Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) DJ WOKKY válasza ch003067 (#50) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

amennyiben úgy lesz, hogy x darab hirdetés ingyenes lesz, akkor nem.

Egyébként majd még arra leszek kíváncsi, hogy mennyire fognak menni a dolgok akkor. Mert, hogy az elmúlt 1 évben semennyire sem... (bár válság van)

(#52) D1Rect


D1Rect
félisten

Na, akkor még feladtam egy ingyenes apróhirdetést. ;]

(#53) baluka26 válasza D1Rect (#52) üzenetére


baluka26
veterán

A fukar mindenit ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#54) D1Rect válasza baluka26 (#53) üzenetére


D1Rect
félisten

1 hónapja lusta voltam megírni az aprót kellett valami motiváció.

(#55) ch003067 válasza DJ WOKKY (#51) üzenetére


ch003067
addikt

X darab. és ? Ha elfogyott az a "kredited" akkor mi lesz ?

Van egy olyan érzésem, hogy nagyon nagyon sokan fogak majd írogatni a Lokálos Adok / veszek topikok-ba. Remélem az nem lesz fizetős.

(#56) DJ WOKKY válasza ch003067 (#55) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

elméletileg erről nem esett egy szó sem.
Legalább is én nem olvastam ilyet.

(#52) D1Rect: gratula :C

[ Szerkesztve ]

(#57) baluka26 válasza ch003067 (#55) üzenetére


baluka26
veterán

Gondolom árarányos lesz a fizetés. Max 5%-ba nem fogsz belehalni.
De ha ügyes a piac, akkor mindenki áthárítja ezt az összeget a vásárlóra, vagy legalább egy részét, máris bódottá van.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#58) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Na, kíváncsi vagyok :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#59) ch003067 válasza baluka26 (#57) üzenetére


ch003067
addikt

Háth, majd kiderül... Minden esetre én ellenzem ezt...

DJ WOKKY Nem biztos, hogy így lesz, de én így tudom elképzelni.

(#60) föccer válasza ch003067 (#55) üzenetére


föccer
nagyúr

Még nincsen teljesen kialakítva a fizetési rendszer, szóval szerintem addig nem kellene szídni, amíg nincsenek pontos információk.

Parcit ismerve igyekezni fog a lehető legjobb megoldást/árazást megtalálni.

Szóval az óbégatást ha lehet hanyagoljuk addig, amíg meg nem jönnek a pontos infók.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#61) Barthezz2 válasza ch003067 (#55) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha olyan szinten kereskedsz, hogy nem lesz elég az ingyenes hirdetés, szerintem nem fogsz belehalni abba sem, ha fizetned kell ;)

Everybody lies.

(#62) ch003067 válasza föccer (#60) üzenetére


ch003067
addikt

Nem szidom, csak nem tetszik... Na mind1, majd meglátjuk. Ráérünk akkor is szidni, ha már be lesz iktatva ez az egész.

(#63) máyköl


máyköl
veterán

Vaterát megadóztatják, hardverapró fizetős lesz.

Áááh... :DDD

(#64) Winner_hun válasza ch003067 (#50) üzenetére


Winner_hun
félisten

és ennek az egésznek a kitalálójának az agyában is csak ez lebegett.

Jó lenne ha mellőznéd az olyan állítások tényként való közlését, melyekről - az olvasottak alapján - fogalmad sincs.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#65) darál0w válasza Barthezz2 (#61) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

pont ezt említettem meg már pár helyen...aki üzletszerűen kereskedik, az kibírja, ha fizetnie kell x összeget...

aki meg csak hébe-hoba, annak ugy is ingyenes lesz...remélhetőleg :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#66) baluka26 válasza ch003067 (#62) üzenetére


baluka26
veterán

Én egyetértek vele. Rengeteg kereskedő hirdetett évi 100+-t, úgy, hogy egy kanyi vasat nem fizetett a PH!-nak.
Legalább ki lesznek szűrve. Te, mezei usher az évi gyökkető hirdetéseddel nem fogsz érezni változást, csak rísz, mint egy kisgyerek. Nem lepődök meg, akárhol változás van az átlag magyar fujjol és tiltakozik, holott semmit, SEMMIT nem tud az egészről, csak hisztizik, mert az "menő"...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#67) Kommy válasza föccer (#60) üzenetére


Kommy
veterán

És mi lesz a most hardverapróhoz használható programokkal ( PH Upper 2, iPHUpper, aPhUpper). Lehetőség lesz ezeket a programokat hozzáilleszteni az új hardverapróhoz?

