Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Dealer95


Dealer95
őstag

Eddigi észrevételek:

-Nem tudok értékelést engedélyezni. (500 Internal Server Error)

-Hirdetésnél, ha egy már feltöltött képet ki akarok törölni, ugyan úgy ott marad mentés után.

-Privát üzenetbe nem lehet képet feltölteni, csak belinkelni.

-Privát üzenetek között nem lehet keresni
(felhasználó szerint, vagy épp üzenet tartalma szerint, ez PH!-n tökéletesen működik)

-Részletes keresésen belül a felhasználóra való keresés hiányzik nagyon

-Ha valakinek az adatlapjára megyek, nem hozza be a hirdetéseit (s mivel felhasználóra külön nem lehet keresni, így kb. lehetetlen jelenleg egy adott felhasználó hirdetéseit kilistázni)

-Jó lenne, ha most is el lehetne rejteni az értékeléseket a profil oldalon, (mint a régi rendszerben) mert feleslegesnek érzem az összes szöveges értékelés kilistázását amint rákattintok a saját/más profiljára.

-Hirdetéseim kezelésénél az archivált, nem aktív hirdetések kerülhetnének egy külön megnyitható fülre.

Egyelőre ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#302) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok!

Lehet még itt hibákat jelezni?
Esetleg ha még nem írta volna senki akkor jelezném, hogy az adott kategória lapon tartózkodva nem működik a lapozás gomb megfelelően. ( Arra gondolok amit most következő blokknak kereszteltek el)
Ráklikkelve mitha a főoldalra ugrana és ott lapozna! Vagyis kilép abból kategóriából ahol böngésztem!

Win 10 x64 Firefox 61.0.1 x64

Ami tetszik: végre lehet megyére szűkíteni :C :R

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#303) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

urak, lezso főfejlesztő úr egy picit kidől, mert 14374 órája fent van. holnap folytatódik a bugirtás!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#304) Geller72 válasza Parci (#303) üzenetére


Geller72
veterán

Ez amúgy (csak) egy hibabejelentő topic, vagy jönnek válaszok is? :)

(#305) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Az értékelési rendszer változott?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#306) Parci válasza Geller72 (#304) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

csak egy hibabejelentő topik ez is, és jönnek válaszok is, de mint mindig, most sem úgy működik, hogy "rohaggyámeg, miért nem válaszoltál már a kérdésemre, hiszen már órák óta feltettem!". látjuk, végiggondoljuk, ha olyan, javítjuk, aztán vagy visszajelzünk róla külön és egyenként, vagy nem.

de alapvetően minden hibát javítani fogunk, hiszen miért akarnánk bármit bugot benne tartani? :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#307) Parci válasza dewil666 (#305) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#308) Lenry válasza dewil666 (#305) üzenetére


Lenry
félisten

igen

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#309) dewil666 válasza Parci (#307) üzenetére


dewil666
őstag

(#307) Parci
(#308) Lenry

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#310) Graphics válasza Parci (#303) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kósza kérdés, hogy ezt egyből élesbe kellett küldeni, pár hetet még nem lehetett volna tesztelni? :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#311) Geller72 válasza Parci (#306) üzenetére


Geller72
veterán

"de mint mindig, most sem úgy működik, hogy "rohaggyámeg, miért nem válaszoltál már a kérdésemre, hiszen már órák óta feltettem!"."

-Nem igazán így írtam, úgy rémlik. :D. komolyan kérdeztem, hogy nézegessem e a topicot, vagy csak jelentsem, hogy megint cumi van.(?). Esetleg várjak, hátha megjelenik a több száz, Lepsény környékén elmaradt feedbackem. :D.

(#312) Oldman2 válasza Graphics (#310) üzenetére


Oldman2
veterán

Ment a teszt már napok (hetek?) óta, csak az a gond, hogy aki jelentkezett volna, azt visszautasították, mondván hogy "már van elég tesztelő", aki meg tesztelő lett, (mint az mostanra láthatóváv vált) nem végzett igazán jó munkát.

