisképes listázás? vagy én nem látok opciót erre?

Szerk: desktop nézetben látom nagyjából van lista nézet, de én is meglennék a mini képek nélkül. Vagy max valami ikon ami jelzi, hogy képes hirdetés.

Álló nézetben nem teljes szélességű az oldal. Mobilról nem tudom megnézni miért. [kép]

Azt hittem csak a sütis info miatt, de utána is.

[ Szerkesztve ]

(#63) elithun


elithun
őstag

Kis grafikai bug, hogy a kiemelt ribbon z-indexe nagyobb, mint a süti használós sávé. [kép]

Egyúttal megjegyezném, hogy az oldal tök jó lett. Örülök, hogy visszakerül a RIOS alá. :C

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#64) nonsen5e válasza 0xmilan (#45) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez bitos, hogy az?
Úgy értve ez nem csak a hirdetések képeire vonatkozik?

"május előtti képek direkt nem látszanak"
Ez alapján a 3 éves profilképnek sem kéne látszódnia, nem csak a 3/4 évesnek.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#65) Oldman2


Oldman2
veterán

A Hirdetéseim adminisztrációja alatt, ha az állapotot módosítom, nem frissül az állapot.
Az oldal frissítése után (F5), az új állapot látszik, tehát a háttérben a módosítás lezajlik.

Egy meglévő, eladó eszköz módosításakor a Szándék mezőben "keres" állapot az alapértelmezett.
Szerintem ez esetben a "kínál" logikusabb lenne.

Bal oldalt felül olvasom, hogy "Még 2 apróhirdetést feladhatsz ingyenesen."

Alatta egy link "Szeretnék még több apróhirdetést feladni!" ez logikusan a Hirdetésfeladás kellene hogy legyen, de helyette a Hirdetéseim adminisztrációjára mutat jelenleg.

Új Hirdetés látszólag nem rögzül, az alábbi hibát dobja:

Debug adatok:
ysKhKdIo5+p6F5+P7nSAJpz02JHs1DU08OVdvrmgUKAw0PtDWqsix3eqZk7xQX33RHmIu7ZYf0WLw/+wO+n
QM4l9UDuRnX96ZlwHI4A1gjIaVX8t7TZpK85NsKLx+XXloES4Dv+mJ01TFc9+dlQ+PwoMF7EN/Rkf4nl83i
IPweuyNjf/bLEko+JPWMlvssx7hoi7Cf6LHn/TwEzaoz4TrxhEFO2Ur1rDUCC5EhJac+LnjdVxKCLYkASJu
TIpZrImgZwN/e3gi1mytVdIASmHrU+kxagJGCFYRguimZh9gOASRGIFHj4c7yprHI8plDNyN9hkn3qd/RLa
dtTY9tTYOfzMdz7mqp/A+QhtFDgPGekwO8pzsLWFIHZN60HPlyxw7H5Ri7w5fjvEWpk8szwj5BqeYHFxCa1
dyO4SI2XIoyrzHv2Zy5X/pHdBeR8Ot0UJIlhSWVm556Ts6yRX4fGf2pfuRsMEhgeedvrmPNYDAIPzKFpDIB
nd/rmR6GE/CKMT5ATa5i/cCye/rO+RxN+2eAjDu52hy0ditXCYLh4eaGYHBHoAdJkpJPXFE69HyxHp9ogJ7
AwpDV9EceD/o6DcEbk40zw8vz0bGK83IykN+wYSUl8QJKrihdkc7cwK9NtZfjXkjmj3qGtSYBhOYUfbDb7Y
fO7vhxi3nRcmN7SpThQ3XzUG17Z8DiFg1hLu01iO/Ke90fx2dS+tWWq3Tdmvh+T5OAvcwp+DDTXzByzCWaY
IDr6mPYlVoD71BrPo0ejEW8n1QPQd2SIfkxRb4zyoprPFcGjT4ERXzmWPo9fHfrIM50MdkP3hD7PSWduR23
5DaVEC24EPOC9JHp97DJ56cJXPY2u8IaoLHK5WVlN6zQaIgcwr7+4IWNjDaylmZzXt1N4LDlHNZ5XLCX5y0
okFfN2HdasFjqCvUkkaWoI7EVfnZQwXWoHsl+sPSGZ9w6G8HktE9g/OPqgTI0iKTs8F/uDkDMNJVzaE/CId
FNNHvGdrjkrZr0TfnD/aP4jnvm19CeFouCh6wNbapoIdRmt61VekVFHhvXWg+gRX9ltGYda2gzVk7cD+emZ
FNocGicUFbVfo1YzH+WmL+7vYvk1Y3KMqECPU8m1+mjkVPPZehp8rVCdTVl2icFnwi4vaS5PfAEeRIh+Oda
m2+AcCw5oRuDoZRzIpBgG5MgIYYduthRyK5WKykhlbnEmEjKmaH2JxV1XGtcl+mHecHbZaWNswcxRv2AkeS
9x+mqgHZxOZLBCcRHMS9X+tSB8hegYFA/vriNX6dmVyuh+YDRnu+eIg7LobwqvcAe2A3IN2DVp4L8wkLdCH
ku0u5J9Zmiudd/cm4NMtvBbdRfVH5Hu/CyCXukDnwSfyAzMKoKcl9FFlTl4vHvbULQ6sAIzVlr/d22azM9o
is4DGj0PfIV0V2+aICHUo5hQSyndYQrHt+rV3qgIemCSbdyi5E4po74NAZsKSSDk1lZL2Nm8/pLIBbHPYN/
QsdTbIZD391manR9xPbDwggMqLGfdydoMPRiHs1QZB+Bn7XASQuAABlAxf32yfkKP6r+4HG3iKRRwsxEdhr
IcxD72wLIbBkg+NYQzqMG/8Vgb9ABDvru/upT8XILINVV2PK/81+3wKGcAPkgZzZbqM8LJ/l+7akamr/T0K
ZbFX6+gZcbtaVqHy2dwXEx+8CsklS+XaYKL+SnjU45odl4nES520ebcUObvVgMA34nsoKfWamSZiVv9yKCn
X0kXVjJ1d/TXq1hLOMWkBnRnZQZ+IRa1Ad+u3SF1EUqCi/Q9y0AZSzcvJy44ctL4p7yjUR5h5N0+8fuwrNi
D1Ug5diIRByrHDaLow47zf+2I25OdQbm+MMaDDU1VeufepVQH2Sul/zO4dH6UyNxmr/giS8kTsCR1EcKzBZ
v3UY5+94SeOMzbvjeKT1B/qj+xCBA5R7r1AUjxANlcglLP0yXuJfxhLy9s//xJlkvG+fTYLuToJG/kh8tXD
sf0nAfU8N7Sqk5PGFgw1FIQTuZg7Q0mnHE5NlTGuIs/1UO0WnRBTPL5q/2Z7J+TnuEI/hkQ3pqUPmUldc4T
P0VTQmcVAfv2B8g3gSmQFoXJkmXoYgWLa3SQ802H0p32nAKPg23/YP7ssjQ==

Valójában rögzül, megjelenik a Hirdetéseim között.

A Leírás mezőben nem lesz az eddigi "kattintható kódok" használatára lehetőség?

A "Hirdetés mentése", "Hirdetés megosztása" és "Hirdetés jelentése" linkek mintha nem működnének.

Chrome 67.0.3396.87, Windows 10 x64

[ Szerkesztve ]

(#66) 0xmilan válasza nonsen5e (#64) üzenetére


0xmilan
addikt

Nem biztos, de szerintem minden nincs kep vagy nem jo kep van c. hiba erre vezetheto vissza.:
"Frissebb adatok és május előtti képek direkt nem látszanak, ez nem bug."

Lehetne egy public lista az ismert hibakrol?
Atlathatobb lenne a topik, ha minden issue kb. 1x szerepelne.
Az elozo hsz-ben is van, amit korabban mar jelentettem.

[ Szerkesztve ]

(#67) Oldman2 válasza Oldman2 (#65) üzenetére


Oldman2
veterán

A "Hirdetés mentése", "Hirdetés megosztása" és "Hirdetés jelentése" linkek mintha nem működnének...

Mobilról, Chrome alól!

(#68) lezso6 válasza 0xmilan (#66) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"Lehetne egy public lista az ismert hibakrol?"