(#69) beefjeez válasza mexicanraven (#41) üzenetére


beefjeez
senior tag

igen, ez igaz, yetikével :)

(#70) #51736960 válasza baluka26 (#66) üzenetére


#51736960
törölt tag

azt lehet tudni, hogy hány hirdetésig lesz ingyenes?
szerintem a legtöbbünknek az számít, hogy a saját levetett cuccainkat ingyen hirdethessük, a kereskedők meg fizessenek csak.

viszont ha az egyszeri usert is "megsarcolják", akkor lesz itt még sírás bőven, az tuti.

(#71) föccer válasza Kommy (#67) üzenetére


föccer
nagyúr

Mivel teljesen új motor van az új HA alatt, mint a régi alatt (lévén külsős cég csinálta és nem a rios lett "feltúrbózva", így nem hiszem, hogy azok működnének az új rendszerbe.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#72) föccer válasza #51736960 (#70) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem, nem lehet. A végleges fizetési rendszer még kialakítás alatt van.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#73) baluka26 válasza #51736960 (#70) üzenetére


baluka26
veterán

Nincs semmi. Ezért is kéne tán még kussolni. Ha a konkrétumok tényleg szarok lesznek, akkor lehet ríni..
Egyébként mindenhol megsarcolják az egyszeri usert, ahol biztonságosan, rendezett körülmények között megy az adok-veszek. Én a biztonságért és a kényelemért hajlandó vagyok pár százalékot fizetni az eladási árból.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#74) ch003067 válasza baluka26 (#66) üzenetére


ch003067
addikt

Pff.

Rengeteg kereskedő hirdetett évi 100+-t És ? Nem azért van ?

Mert mégis mit kéne erről az egészről tudni ?
Azt, hogy Parciknak nem gazdaságos fenntartani a PH-t ? Szerintem azt mindenki tudja.
De ahhoz, hogy nekik is megérje az a pénz nem fog számítani, amit ebből a egészből szerezni fognak...

(#75) beefjeez válasza baluka26 (#66) üzenetére


beefjeez
senior tag

:R Köszönjük véleményed! :R :K
73:akkor minek köszönhetjük a te érdekes mondani valódat? :)

[ Szerkesztve ]

(#76) máyköl válasza Kommy (#67) üzenetére


máyköl
veterán

Lehet, hogy meg kell csinálnod a Ph Upper 3 -at.
Vagy csak dobsz egy frissítést a 2 -höz? :)

(#77) Winner_hun válasza Kommy (#67) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az új Hardverapró: a fizetési és az értékelési rendszer

a kiemelésekért (fixen lista elején tartás, up-olás, átszínezés a listában, külön ajánlat boxba kiemelés stb.) minden esetben fizetni kell, érvényességi idejük 7 nap lesz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#78) #51736960 válasza baluka26 (#73) üzenetére


#51736960
törölt tag

valszeg azért sír előre mindenki, mert a magyar ember már hozzászokott ahhoz, hogy bármilyen változás az ő kárára történik.
és hogy őszinte legyek, nekem is rossz érzésem van az új apróval kapcsolatban, de ne legyen igazam...

(#79) föccer válasza ch003067 (#74) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem azért van ?

De igen, pont ezért van.

Viszont azt vedd figyelembe, hogy azok, akik az itteni kereskedésével komoly profitra tesznek (tehetnek) szert, miközben a PH erőforrásait használják. Mert Parciáknak kell új frontszervert venni, mert nekik kell a tárhely bővítés stbstb....

Egyszerűen nem lehet pusziból fenntartani a szerverparkot, ami kiszolgálja a teljes lapcsaládot.

