Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) frewa válasza föccer (#249) üzenetére


frewa
aktív tag

igazad van :R :R De azért elismerheted hogy 100 userböl 95 ugyan ezért van itt :D

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#252) frewa válasza föccer (#249) üzenetére


frewa
aktív tag

akkor ezentúl üzletszerűen csinálhatom hisz fizetni fogok érte!!

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#253) frewa


frewa
aktív tag

Na de vita befejezve :D Ugyse lesz soha igazam!!

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#254) föccer válasza frewa (#251) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát, ha vársz pár percet, akkor előásom neked a lapcsalád látogatottsági statisztikáit, de úgy emlékszem, hogy nem a Hardverapró vezet, bár igen nagy látogatottságot tesz ki. Többek között ezért is kerül olyan sokba a fenntartása, hiszen a rendelkezésre álló erőforrások jelentős részét a HA működtetése emészti fel.

mod: RE #252. Eddig is csinálhattad üzletszerűen, csak fizetned kellett volna érte. Most jelenleg csak annyi történik, hogy a rendszer önmagában szabályozni fogja azt, hogy ki kereskedik üzlet szerűen és ki az aki nem.

Érdekes módon eddig a szerződött partnerek közül egyik sem jött óbégatni az új rendszer miatt. Nem is értem miért.... :U

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#255) tomsics válasza frewa (#253) üzenetére


tomsics
senior tag

Használd a szerkesztés opciót! :)

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#256) frewa válasza föccer (#254) üzenetére


frewa
aktív tag

Gondolom a reklámok pont ezért vannak ;) Na de mint üzletember meg értem hogy ebben a válságos időben ez tisztán jó üzlet!! ;)

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#257) föccer válasza frewa (#256) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezzel kapcsolatosan Parci már eleget értekezett illetve már ebben a topikban is volt erről szó. A reklámbevételek drasztikusan csökkennek, a fenntartási költségek pedig nőnek. De neked, mint üzletembernek kellene az elmúlt 2 év piaci helyzetét kielemeznem? Bocsánat, de én nem értek hozzá. Én a polgári életben csak egy betontechnológus vagyok, és nem valami üzleti cápa...

mod: jah, és arról nem is beszélve, hogy a HA-ról többek között a fórumozók nyavajgásának engedve el lettek tüntetve a reklámok. És akkor még azokat figyelembe sem vettem, akik blokkolják őket, mert "zavarják" őket.

Téma részemről lezárva.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#258) x6radio


x6radio
tag

Nagyon várom már :) :B :C

Mert ő hájdzs!! - By Obi Ván Bácsi

(#259) huntermati


huntermati
tag

Elképzelhető, hogy ma már új hardverapró lesz?

(#260) smiti válasza frewa (#233) üzenetére


smiti
addikt

Árrés???? Ez szerintem az olyan egyszerű embereknek lett megalkotva aki szerette volna a saját használt alkatrészeit értékesíteni. Nem pedig nyerészkedés céljára használni. :(
Én ezután is itt fogok hirdetni az biztos!

(#261) föccer válasza huntermati (#259) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezt nem tudom, hogy ki találta ki. Hivatalosan ez biztosan nem jelentette ki senki, mert még nem látjuk, hogy mikorra lesznek készen az utolsó mozdulatok.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#262) Oliverda válasza frewa (#256) üzenetére


Oliverda
félisten

Milyen reklámok?

Eddig teljesen ingyen nyerészkedhettél a hardveraprón keresztül, ergo ingyen kaptad a hirdetési felületet. Ennek fényében neked kellene, hogy legyen a legkevésbé okod mártírt játszani 622 darab hirdetéssel a hátad mögött. Talán pont ezért nem lehet igazad ebben a kérdésben.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#263) Rómeó válasza baluka26 (#93) üzenetére


Rómeó
tag

"régi Prohardver (Mobilaréna, IT café stb.) tagoknak (fórumos rang alapján) jár némi kedvezmény az ingyenesen feladható hirdetések számában."

Ez nem egészen korrekt,sok pár 100napos újonc azzal,hogy egész nap ide-oda vakkant,egyből "PHATYAÚRISTEN"-i rangban üldögél (tisztelet a kivételnek!)