Jó ötlet, majd ide fog kerülni kiemelt hsz-be.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#73) janeszgol


janeszgol
félisten

Néhány érétkelés még nem látható. Ez fontos. A beállításokban majd kikapcsolhatók lesznek a bélyegképek? Hogy a szerver ne is töltse le nekem.
Amúgy tetszik az oldal. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#74) Chaser válasza lezso6 (#68) üzenetére


Chaser
titán

nem valószínű h mindenki átolvassa az összes hsz-t, célszerűbb lenne 0. hsz-be rakni nagy szirénákkal

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#75) Skyne


Skyne
csendes tag

Nekem alapvetoen nagyon bejon az uj HA!

Eddig egyetlen hibat talaltam, mobilon (iPhone 7 iOS 11.4 Safari)

Egy hirdetes "Ertekeld" gombjara tapizva, feljon az ertekelos modal, az aljan egy 500-al, amiben a kep ki van csuszva a modalbol. ( ha kell tudok majd screenshotot kuldeni errol, csak mobilrol tul nagy)

A debug uzenet pedig az 500-hoz:

y/lL8ukTR0ZDwCdy5zfENUhsFWYKrfbA89a8QBf0DxJOuKzKhkGJJOS7g7sj81Co88NShDLJSnYqrIQkRx3
sdJJbuLGFAiayjJPge6EHzU4kD4xRvMeGjl0nTrgBiKZ//QrU5YKrvxOJ++dmjzBh7KuEnGkG1uvGv9vCi8
uH6i1vYB0SMQPIm3lrE3yALl9wMrYKtOG7hUgR6fp2l4pJC8GcmXfaa/uIK3Vg9ELOtgUpF4rzFbtoIwk6R
SjbT6nzDmeduw9LzYWRPmCSl66lmiQbrfMl4mGd/jFwhA+qYdcLYIO8fE9fhCU2HzNDyo0tRv0hM/e6N6TQ
XqD1UpIai1QCLUwPi2AJG8e+GXoyV/mb0mEVLdJGtgYnJ1Vm08WtErVoV6vka5FO/DhSzR9Uzkr2qYj2aRS
+L9NpPU2ImAmmXkC4qZn24z6Is53xn49FZDOhhRehQhuNKDhM66WDNiQnU2/8DwTbtUrzsiV2/FTOyX+Jrq
uLavSR8DN8kHQC0md9DoLqNYUyyFXe6xFREsyHnfcRDI5GtzJ8A5S/Ezkx170F9waD/5aM07cS628lFeUx1
Y736gxqAJSygCq22i5yCWacnmuDzIVTsZTgPUYAQav8jwM2pxm5ofWX3xnr6Q+sZSMwq8MN/peXeihSCVUu
kBLof/NnwcETJlEiKKoFH/9Q0+e8+DKvsWBDlosSd332A6U4kILHRv5qIxbBb+rDaztGeRPWLeCAZSF18dp
FywloPXqeQ9cOABoHfCRfZcytU8trGw8nDSyARLBmCjBPn/nzQQ+6qMRFCl6gSSmB1NslkfPMsY83xW2EoC
U+xWPr6PmXC0Oc3EVZTMksCoRT3ZbFG3qrfV5CsOQcfWasg3InyjdtLEiuVuMPSxuVWy8QNGVdLAGltBM1l
q0H/Es94kIwceB0aQ9KOaiinmOD7CzlHj8JjW73zba3g4cctRJPex+TEi7S2Bl5xOShMyq5App+DrAH49GX
1s+nmVVgkPw5/itivOH0l7dbucjdaE49R3rpdYB0d337mv6HmdePDnTyh7QErn2Ue5tFzZ19t2WNKLji/lr
fAPoY6rHzuO4bhY2kTL/nljHOse8yBA33QCYP8LmQpMSK+GlQqTk=

Star Trek Online: Terran Rebellion (leader), House of K'Reaper (leader)

(#76) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Szép!

Kellene egy gomb ami a kiemelt hirdetéseket eltüntetné a listából. Már borzasztóan sok van és minden nem célirányos böngészést pokollá tesz a sok oldal elgörgetése :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#77) lezso6 válasza bitpork (#76) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azok az előresoroltak, külön listában upolódnak. De a szűrő azokra is érvényes, szóval nincs ezzel semmi gond.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#78) bitpork válasza lezso6 (#77) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Csak az a lista -eetem h fizetnek ezert, de azert engem csak zavar- minden elott van, tehet el kell scrolloznom mert ugye alapbol nem vagyok kivancsi ra :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#79) Oldman2


Oldman2
veterán

Jobb oldalt, a Kedvenc fórumtémáimnál vannak azok a zászlós ikonok "az utolsó hozzászólásomhoz" buborék súgóval.

