Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sketchifun


sketchifun
senior tag

HTTP Auth? Bentmaradt?

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#2) kemotox


kemotox
addikt

:Y :Y :Y :R :R :R

Jelszót kér viszont. Amúgy mi ez a fizetés cucc? Lehet majd ebayszerűen fizetni a másiknak, nem kell utalgatni? :F

(#3) Ndruu válasza kemotox (#2) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem, a vásárolt UP-okat és a kiemeléseket lehet ezekkel fizetni, ahogy most is.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#4) lezso6 válasza kemotox (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, ilyen (még?) nem lesz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) kemotox válasza Ndruu (#3) üzenetére


kemotox
addikt

Jaaa tényleg, vannak ilyen prémium izék, el is felejtettem :D Komoly lett volna a fizetés, mondjuk felvetne néhány kérdést

Na, jó lesz ez :C Szép meg minden. Ez a kis menüsor, ahol a főbb kategóriák vannak, tök fasza. Viszont erről beugrott egy ötlet: Kedvenc kategóriák? Pl én retro Gameboy játékokra vadászom (azaz 1-2 naponta ránézek), tök menő lenne, ha nem kéne mindig végigkattintani a kategóriákat + alkategoriákat, hanem egy kis oldalsávban ott lenne. Sőt még zárójelben egy számmal mutathatná, hogy az elmúl 24 órában hány új termék került oda.

[ Szerkesztve ]

(#6) Rive


Rive
veterán

Tudom, hogy divat most mindent tapiképernyőhöz illő duciba öltöztetni, de (eddig) a PH nagy előnye pont az volt, hogy marad a text-orientált oldalkiosztás. Ha a bolhát ebbe a modern sz@r tapiduciba akarjárok rakni, hát legyen, le fogok szokni róla végleg - de nyugtassatok meg légyszi, hogy a fórum marad a régi és ha a közeletekbe jön valamelyik azok közül a dizájnergyerekek közül, akik szétb@szták pl. a portfolió fórumát, a Fidelio és a port.hu keresőjét, akkor agyonlövitek :F

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#7) d@vee válasza kemotox (#2) üzenetére


d@vee
őstag

Pedig milyen jó is lenne :D Bár lenne hátulütője is az igaz.

Ja

(#8) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Hirdetésem upolásánál rákattintottam a lista elejére hozás gombra és nem történt semmi. Ugyanez a helyzet a saját hirdetéseim link alól is, ha a hirdetés melletti azonnali upra kattintok.

Hirdetés szerkesztésnél ezt kaptam: pastebin, nem engedi módosítani

A korábbi formázások nem működnek, csak a kódjuk jelenik meg.

Harrrr!!!!

(#9) Domonkos


Domonkos
Ármester

Tetszik! :)
Viszont azt mar most latom, hogy ezt az oldalt sem 100%-os nagyitasban fogom nezni. Szerencsere ezt vegtelen konnyen tudom orvosolni.
Grat!

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#10) kemotox


kemotox
addikt

Beállításoknál a nézetváltás semmit sem csinál.

(#11) Rimuru válasza Ndruu (#8) üzenetére


Rimuru
veterán

Az adatlapon csak a szoveges ertekelesek jelennek meg es nem lehet latni mire hany pontot kapott az illeto (meg a % se latszik).

Vigyázat, csalok!

(#12) Luck Dragon

Az oldal önmagában teljesen jól néz ki, ízléses.

AndroidOne készülék alatt szépen teszi a dolgát, eddig csak a képek betöltése az ami egyből feltűnik. Mindig frissíteni kell az oldalát hogy a kép látható legyen a page felirat helyett.

Hajrá csak így tovább!

