Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) dízelracer


dízelracer
senior tag

Lehet már felmerült a kérdés nem olvastam vissza. Akkor is fizetős lesz itt hirdetni ha az ember nem eladási szándékkal hirdet hanem teszem fel keres valamit?

(#203) rt06 válasza föccer (#199) üzenetére


rt06
veterán

"A Prohardvernek sem erkölcsi sem jogi alapja nincs az ott található adatokat felhasználnia."

viszont ha engedelyt kernenek ra, szerintem a phmegbizhatosag uzemeljetoi orommel adnak at azadatbazisukat (ugyanis nem magukert, hanem masokert csinaltak)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#204) kmisi99


kmisi99
addikt

Remélem jól lett kitalálva ez az egész. Kár lenne ha a pár száz forintos biz baszok eltűnnének mert sokszor nagyon jól jönnek.

(#205) syl5 válasza kmisi99 (#204) üzenetére


syl5
őstag

Azoknak lesz majd ingyenes felülete.

Aztán majd lesznek itt még az aldis hdd-nél is jobb ajánlatok. :DD

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#206) kaller1 válasza rt06 (#203) üzenetére


kaller1
veterán

Leírtam már, hogy nem kivitelezhető.

.::> <::.

(#207) WonderCSabo válasza Lauda (#198) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Olvastam, majd meglátjuk, az ingyen upra Parci pár alkalmat írt a blogon.

(#208) föccer válasza Rav3n02 (#180) üzenetére


föccer
nagyúr

A bazároknak a jelenlegi (még) aktív rendszer sem ingyenes. Ez benne van az alapelvekben is. Csakhogy eléggé nehezen lehet kiszűrni azt, hogy ki csinálja üzletszerűen és ki az aki éppen csak elpasszolna valamit. Ezt kihasználva nagyon sokan visszaélnek a rendszer hiányosságaival. Találkoztam már olyan taggal aki ~200 napos reggel ~800 hirdetése volt, és váltig állította, hogy nem üzletszerűen kereskedik...

Azt gondolom mindenki belátja, hogy nem az a cél, hogy tagokat és ezáltal látogatottságot veszítsen a lapcsalád, hanem az, hogy egy magasabb színvonalú, igazságosabb rendszer alakuljon ki. Ehhez most egy igen drasztikus lépést tesznek az oldal üzemeltetői.

rt06: igen persze, így van. Viszont az új értékelési rendszer egy picit másként működik majd. Egy picit részletesebb is lesz mint a jelenlegi.

Felmerült a kérdés, hogy mi lesz az eddig erre a célra használt topikokkal. Semmi. Topikokat nem zárunk és nem törlünk a fórumról ok nélkül. 2004 közepe óta fut az a topik sorozat. Nem gondolom, hogy ezután zárni kellene, csak éppen értelmét veszti.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#209) rt06 válasza kaller1 (#206) üzenetére


rt06
veterán

minden kivitelezheto, azt ird, hogy nem szanjatok ra az eroforrast, abbol is megertem

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#210) Jim-Y válasza rt06 (#209) üzenetére


Jim-Y
veterán

Mivel nem annyi a dolog, hogy valakinek adnak egy piros pontot, hanem piros pont csak akkor adható, ha a vevő ír egy privátot az eladónak, az eladó egy választ a vevőnek, majd kölcsönösen értékelik egymást, és csak így adható piros. Emiatt szerintem nem áthozható a PH megbízhatóság.. de linkelhető, szóval no problem.

(#211) Peter Kiss válasza rt06 (#209) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Biztos vagyok benne, hogy nem kivitelezhető, ráadásul külső forrásból kellene dolgozni, ami nem megbízható.

(#212) Rav3n02 válasza föccer (#208) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Igen, pontosan ezt írtam én is és erre tettem egy javaslatot, hátha segít :)

(#213) kaller1 válasza rt06 (#209) üzenetére


kaller1
veterán

Nem akarok ezen vitatkozni, ha majd magad is meglátod az új értékelési rendszert, akkor rájössz, hogy miért nem oldható meg.

.::> <::.