Nem véletlen, hogy a Tesztelés egy külön szakma jobb helyeken.

(#313) Depression válasza Stonerice (#302) üzenetére


Depression
veterán

Hol találom a listázási sorrend választót?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#314) regener


regener
veterán

Meglévő hidetést ha szerkesztek akkor az enteres sortörés sokkal nagyobb sorközt mutat. Törölve a sortörést és újat csinálva viszont már normális.

Konkrétabban a meglévő dupla sortöréseket egy sortöréssé alakítja ami nagyobb sorközzel rendelkezik szerkesztéskor, ha rámentes úgy hagyva akkor pedig eltűnnek az enteres sortörések és egyben lesz a szöveg.

[ Szerkesztve ]

(#315) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Archív hirdetések újra aktívak; ez meg hogy?

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#316) Oldman2


Oldman2
veterán

Nálam mobilon nem jön be a Szabályzat és a Mit tilos és törvényellenes eladásra kínálnom? oldal.

Két helyen is megjelenik, mindkét helyről "üres oldal" jön le. Gyakorlatilag ugyanaz a lap, csak más részére ugrik.

https://m.prohardver.hu/allando/alapelvek.html

Utóbbi "mobilos link" desktopon sem jön be. Ha "linkesítem" a RIOS motor átírja sima https://prohardver.hu -ra.

[ Szerkesztve ]

(#317) Parci válasza Graphics (#310) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

full publik volt a béta két körben is. úgy gondoltuk, hogy az, ha mindenki tesztelheti, elég lesz bétatesztnek :B

Oldman2: a zárt körű tesztelés után volt nyílt körű is. hogy ne menjünk messzire, éppen annak a topikjában beszélgetünk.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#318) Parci válasza LamerGyuri (#315) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bug

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#319) Oldman2


Oldman2
veterán

A régi PM kezelésben is volt lehetőség csillagozásra, ott a Csillagozott szálak külön kiemelődtek a névsor tetején.

Az újban nincs ilyen kiemelés.
:O

(#320) Parci válasza Oldman2 (#319) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pedig kéne, megnézzük

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#321) Graphics válasza Parci (#317) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez oké, csak szerintem még nagyon bétaként került ki... Rengeteg a dolog ahogy az látszódik, viszont tényleg rengeteg reply volt mindezekre, mégis ezzel indult el az új oldal...

Nem kételkedtem abban, hogy jobb lesz. Nagyon pofás, én maradok természetesen a felületen továbbra is :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#322) Parci válasza Graphics (#321) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igyekszünk mindent pár nap alatt megcsinálni. egy hét múlva remélhetőleg kb. hibátlanul lehet használni. azért marha nagy váltás most ez, hiszen egy külső rendszerből került át, nagyon sok a hibalehetőség. ha kikalapáltuk, utána viszont jobb lesz, ezt megígérem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#323) KEndre


KEndre
HÁZIGAZDA

Parci, nem lehetne a képhiányos hirdetésekbe a hirdető avatarját és nick-jét betenni? Kicsit változatosabb lenne, mint a mostani...

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#324) Parci válasza KEndre (#323) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

meggondoljuk, alapvetően azt reméljük, hogy mindenki rak képet a hirdetéséhez idővel. no meg van elég bug, szóval ez egyelőre hátul lesz a listán.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#325) proradeon


proradeon
őstag

"alku szerint" opció lesz? Most nézegetem az újonnan felkerült hirdetéseket, és reflexből van 1 Ft-os, 10 Ft-os és 0 Ft-os hirdetés. :( Szerintem mindenképp jobb lenne, ha az ilyen jellegű hirdetéseknél be tudnák pipálni a hirdetők, hogy "alku szerint" vagy "megegyezés szerint", mert ez így nem az igazi, hogy kiírnak egy hasraütésszerű árat, és a leírásban pedig kifejtik, hogy "ár megegyezés szerint".