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) lezso6 válasza Rive (#6) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nézd meg a fototrend fórumot, ilyen lesz mindenhol, csak más színben. Nem igazán változott, nagyon szem előtt tartjuk azt, hogy a modern feature-öket úgy valósítsuk meg, hogy megmaradjon az a bizonyos PH életérzés, az egyszerűség.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14) lezso6 válasza kemotox (#10) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az csak mobilon működik, oda is van írva. ;)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15) Parci válasza Rive (#6) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jó lenne a "tetszik-nem tetszik" kört minimálisra venni és a hibákra, teendőkre fókuszálni. a fórum marad olyan, amilyen, de azért ott is meg kell oldanunk, hogy nem lesz külön mobil verzió, hanem csak egy reszponzivé. de a tagolása, meg minden marad. (update: eszembe sem jutott, de lezsonak igaza van, a fototrend.hu fóruma iránymutató lehet, persze a zöld fejlécszín helyett mindenhol marad a mostani színvilág)

a fontméreteket egyébként még hangolhatjuk, de nem tudjuk figyelmen kívül hagyni, hogy a userek >50%-a mobil eszközről használja az oldalainkat. pedig hidd el, személy szerint szívesen figyelmen kívül hagynám :DDD és nekem is a kompakt designok tetszenek.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16) kemotox válasza lezso6 (#14) üzenetére


kemotox
addikt

Na, eddig tartott az öröm, hogy felhívtam a figyelmet egy hibára, tehát hasznos voltam... :O ;]
BTW fontméretet szerintem is lehetne csökkenteni itt-ott, legalábbis asztali méretben mindenképp.

[ Szerkesztve ]

(#17) Rive válasza Parci (#15) üzenetére


Rive
veterán

Értem. Trend olyan platformra tervezni a nézelődők kedvéért, amelyik alkalmatlansága végett bünteti az öt szótagnál hosszabb hozzászólásokat - majd panaszkodni vég nélkül a színvonalra :DDD

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#18) sketchifun


sketchifun
senior tag

Csomagküldésnél van egy pici elcsúszás.

Win10, Chrome 67, 1366x768.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#19) Fred23 válasza lezso6 (#13) üzenetére


Fred23
nagyúr

Aktív témák menüpont nincs a fototrend.hu-n, vagy csak nem találom? :F

(#20) #33253120


#33253120
törölt tag

Oreós S9+ és friss Chrome páros esetén a login formnál csak az email mező a jó, a jelszónak/checkboxnak/belépésnek alá kell nyomni. Minél lentebb van a gomb, annál jobban. Azt hiszem 720p-ben néztem.
Kicsit később átálltam a legnagyobb nem reszponzív felbontásra, hátha akkor nem zoomol bele a felső kategóriasorba (de) és ott tapasztaltam olyat, hogy az oldal alján lévő legördülőben a listaszámot tudom állítani, de a listázás jellegére már hiába koppintok nem történik semmi.

Más felbontáson nem néztem a hibák reprodukálhatóságát, csak az említetten.
Amúgy akár még jó is lehet ez.... :)

[ Szerkesztve ]

(#21) lezso6 válasza Rive (#17) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha csak alaptalanul fikázni jöttél, akkor légyszi hagyd abba, mert semmi nem tesz hozzá a topikhoz.

Az új PH! design (lásd fototrend) nem mobil first alapon készül, ahogy a legtöbb trendi site. Persze sok új trendi feature jön, de ezek sem a mobilok, hanem jobb UX miatt, amiben nagyon elmaradott a mostani site. Az alapvetések (PH "életérzés") persze maradnak, nem szállunk el. A nagyobb fontok azért kellenek, mert egyre nagyobb a pixelsűrűség desktopon, de eközben az oldal is szélesebb (~1000 helyett ~1200 px). Így nem kell belenagyítani az oldalba. Teljesen racionális dolgok ezek.

Ja és nem vagyunk elitisták, jöhet bárki, amíg betartják a szabályokat.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22) sketchifun válasza lezso6 (#21) üzenetére


sketchifun
senior tag

Én ennek kifejezetten örülök egyébként. Laptop monitorján néha már-már fájdalmas volt olvasni nagyítás nélkül.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#23) lezso6 válasza sketchifun (#18) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem valami kiegészítő zavar be? Próbáld meg anélkül. Vagy esetleg windows DPI skálázás van?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#24) Parci válasza Rive (#17) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de most hiába mérgelődnék ezen veled együtt én is, nem tehetjük meg, hogy nem a valós igényt szolgáljuk ki. annak egy része a régi, hardcore pc-user, de része a mobilos user is. érted, én a mobiltelefont en bloc utálom, igazi őskövület vagyok, akkor ehhez mérten tervezzünk minden oldalt? a te és az én preferenciám az pontosan két szavazatot ér, van mellé még pár tízezer.

zárjuk le, hogy akkor most szép vagy sem, jó-e a mai webes trend vagy sem, mert elvesszük a levegőt ebben a topikban a lényegi dolgok elől.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#25) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

[link] nekem rárakta a kiskép-sorozatot a nagy képre, kitakarva az alját.