Ha ezt nem képes épp ésszel felfogni, azzal tűzzel-vassal fogjuk megértetni. :)

Remélhetőleg ezen csoport elhanyagolható kisebbség lesz az elsőhöz képest :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#80) Winner_hun válasza ch003067 (#74) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az új Hardverapró: a fizetési és az értékelési rendszer

A díjkötelesség oka nagyon egyszerűen fogalmazva az, hogy a Hardverapró jelenleg veszteséget termel (nem, a bazárok zöme nem fizet, alkudozik, sír, kifizet 2 hónapot és eltűnik stb.) iszonyatos munkát ró ránk és nem fenntartható így.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#81) beefjeez válasza föccer (#79) üzenetére


beefjeez
senior tag

És akiknek (ajj, és sel nem kezdünk mondatot) alig van haszna, ugyan úgy fog cummantani, mint akinek hatalmas haszna van, ez a nem mindegy.
80: akkor bazárokat esetleg kilőni?

[ Szerkesztve ]

(#82) baluka26 válasza ch003067 (#74) üzenetére


baluka26
veterán

Aki feltehetően ebből él meg, vagy jövedelmét innen egészíti ki, ha már adót nem fizet (hány haznált kereskedőtől láttál számlát?) nyugodtan fizethet ide. Mellesleg eszi az erőforrást. És fizessen is, ez nem a máltai szeretetszolgálat. Ha meg nem tetszik, el lehet tolni a bicajt olyan helyre, ahol minden második vevő/eladó átver, mint a szart.

Nem tudom, hogy gazdaságos-e fenntartani a PH!-t, ha nem, akkor be kell zárni, azt slusszpassz.
Loveless: Ez kifejezetten nem egy olyan terület, ahol érdemes megszivatni az embereket. Ráadásul alapjábavéve jó a vélemény a tulajokról, gondolom konzultáltak a moderátorokkal, hasznos tanácsokat kaptak, és figyelik az itteni hsz-eket is. Itt most közös érdek az, hogy a HA jól menjen.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#83) z0d1AK válasza föccer (#79) üzenetére


z0d1AK
veterán

A bazározók nagy része már csak azért is kereshet sokat, mert nem egy volt már, aki ugyancsak megnyerő árral rendelkezett, egészen addig, amíg nem akartam volna hogy számlát is adjanak... :(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#84) Kommy válasza föccer (#71) üzenetére


Kommy
veterán

A kérdés inkább arra irányult, hogy a fejlesztőnek, lesz e lehetősége megcsinálni a a programot. Igaz a mostani program ( iPHUpper, ezt fejlesztem tudok nyilatkozni) ez ugyan úgy működik, mintha a webről néznénk az oldalt, csak talán leegyszerűsít néhány lépest.

(#85) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Fúú emberek, komolyan nem bírtok ki hirdetésenként x forintot, amikor több ezer, tízezer, vagy épp százezer Ft-t megkerestetek már HA-val?

Szerintem vatera-hoz képest még így is "ingyen lesz" aki meg ennyit is sajnál, az álljon ki az utcára a portékájával, és hajrá, most úgy is tél van, lesz ám melegetek.

-Köszönjük

Szerk.: ráadásul, így eltűnnek a csalók, legalább is egy része, és nem lesz egy hirdetésből 1000 fent, még átláthatóbb is lesz, és ezekre nem gondolva, ti csak a 100forintos borravalón sírtok

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#86) bnss válasza beefjeez (#81) üzenetére


bnss
veterán

Már elhangzott, de úgy látom nem elégszer: amíg nem tudni konkrétumot, kár spekulálni, főleg, ha azzal a feszültség is egyenes arányban nő!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#87) beefjeez válasza bnss (#86) üzenetére


beefjeez
senior tag

Értem, de így kár bejelenteni, elvégre nem gondolhatjátok hogy ez nem osztja meg a felhasználókat... :F

(#88) Domxc válasza beefjeez (#81) üzenetére


Domxc
senior tag

No offense, de es-sel sem kezdunk mondatot.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#89) Z86


Z86
őstag

Szerintem biztosan jó lesz az új rendszer, hiszen senkinek nem érdeke, hogy elb****ák. Különben se jó, ha valami olyasmit ami egyébként pénzbe kerül ingyen adnak, mert az rossz hatással van az általános színvonalra, és nem becsülik meg kellőképp.

