Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) twollah1976


twollah1976
őstag

Ez a hibauzenet fogad.

Ujrainditas, vajakolas mar volt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4552) Bubsy válasza Pityu. (#4546) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Nálam ugyanazzal a beállítással ilyen:

(#4553) Bubsy válasza Mephistoone (#4550) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Itt ki tudod kapcsolni (engem is idegesített):

(#4554) Mephistoone válasza Bubsy (#4553) üzenetére


Mephistoone
senior tag

isten vagy :R

(#4555) Pityu. válasza Bubsy (#4552) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát nem tudom nekem normálisan fehér minden mint a fenti képemen is látszik.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4556) Pityu. válasza Bubsy (#4552) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na most váltottam képernyő háttérképet és nekem is fekete lett minden szóval háttérképtől is függ úgy néz ki fent az ikonok milyen színűel fehérek e vagy feketék.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4557) Bubsy válasza Pityu. (#4556) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Köszi, azt tudom, hogy függ a háttérképtől - beállítottam fekete hátteret, egyből fehér lett.
MIUI 11-nél ugyanezzel a képpel fehér volt, ezért bosszantó :)

(#4558) Pityu. válasza Bubsy (#4557) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Most én is berakzam másik háttérképet világosabb a felaőrész lehet ehez állát feketével bár nem annyira világos szóval így szerintem is baromság. Viszont ha megnyitok egy appot fehér lesz minden.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4559) t1 válasza Csóró™ (#4549) üzenetére


t1
addikt

Ezt hogyan tudom telepíteni? A gyári beépített frissítő még nem találja meg...

(#4560) YxVs


YxVs
senior tag

Lebegő ablakok funkció csak a gyári launcher-el van. Megnéztem Nova és Poco launcher-el csak a sima osztott képernyő hozható elő.
Az új értesítési sáv pedig csak a jobb felső sarokból lehúzva jelenik meg nem gyári launcher esetén. A gyári launcher-nél a képernyő aljáról lehúzva is működik.

Mivel én nem gyári launchert használok, így a lebegő ablakok funkciót egyáltalán nem, az új értesítési sávot pedig csak korlátozottan tudom használni... :(((

(#4561) Csóró™ válasza t1 (#4559) üzenetére


Csóró™
senior tag

Szia,

ha még kibírod szerintem várj 1-2 hetet, szép lassan érkezik mindenkihez az OTA. Megvan a módja a ROM manuális telepítésének, de aki nincs otthon a témában hamar hazavághatja a telefont...

(#4562) t1 válasza Csóró™ (#4561) üzenetére


t1
addikt

Köszi, azt hittem rém egyszerű mint anno a Honor Play-en, de ha nem inkább kivárok :R

(#4563) twollah1976 válasza Csóró™ (#4561) üzenetére


twollah1976
őstag

En nem tudtam felrakni a telefonra, hiaba szedtem le az oldalrol a ROMot.
Nem ez az elso kezi ROM felrakasom es nem ertem, hogy mi a problema.

A kiirt hibarol par hozzaszolassal feljebb mar beraktam kepet.

Varok vele, raerek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4564) Csóró™ válasza t1 (#4562) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nem tudom mennyire értesz hozzá, ha már ROM-oltál korabban meg lehet próbalni, de mivel én manuálisan nem telepítettem még erre a telefonea nem merek észt oszrani :DDD

(#4565) MadGame


MadGame
senior tag

Sziasztok!
Van valami megoldás arra, hogy ha valami hozzáér az ujjlenyomatolvasóhoz, akkor ne villanjon fel a telefon? Zsebmód bekapcsolva.
Köszi!

(#4566) Bubsy válasza MadGame (#4565) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Nálam nincs bekapcsolva a zsebmód és nem is villan fel - igaz nem tudom a kettőnek van-e köze egymáshoz...

(#4567) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
Megpróbáltam, a frissítő romot letöltöttem, telóra rámásol(megfelelő mappába), mégsem találja.......
Üdv Nagy
UI: várok OTA

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#4568) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

Üdv!
Ma meghozta a futár a Turbado-ról rendelt 128 gb-ost, zöldet.
Egy Redmi 4X-et fog leváltani.
Elsőre rohadt nagy, nehéz dög.
Meg lehet szokni? :B

Fólia mi ajánlott itt a topikban, főleg hazai beszerzés?
Átköltözés sima dolog, még sosem csináltam ilyet?