[kép]

szerk: nem skálázás zavar, ctrl0-val is csinálja.

új kérdés: jó lenne, ha nagyításra is optimalizálva lenne az oldal, mert öregemberek szeme már rossz.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26) Ringman


Ringman
nagyúr

erről a linkről feladás szerinti rendezés esetén ezt kapom:

javascript:$.post('/muvelet/beallitasok/modosit.php?mode=uad&url=%2Faprok%2Fhardver%2Finput_eszkozok%2Findex.html', {order: 'time', dir: 'd'}, function() { location.reload(); })

firefox 60.0.2 (64 bites)
win10 pro x64

(#27) parkasz


parkasz
senior tag

Jó lesz ez, hajrá és sok kitartást! :R
már amúgy is sírba kergetett az, hogy android alatt az aprós hozzászólások sose jelentek meg

[ Szerkesztve ]

(#28) Winner_hun


Winner_hun
félisten

500 Internal Server ErrorA RIOS R6 motor a kérés végrehajtása közben hibát észlelt.ITT jelentheted a hibát az oldal alján lévő debug adatokkal, hogy mihamarabb javíthassuk.Debug adatok:RatYXALb6lwdXZLuk41lNOVnKNa2zaOw60oWbNEE6ZODxszOr6dePa9RjiCXEaTnWMs53+FfpPiSCu6PAQY
SCBaIINKab4PyouemLrp7BitoR0p5OXj/kMxsQIZZ3LaX3YRDqtSqIO2U2jih3txPWvWFyF5yXwgjIkkO5Q
l+38T36xSWcNry9lNRH1yxN0ksTQsGKfvHtGeMkXQfE7dhtFk/qBYxswJYrEcA9W2z2/iZWKR5QV51THc4l
UPqO37tAYn72CEoGn/v0k6J7a9sf9kywO8SWUGu0t0eXvj/RZniHiwo6f3gq/tix9ONwUs7uUgqbOLtXxVa
k+bjGovMA3NoHc2HpAXB5u7oxpYNiYdHaH9sDuruQkr8qGfPg4EX4X3/Zbip7UdBYluxpVFhpt+ovFaLFrX
+u9Caipdj8sQHv1eir/H4jBlH/7UtZxRU9ObC3eNPTR6SrCbcg+JEXwG+8esk2O/wfRBqmyCcpdaHfG8Mnt
gKs1uMuHDbPwnCQzLheVz1AiS7/EsKHcU2BhkdXKaVTspOp4mA9X5ssRkGUTPWRdYGO5mS0wJmek3DSC5PF
42sLHlQkeTfwxRqSKzjGNl61x6fpEspC1+8QCVcATmCXI7dUg7dfKZL3xpAh1CZHot1X4eYCETQt+Y1wX+6
bJX8/DsqLGQg5ae0nRUTtHS2BN2AEEztovidGlB+vY08cG4NHZt3Cm3yvWy1Lp+BDrxPzfyEFePgnnvhU7L
4Gu2rRSvQ2U3kA35qD1D1KIvJcQWRp1La9CvIAeTU8SG6tzrNhrm6/61zXkW01n4lDzrMx2QBy7bK5jfBxs
B92XdhsTYsjb9m0TR9Fqxlj/rJmF8Zptl2zWXaDQ69qKoNmsQOWyoXVrH9J/zvql1VxaTHbXWd/GUibyZVB
QmRnWbp+fMjx3FES6IVGhq5ApWffhfUDnfYynhHdwORRmyT9TPbXK3yy7acD/u10VVgxWKO9wseAqTjoK2O
jQB/Ua4pRhbXiRDfgToDR9POYQlWSpKxV6axJB/fwNW1PwhjA5EQazvA/TE6agHmIMwPLJOvCXnzIgVw196
ug2bKfYmjQ9l2XaWuomUq8IUWO5QBcFfQ++dSi37wovFpU9A31MO2GbtGn64zG0AfKgx98d3VHc8CSftJkL
JheF/dsDvti6wmbbMmNJpt/gJiPzHglkVZgD9MTR5lpv5PVlhmF0poxwGfU4VM+7WjD0d9aZCO/NC+0jUDz
PeugFk1opG6bupsAMWAKwICtN2c9eAqqimSt4dwH9y5tiBpODOzihscIkM6t4ir4hFz1DoAUPcOmIUIlW5o
pteWDSAk7SsXVooL