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#264) frewa válasza Rómeó (#263) üzenetére


frewa
aktív tag

:C :C

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#265) WonderCSabo válasza Rómeó (#263) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Plusz, valszeg emiatt még jobban megnőhet a ranghajhászok száma. Ettől függetlenül mondjuk a saját helyzetem miatt én egyáltalán nem tiltakozom az ilyen kedvezmény ellen. :)

(#266) Oliverda válasza Rómeó (#263) üzenetére


Oliverda
félisten

A rangrendszeren még lehet változtatni. Például azzal, hogy a regisztráció óta eltelt napok számának nagyobb súlya lesz mint eddig. Ezzel az ide-oda vakkantók sem tudnak már mit kezdeni. Persze ez csak egy gondolat, így még véletlenül se szűrjétek le belőle azt, hogy bármi is ilyen formában változni fog majd. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#267) Barthezz2 válasza Rómeó (#263) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ez nem egészen korrekt,sok pár 100napos újonc azzal,hogy egész nap ide-oda vakkant,egyből "PHATYAÚRISTEN"-i rangban üldögél (tisztelet a kivételnek!)

Aztán jövünk mi, és egyszer csak azt veszi észre, hogy úgy üldögél, hogy nem tud belépni, hiába akar.
Aztán majd el lehet gondolkodni rajta, hogy így megérte-e ;)

Everybody lies.

(#268) Lajkó válasza Rómeó (#263) üzenetére


Lajkó
őstag

Teljesen igazad van! Mint ahogy másnak is aki efféle irányba kacsingat! :R
Igen is a feladott hirdetések, és a pozitív/negatív értékelések reálisan összesített együtthatójának kellene megadnia azt, hogy ki "félatyaúristen" a Hardveraprón!
Azon meg nem most kellene nyavalyogni, hogy így nem lehet átemelni, meg úgy az értékeléseket! Ezen akkor kellett volna gondolkozni amikor játszóteret adtatok neki a lapcsaládon belül, Ennyi... :R

(#269) Donnos válasza Lajkó (#268) üzenetére


Donnos
tag

Teljesen egyet értek veled!Egy jó ideje koptatom az oldalt(és sokat is köszönhetek neki :R ) viszont sokszor nincs időm fórumokon csacsogni,kivesézni dolgokat ezért is vagyok újonc pedig elég sok sikeres üzletem volt itt fent...

Főleg most hogy már rangokkal előnyöket is szerez a felhasználó kicsit unfer dolognak érzem az egészet!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#270) kpal


kpal
veterán

kivi vok milyen lesz :B

(#271) werszomjas válasza Donnos (#269) üzenetére


werszomjas
őstag

Valahol meg kell húzni a határokat, annak nem sok értelme lenne ha minden jött-ment újonc ugyan olyan jogokkal rendelkezzen mint megbízató régi tag-ok.

Olyan megoldás sose lesz, ami mindenkinek jó.

Te meg amúgy is lelkes újonc vagy már :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#272) WonderCSabo válasza kpal (#270) üzenetére


WonderCSabo
félisten

kivi vok. Én meg dodó kacsa Vuk basszus. :W

(#273) Donnos válasza werszomjas (#271) üzenetére


Donnos
tag

Igen hsz után hirtelen "átalakultam" :P

Igen mindenki kedvére nem lehet tenni tény!
Nem is volt bajom a rangokkal (igazából nem is foglalkoztam vele) de most mennyivel megbízhatóbb az a felhasználó aki 2 hónap alatt több száz hszt csinál?És most ezzel akár előnyökhöz is juthat!

Na mind1 ez legyen a legnagyobb probléma:)

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#274) Alexios válasza Donnos (#273) üzenetére


Alexios
veterán

időhöz is van kötve a rang, 2 hónap alatt nem lesz senkiből őstag..

(#275) Donnos válasza Alexios (#274) üzenetére


Donnos
tag

Tudom ezt csak példaként hoztam fel... de Tag akár lehet!

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#276) doncortio


doncortio
senior tag

PH!Upperek nem működnek. Már kíváncsi vagyok az új apróra. Remélem PayPallal is lehet majd fizetni.

föccer: a statisztikára kíváncsi lennék!

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#277) Lauda válasza Oliverda (#266) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, ez mar tobbszor is szoba kerult, persze csak beszelgetes szintjen. Persze ha valakit az vigasztal, hogy mi van a neve alatt, hat legyen meg az orome.

[ Szerkesztve ]

(#278) werszomjas válasza Donnos (#273) üzenetére


werszomjas
őstag

Illetve az sem mind1, hova postol az illető.

