Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) borkarico válasza föccer (#900) üzenetére


borkarico
aktív tag

Én csak biztatni tudlak titeket! Hajrá fiúk! és BUÉK! aztán jó legyen ám :)

Powered by iPhone 14 Pro Max

(#902) deathtania válasza föccer (#900) üzenetére


deathtania
senior tag

na fiúk, én iszok az egészségetekre éjfélkor, és arra, hogy az új HA minél hamarabb működőképes legyen...

BUÉK!!! :D

www.brczart.hu

(#903) canniball válasza kaller1 (#899) üzenetére


canniball
nagyúr

Szuperzöld. :K
BTW úgy látom jelentősen csökkent a postolási kedv, mehettek bulizni. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#904) kaller1 válasza canniball (#903) üzenetére


kaller1
veterán

Most hunytam 2 órát, mert az éjszaka meló volt, holnap reggel megint menni kell, így buli OFF.

.::> <::.

(#905) xxxbmx


xxxbmx
tag

buék midnekinek!aztán ha holnap visszanézek remélem már az uj HA virít rám:D:Dsok sikert!kitartás!

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#906) Wind-Storm


Wind-Storm
őstag

Vajon holnapra kész lesz már...?

Csak mert:
„[RIOS Gépház] Elkezdtük az új Hardverapró élesítéséhez szükséges utolsó munkafázisokat, emiatt az elkövetkezendő órákban olykor hibaüzenetek jelenhetnek meg, funkciók lehetnek elérhetetlenek (regisztráció, adatmódosítás, jelszókérés, új apró feladása, módosítása). Az esetleges kellemetlenségekért előre is elnézéseteket kérjük, de még az idén lesz új Hardverapró [/RIOS Gépház] --- Facebook: http://www.facebook.com/phupper"

[ Szerkesztve ]

(#907) WonderCSabo válasza Wind-Storm (#906) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Olvass vissza, elképzelhető, hogy holnap sem lesz, beütött vmi gikszer.

(#908) Chamea2 válasza Kalandor (#897) üzenetére


Chamea2
tag

Van olyan terv, hogy egy feladott hirdetés adatlapján látni lehessen az eladó értékeléseit és lesz bejelentem gomb, hogy gyorsabb legyen a bejelentés, illetve olyan, hogy a bejelentés típusa legördülő menüben lesz kiválasztható és ezzel együtt lezáródik a jelentsd a csalókat és az üzletrontókat, az akikkel jó vigyázni üzletelés során, a kivel érdemes üzletelni illetve a moderációs topikok?

(#909) kaller1 válasza Chamea2 (#908) üzenetére


kaller1
veterán

Lesznek, és nem terv szinten, mert már készen vannak.

.::> <::.

(#910) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Végülis nem baj, hogy kicsit megújul az apró. Az igénytelen, valótlan, le-nem-vett hírdetések valószínűleg megszűnnek majd, ami plusz pont. Áttekinthetőbb és könnyebben böngészhetőbb lesz az egész.

Bízom benne, hogy ~2000 napos reghez majd jár évi, mondjuk 1 tucat ingyenes hírdetés (ez már bőven jó lenne; régebben azért bizniszelgettem PH!-n, de manapság már csak hébe-hóba - hiába, tőkehiány van). :D
Ja, meg abban, hogy az eddigi piaci hozzászólások / feladott hírdetések száma nem törlődik. Akkor nagyon szomorú lennék (az is valamennyire mérvadó pl. olyan esetben, amikor előre utalnának (hiszen tulajdonképpen aktivitást is mutat - meg amúgy is, "megdolgoztam" érte :) )

Az új értékelési rendszerre kíváncsi vagyok; s mivel a piros pontos totyikok nem kerülnek törlésre, ezért az eddig "felhalmozott bizalmat" sem kell Recycle Bin-be dobni (mondom ezt úgy, hogy kb. az ötödét kaptam meg a PP-oknak, ami "járt" volna - az új rendszerrel talán már rá lehet (kell) venni az embereket, hogy ha már elégedetten távozott, akkor egy ajánlással igazán honorálhatja a dolgot). :C

Egy dolog van, ami nem tetszik; adott hírdetés csak 30 napig érvényes. :(
Persze lehet mondani, hogy ami ennyi idő alatt nem megy el, az nem piacképes, nem jó az ár, stb. stb., de ez nem minden esetben van így.