Feldobta ezt a hibaüzenetet új ablakban - az "ITT" azon kívül hogy capslockos, nincs az előtte lévő pont után szóköz és nem is linkesített.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29) Oliverda


Oliverda
félisten

Nem találom a hirdetésfigyelőt, nincs opció a keresések mentésére.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#30) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem működik a szöveg formázása.

(#31) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Hol találom meg a "hirdetéseim adminisztrációját"? :U

Nincs tagolás a hirdetéseimben, összefolytak a sorok...
Képek nem jelennek meg. Rájuk kattintva sem.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#32) lezso6 válasza flymi (#31) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A szokásos jobb felül nyíló menüben.

WTF?! :Y Basszus ezmiez, webinformnál vegyesen vannak tárolva az adatok, valamikor RTIF tagek, valamikor HTML. :( Na ezzel lesz munka.

"A szerver 2018. június elejei verziója a lapcsaládnak, teljesen független az élestől. Frissebb adatok és május előtti képek direkt nem látszanak, ez nem bug."

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#33) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Win10, Firefox 56

Ezt a hirdetést se a főoldalról (hardvereknél jelenleg ez a legelső), se a hirdetésbe belépve nem lehet a kedvencekhez adni.

Kedvenc fórumtémáim
- x új hozzászólás érkezett - nem nullázódik ha arra, ha a zászlóra nyomok.

Új elmentett apróim
- ez mitől új?

Itt szóltam hozzá + az előző kettő:
- topik törlésénél feldob az oldal tetejére, de nem mindig lehet törölni. Nem sikerült eddig rájönnöm hogy mikor töröl és mikor nem, de ha töröl ha nem, az oldal tetejére visszadob.

Hirdetést módosítani nem tudok: A hirdetés szövege túl hosszú! ---> 4354/10000 karakter

A jelenlegi aprónál sincs, de itt se lesz kereső a hirdetések hozzászólásaiban? Ha van, akkor a Ctrl+F-en túl merre található? Jobb felül lévő kereső nem a hirdetés hozzászólásaiban keres.

Semmilyen formázás nem jelenik meg a hirdetések leírásánál. Se enter, se link, se félkövér betűtipus

Hirdetések alatti hozzászólásokat nem lehet lapozni, 404-es hiba.

Itt:
- a Szeretnék még több apróhirdetést feladni! és a További információ link ugyanide mutat.
- Állapot oszlopban semmi se működik,
- Hirdetés oszlop - jó lenne maximalizálni a szélességét. 100 karakteres egybe szövegnél (:D) oldalon belüli oldalra görgetés jön létre, egy ideig nem is érettem hogy mi van. Ezek után összébbnyomtam a böngészőt, a hirdetések címe lehetne több soros, a képek mellett van egy rakás hely mellette, ne kelljen oldalra görgetni.

Legalább egy képet tölts fel a hirdetéshez! - 1. minek? 2. ha fel is töltök, ugyanezt írja ki

Összenyomott képnél felül az avata helyett 3 vonal jelenik meg, arra rákattintva bejön a lapcsalád oldalfelsorolása, plusz az
avatar, amire rákattintva jön még be a személyes lista. A 3 vonal mellett nem lehetne elhelyezni az avatart is hogy mindig látszódjon?

