Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5152) Zoli-bácsi válasza Cyrin (#5151) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Ezt a MI fiókban tudom beállítani? Mert én azzal nem vagyok bejelentkezve(nincs is) és a Google fiókban nem találtam meg amit a cikk ír.

(#5153) Cyrin válasza Zoli-bácsi (#5152) üzenetére


Cyrin
addikt

itt azt írja, hogy be kell jelentkezni, én most nem tudom kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#5154) Ga3rieL válasza Snowy_owl (#5150) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

és pont a zsebmód? akkor minek tették oda, ha valahol valamibe a gondot okozza?

(#5155) patex1983 válasza Ga3rieL (#5154) üzenetére


patex1983
őstag

Szerintem add el a telefont és vegyél valami nyomógombosat, ami nem futtat sem android, sem ios, sem pedig más okosplatformos rendszert.
Nem lesznek ilyen gondjaid hidd el és mindenkinek jobb lesz.

X

(#5156) twollah1976 válasza Ga3rieL (#5154) üzenetére


twollah1976
őstag

Te aztan egy problemas ember vagy.

En se vagyok egy matyo himzes, minden szaron konnyen felhuzom magam, sokaig tart mire elszanom valamire magam, de ez mar nem is sok.

Szepen engedd el a dolgokat es hagyd, hogy vigyen az aramlat, felesleges az arral szemben uszni, mert csak kifaradsz es a vegen belefulladsz a vizbe.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5157) manager2220 válasza manager2220 (#5122) üzenetére


manager2220
tag

Tudtok ebben segíteni? Legalább annyit válaszolni hogy nem?

(#5158) Csóró™ válasza manager2220 (#5157) üzenetére


Csóró™
senior tag

Úgy látom ez a hét a kabaréról szól... szerinted azért nem válaszol senki, mert midenki bunkó paraszt, aki nem akar segíteni, vagy azért, mert nem tudjuk a megoldást?

De akkor tőlem kapsz egy nemet!

(#5159) manager2220 válasza Csóró™ (#5158) üzenetére


manager2220
tag

Csak meglep, hogy egy olyan társaság aki le föl pakolgatja az op rendszereket, az ne tudná erre a választ. Sajnos elég sok fórumban bevett szokás hogy nem válaszolnak az ilyen, egyszerű jellegű kérdésekre.

(#5160) kbyte1024 válasza manager2220 (#5159) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na 3napig horgasztam de már vagyok, mindjárt nézem neked pill.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5161) aprokaroka87 válasza manager2220 (#5159) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mert lehet hogy keveseket érínt a probléma :)

(#5162) kbyte1024 válasza manager2220 (#5159) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na a párom csengohangjat megvaltoztattam és működik.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5163) Pityu. válasza Cyrin (#5151) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem tudom,én most sem látok reklámokat a telefonon mindent kikapcsoltam amitől bejöhetnének,pár appot meg ki lehet lőni xy appal igaz a gyáriakat csak kényszeríteni lehet,hogy leálljanak de nem hiszem,hogy egy miui fiók bejelentkezéssel ki lehet őket iktatni.Reklámokat max akkor látok ha olyan appot használok amit mondjuk google playből rakok fel és nem fizetek hanem ingyenes verziót rakok fel.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5164) Beni2360 válasza manager2220 (#5157) üzenetére


Beni2360
félisten

Nálam az volt a gond, hogy nem tudtam saját csengőhangra változtatni.
Kaptam több tanácsot keress vissza rá lehet, hogy nálad is beválna.
Végül mivel én is a feleségem mobiljával teszteltem a csengő hangot hozzá rendeltem azt a csengőhangot ami szerettem volna általánosnak. Na azóta ezen szólal meg az sim kártya bárki hív. De ment a társítás. Most is át társítottam másik csengőhangra és azon szólalt meg.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5165) manager2220 válasza kbyte1024 (#5162) üzenetére


manager2220
tag

Köszi! Milyen tárcsázód van? Miui vagy Google?

(#5166) kbyte1024 válasza manager2220 (#5165) üzenetére


kbyte1024
addikt

Gyári Google. Mindjárt kifenykepezem. Ne a tarcsazobol állítsd be. A telokonyvbol.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5167) kbyte1024 válasza manager2220 (#5165) üzenetére


kbyte1024
addikt

Tehát névjegyzék,jobb oldal felül 3potyre ranyomsz.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5168) kbyte1024 válasza kbyte1024 (#5167) üzenetére


kbyte1024
addikt

Aztán ahol a csengohangot van kivalasztod

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5169) kbyte1024 válasza kbyte1024 (#5168) üzenetére


kbyte1024
addikt

Majd berakod a névhez.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5170) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Egyébként így lassan egy év után azt kell mondjam jó kis telefon ez. Szép nagy, jó kamerája van, nagy aksija, van benne egy jól sikerült Mediatek proci, szép is. Szóval ez egy jó telefon. Sokat agyaltam cseréljem-e valamire, és bár simán megtenném, mert van nála jobb, van szebb, okosabb, akármi, de mi a büdös francnak? Évekig cserélgettem őket, mert az újabb jobb. Kibaszott sok pénzt elvertem rá. Igen, jobb, de kell nekem az amit tud? Kell a büdös francot. Ha minden kell, akkor ingem gatyám rámegy mindig. Jó telefon, és ha semmi baj nem éri, akkor még jó pár évet szépen elketyeghet.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#5171) kbyte1024 válasza Snowy_owl (#5170) üzenetére