Kalandor: "Külön funkció lesz a jegelés."

Az zsír.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#911) föccer válasza Synthwave (#910) üzenetére


föccer
nagyúr

Egy dolog van, ami nem tetszik; adott hírdetés csak 30 napig érvényes.
Persze lehet mondani, hogy ami ennyi idő alatt nem megy el, az nem piacképes, nem jó az ár, stb. stb., de ez nem minden esetben van így.

Lehet majd hosszabbítani, igaz az már díjköteles lesz. Az alap hirdetések 4 hetes időtartamra lesznek érvényesek.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#912) Jim-Y válasza föccer (#911) üzenetére


Jim-Y
veterán

De amit ingyenesen adhat fel az ember, annak hosszabbítása nem lesz díjköteles ugye? Mondjuk ha én fel akarok adni egy 2.000 forint értékű tömegterméket, és tegyük fel ez a 2000 már túlmutat kevéssel a majdan ingyenesen feladható limiten, akkor én pont az ilyenekre lőném el az ingyenes feladásaim, mivel ezeknek a futamideje nem 1 hónapban mérhető, hanem jóval több-ben. A drága cuccaim meg díj ellenében adnám fel, azt remélhetőleg elviszik rövid időn belül, ha nem, akkor meg valószínűleg azért nem mert problémás (nincs gari, drágán hírdetem stb..). Tehát a kérdés, hogy az ingyenesen feladott hírdetés, az is 1 hónapig lesz csak ingyenes?:S

(#913) Synthwave válasza föccer (#911) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azt tudom, hogy hosszabbítható lesz, csak úgy már díjköteles a történet.

Persze a legtöbb cuccot, amit eddig árultam, azt viszonylag gyorsan eladtam (a rekord - szó szerint - 5 perc :DD), átlagban 1-2 hét. Ez mondjuk annak is köszönhető, hogy mindig részletes hírdetést teszek fel, képekkel, linkekkel, minden info-val és az árat is valamivel a piaci átlag alá lövöm be; mert eladni szeretnék, nem árulni. Most már az egyedi ava is segít kicsit (meg azóta különben is megszaporodtak az "ismeretlen" privátok). :P :D

Ellenben vannak kivételek - pl. a jelenlegi egyetlen apróm is ilyen. Jó egy éve fenn van, rendesen meghírdetve, normális áron, azért tulajdonképpen rendszeresen UP-olva is.
Persze nem annyira kelendő portéka manapság, de attól még ha jön egy vevő, eladom neki - csak nem biztos, hogy fizetnék érte, hogy tovább árulhassam (még ha párszáz forintokról van szó, akkor sem; egyrészt, mert ominózus esetben ez már kb. a termék ára, másrészt meg - tudom, nagyon közhelyesen, esetleg valótlannak hangzik - kőkeményen recesszió van itthon, és (sajnos) bizony az ilyen kis piszlicsáré összegek is számítanak, mert bár önmagukban nem annyira vészesek, de hajlamosak halmozódni).

Esetleg ez az opcionális fizetős hosszítás mehetne mondjuk fix összeghatár fölé.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#914) föccer válasza Jim-Y (#912) üzenetére


föccer
nagyúr

Szia!

Ez jó kérdés. Most nem enged belépni, hogy utána lessek, így erre most inkább nem válaszolnák, mert lehet, hogy hülyeség. Írok Kalandornak, hátha ő többet tud mint én.

Türelmedet kérem.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#915) Jim-Y válasza föccer (#914) üzenetére


Jim-Y
veterán

Köszi, de miattam nem kell sietni, ha nem így lesz hát nem így lesz:) Csak így az ownfate által vázolt probléma jelentkezne, miszerint az olcsóbb cuccok is max 1 hónapig lennének fennt, mert egy 500 forintos stock coolert ki uppolna pénzért?! 1-2 hónap alatt több lenne a kiadás mint a majdnai bevétel. Lehetne erre mondani, hogy ilyen cuccokat nem kell árulni, de az sem megoldás, mert oké, hogy nekem 500 forint nem pénz, de biztos van olyan aki oem procit kapott, és országát adná egy coolerért például. Na de majd biztos erre is kitaláltok valami okosat.