Az egeret rájuk húzva ezeknél semmi elnevezés nincs

Ha nagyon keskenyre veszem az oldalt akkor az alul levő fizetéses képek egybegyógyítottsága miatt szélességi görgetés jelenik meg

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34) 0xmilan válasza Ringman (#26) üzenetére


0xmilan
addikt

Ugyanez nalam is. Akkor is elojon, ha ar szerint listaznal.
- FF 60.0.1 (64 bit) meg 61.0b10 (64 bit), linuksz

A design amugy szerintem kifejezetten OK.

szerk.
A home gomb /fooldal/index.html-re mutat, de utana 302-vel fixen atdob sima /index.html-re.

[ Szerkesztve ]

(#35) tescodr


tescodr
tag

Mobilról néztem az, oldalt. DOLPHIN böngészőt használok, a kijelző felvonása full hd,a képek nem mindig jelennek meg,a szöveget pedig egymás alá, oszlopba tördeli a böngésző.

(#36) Ringman válasza 0xmilan (#34) üzenetére


Ringman
nagyúr

edge alatt jó nálam, persze téged ez nem fog megnyugtatni :)

(#37) 0xmilan


0xmilan
addikt

Bar gondolom feltunk mindenkinek, de eleg sok kep 404.
[link]

(#38) lezso6 válasza 0xmilan (#37) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na, akkor extra kiemelten. :D

A szerver 2018. június elejei verziója a lapcsaládnak, teljesen független az élestől. Frissebb adatok és május előtti képek direkt nem látszanak, ez nem bug.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#39) 0xmilan válasza 0xmilan (#37) üzenetére


0xmilan
addikt

Kozben latom, hogy ez nem bug.

A hirdetes jegelese meg kiolvasztasa a /hirdetesfeladas/listaz.php-s drop down mezonel illetve a hirdetes alatti gombnal is elkuldi a kerest, de a gomb megjelenitese nem frissul egybol, csak refresh utan latszik az aktualis allapot.

(#38) lezso6
Ezt most arra fogom, hogy hetfo van meg keso. :DDD Akkor meg egy bug report csak igy Neked: az animgifes avatarod elmosodik, amikor forgatja a fejet. Kerj meg egy arckepgyarost, hogy csinalja meg rendesen. :P

[ Szerkesztve ]

(#40) kentucky


kentucky
őstag

Iszonyatos sok az üres hely, nagyon kevés tartalom fér el a képernyőn, szerintem ennél még a mostani verzió is jobb. Bocsi ha kicsit nyers vagyok, de szerintem ez nem jött össze. 14" colos monitoron, 1600x900-as felbontásban chromeban 9 hirdetés fér el, a régiben 15, ami 40%-os csökkenés. Tudom, hogy ez részben a kisképek, de szerintem azok elfértek eddig is a teljes hirdetésben. Régi design maradhatna, csak a mobilos nézeten kellene javítani, meg a privátok rendszerén. A színek sem passzolnak tökéletesen, egymáshoz, háttérhez, és headerhez viszonyítva. Felül több helyet is lehetne spórolni, ha maradna ez a hatalmas header esetleg balra a header bal oldalélébe belerakva a felső ph lapcsalád bannert. Ha nagyon ragaszkodtok a bannerhez, lehet kicsit más hátteret kellene választani hozzá, ami nem kelt ilyen 2010-es életérzést :D

Ez mind csak kis észrevétel. :R

(#41) Precorus


Precorus
tag

w8.1, chrome, asztali(27", 1920x1080)

Nincs rendesen letördelve a szöveg.
szerk: valahogy fura, hogy pont a hirdetés szövege semleges hátterű, nem vonzotta a szemem. Míg a réginél ugye az egész sima fehér, ennél az újnál meg....fura, hogy szét van tördelve a hirdetés darabokba.