(#90) baluka26 válasza beefjeez (#87) üzenetére


baluka26
veterán

Az a hír, hogy jön az új hardverapró miért osztaná meg a felhasználókat?!

Mint lejjebb is írtam, az oldal és a felhasználók érdeke is, hogy minél jobban menjen az oldal. Ugyanazon az oldalon harcolunk, ezt nem ártana felfogni.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#91) beefjeez válasza baluka26 (#90) üzenetére


beefjeez
senior tag

A bejelentett FIZETÉS osztja meg.

(#92) Barthezz2 válasza beefjeez (#87) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az lett bejelentve most, hogy a munkálatai miatt fennakadások lehetnek a PH-n. Csak hogy ne legyen ezért is sírás..

Everybody lies.

(#93) baluka26 válasza beefjeez (#91) üzenetére


baluka26
veterán

"a hirdetésfeladás egy még nem meghatározott kis számig (évente x darab) ingyenes lesz, majd fizetni kell minden egyes újabb hirdetésért. Egy hirdetés 30 napig lesz érvényes, hosszabbítani kedvezményesen lehet."

"régi Prohardver (Mobilaréna, IT café stb.) tagoknak (fórumos rang alapján) jár némi kedvezmény az ingyenesen feladható hirdetések számában."

Legrosszabb esetben is részben fizetős. Mellesleg a fizetési kondíciókról semmit nem lehet tudni, feltételezem, hogy nem lesz egetverő, és ki lehet majd bírni.

De ha utánanézel hasonló oldalanak, Vaterán 4% a legmagasabb adó, eBay-en 10% körül, de ott milliók látják a hirdetést.

Itt is az extra szolgáltatások lesznek drágábbak, gondolom én, azt meg nem muszáj használni.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#94) D1Rect válasza beefjeez (#91) üzenetére


D1Rect
félisten

Lehet az első 3 évben ingyenes lesz. ;)

(#95) huntermati válasza D1Rect (#94) üzenetére


huntermati
tag

536 nap felett legyen ingyenes ;]

(#96) beefjeez válasza Barthezz2 (#92) üzenetére


beefjeez
senior tag

"Mert az új Hardverapró - minimális kivételtől eltekintve - nem lesz ingyenes." :F
93:nem a kibírás, csak előttem meg mondták már, így elfogynak az apróságok, kábelek, mert szvsz inkább nagyobb dolgokra használják a krediteket, és nem az apróságokra, pár kábel miatt meg nem nagyon regisztrálnak majd be, pl.

(#97) enginev3.0 válasza beefjeez (#91) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem osztja ez meg az embereket
Senki nem akar fizetni! Ez egyértelmű
De a tulaj sem akar fizetni a szerver fent tartásért, még is megteszi

u.i.: Azért megnéznék egy olyan topicot, amelynek a címe "Bezár a hardverapro.hu"
Mindenki azzal jönne, hogy "De miért?
Nem lenne fizetősre megcsiná
lni, inkább áldozunk bele egy kis összeget akár minden hirdetésnél, csak ne zárjon be"

valami ilyesmi lenne azt hiszem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#98) enginev3.0 válasza huntermati (#95) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem meg (senior tag) rang fölött

Nyertem! ;]

(#99) huntermati

akkor meg600 nap ;]

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#99) huntermati válasza enginev3.0 (#98) üzenetére


huntermati
tag

Még 10 hsz és jövök ;]

(#100) zolisx4


zolisx4
őstag

Sziasztok
Biztosan jó dolog lesz ez a változás a Hardver apróban ,.
Csak egy röpke kérdésem lenne hátha tud valaki válaszolni .
Teszem fel vettem egy VGA egy mostani bazáros fórumtársunktól ,bejön az új rendszer és ez miatt eltűnik ,nem szeretne fizetni ,megtalálni szinte lehetetlen akkor ugrott a garancia kidobtam egy csomó pénz .
Igaz eltűnhet a fizetős rendszer előtt is ,de ez igy nem valószínű,hogy eltűnik ha ingyenes .
Ez egy durva példa ,de sokan sajnos igy fognak járni ,.
Úgy láttam hogy még hasonló kérdést nem tettek fel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.