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#326) Dealer95


Dealer95
őstag

Privát üzenet írásakor (hirdetésből indítva) jó lenne, ha automatikusan be lenne illesztve most is a hirdetés címe, mint eddig.

(#327) Parci válasza Dealer95 (#326) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyetértek, meglesz

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#328) Malák


Malák
aktív tag

Sziasztok!
Én elég csalódott vagyok az új arculat miatt, de igyekszem nem arról írni, hogy nem tetszik az új design, vagy hogy már nincs sajnos olyan nézeti mód, mint régen, hogy csak a szöveget látom (megszokásból így számomra átláthatóbb volt, de ez a legkevesebb).

Egy ismerősömnek rage-eltem 1 órán keresztül, hogy most vége a világnak (elég sokat vagyok fenn HA-n), de igyekszem a remélhetőleg hasznos dolgokat átemelni, hátha :)

A régi pontrendszer jobban tetszett, mivel egyből fel lehetett készülni a "helyben alkudozókra" (kifizette az előre megbeszélt árat?), illetve egy vétel szerintem jogosan kap kisebb súlyt megbízhatóság szempontjából, mint egy eladás.
A hirdetéscsomag vásárlásánál a "hirdetési időtartam" félreérthető, most maga a hirdetett termék lesz 30napig aktív, vagy a hirdetéscsomag szól 30-60-90 napra? Én utóbbira tippelek, de még nem fizettem elő, így nem tudom.
Ezzel kapcsolatban nem teljesen értem, hogy az extra és ultra között az árazás hogyan jött ki, ugyanis ha nem nézem a bónuszokat, akkor az extra 30napra vetítve 245Ft, az ultra pedig 263Ft. Természetesen ezen nem múlik, csak nincs meg számomra a szokásos terelés a drágább felé. (a 2 vagy 3000 karakternek nem érzem igazán a jelentőségét)
Az eléggé fáj, hogy az eddigi szinteket (10 kép, 1500karakter, 15 hirdetés) mostantól meg kell fizetni, bár sajnos azt kell mondanom, hogy valamilyen szinten megértem. Én örülnék egy 1éves ultra-szintű csomagnak bónusz 10napnyi bármikor elhasználható kiemeléssel kb 2500Ft-os áron, ez elég kellemes dolog lenne.

Több, korábban jegelt hirdetésnél nem látok erre utaló semmiféle jelzést, ez jelenleg elég zavaró, remélem javításra kerül.
Továbbá úgy tapasztaltam, hogy az összes hirdetés átkerült "keres" kategóriába, ez elég fura, bár nyilván idővel beáll akkor is, ha így marad.
Nekem hiányzik, hogy egy adott eladó profilja alatt is ott legyenek a hirdetései, így jelenleg meg kell nyitni egy hirdetését, hogy láthassam az összeset, de apró kényelmetlenség csak.

Számomra zavaró, hogy az értékelések között meg lehet nyitni egyszerűen az adott hirdetést, amihez szól az értékelés, illetve eddig nem találtam meg, hogy hogyan lehet archivált hirdetést módosítani. (archivok mellett már nincs ceruza ikon) Adatvédelmi okokból ez számomra kellemetlen, mert eddig nem törődtem az archiv hirdetésekkel, mert úgy voltam vele, hogy kifejezetten keresni kell, ha valaki az előzményemet akarja látni, vagy HA adminok láthatják csak, ami nem zavar. (Nem rejtegetni valóm van, csak AKÁRKI ne nézegesse, hogy pontosan mit adtam-vettem és mikor.)
Elnézést a levél hosszáért, de nagyon szeretem a Hardveraprót, viszont arcul csapott a változás, de bízom benne, hátha így jobb hely lesz.