No ezek valójában nem erre, hanem a Topik utolsó hozzászólására visznek.

(#80) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Sziasztok!

Hardver: az adatlapomon (1366 Xeon)
Szoftver: Win 10 Home x64 (minden frissítés) Firefox (legfrissebb, blokkolómentes)

Régi HA hirdetés: [link]

Új HA hirdetés: [link]

A képekhez kevés a hozzáfűznivalóm. A régi rendszerben nem jelenik meg a kép, az újban csak a helye van ott (de az legalább ott van), viszont az új rendszerben a leírás olvashatatlan, teljesen összefolyik, értelmezhetetlen.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#81) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Topp embereknek ingyen prémium tagság az ingyen tesztelésért?

(#82) Wesder válasza Peter Kiss (#81) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kötelező tesztelni :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#83) Cathfaern válasza Geri Bátyó (#80) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Hírből:
"A szerver 2018. június elejei verziója a lapcsaládnak, teljesen független az élestől. Frissebb adatok és május előtti képek direkt nem látszanak, ez nem bug."

(#84) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok!
Asztali windows 10 x64
Firefox 60.0.2 x64

Probléma ha esetleg még nem volt!
Ár szerint növekvő sorrendbe akartam rendezni. Erre szinte üres lap töltődik be.

Kizárólag ennyi jelenik meg : [object Object]

Link amit betölt: javascript:$.post('/muvelet/beallitasok/modosit.php?mode=uad&url=%2Faprok%2Fhardver%2Fprocesszor%2F_socket_am4%2Findex.html', {order: 'price', dir: 'a'}, function() { location.reload(); })

Ami tetszik és fejlődhet!

Miniatűr képek a hirdetés mellett. Szivesen látnám azt is hogy kurzor rátartással megmutatja nagyban is!

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#85) 0xmilan válasza Stonerice (#84) üzenetére


0xmilan
addikt

Szivesen látnám azt is hogy kurzor rátartással megmutatja nagyban is!

Imagus bongeszo add-on.

(#86) Lauda válasza Peter Kiss (#81) üzenetére


Lauda
félisten

Kik azok a topp emberek?

(#87) Depression válasza lezso6 (#21) üzenetére


Depression
veterán

Nekem mobilon a kevesebb, mint egy hírdetés látása, vagy az, hogy akár 5 sorban van a hírdetés címe konkrétan átláthatatlanná teszi az egész oldalt.
Jó volna egy képek nélküli beállítási lehetőség.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#88) Depression


Depression
veterán

Ha görgetek itt, akkor a háttér mozog, nem jutok el a beállításokig, vagy bármi is van lejjebb.

De gondolom ti is látjátok, hogy ez így édeskevés 1440-es fektetett képernyővel.

Nem rossz szájíz miatt, de nekem használhatatlan lesz az oldal. Közel 8k hsz-em 99%-a mobilról íródott, így még olvasni sem fogom tudni.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#89) janeszgol válasza Lauda (#86) üzenetére


janeszgol
félisten

Valami magasabb rendű faj. Utoljára a prémium előfizus topikban találkoztam velük.
Jellemzőjük a zokni-harisnya. Régen páncélba öltöztek, ma ilyenbe úgy látszik. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#90) Peter Kiss válasza Lauda (#86) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Akik a legtöbb hibát találják.

(#91) Viktor0610 válasza Depression (#88) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ki mondta, hogy az oldal így fog kinézni, így fog (nem)működni?

A Fototrend alól vagyok mióta beindult (igaz, mobilon is asztali nézettel), semmi baj vele. :N

Samsung Galaxy A54

(#92) Lauda válasza Peter Kiss (#90) üzenetére


Lauda
félisten

Na erre nem számítottam. :DD

janeszgol :))

[ Szerkesztve ]

(#93) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Tetszik de jó lenne egy-két opció még ha kivitelezhető :

- Mondjuk a teljesen megbízható eladók/vevők jutalmazása valamilyen szinten /500 pozitív felett stb.../ ingyenes további UP-al, havi egy díjmentes kiemeléssel, UP vásárlási kedvezménnyel , vagy egyéb kiemeléssel/megkülönböztetés NICK mellett mert az oldala érdeke is lenne ez.. vagy valami Nick melletti jellel hogy megbízható eladó/vevő ... persze ezt el is lehetne veszteni ha változik a helyzet... Mehetne automatán ha pozitívok aránya X% negatívokkal szemben vagy ha nincs negatív és X pozitív van akkor...