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#4569) Bubsy válasza csabulaxi (#4568) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Szia!
Én is 4X-et cseréltem, hamar megszoktam :) (Tudod, jót hamar megszokja az ember ;)).
Fóliát én kínából rendeltem, abban nem tudok segíteni, viszont az átköltözés nem para. Mindenképp szinkronizálj a xiaomi clouba, aztán ha az új telón belépsz, lehúz mindent.

(#4570) Clander


Clander
tag

Sziasztok, nálam elég fura bug jelent meg a miui 12-ben, este 8 és reggel 7 között az értesítési sáv (illetve azok a felületek a rendszerben amelyeknél homályos a háttér, pl pin kód beírása) át vált olvasó módba, tehát sokkal sárgább a kijelző annak ellenére hogy ki van kapcsolva az olvasó mód. De ha ezekből kilépek rendesen vissza áll a normális színhőmérsékletre. Más is tapasztalt hasonló anomáliát? Köszi előre is.

(#4571) Saviour válasza csabulaxi (#4568) üzenetére


Saviour
csendes tag

Szia!
Nekem is 4X-et váltott én hamar megszoktam, már fel sem tűnik hogy nagy. Itt fórumon sokunk ebayről rendelt üvegfóliát hozzá főleg a német raktárról jöttek szóba onnan nekem 6 nap alatt megjött. Kínából pár száz forintal olcsóbb viszont sokat kell várni, magyar oldalakat is nézegettem de irreálisan drágák és ugyan azt adják el. Én ezt rendeltem: [link]

(#4572) Saviour


Saviour
csendes tag

Sikerült külső forrásból beállítani az új 3D, mozgó háttérképet viszont képernyőzárnak nem akarja beállítani. Erre van valakinek megoldása?

(#4573) Bubsy válasza Clander (#4570) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Szia!
A beállításokban keress rá az olvasómódra, szerintem be van állítva rá ütemezés.

(#4574) YxVs válasza Saviour (#4572) üzenetére


YxVs
senior tag

Először a témák appból tölts le egy bármilyen élő háttérképet, majd azt állítsd be kezdőképernyőre és zárképernyőre is.
Utána már a google háttérképek appból kiválasztva a szuper wallpaper-t, már jó lesz a zárképernyő is.

(#4575) Clander válasza Bubsy (#4573) üzenetére


Clander
tag

Szia, az ütemezés is ki van kapcsolva :) sajna nálam van valami szoftveres gond.

(#4576) Saviour válasza YxVs (#4574) üzenetére


Saviour
csendes tag

Működik! Köszönöm! :R

(#4577) MadGame válasza Bubsy (#4566) üzenetére


MadGame
senior tag

Na, akkor próba-cseresznye. Köszi!

(#4578) FoLey-v válasza Bubsy (#4552) üzenetére


FoLey-v
addikt

Tetszik a háttérkép ez gyári? Ha nem akkor megosztod? :D

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#4579) Bubsy válasza FoLey-v (#4578) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Parancsolj :) [link]

(#4580) FoLey-v válasza Bubsy (#4579) üzenetére


FoLey-v
addikt

Köszi! :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#4581) Bubsy


Bubsy
aktív tag

Sziasztok!

Ki milyen programot használ a fizetésre?
Nekem a Budapest Banknál van számlám és a bank appja kezeli a kártyám és tudok vele NFC-vel fizetni viszont van Revolut-om is, de azt egyenlőre nem tudom mivel tudnám használni.

Köszi!

(#4582) YxVs válasza Bubsy (#4581) üzenetére


YxVs
senior tag

Curve kártyával. Ez alá elvileg be lehet rakni.
Bár néha engedi, néha nem.
Én pl. 2 napja szívok egy CIB-es kártya hozzáadásával, de még mindig nem reagált a support.
Úgyhogy meleg szívvel nem ajánlanám.