(#214) kmisi99 válasza syl5 (#205) üzenetére


kmisi99
addikt

Az jó :C

(#215) rt06 válasza kaller1 (#213) üzenetére


rt06
veterán

maradjunk annyiban, hogy latni fogom, miert nem szantatok ra az eroforrast (es egy szoval sem mondom, hogy ez nem ertheto, vagy nem elfogadhato erv - es foleg oszintebb, mint a nem lehet)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#216) deicide válasza Jim-Y (#200) üzenetére


deicide
veterán

Up helyett majd rászoknak az emberek a kereső használatára, mert rájönnek, hogy nem csak az első oldalon levő cuccok lehetnek jók.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#217) föccer válasza deicide (#216) üzenetére


föccer
nagyúr

Ááá, Sci-fi kategória nem lesz :N ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#218) tomsics


tomsics
senior tag

Egy részben jó ,hogy fizetős lesz, mert a sok nyomi talán nem fogja tele szemetelni,de ahogy előttem is írták az upolás meg stb. már kicsit lehúzásra hajaz.No de mindegy haladni kell a korral sajnos :((

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#219) darál0w válasza syl5 (#179) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Évek fáradtságos munkáját tegyük semmivé, király...

mi akadályoz meg abban, hogy az eddigi piros pontjaidat linkelt formában berakd a hirdetésedbe?

mod : közben olvasok tovább és látom már megkaptad ezt a választ :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#220) syl5 válasza darál0w (#219) üzenetére


syl5
őstag

És ha még tovább olvasnál, akkor látnád, hogy magam is bevallottam, sorry.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#221) Thunderzolee

Lőttek a Tisztaszoftvernek, lőttek az ingyenes-hirdetéseknek..

Ezt írjátok fel.. :DDD

Am megkérném a kommentelőket, h esetleg azon is tanakodhatnának, h az új rendszer elindulása után igénylik-e majd a PHmegbízhatósági oldalt továbbra is, (mármint a frissítését).
Úgy értem, elképzelhető-e, h a "nép" nem fogja abbahagyni a piros pontok osztogatását a pirospontos topicban, vagy az új Hardverapro elindulása után húzzunk egy nagy fekete vonalat, és abbahagyjuk (akár a kapcsolódó topic(ok) bezárását is ideértve).
A pontokat én és enginev3.0 írogattuk át a PHmegbízhatóság adatbázisába, egyrészt örülnünk kellene, h felszabadul heti sok-sok órányi kattintgatásra fordított időnk; másrészt az új értékelési rendszer bizonyára hatékonyabb lesz.
Várom mások véleményét, és köszönöm, h hozzájárulhattam eddig is a PH apróhirdetéseinek népszerűségéhez. :R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#222) kaller1 válasza Thunderzolee (#221) üzenetére


kaller1
veterán

Köszönjük az eddigi munkátokat is!
Ha meg is maradnak az érintett topikok, csak olyan értékelés vihető fel a jelenlegi oldalra, ami az új apró értékelési oldalán is szerepel.

.::> <::.

(#223) Kisfundy


Kisfundy
aktív tag

Körülbelül mikor lesz újra használható az oldal?

(#224) enginev3.0 válasza Kisfundy (#223) üzenetére


enginev3.0
félisten

Még idén kész lesz, tehát 1-2 nap

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#225) huntermati válasza enginev3.0 (#224) üzenetére


huntermati
tag

1 nap :D

(#226) föccer válasza Kisfundy (#223) üzenetére


föccer
nagyúr

as soon as possibe... Amint lehetséges. Gőzerővel folyik a munka. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#227) enginev3.0 válasza huntermati (#225) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak azért mert senior tag vagy? ;] messze vagy még a 600 naptól :D
1.5 nap...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#228) huntermati válasza enginev3.0 (#227) üzenetére


huntermati
tag

Annyira azért már nem vagyok messze. :N

Már annyi se. ;]

(#229) kungzi


kungzi
veterán

nekem annyi kérdésem lenne, hogy a rangokat hogyan kerülnek majd átvitelre? és hogyan mik lesznek a kritériumok a rang elérésekhez? azok, amik eddig is voltak vagy lesz változás?

(#230) frewa


frewa
aktív tag

Annyit azért el kell ismernetek hogy ezzel a fizetős dologgal sokkal kevesebb lesz a hardver apró népszerűsége!! Pont el veszti azt a filéinget amit eddig adott!! A vatera pont ezért esett vissza nem olyan népszerü az ilyen olyan csip csup fizetni valoi miatt!! :F

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#231) Oliverda válasza frewa (#230) üzenetére


Oliverda
félisten

Elveszíti a rossz feelinget azaz visszaesik a csalók és a defektes eladók és idétlen hirdetések száma. A végén pedig egy megbízhatóbb és átláthatóbb felület jön létre. Röviden ennyi a lényeg.