- Hirdetések szűrőjénél Keres-Kínál mellet jó lenne olyan opció is hogy Csere/Beszámítás mert most nagyon nehéz ezeket a hirdetéseket megtalálni ha keresőbe beírom akkor is feljön az összes olyan ahol kiemelték csere/beszámítás nem érdekli... Mondjuk az új felületen Keres/Kínál opciót sem találtam most.. de kevés időm volt nézni lehet van...

- Hirdetés feladásnál is előnyös lehetne ha meg lehetne adni választható listából Komplett gépnél/Laptopnál is a Tokozást-Proci-Memória-VGA stb típusát és ezt a keresőben is rádiógombokkal választani szürni ez alapján ahogy feladták ... és így csak ezek jelennének meg találatban.

PL : Intel / I5 / AMD VGA / DDR4 / SSD... ahogy feladáskor megadta jelölte a választható listában az eladó ... részletek nyilván már ezen belül nem kellenének márka típus méret stb.. azok már a hirdetésben elolvassa mindenki de nem kéne feleslegesen órákat tölteni a nem kívánt gépek nézegetesével ahol a cím sem egyértelmű ..

Köszönöm. Sok sikert kitartást a fejlesztéshez nagyon jó lesz :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#94) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Lejárt a szerk idő :

Fehér alapon kisebb képeknél a galériában a Fehér nyíl nem túl szerencsés egy darabig kerestem hogy is tudok lapozni...

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#95) tomazin


tomazin
veterán

nem tudom ez bug vagy fícsör (kipróbáltam ph-n nem így működik)
ha shift+enterrel írok hsz-t, akkor a megjelenítésnél nem fog látszódni, hogy ott van whitespace, szerkesztés esetén pedig nincs ott semmi. (tehát mintha eldobná azt a karaktert)

(#96) tomazin


tomazin
veterán

inkább zavaró, mint bug:
értékeléseim, prémium előfizetés és a hirdetés mentése ugyanazt a csillagot kapta.

illetve ez nem tudom, hogy bug vagy feature:
ennél a kiemelt hirdetésnél nem tudok hozzászólni

itt tudok
csináltam kiemelést magamnak, de nem láttam, hogy ki lehetne kapcsolni a hszt a hirdetésnél.

rányomtam a PP fizetésre, 505 internal server error, nem tudtam ctrl+c-zni.
[kép]

Chrome Version 55.0.2883.87 m

[ Szerkesztve ]

(#97) tomazin


tomazin
veterán

Archivált hirdetést nem tudok visszaállítani, nem működik a visszaállítás gomb. (ez olyanra is igaz, amit most archiváltam)
Emellett a droplistben ki tudom választani és látszik is az üres elem.
[kép]
Ez a droplistes téma igaz az aktív, jegelés, archiválásra is.

[ Szerkesztve ]

(#98) Goose-T


Goose-T
veterán

Feladtam gyorsan két hirdetést, találtam bugokat:

1. Ha utólagosan szerkesztem a hirdetést, nem tölti be a képeket, csak a hiányzó képet jelképező ikon van helyettük.

2. Nem találom a termékinfó linket a hirdetés megtekintésénél, pedig a feladásnál adtam meg linket.

3. Inkább feature request, mint bug, de ha beállítok egy képet fő képnek, akkor az is jó lenne, ha a hirdetés megnyitásakor az ugrana be, nem a legelső kép. Most csak a listázásban jelenik meg a fő kép, ott viszont elb*szott arányokkal, mint a Vaterán.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#99) Busterftw


Busterftw
veterán

Tetszik az uj kinezet, de bizakodtam az uj oldalon meg lesz oldva, hogy teljesen kihasznalja az adott felbontast es nem csak az oldal harmadat, ha mar reszponziv.

Egyebkent: Rossz jelszo utan mindenfele hibakodokat ir ki,

[ Szerkesztve ]

(#100) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mondanám, hogy tetszik, de igazából tökre hasonló mint a mostani

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.