Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) #42098752 válasza Vakegérke (#150) üzenetére


#42098752
törölt tag

Ez ebben formában veszett karcsú, ugyanis továbbra is megvan a nyilvános hsz lehetősége. A nyerészkedő kufárok privát üzeneteire általában nem válaszolok, emiatt pedig egyesek nyilvánosan hsz.-t írnak, amire szintén nem vagyok kíváncsi.
A tiszta az lenne, ha nyilvános hsz lehetőségenek, általam történő megvonása melett jelezhetném igényem.

Ennek hiányában tovább szívhatok. Pazar... :W :W

[ Szerkesztve ]

(#152) 0xmilan válasza #42098752 (#149) üzenetére


0xmilan
addikt

Ha dragabban is el tudod adni, akkor miert nem adod dragabban?
A jo ar/ertek arany azt jelentene, hogy te is jol jarsz. Ehhez kepest tudod, hogy tul olcson hirdetsz. Innentol kezdve ne azokat okold, akik ezt kihasznaljak.

(#153) #42098752 válasza 0xmilan (#152) üzenetére


#42098752
törölt tag

Mint írtam én döntök az ár kérdésében, senkinek sincs joga emiatt kérdőre vonni. :F

Nem ebből élek, tehát megtehetem, hogy némileg piaci ár alatt hírdessek.

Nem jelentené, hanem jelenti.

Ha elkerülnének nem is zavarnának, de sajnos úgy jönnek mint légy a sza...a! :W

(#154) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lapozzunk...

(#158) Parci válasza #42098752 (#151) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ne szomorkodj, majd megcsináljuk jó pénzért, hogy tiltható legyen ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#159) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

- OS: Windows 10 Home x64 stabil (tehat nem Insider build)
- Browser: Microsoft Edge (Microsoft Edge 42.17134.1.0 / Microsoft EdgeHTML 17.17134)
- Hiba: A "kiemelt" sav moge csuszik a cookie bar.
- Szemlelteletes: Itt

Udv. core2

(#160) akaido


akaido
addikt

Nekem a most épp regnáló design sokkal jobban tetszik. Átláthatóbb pl, hogy egy oldalon a hirdető összes adatát meg lehet jeleníteni: mikor volt jelen utoljára, mennyi hirdetése van, milyen vélemények voltak róla, stb...
Hiányzott régen(2004 óta itt vagyok) és most is, hogy teljesen véglegesen nem lehet a hirdetést törölni(vagy csak eddig nem tudtam hogy kell), csak archiválni. Lehet ez technikailag ugyanaz, de a saját hirdetés listámban még az első hirdetésem is benne van. Remélem ez a sok archív hirdetés nem terheli a rendszert!

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#161) lezso6 válasza akaido (#160) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az adatlap még kap egy nagyobb patchet, hogy szépen kompaktan látsszon legalább annyi infó rajta, mint a mostani HA-n.

Ha archiválod a hirdetésedet, azt már csak te látod, legalábbis az új HA-n így lesz. Csakis az aktív hirdetések publikusak, semmi más.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#162) akaido válasza lezso6 (#161) üzenetére


akaido
addikt

Ez jó hír! :R

A kereséseknél, is többféle módon kereshetek most, akár egy felhasználó nevére is, ezt most még nem találtam.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#163) nesa


nesa
veterán

Én örömmel vettem volna a Megye szintű keresést is.

Meg valahogy kiszórni a sok 1Ft hirdetést

[ Szerkesztve ]

(#164) SUPREME7 válasza nesa (#163) üzenetére


SUPREME7
őstag

+1 megyei keresésre ha lehet, azt én is hiányolom rég.

(#165) regener válasza nesa (#163) üzenetére


regener
veterán

Az 1Ft-osra lehetne olyan opció hogy "Megbeszélés szerint", "Ajánlatot várok" vagy hasonló.

(#166) Vakegérke válasza regener (#165) üzenetére


Vakegérke
veterán

Avagy ha 1Ft-os, akkor tényleg meg lehessen annyiért vásárolni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#167) lezso6 válasza nesa (#163) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De hát lehet...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#168) nesa válasza lezso6 (#167) üzenetére


nesa
veterán

Ja igen a vaterán lehet, de itt nincs Megye szintű keresés, unalmas az összes 1500 főnél nagyobb települést végignézni egyesével.