[ Szerkesztve ]

Könyvtár == Old-school Netflix

(#42) SP!T


SP!T
addikt

Küllemre tetszik, bár nem látom a hasonlóságot a PH! lapcsaládban. Ennek annyira nem örülök. Szokatlan lesz egy ideig biztos. Bár elsőre azt hittem a jófogásra kerültem. :)

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#43) 0xmilan


0xmilan
addikt

Ertekeleseim:
Az jo ujitas, hogy latszik az adott ertekeles is a kapott mellett, viszont a ket sorbol nem egyertelmu rogton, hogy melyik ertekeles kie (nyilvan meg lehet jegyezni, hogy az eladoe van elol)
Kulon kattintani kell, hogy lasd az ertekeles szoveget. Ez szerintem elferne a hirdetes cime alatt, ugyis eleg levegosen van megjelenitve a lista.

A "header-sticky" szerintem lehetne teljesen flat, minimal design, mint fototrenden.
A "search-bar" tenyleg sok helyet foglal, ez lehetne egy fokkal kompaktabb.

(#44) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Desktop,
Windows 10 Pro 17134,
Chrome 67 (x64), Edge 42,

[lowprio]

A jobb felső profil ikonnál, illetve az adatlapokon is (pl. [link] vs [link]) tavaly novembernél régebbi arcképeket jelenít meg.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#45) 0xmilan válasza nonsen5e (#44) üzenetére


0xmilan
addikt

#38 :)

Apropo adatlap > a sajatomra hogy jutok el anelkul, hogy atirogatnam az URL-t?

[ Szerkesztve ]

(#46) Wesder


Wesder
félisten

A többi oldal mikor áll át? Nem havi egy oldal volt igèrve? ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47) Chaser


Chaser
titán

az értékelés összegzése felugrik eladó neve mellett, de kattintani nem lehet
képeknél nagyításnál kidobja a képet új lapra, és külön be kell zárni....ha komoly akkor az baj, viccnek durva
___
ha ennyire ráértek, ugyan állítsátok már azt a scriptet ami ph desktop nézetnél mobilon álandóan benyögi h van mobil nézet is, örülök neki, felfogtam elsőre is, ezzel szemben akár folyamatosan random nyomja ezt a sz@rt, nem kicsit zavaró, 2018-ban talán már meg lehet jegyeztetni vele - még zöldséges fórumon is -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48) Chosen


Chosen
addikt

Észrevétel:

A színek használata összezavar egyes helyeken. Több elem is azonos (erős) színű, ami szétbontja a figyelmet. Pl:

1. A hirdetések felső léce és a Percről-percre is azonos erős narancssárga színű. Most akkor melyik a fontosabb?
2. A kategória neve és a szabályok a jobb oldalon szintén azonos piros színűek. Melyik a fontosabb?
3. A belépésnél a Belépés fejléc és a Regisztráció gomb ugyanolyan színű. Van köztük valamilyen kapcsolat? (Nincsen, hiszen az egyik egy statikus elem, a másik pedig egy cselekvést rejt, csak hangosan gondolkodom egy user fejével)

Ezek erős színek, figyelmet követelnek. Tegyétek fel a kérdés, hogy ennek a színnek itt mi a célja? Segít eligazodni? Valami fontosat mutat meg? Visszajelez valamit? Ha nincs célja a színnek, akkor nem érdemes használni, mert feleslegesen von el figyelmet.

(#49) Kalandor válasza Chaser (#47) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Muszáj ezeket az OFF részeket? Nem lehetne enélkül?

az értékelés összegzése felugrik eladó neve mellett, de kattintani nem lehet
képeknél nagyításnál kidobja a képet új lapra, és külön be kell zárni.
...ha komoly akkor az baj, viccnek durva

ha ennyire ráértek, ugyan állítsátok már azt a scriptet ami ph desktop nézetnél mobilon álandóan benyögi h van mobil nézet is, örülök neki, felfogtam elsőre is, ezzel szemben akár folyamatosan random nyomja ezt a sz@rt, nem kicsit zavaró, 2018-ban talán már meg lehet jegyeztetni vele - még zöldséges fórumon is -

(#50) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nálam nem indul az oldal. Windows 7, Firefox ESR 52.8.1, IE 11, Chrome, Waterfox portable 56.2.0

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.