Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) #51736960 válasza WonderCSabo (#750) üzenetére


#51736960
törölt tag

inkább menj vissza firefoxot bétatesztelni, a legutóbbi elég bugos lett...

:)

(#752) Chaser válasza WonderCSabo (#750) üzenetére


Chaser
titán

Akkor ennyi volt az új aprónak ;] :D

szerk: föccer:Sokan úgy gondolják nem tesznek feljelentést mert úgyse lesz belőle semmi. Szép magyar örökség ez a beletörődés, persze hogy nem lesz semmiből semmi ha meg sem próbálja az ember.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#753) föccer válasza Bagira01 (#742) üzenetére


föccer
nagyúr

Azért ezt így nem jelenteném ki, hogy a bűnözőknek vannak jogai. Csak ugye jogállamban élünk, így senkiről nem jelenthető ki, hohy bűnös, amíg erről jogerős bírói végzés nincs. És a rendszer igenis tartalmaz személyes adatokat, amit nem adhatunk ki, csak a rendőrségnek. Többek között ezért is nagyon fontos, hogy a rendőrségig eljusanak az ügyek, mert csak ekkor adhatóak ki az információk. Egyébént a jelenlegi rendszer mellett is azonosíthatóak az elkövetők, mint ahogy ezt már példa is mutatta. Csak az itt elkövetett csalások kicsiny % jut el feljelentésig. Amíg nincs hivatalos megkeresés, addig megcsak annyit tudunk tenni, hogy ha bizonyítottnak látjuk az esetet, hogy kivágjuk az oldalról a tagot és felrakjuk a zérós listára. De etől még a törvények ránk is vonatkoznak. Nem adhatunk ki személyes informácikat.

Egyébként halkan megjegyzem, hogy az új HA sokkal több lehetősget fog biztosítani az esetleges csalók felderítésére és így az utólagos kézrekerítésére. De rendőrségi feljelentés nélkül ezután sem adunk ki olyan információkat, amit a felhasználó nem engedélyezett.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#754) canniball válasza kaller1 (#722) üzenetére


canniball
nagyúr

Ezzel (számomra) egy álom válik valóra, a jelenlegi HA-n ez elég nyögvenyelős volt de így végre értelmet kap az UPolás. :C Hogy nem lesz rá külön nézet az érthető is, mert értelmét vesztené.

Egyben lenne egy javaslatom-kérésem (még ha gondolom tele is van vele a padlás :B ) : nem lenne rossz, ha minden hirdető kapna napi 1 db ingyen UPolási lehetőséget; így aki komolyan gondolja lehetőséget kapna azzal szemben aki feladja a hirdetését aztán a továbbiakban tesz rá.

WonderCSabo!
Ez jó volt! :DDD

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#755) kaller1 válasza canniball (#754) üzenetére


kaller1
veterán

nem lenne rossz, ha minden hirdető kapna napi 1 db ingyen UPolási lehetőséget

Ezt már nem kell javasolnod. ;)

.::> <::.

(#756) föccer válasza canniball (#754) üzenetére


föccer
nagyúr

Az építő jellegű kritikákből és véleméynekből sosem elég. :)

A napi ingyen up lehetősége meg lesz, ezt már Kalandor is írtam. A számszerű mennyisége még nincs eldöntve. De valamennyi lesz, az már biztos. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#757) kornel76 válasza WonderCSabo (#750) üzenetére


kornel76
aktív tag

Szerintem csak pezsgő ömlött az opteronra és virsli szorult a memória modulok közé, a háttértárak salátások lettek illetve a rendszergazdák gizdáskodnak.... hirtelen ennyi jutott az eszembe a késés okáról, de az is lehet h D1Rect linkje kiütötte a folyamatot a rendes kerékvágásból.

Na jó melózok tovább.... :DDD

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#758) domperke válasza doncortio (#644) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

azért igen....

hajrá ph.Remélem hamarosan start lesz.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#759) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Naszóval, az valami bug, hogy van aki már látja az új felületet, vagy most akkor mi is van? :)

Véleményem szubjektív...

(#760) Bagira01 válasza föccer (#753) üzenetére


Bagira01
veterán

Nem csoda, hogy kevés a feljelezés. Mire valaki átvergődi magát ezen az igazságszolgáltatási rendszeren és eljut bírósági ügyig kihullik a maradék haja is. Nem, hogy magánszemély ellen nem történik semmi, cégekkel szemben se tudnak mit tenni. Ha eleve kevesebb potenciális csaló kerül be és a meglévők ki lesznek rugdosva és még marad aki hirdessen :DDD akkor csak javul a helyzet.