Meg még jó lenne különválasztani a hibás termékeket a jótól, pláne ha ez csak a hirdetés megnyitása után derül ki.
Az 1 Ft os hirdetőket meg kitiltanám ha nem vehetem meg 1ft ér, ugyan ez a 10, 20 meg 100ft os hirdetőkre is.

[ Szerkesztve ]

(#169) Vakegérke válasza nesa (#168) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az utolsó bekezdéssel csutkára egyetértek. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#170) Intruder2k5 válasza nesa (#168) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Részletes keresést lenyitod, és ott van lehetőség megyére és településre is keresni, illetve megadhatsz minimum és maximum árat is.

[ Szerkesztve ]

(#171) proradeon válasza nesa (#168) üzenetére


proradeon
őstag

"Az 1 Ft os hirdetőket meg kitiltanám ha nem vehetem meg 1ft ér, ugyan ez a 10, 20 meg 100ft os hirdetőkre is."

Ez csak annak a hatása, hogy a jelenlegi hardveraprón nincs "alku szerint" opció. (Pontosabban van (volt?), de én soha nem tudtam rájönni, hogy mégis hogyan alkalmazható egy hirdetésre. :F )
Remélhetőleg az új hardveraprón már lesz.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#172) nesa válasza Intruder2k5 (#170) üzenetére


nesa
veterán

Nekem nem is így jelenik meg, és továbbra is csak város választható.

[ Szerkesztve ]

(#173) Intruder2k5 válasza nesa (#172) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát pedig, nekem kijelentkezve is ugyanilyen, szóval még véletlenül se lehet semmilyen jogosultsági probléma.

(#174) Vakegérke válasza nesa (#172) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam olyan, mint a képen, pedig be se jelentkeztem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#175) proradeon válasza nesa (#172) üzenetére


proradeon
őstag

"- mindig add meg, hogy milyen eszközről, milyen operációs rendszerről és milyen böngészőről nézed
- ha tudsz linket adni, adj, úgy nekünk is egyértelmű, hogy hol keressük a hibát
- igyekezz pontosan fogalmazni
...mi pedig előre is köszönjük!"

:U

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#176) nesa válasza proradeon (#175) üzenetére


nesa
veterán

PC, Win7 ,firefox

Nálam ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#177) Vakegérke válasza nesa (#176) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne a mostanit, hanem a tesztoldalt nézd. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#178) nesa válasza Vakegérke (#177) üzenetére


nesa
veterán

Ok :D így már jó.

(#179) maxxenergie válasza Dealer95 (#132) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Ezt én is hiányoltam 93-as HSZ-ban :C :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#180) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Laptop,Windos 7 Mozilla Firefox . A hirdetést nem tudom a kedvencek közé tenni hiába nyomok rá a kis csillagra ,bár ez a "régi" oldalnál is szokott lenni . Amennyiben megnyitom a hirdetést ott lehetőséget se látok arra hogy a kedvencek közé tegyem

[ Szerkesztve ]

(#181) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

Windows10, Chrome... Ha a jelszóban speciális karakter van nem fogadja el és "Hibás felhasználónév vagy jelszó" hibaüzenetet dob. Valamint észrevétel, ebben a hibaüzenetben azt kéne írni, hogy "Hibás e-mail cím...." kicsit elsőre megtévesztő, hogy a szövegdoboz mellett email címet kér, de a hibaüzenet meg felhasználónévről beszél. :R

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#182) lezso6 válasza ƬΛЯΛ (#181) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pedig megy az, nekem is van mindenféle karakter a jelszavamban.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#183) ƬΛЯΛ válasza lezso6 (#182) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Pedig kb 10 perce próbáltam és hiba. Aztán megváltoztattam úgy, hogy ne legyen benne az a karakter és máris sikerült elsőre.:U

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#184) lezso6 válasza ƬΛЯΛ (#183) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha nem enged be, akkor hogy változtattad meg a jelszót? :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#185) ƬΛЯΛ válasza lezso6 (#184) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

A jelenlegi nem beta hardverapró felületéről.:K

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#186) Intruder2k5 válasza ƬΛЯΛ (#185) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A kettőnek a világon semmi köze egymáshoz.