A szakmai hsz-ek jelentenek csak teljes hsz-t a többi 0,25 és 0,1-es szorzóval van figyelembe véve.

A szakmai topicokban pedig azért lehet látni, ki az aki csak a hsz-ért ír, ha valaki ilyet lát, jelenti a moderátornak és kész.

Főleg ha megnövelik az eltelt napok számát a ranglépésekhez, akkor senki nem fog hónapokig irkálni csak azért, hogy legyen 2-3 ingyenes hirdetése.

üdv

(#279) Alexios válasza werszomjas (#278) üzenetére


Alexios
veterán

mondjuk ha őstag lesz a minimum az is 800 nap, senki nem fog 2 évet várni arra, hogy legyen pár ingyen hirdetése

(#280) #43960832 válasza föccer (#226) üzenetére


#43960832
törölt tag

Már nem először írsz választ angolul. Megkérdezhetem az okát?

(#281) Donnos válasza werszomjas (#278) üzenetére


Donnos
tag

Na látod ezt nem tudtam :R
Most konkrétan nem arra gondoltam hogy valaki regisztrál és őrülten ezért elkezd fórumozni!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#282) föccer válasza #43960832 (#280) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezzel fitogtatom a nem létező angol tudásomat. :B

Kb. Mentésemre legyen mondva, hogy oda írom Magyarul is, elvégre a fórum nyelve Magyar.

A statisztikát meg megpróbálom előásni, bár nem lesz egyszerű. Lehet megkérdezem Winnert, ő csuklóból vágja az ilyeneket :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#283) kaller1 válasza werszomjas (#278) üzenetére


kaller1
veterán

A szakmai topicokban pedig azért lehet látni, ki az aki csak a hsz-ért ír, ha valaki ilyet lát, jelenti a moderátornak és kész.

Felesleges bárkinek is hozzászólás vadászatban gondolkodnia, mert pár kattintás, és úgy is megy az összes a kukába. Az illető pedig megkapja érte jutalmát.

.::> <::.

(#284) doncortio válasza föccer (#282) üzenetére


doncortio
senior tag

ASAP = As Soon As Possible -> Amilyen gyorsan csak lehet
FYI = For Your Information -> CSHT = Csak hogy tudd

:) Mi is úgy ahogy használjuk ezeket.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#285) kornel76


kornel76
aktív tag

A PayPal-os fizetés nagyon bejönne nekem mint vásárló, eladóként már nem biztos h jó lenne :P . A fizetős HA pedig abszolút nem zavar , főleg ha a sok régi lejárt,inaktív , nem lezárt hirdetés végre eltűnik. Várom már de nagyon.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#286) hackeeeee válasza frewa (#230) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem meg nem...

Véleményem szubjektív...

(#287) frewa válasza hackeeeee (#286) üzenetére


frewa
aktív tag

Ebben nincs igazad!! Nézd meg a fel adott hirdetéseket!! Nagyon sok több mint a fele olyan felhasználó(ok) aki cég ,bolt,kereskedő!! Régen nem így volt!! Bár hozzá kell tennem hogy így el tűntek a lim-lomok!!!

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#288) Taragas válasza frewa (#287) üzenetére


Taragas
aktív tag

Remélem nem változik a színvonal, mert én kb fél éve aprózok, és nagyon bele vagyok szerelmesedve(160k-s gépem 100k-ért raktam össze itt aprón, ami nem mindegy). De ha ilyen fizetős marhaságokkal el lesz szúrva, akkor nagyon el leszek keseredve. Végre van egy piac, ahol az ember értelmes áron vadászhat magának dolgokat, kár lenne tönkretenni.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#289) hodostamas


hodostamas
addikt

Esetleg lehetne olyan kitétel, hogy mondjuk 500huf vagy 1000 alatt az ingyenes db szám nagyobb legyen. így ha van valakinek több kacatja van és szeretne túl adni rajta, akkor mehessen neki ingyen, hiszen úgyis alig keres vele valamit. persze ésszerű keretek között.