Inkább kevesebb hirdetés legyen, de meg lehessen normálisan kötni az üzletet és végül olykor ne egy féltéglát kapjon postán a vásárló.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#232) aero. válasza frewa (#230) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

A vatera pont ezért esett vissza nem olyan népszerü az ilyen olyan csip csup fizetni valoi miatt!

Nem.

(#233) frewa válasza aero. (#232) üzenetére


frewa
aktív tag

Akkor ezzel az én 7 év üzletelésem a semmibe vész!! Sajnos pont azért adtam vettem itt a legtöbbet mert ingyenes volt!! Igy is kevés az árrés vagy nem is lesz mert a hirdetési dij elviszi!!?

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#234) frewa válasza aero. (#232) üzenetére


frewa
aktív tag

Elhiheted nekem csak annak érimeg már vaterázni akinek sok cumoja van!!

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#235) Lauda válasza frewa (#233) üzenetére


Lauda
félisten

Azt se tudod milyen dijak lesznek es mennyi az ingyenes lmit, de mar temeted az egeszet.

De fogalmazhattal volna ugy is, hogy 7 evig ingyenes feluletet hasznaltal az uzletelesedre. :U

[ Szerkesztve ]

(#236) frewa válasza Lauda (#235) üzenetére


frewa
aktív tag

igazad van meg várom!!! Ugyis letámad mindenki aki ph kedvenc vagy a fölött van!! :)

Ugy is foglmazhatnánk hogy pont ezért volt népszerü az oldal hmm?

[ Szerkesztve ]

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#237) aero. válasza frewa (#236) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Akkor nyiss egy üzletet. A sok járulék meg adó biztos jobban az ínyedre lesz, mint kifizetni 5-10%-ot valami után.

(#238) kaller1 válasza frewa (#233) üzenetére


kaller1
veterán

Inkább megköszönnöd kellene, hogy eddig feladhattál 600+ db ingyenes hirdetést, szvsz...

kevés az árrés vagy nem is lesz

Amint látom, az eladott dolgaid azért éppen nem a "párszázas" kategóriába estek. :U

.::> <::.

(#239) frewa válasza aero. (#237) üzenetére


frewa
aktív tag

inkább ugy gondolom hogy ez nektek is tisztán üzlet és nem az hogy ki szűrjétek a csalókat!!

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#241) kungzi


kungzi
veterán

a szervert is fent kell tartani valamiből. eddig ők fizettek azért, hogy te és mindenki tudjon hol kereskedni. most mindenki hozzátesz ehhez egy keveset :)

(#242) Lauda válasza frewa (#236) üzenetére


Lauda
félisten

Most ennek mi koze a ranghoz? Fogd fel ugy, hogy a prohardver eroforrasait hasznaltad 7 evig a sajat haszonszerzesedre es egybol odajutsz, hogy megkoszonheted.

(#243) frewa válasza kaller1 (#238) üzenetére


frewa
aktív tag

nem párszázas ez igaz de nagyon kicsi az árrésem rajta!! Na de inkább nem vitázom mert látom nem érdemes ki állnom a magam igazamért!!

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#245) aero. válasza frewa (#239) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Mert mit hiszel? Állami finanszírozású a szerverek fenntartása, új alkatrészek vásárlása?

(#246) frewa válasza aero. (#245) üzenetére


frewa
aktív tag

Köszönöm hogy 7 évig a hirdethettem!!! Úgy hiszem sok hirdetésem már nem nagyon lesz nincs rá keretem :(

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#247) domperke válasza Kalandor (#240) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Ezt vártam válasznak :R Ez jó hír nem vesznek el a régi értékelések.Azt meg hogy valamennyit fizetni kell nem is baj van elég olyan user aki ez miatt kiesik... :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#248) frewa válasza domperke (#247) üzenetére


frewa
aktív tag

igazad van a hardver apró a szakmai dolgokról szol :)

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#249) föccer válasza frewa (#243) üzenetére


föccer
nagyúr

No, akkor nézzük csak. A hozzászólásaidból azt veszem ki, hogy bizony üzletszerűen kereskedsz, hiszen árrésről és nyereségről beszélsz. Mint az alapelvek leírják az üzlet szerűen kereskedők számára a Hardverapró eddig sem volt ingyenes. És hiába nézem a szerződött partnerek listáját a te neved valahogy sehogy sem akar előkerülni.

Akkor hogy is van ez?

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#250) Lauda válasza föccer (#249) üzenetére


Lauda
félisten

Fail. :DDD ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.