(#329) Parci válasza Malák (#328) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a kinézet finomhangolva lehet még itt-ott, de alapvetően adott.

a többit meg remélhetőleg hamar javítjuk, szerintem már hétfőre jóval kevésbé lesz béta állapotú az oldal.

viszont hatalmas respekt az első két bekezdésért, hiszen nem tetszik, mégis építő kritikát küldtél! :R

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#330) Malák válasza Parci (#329) üzenetére


Malák
aktív tag

Ó, ennyire gyors válaszra nem számítottam, ezt kifejezetten kösznöm. :C
Biztos vagyok benne, hogy rengeteg munka áll mögötte és nem ki akartok cseszni a tagokkal, ezt abszolút köszönjük! :R

(#331) adise


adise
őstag

csak én nem találom, vagy most valaki profiljára menve nem lehet egyből látni az éppen aktiv hirdetéseit?
ezt szerettem

(#332) -secret- válasza adise (#331) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem, ki van már emelve az előző hozzászólások között.

(#333) tancos


tancos
csendes tag

Hali!

A hardverapró privát üzenetei ,miért nem hozzák a az adott link utalást ,nekem hiányzik!! :W :W

06 70 6074850

(#334) Jeanne d'Arc válasza tancos (#333) üzenetére

Nekem is nagyon, már korán reggel tepem a fejemet hogy jött 2 olyan üzenet, aminél ki sem derül mire irt

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#335) UnA


UnA
Korrektor

A logouton hozzászoltam tegnap, és azóta minden további szövegrész dőltbetűs lett... ☺ ugyanez a nézet a fototrend felől is.

https://m.logout.hu/tema/re_csabroncka_na_ezen_kiakadtam/friss.html

(#336) Dealer95


Dealer95
őstag

Lehet, hogy csak én nem találom, de az Ingyenes UP!-ok miként regenerálódnak, s hogyan vásárolhatóak?
Mert ma ugyan annyi van mint tegnap (azt hittem éjfélkor hozzáadódik majd x db).

(#337) Jeanne d'Arc

Ill az utolsó kérdés, lehet kicsit sok, de az okos ember kérdez. :D
Ha veszek hirdetés csomagot, jól értem hogy a hirdetések száma korlátlan lesz ezáltal?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#338) totya694


totya694
őstag

Üdv!

Mindenek előtt köszönet és le a kalappal mind azok előtt akik dolgoztak/dolgoznak az új apró átalakulásán de mint azt fentebb is írtam nekem nem jön be és nem értem azokat az irányelveket sem,hogy miért kell mindent összekavarni.
Nekem úgy tűnik,hogy mindenki ötletelt majd ment a kalapba és ha jó volt ha nem meg lett valósítva mert sorba került.
Az is biztos sokan lesznek akik befejezik az itteni hirdetéseket és lesznek akiknek meg ez a felület lesz a tuti.
Sok évig volt az Apró meghatározó a vásárlásaim során de piac beárazta a termékeket és nincsenek nagy ár különbségek persze vannak kivételek mint pl. a Vatera

Üdv:Attila

(#339) Parci válasza Jeanne d'Arc (#337) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha úgy érted, hogy veszel egy hirdetést, és onnantól bárhányat adhatsz fel ingyen, akkor nem. azt jelenti a korlátlan, hogy így bármennyi hirdetésed lehet egyszerre, nem csak 8. az első 8 ingyenes, utána az azon felüliek fizetősek. ez eddig is így volt, de a 15-öt levittük 8-ra.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#340) Parci válasza tancos (#333) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

meglesz :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#341) Jeanne d'Arc válasza Parci (#339) üzenetére

Ohh köszönöm. :(
Illetve más is említette, hogy az értékelésnél rá lehet menni a hirdetésre. Ez így marad? Magyarán mindenki "vájkálni" fog abban ki, mit adott el? Látom a pozitív oldalát is, de egyelőre nekem inkább - ba megy át ez a része.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#342) Parci válasza Jeanne d'Arc (#341) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezt végiggondoljuk, jogos a felvetés :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#343) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

urak, bezárom ezt a topikot, hogy egy helyre érkezzen minden bugreport, anyázás, visszaarégizés, mi pedig picit kevésbé őrüljünk meg és több idő maradjon bugot javítani!

bugreport itt.
anyázni minket itt

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.