[ Szerkesztve ]

(#290) kornel76 válasza frewa (#287) üzenetére


kornel76
aktív tag

Sokszor éppen a lim-lomokat, a párszáz forintos apróságokat vagy régi alkatrészeket keresné az ember, azoknak meg lesz ingyenes felülete az ígéretek szerint. Ha meg valaki az e-bay-t vagy amazont bújja és rendel vmit eladásra akkor ha teszem azt 100 FT-ot kell fizetni a hirdetésért ne vágja már a földhöz.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#291) hackeeeee válasza frewa (#287) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nézzük meg a feladott hirdetések nagyrészét, hogy hány néz ki ténylegesen hirdetésnek, hány néz ki úgy mint valami "felhányt" valami, meg hány olyan hirdetés van, ami lényegében már réges rég lejárt, csak még mindig fentvan... stb stb stb..

Régen nem így volt? Nem a fenét.. :) Elég sok bolt, üzlet volt régebben is. Csak a boltok változtak. Erre is volt régebben szabályozás, csak mondták, hogy nem sikerült "betartatni"...

Aukciós oldalakon is forgalmaznak üzletek.

Engem egyáltalán nem zavarnak az újítások.. Sőt, Én azt mondom, hogy pár ft-os indítási díj még simán bele is fér.. Akinek nem, az tud hirdetni máshol, ha akar..

Az eladói árak itt sem fognak változni, mert aki tudja, hogy mennyit ér a cucca, az ettől függetlenül ugyan úgy tisztában lesz vele, hogy mennyiért árulhatja...

Én ezt így gondolom. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#292) Donnos válasza Taragas (#288) üzenetére


Donnos
tag

Én is szívesebben vásároltam/ok itt mint fizetős aukciós oldalakon,feltűnő volt az árkülönbség!De reméljük ez nem fog változni!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#293) kaller1 válasza Taragas (#288) üzenetére


kaller1
veterán

De ha ilyen fizetős marhaságokkal el lesz szúrva

Gondolod, hogy az ilyen, egyébként fizetős marhaságok, mint pl. szerver, áram, munkaerő, stb. mind ingyen van?

.::> <::.

(#294) hackeeeee válasza Taragas (#288) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Aham.. Tehát ami ingyen van az jó, amiért fizetni kell, az már "marhaság"? Szerinted az oldalak mégis miből üzemelnek? Saját zsebből?

Ha most kell bizonyos feltöltési díjat fizetni, attól még nem lehet értelmes az ár? Ezt miből gondolod? Az, hogy van egy rakat hozzá nem értő eladó, akiknek fogalmuk sincs az árakról, arról nem az oldalak, és azok üzemeltetői tehetnek... Szal, szerintem nincs párhuzam a kettő között... :U Aki aukciós oldalon ár felett árul valamit, azt biza itt is áron felül próbálja meg értékesíteni...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#295) frewa válasza kornel76 (#290) üzenetére


frewa
aktív tag

Ebben teljesen egyetértek hisz kellenek a régi száz forintos dolgoki is mert lehet pont arra lesz szükségünk!! De ha fizetni kell teszem fel 1-200Ft azért hogy egy 2-300 Ft alkatrészt eladjak inkább ki dobom!! Nem éri meg mert még vagy el kell vigyem Budapestre vagy postáznom kell!! Vagy el ajándékozom!! Ilyet már nem egyszer csinltam a másik forumon :)

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#296) kornel76 válasza frewa (#295) üzenetére


kornel76
aktív tag

Nem én vagyok az első és szerintem nem is az utolsó aki felhívja a figyelmet arra, hogy az apróságoknak ,"lim-lomoknak" lesz külön ingyenes felülete. Ne legyünk már write-only módra kapcsolva , főleg ha egy még részleteiben be nem mutatott dologról van szó.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#297) po1son


po1son
addikt

Nah ennek nagyon örülők, hogy egy új profi rendszer lesz most már aprón, ahol kevés esély lesz az átverésre. Az elmúlt pár hétbe elég sok üzletem volt aprón és többször is előfordult, hogy már mindenben megegyeztünk azt utána egyszer csak eltűnt az eladó és még sorolhatnám.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#298) hackeeeee válasza frewa (#295) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én a pár100Ft-os terméket is feltettem aukciós oldalra, most nem attól az ~5Ft-os (magasabb ár esetén ez több, ugye meg van szabva) feltöltési díjtól, meg nem attól a 6%-os jutaléktól (ez tudtommal itt nem lesz) megyek csődbe. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#299) frewa válasza hackeeeee (#291) üzenetére


frewa
aktív tag

lassan 8 éve vaterázom és bizony sok újítást meg éltem!! Egyik lököttebb volt mint a másik :)

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.