(#4583) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Üdv megint :K nemsokára visszatérek már úton a másik Note 8pro :C ha valakit érdekel van összehasonlítási alap a Note 9-el. Most vitték el. Ahogy utasítás a adták a tagdíjat fizettem :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4584) n@p@lm válasza YxVs (#4582) üzenetére


n@p@lm
őstag

Milyen CIB kártyád van?

(#4585) Csóró™ válasza kbyte1024 (#4583) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nem hiszem, mert még nem érkezett meg a számlámra ;]

Azért váltasz vissza, mert jobbnak ítéled a Note 8 Pro-t?

(#4586) kbyte1024 válasza Csóró™ (#4585) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bizony pedig nem vagyok hardcore felhasználó. Érezhetően lassabban nyílnak meg az appok,és a fényerő is elég halovány.
60penzert vettem a Bangood-on egy 128gigas verzat :K

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4587) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Android 10 és miui 12 alatt újra van hívásrögzítés? Láttam egy bemutató miui 12-es videót és a gyári tárcsázóban benne láttam.

[ Szerkesztve ]

(#4588) t1 válasza Csóró™ (#4561) üzenetére


t1
addikt

Kár lett volna szarakodni ma már frissült is :R

(#4589) Csóró™ válasza kbyte1024 (#4586) üzenetére


Csóró™
senior tag

kbyte1024: Értem... üdv újra a "klubban" :R

motofi: Egyenlőre csak az Indiai ROM-ban van, mert ott a MIUI tárcázó van

t1: Szerintem is... lassan, de biztosan mindenki megkapja, csak nem tolják ki egyszerre mindenkinek, mert leolvadnának az OTA szerverek ;]

(#4590) YxVs válasza n@p@lm (#4584) üzenetére


YxVs
senior tag

Sima VISA debit card.

(#4591) amdboy válasza Csóró™ (#4589) üzenetére


amdboy
senior tag

Várható nálunk is hívásrögzítès? :U

(#4592) n@p@lm válasza YxVs (#4590) üzenetére


n@p@lm
őstag

Azzal én is küzdöttem, aztán feladtam.
Kíváncsi vagyok mit fog mondani a support.

(#4593) janakbacsi válasza amdboy (#4591) üzenetére


janakbacsi
őstag

Bootloader nyitás után fel kell tenni az indonéz romot, és lesz hívásrögzítésed, valamint miui tárcsázó, kontakt, és üzenet app. Én is így jártam el. Az indiai rom azért nem jó, amit az imént említett a kolléga, mert akkor bukod az nfc-t.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#4594) YxVs válasza n@p@lm (#4592) üzenetére


YxVs
senior tag

Neked mit mondtak?
Nekem még nem is reagáltak...jelenleg ott akadok el, hogy alkalmazásba lépéskor kéri a cvv kódot, minek megadása után kapom, hogy invalid expiry date.
Egyébként sms-ben kaptam megerősítő kódot is, amit persze így be sem tudok írni.
A számlámon meg zároltak 298.57 HUF-ot, amit megint nem értek, mert ez kevesebb, mint a verifikációs 1 GBP...

[ Szerkesztve ]

(#4595) amdboy válasza janakbacsi (#4593) üzenetére


amdboy
senior tag

Ennyire nem vagyok pro a tèmában sajna :F

(#4596) LK


LK
addikt

Megérkezett a telefonra a 12. Vártam és tök jó az ultra takarékos üzemmód.60% töltöttségnél ír ki valami 210 óra készenléti időt :)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#4597) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Megjött végre, ma melóba :C :C nekem bejövős a feloldás utáni animáció :P

(#4598) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Nekem is megérkezett a frissítés,de még kíváncsi vagyok,hogy ti mit mondtok rá. ;] :P

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#4599) zhata


zhata
senior tag

Tegnap én is feltettem a 12-est, ma reggel a telefon nem indult, az aksi nulla százalékra ment le. Most töltöm. Mi történhetett? Esetleg beragadt egy app? Ráadásul repülőgépes módban hagytam éjszakára.

(#4600) janakbacsi válasza amdboy (#4595) üzenetére


janakbacsi
őstag

Nem olyan vészes dolog. Le van írva részletesen, hogy mit, és hogyan kell csinálni.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.