Ehh, ha lenne egy fix összeghatár ami alatt ingyenes lenne a hírdetés már előre látom, hogy "x árú termék x0.000-es postával" hírdetéssel lenne tele az apró :D

(#916) kaller1 válasza Jim-Y (#915) üzenetére


kaller1
veterán

A hirdetések érvényességi ideje 4 hét, és nincs kivétel.

.::> <::.

(#917) föccer válasza Jim-Y (#915) üzenetére


föccer
nagyúr

Az olcsójános cuccokra lehet lesz megoldás, hogy ne kerüljön pénzbe. Ez vagy egy nagy bazárba lesz, vagy valamilyen érték határig ingyenes lesz a feladás. De ez részemről is csak spekuláció. Szerintem még Parci sem döntötte el. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#918) Jim-Y válasza kaller1 (#916) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát akkor ez az első igazi negatívum az új HA-ban... :/ ..mármint az előzetes spekulációkban :)

[ Szerkesztve ]

(#919) doncortio válasza kaller1 (#916) üzenetére


doncortio
senior tag

Egy hírdetésben szerepelhet majd több termék is, ugye? Mert nem szeretnék n+1 aprót nyitni a PC-s játékaimnak.

föccer: mi lenne, ha modkerbe lehetne fordulni, hogy a hírdetést ne nagyon kelljen pénzelni, mert pl. stock cooler van benne, DE ezek az aprók felkerülnének egy "figyelendő" listára és, ha módosítják (teszem azt az olcsó stock coolerből egy drága Thermaltake valami lesz) akkor meg a hírdető orrára koppintotok.

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#920) föccer válasza doncortio (#919) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerintem egy ilyen hirdetéssel nem lesz baj.

A szerkesztett részre: Ez megint csak az erőforrás igényt emeli és a kiskapukat nyitja. Nem járható út.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#921) kaller1 válasza Jim-Y (#918) üzenetére


kaller1
veterán

Valahol meg kellett húzni a határt, mert az már nem volt állapot, hogy sok ember beregisztrált, feldobott egy aprót, aztán rá sem nézett többet. Aztán csak gyűlt az e-szemét.

.::> <::.

(#923) Chamea2 válasza Kalandor (#922) üzenetére


Chamea2
tag

Pár oldalon ez úgy van megoldva, hogy minden egyes kategóriában meghatározott számú hirdetés van engedve. Ha végtelenségig engedjük a 30 napos hirdetéseket, akkor megint a nyakunkon lesznek az UP kerülők, ha pedig korlátozott mennyiségben lehet feladni, akkor a multi regesek(sok felhasználó 16 regről fog futni). Ezért javasoltam valami korlát bevezetését(pl telefonszám/bankszámlaszám alapú validatálás), mert ha mondjuk valaki 16 regről feladja 16x ugyanazt a hirdetést(esetleg a vacak piramisjátékát(amire majd ha valaki kíváncsi lesz, akkor majd keres egy nem ellenőrzött oldalt és majd beszáll, amivel vállalja a fél év múlva megérkező bírósági idézést BTK 299. § miatt)), akkor az csak Önöknek plusz munka.

Véleményem szerint a határt sem ártana meghúzni üzleti és magán hirdetés között: Mekkora mennyiségnél mondjuk azt, hogy magán és mekkoránál, hogy üzleti. Sok gond volt ennek eldöntésével is.

(#924) föccer válasza Chamea2 (#923) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha 16 regről feladja a hirdetéseit, akkor rövid időn belül ki lesz hajítva az összes nickje. ;p

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#925) Viktoár


Viktoár
addikt

2012

Üdv:Viktor

(#926) Воланд válasza Viktoár (#925) üzenetére


Воланд
titán

nyugi, iden mar lesz uj hardverapro. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#927) kmisi99


kmisi99
addikt

hol az új HW apro?

(#928) föccer válasza kmisi99 (#927) üzenetére


föccer
nagyúr

A kanyarban :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#929) Lauda


Lauda
félisten

A moderatorokat, hardveraprodokat es a hazigazdakat vegleg felfuggesztettuk!

:DDD ;]

(#930) Neil Watts


Neil Watts
veterán

BUÉK!