Megvan az első dupla reg: ezt már Kalandor is írtam. :C

(#759) hackeeeee: Ez van ha az ember nagyon unatkozik :U

========
Francba, lebuktam ;]

üdv, föccer

[ Módosította: föccer ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#761) kaller1 válasza hackeeeee (#759) üzenetére


kaller1
veterán

nem bug, hanem big szívatás

.::> <::.

(#762) #16729600


#16729600
törölt tag

Én azt várom,hogy végre eltűnjön a hontalan-hazátlan-otthontalan-lakhely nélküli hírdető hadsereg. :F Nonszensz,hogy hiába szűkít valaki adott településre,nem kapja meg a neki megfelelő találatot,mert a hirdetésben nem kötelező megadni a személyes átvételi lehetőség helyszinét.Remélem lesz olyan szűkítési opció, ami nem dobja fel a Fokvárosi és a Jekatyerinburgi hirdetéseket is egy alsó-dabasi keresés esetén. :R

(#763) deathtania válasza hackeeeee (#759) üzenetére


deathtania
senior tag

te lehet, hogy látod, de én még nem. lehet, hogy azok látják először, akiknek magasabb a rangjuk :D

www.brczart.hu

(#764) Kolondrum válasza kaller1 (#761) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mi lesz a jelenlegi hirdetéseimmel? HA fizetni kell értük a továbbiakban nem tartok rájuk igényt. A fő vonal ami pár napja még futott (q600 és társai) már eladás előtt állnak ( :P ), inaktiválnám őket, a ledes és ph logós hirdetéseket szintén, lényegében mindent.
Persze én ezt manuálisan szeretném törölni nem úgy, hogy hipp hopp eltűnnek. :B

(#765) föccer válasza #16729600 (#762) üzenetére


föccer
nagyúr

Lehet majd konkrét városra keresni és úgy néz ki,h ogy sikerül kiküszöbölni azt is, hogy valaki az összes lehetséges települést bejelöli.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#766) kaller1 válasza #16729600 (#762) üzenetére


kaller1
veterán

Ez a rész is kipipálva.

.::> <::.

(#767) hackeeeee válasza #16729600 (#762) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az meg a másik véglet, amikor bejelöli az összes várost...

Véleményem szubjektív...

(#768) Barthezz2 válasza Kolondrum (#764) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Egy darabig ingyenes lesz :)

Everybody lies.

(#769) kaller1 válasza Kolondrum (#764) üzenetére


kaller1
veterán

Ezt a dolgot lesz még időd bőven eldönteni.

.::> <::.

(#770) kornel76 válasza #16729600 (#762) üzenetére


kornel76
aktív tag

Szerintem arra ott lesz a felhasználó adatainál a város megjelölés ( már ha kötelező lesz) én majd minden hírdetésemnél bejelöltem az összes várost, mert nem csak Miskolcon szeretném eladni a cuccaimat hanem akár az egész ország területére hajlandó vagyok eljuttani, ez pedig csak a vevővel történő megegyezéstől függ. Sőt hajlandó vagyok Fokvárosba is elküldeni ha valaki oda igényli a postázást és hajlandó állni a költségeket.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#771) deathtania válasza hackeeeee (#767) üzenetére


deathtania
senior tag

azzal mi a baj, ha postát válal a hirdető oda... én is elküldöm szívesen bárhova amit hirdetek, ha kifizeti a pk-t... :))

[ Szerkesztve ]

www.brczart.hu

(#772) Kolondrum válasza Barthezz2 (#768) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor még marad. :))

kaller1! Nagyszerű!

[ Szerkesztve ]

(#773) canniball válasza kaller1 (#755) üzenetére


canniball
nagyúr

kaller1 & föccer!
Akkor nem szóltam! :R A topik nagy részét (ahol úgy láttam érdemi dologról nem esik szó) csak átpörgettem, s bár ami olyannak tűnt azt elolvastam (így Kalandor postjait is) ez valahogy mégis kimaradt nekem így abból indultam ki hogy itt fizetős UPolásról van szó.

szunya1!
Ez azért kétélű dolog: mi van ha valaki történetesen Fokvárosban lakik de az nincs a választható települések között...?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#774) Kassadin válasza föccer (#765) üzenetére


Kassadin
addikt

Kár, hogy a degenerált felhasználókat nem lehet valahogy szűrni. Imádom, amikor még nekem, a vevőnek kell nyomoznia, pontosan hol a fityfenében van a termék helye.