(#187) ƬΛЯΛ válasza Intruder2k5 (#186) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Akkor kérdem én, a speciális karaktert tartalmazó jelszavammal mért nem engedett be a beta oldal, majd miután a jelenleg aktív oldalon megváltoztattam és a beta oldalon megpróbáltam bejelentkezni a már megváltoztatott jelszóval mért engedett be egyből? :U Nem kötekedni szeretnék, csak megérteni, hogy akkor mégis mi van.

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#188) lezso6 válasza ƬΛЯΛ (#187) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert valamikor múlt hónapban változtattad meg speciális karakteresre, a régi meg anélküli volt. A tesztszerver június eleji mentés.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#189) ƬΛЯΛ válasza lezso6 (#188) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Emlékeim szerint tavaly valamikor változtattam meg speciális karakteresre. De mivel már nem fogom azt használni kerek perec megmondom, hogy Alt Gr-es karakterrel van gondja.

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#190) Intruder2k5 válasza ƬΛЯΛ (#189) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A lényeg felett elsiklottál. Mivel a két Hardveraprónak, a jelenlegi élesnek és a topik témáját adó bétának adatbázis szinten semmi köze egymáshoz, az ottani jelszó változtatás itt mit sem ér. Ergo ha nem tudsz belépni a bétába, akkor nem tudod megváltoztatni sem a jelszót.

(#191) hhenry


hhenry
őstag

A régi külsőre vissza lehet valahol váltani?

(#192) ƬΛЯΛ válasza Intruder2k5 (#190) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Ezt értem és ezért volt furcsa nekem is. Ha nincs köze egymáshoz (márpedig nincs), akkor mért fogadta el a most frissen megváltoztatott jelszót, amit azelőtt még sose használtam egyik PH oldalon sem? Na mindegy, akkor ez nem bug, hanem fícsör :D

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#193) lezso6 válasza hhenry (#191) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, mert logikailag is teljesen más a kettő. Az új nem csak külsőleg változott, hanem nulláról újra lett írva, pl az értékelés nagyon megváltozott és az időzített upok helyett auto up van, melyet hirdetéscsomaggal lehet igénybe venni.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#194) lezso6 válasza ƬΛЯΛ (#192) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kicsit utánanéztem. Az új aprón még be sem léptél soha, úgyhogy fogalmam sincs, hogy mit csináltál. :D

Ez az új apró tesztszerver: https://ha.krump.li/index.html

És a jelszavad megegyezik ugyanazzal ami még éjfél előtt volt az éles szerveren.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#195) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Az oldal teljesen jól néz ki, fura lesz majd átszokni.

(#196) ƬΛЯΛ válasza lezso6 (#194) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

:R

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#197) Louro


Louro
őstag

1. Nekem személy szerint az lenne a fontos, hogy minél több találatot láthassak - görgetés nélkül - egy képernyőn.

2. Értem a fotók létjogosultságát, de sajna többnyire gyári oldalról lekapott fotót töltenek fel sokan, így halottnak a csók.

3. Kicsit zavaró lejjebb görgetve, ha elfogy a jobb szélén a reklám, hogy a képernyő bal szélére húz a tartalom.

4. Főcsoport alatt kiválasztva az alcsoportot (Pl. Szoftverek->Oprendszerek), az a kijelölés.....kell egy designer :) Az a barna háttér vörös betűszínnel.....

5. Hirdetésfeladást nem teszteltem. De csak olyan hirdetést engednék 1 forinttal feltenni, amit az Ingyenes szekcióba tesznek.

Mess with the best / Die like the rest

(#198) Vakegérke válasza Louro (#197) üzenetére


Vakegérke
veterán

5.: Ezt már "megbeszéltük". :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#199) Parci válasza Louro (#197) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

4. ezt szerintem lezso sem gondolhatta véglegesnek, tényleg elég rusnya (le kell szedni a barna hátteret és kész)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#200) Louro válasza Vakegérke (#198) üzenetére


Louro
őstag

Köszi mindkettőtöknek.

+1 konstruktív: Az, hogy valakinek 80 pozitív értékelése van, nem azt jelenti, hogy 80 terméket eladott. Most nem ugrik be, hogy ez hogyan néz ki a nagy bolhapiacon (ebay).

++1: Esetleg szűrő lehet, hogy legyen fotó a termékről. Némely termék esetén szerintem kifejezetten hasznos a fotó. Még ha sokszor gyárit is töltenek fel.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.