'Az esetleges kellemetlenségekért előre is elnézéseteket kérjük, de még az idén lesz új Hardverapró "

Igértetek valamit... ;]

Kalandor: Micsoda aláírás! :R

[ Szerkesztve ]

(#931) Janesz_20


Janesz_20
tag

:) ! B.U.É.K. ! :)

Janesz

(#932) borkarico


borkarico
aktív tag

B.U.É.K mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Powered by iPhone 14 Pro Max

(#933) djculture


djculture
félisten

(#934) föccer


föccer
nagyúr

Nem trollkodásért írom, de mindennek megvan a maga topikja: [link] vagy [link]

Köszöntem. :))

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#935) kungzi


kungzi
veterán

En azt nem ertem, hogy az utolso evre mar minek kellett fejleszteni uj oldalt?:DDD Mint tudjuk 2012 a vilag vege :D

(#936) doncortio válasza kungzi (#935) üzenetére


doncortio
senior tag

Azért, hogy addig is el legyünk látva minden földi jóval ;)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#937) föccer válasza kungzi (#935) üzenetére


föccer
nagyúr

Mi leköltözünk Kaposvárra. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#938) doncortio válasza föccer (#937) üzenetére


doncortio
senior tag

Ott le vannak maradva pár évvel? :D
Bár adatlapod szerint pösti vagy :)

Jöjjön már az új HardverApró, nem tudok addig venni semmit :(

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#939) Neil Watts válasza doncortio (#938) üzenetére


Neil Watts
veterán

+sok :K

[ Szerkesztve ]

(#940) djculture válasza doncortio (#938) üzenetére


djculture
félisten

Szilveszterkor max újévi malacot vagy pezsgőt vehetsz:D

(#941) föccer válasza doncortio (#938) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem, nem. Tudni kell a story-hoz, hogy Kaposváron mindenki túléli a világvégét. Ezért kell Kaposvárra menni, ha valaki beharangozza a világvégét. Így, ha 2012-ben jön a következő világvége, akkor a PH is csomagol és költözik. :))

Mod: miért ne tudnál venni?

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#942) doncortio válasza djculture (#940) üzenetére


doncortio
senior tag

Én abban reménykedtem, hogy a megmaradt petárdákat vehetem meg ajándék lencsefőzelékkel ;] :D

föccer: amatőrök :N Nem tudtátok ti kis oktondiak, hogy a kárpátmedence 61,324°-os meredeksége mindent elhárítana? Árvíz, tornádó, meteor - ja, hogy utóbbi minket céloz? Hoppá :Y

Bugos a kereső, négy próbálkozásból három elnavigál hibaüzenettel :( Remélem user error.

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#943) Neil Watts válasza doncortio (#942) üzenetére


Neil Watts
veterán

Az nem 23 ? ;]

(#944) doncortio válasza Neil Watts (#943) üzenetére


doncortio
senior tag

Nem nézek sok filmet, az utolsó amit láttam az a Csizmás, a kandúr volt :N

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#945) föccer válasza doncortio (#942) üzenetére


föccer
nagyúr

Hol, mire kerestél rá?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#946) Neil Watts válasza doncortio (#944) üzenetére


Neil Watts
veterán

? :Y

(#947) doncortio válasza föccer (#945) üzenetére


doncortio
senior tag

Szoftver, játék, konzol / Retro / GameCube - kulcsszó: debrecen
Két próbálkozásra is elhajtott a Chrome, hogy nem érkezik adat a kiszolgálótól :(

Amúgy kicsit böki a csőröm a struktúrálás. Mit keres a Retroban a GameCube topic :F PS1 bezzeg kintebb van, pedig az retróbb :U

core2: hülye :DDD [LINK]

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#948) bbenc3


bbenc3
újonc

Nekem nagyon bejön ez az új PH-s cucc
annyira jól megcsináltátok ,hogy észre sem venni a változást.

:DD

na nem mellre szívni,csak viccelek

(#949) ch003067


ch003067
addikt

Boldog új évet komák XD

Kicsit se vagyok kocka, itt vagyok a házibuliba, és ide írok :DDD

(#950) korpicschess


korpicschess
veterán

BUÉK all. :) Tudni már valamit az új apróról? :B

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.