(#775) #16729600 válasza föccer (#765) üzenetére


#16729600
törölt tag

Akkor nekem innentől elégedett és hátra dőlős a várakozás,mert ez rontotta le legjobban nálam a HA-t :R

(#766) kaller1 : Köszönöm a választ :R

(#770) kornel76: Azzal nincs baj,ha az adatlapon rajta van a lakhely,de nagyon sok esetben semmilyen ez irányú adat nincs kiírva.

(#773) canniball: Nem hiszem,hogy egy közeli nagyobb város bejelölése ilyen esetben gondot okozna,illetve opció még a település lista bővítése is akár.

[ Szerkesztve ]

(#776) djculture válasza Chamea2 (#715) üzenetére


djculture
félisten

Vaterával ott a baj hogy elad valaki valamit csak épp a vevő bszik fizetni csak leütötte a terméket poénból azért a vatera benyújtja a számlát a jutalékról. Ha meg nemfizet az illető behajtócég zaklat. Az hogy a vevő nem fizetett nem számít a semmiböl fizessen az ember jutalékot.
frewa
Ja azért van tele a net ilyen irásokkal..

[ Szerkesztve ]

(#777) frewa válasza djculture (#776) üzenetére


frewa
aktív tag

Csak akkor kell fizetni ha az üzlet meg valósult :)

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#778) föccer válasza Kassadin (#774) üzenetére


föccer
nagyúr

Talán Einsten mondta, hogy a világon csak 2 dolog végtelen....

Cannibal: Elvileg lesz olyan is meg ilyen is. Minimális mértékben elérhető lesz az ingyenes up is, és + szolgáltatásként vásárolható lesz + up is.

Továbbra is az van szem előtt tarva, hogy a "hobbi" felhasználók számára lehetőség szerint ingyenesen lehessen hirdetni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#779) Kolondrum válasza föccer (#778) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az egyikben biztos a másikban nem, én úgy tudom.

(#780) Bagira01 válasza djculture (#776) üzenetére


Bagira01
veterán

Ott a gond, hogy ha te kifizetted, ő vállalt 1 hó garit, megjött, szar és az eladó meg tojik rád. Az ebay-en 1x volt h nem jött meg valami megtettem a lépéseket, 2 napra rá az eladó tolta vissza a pénzt, a vatera meg a megkeresésre mossa kezeit....

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#781) djculture válasza frewa (#777) üzenetére


djculture
félisten

Meghirdettem egy órát 35 ezer forintért. Licitált is rá valaki, később átvette a terméket. Rögtön az átvétel után én sikeresnek értékeltem az adásvételt Vaterán. Még aznap jelentkezett a vevő, hogy nem a termékleírásnak megfelelő órát kapta. Kénytelen voltam visszaadni neki a pénzt ő pedig az órát adta vissza. Minderről hivatalos átadás-átvételi jegyzőkönyvet készítettünk. Időközben ezt jeleztem a Vaterának is, hogy nehogy kiszámlázzanak nekem olyanért jutalékot, ami nem történt meg. Átküldtem nekik a jegyzőkönyvet is és következő választ kaptam:

Köszönjük visszajelzését!

A sikeres visszajelzést követően az adott tranzakció sikerességét illetően a
Vatera utólagos reklamációt nem fogad el.

A Vatera kiszámlázza azoknak a (sikeresen véget ért) aukcióknak a sikerdíjait,
amelyekre az eladó sikeres visszajelzést adott. A sikerdíj alapja a leütési
érték. A Vatera az eladó visszajelzése alapján a sikeres aukciók sikerdíjait a
visszajelzést követő 24 órán belül számolja el és terheli a Felhasználó
egyenlegére. Ezt utólag törölni nem áll módunkban.

Megértését köszönjük!

Kb ennyi a történet, elég sok haver járt így amig nem követték a töröltetési példámat:)

[ Szerkesztve ]

(#782) doncortio


doncortio
senior tag

Eltűntek a mikulássapik :F

[ Módosította: kaller1 ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#784) kaller1 válasza djculture (#781) üzenetére


kaller1
veterán

Nem a vaterát akarom védeni, de mivel mindez világosan le van írva, nem tudom mire számítottál...

.::> <::.

(#785) ScrapUnit válasza doncortio (#783) üzenetére


ScrapUnit
aktív tag

Hol van már mikulás?!

djculture: szerintem a vaterát ne hasonlítsuk a HA-hoz! A sztorid gyakorlatilag egy jó nagy szívás sajnos. Elméletileg te is mondhattad volna a vatera szabályzatára hivatkozva, hogy utólagos reklamációt nem fogadsz el...

[ Szerkesztve ]

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#786) frewa válasza djculture (#781) üzenetére


frewa
aktív tag

igen itt lehúzásról szolt a fáma!! Régebben nem voltak ennyire unszimpatikusak!!

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#787) djculture válasza kaller1 (#784) üzenetére


djculture
félisten

Ezt akkor is úgy nevezik jogalap nélküli gazdagodás:) Ez olyan mintha veszel egy x terméket amire kifizeted az adót aztán elromlik másnap és vinnéd vissza. Visszakérnéd a pénzt mert nem lenne helyette ugyanolyan elfogadható termék és csak a nettó értékét adnák vissza mert hogy az áfa az már az államé.

[ Szerkesztve ]

(#788) ch003067 válasza doncortio (#782) üzenetére


ch003067
addikt

Nincs már karácsony :B

Most gondolom a rózsaszín paróka, meg a konfetti kerül majd a modikra :U ... szilveszter alkalmából.

[ Szerkesztve ]

(#789) Kolondrum válasza djculture (#781) üzenetére


Kolondrum
félisten

A vaterával én is sokat leveleztem már, **** nehéz felfogásúak és nem lazulnak, csak a hivatalos forma. Most, hogy belegondolok ha kicsit felemelem a hangom akkor mennek a dolgok boltokkal is. Gar meg ezek.

(#790) hackeeeee válasza deathtania (#771) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mert az van ott, hogy a termék helye, tehát, hol található a termék, nem az, hogy hova küldhető.. :U

(#781) djculture: Az érdekes, mert az értékesítési jutalék, tehát az eladás összegőből számított X%-os jutalékot csak mind2 fél által adott pozitív értékelés leadása után számlázza a vaterka. Tehát, ha leértékel, és b@szik fizetni, az gáz, főként akkor, ha Te is rátolod a pozitívat, közben még nem is fizetett... Ezért csinálja sok profi eladó azt, hogy amíg lehet, nem értékeli le az adásvételét, és ki lehet tolni a fizetés határidejét...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#791) kaller1 válasza djculture (#787) üzenetére


kaller1
veterán

Mindegy minek nevezed, tudod, mint a szerződésekben az apróbetűs rész....

.::> <::.

(#792) doncortio válasza Kolondrum (#789) üzenetére


doncortio
senior tag

Ha határozott vagy akkor nem mernek neked hülyeségeket meg hivatali maszlagokat beadni, kb. mindenhol így van. Nekem is visszadobták májkroszofték anno a garis Xboxomat, de csak megoldottam, pedig be akartak nekem adni minden hülyeséget.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#793) djculture válasza hackeeeee (#790) üzenetére


djculture
félisten

Ja és adsz valamire 2 hét garit hogy megtudja a vevő nézni hogy oké e vele minden és addig nem értékelsz, a vatera kinyír kb:)

[ Szerkesztve ]

(#794) hackeeeee válasza djculture (#793) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem nyír ki, mivel meg van szabva,hogy mennyi idő van az értékelés leadására. Ezért van, h asszem 30 nap v 60 nap után figyelmeztet a vatera belépéskor, hogy értékelj, mert addig nem tudod megnézni az eladásaidat, és eladni sem tudsz, meg semmi mást.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#795) doncortio válasza djculture (#793) üzenetére


doncortio
senior tag

Frászt nyír, én már hetek óta várok az értékelésemre :U

Itt hogyan fog kinézni a végleges értékelési rendszer?

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#796) föccer válasza doncortio (#795) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezt a kérdést majd pár hét múlva tedd fel ismét. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#797) kaller1 válasza hackeeeee (#790) üzenetére


kaller1
veterán

jutalékot csak mind2 fél által adott pozitív értékelés leadása után számlázza a vaterka

Ez nem így van. Ha a vevő értékelt (üzlet létrejött), 2 hét múlva számlázza a vatera, akár értékel az eladó, akár nem.

.::> <::.

(#798) hackeeeee válasza kaller1 (#797) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, igen.. bocsi. :)

Véleményem szubjektív...

(#799) Savanya


Savanya
addikt

Kérdésem lenne : órák helyett kb. hány nap lesz míg újra működni fog a hardverapó ?

Mobilszámom: 70-516-8068

(#800) kornel76 válasza Savanya (#799) üzenetére


kornel76
aktív tag

:DDD Jövőre biztos menni fog :P

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.