kbyte1024
addikt

+1 :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5172) gzoll


gzoll
tag

Azért még mindig nyomja a csőrömet a sok xiaomi trash app, majd a napokban már nekiállok azzal a java appal kiturkálni amit lehet de még nem téglázza a telefont, viszont addig éltetném a kamerát, ami van annyira jó, hogy nem túl acélosan, de alkalmas asztrofotózásra! Az alábbi képet falun, és nagyon erős holdfény mellett csináltam, úgyhogy majd amikor nincs holdfény, se felhő, se falu, akkor ezzel a kamerával még a Tejút is meglehet! Szóval még ha a banki appomat nem is merem erre rátelepíteni, a kamera miatt már jó vétel volt. :C

[ Szerkesztve ]

(#5173) twollah1976 válasza gzoll (#5172) üzenetére


twollah1976
őstag

Szep a kep.

A banki app-ot nyugodtan rateheted, nekem a Simple es az OTP appja van fenn.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5174) Zoli-bácsi válasza gzoll (#5172) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Miért nem mered a banki appodat? Kicsikínai ellopja az adataidat és leemeli a pénzedet? :DDD

Egyébként szép kép. :))

(#5175) aprokaroka87 válasza Zoli-bácsi (#5174) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Te adod oda neki :D

(#5176) Zoli-bácsi válasza aprokaroka87 (#5175) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Paranoiások ne használjanak okostelefont. :DDD

(#5177) aprokaroka87 válasza Zoli-bácsi (#5176) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Vagy ne bankoljanak :)

(#5178) Zoli-bácsi válasza aprokaroka87 (#5177) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

E-mailt se használjanak, vagy olyan weboldalakat ami jelszót kér, sőt a kamerát is ragasszák le mert azon keresztül megfigyelik őket. És akkor még a mikrofonon keresztüli lehallgatásról nem is beszéltünk. :DDD

(#5179) Brandynew válasza gzoll (#5172) üzenetére


Brandynew
őstag

Teljesen alaptalan paranoia nem telepíteni banki appot. Samsungra, Iphone-ra meg telepítenél, mi? :DD Mert a csúnya kínaiak? Ja amúgy lapos a Föld, tudtad? Akkor láttam meg, amikor néztem a chemtrailt az égen.

[ Szerkesztve ]

(#5180) kekigyu válasza gzoll (#5172) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Tetszik a kep. Milyen beállításokkal készült?

(#5181) gzoll válasza Brandynew (#5179) üzenetére


gzoll
tag

Igen köszi mindenkinek, hogy én azonnal paranoiás alufóliasapkás laposföldes chemtrailes hülye vagyok, akinek nem való a kezébe okostelefon... Igaz pár hozzászólással fentebb említettem hogy engem ZAVAR, hogy a xiaomi alkalmazások nagy része olyan hozzáférési jogokkal rendelkezik, ami k.rvára nem indokolt, plusz a "biztonság" nevű app MINDENHEZ hozzáfér, és nem kapcsolható ki, de mindegy, ez tuti azért van, mert én hülye vagyok. Ja a többi is lopja az adatokat, volt iPhone-om is az is lopott mindent, a Motorola telefonom is lopott mindent.... Ja nem mert azokon nem voltak kitörölhetetlen és kikapcsolhatatlan mindenhez hozzáférő appok. Na de akkor törlöm az előző hozzászólásokat mert tök túlzás, hogy én egy ilyen oprendszerre nem telepítem fel a banki appokat és nem jelentkezgetek be mindenhova, aztán kiviszem a patakhoz a telefont, kettétöröm azt beb.szom a vízbe, én meg veszek nagyitelefont mert az való egy ilyen gyökérnek mint én....

(#5182) kbyte1024 válasza gzoll (#5181) üzenetére


kbyte1024
addikt

Senki nem hulyezett le. Ha veszel egy Samsung vagy akármi mást az is hozzáférést kér mindenhez. Sajnos ez van manapság. De ha ez megnyugtat sokunk használ banki appot és nem volt gondunk. Ha benezel más Xiaomi telo topikba ott is ezt fogod tapasztalni. Szóval a lényeg hogy kicsit túl misztifikalod ezt a lopás meg engedélyezés dolgot.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5183) aprokaroka87 válasza gzoll (#5181) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mivel sok funkció a Biztonság appon keresztül zajlik le, így engedélyek terén kénytelen vagy használni.

(#5184) Brandynew válasza gzoll (#5181) üzenetére


Brandynew
őstag

És mi van akkor, ha mindenhez hozzáfér? Ha nem férne hozzá, nem tudna működni. Nem konkrét emberek kérnek hozzáférést az oprendszer bizonyos szolgáltatásaihoz, hanem a szoftver. Ez olyan, mint amikor valaki panaszkodik, hogy a Gmail olvassa a leveleit és aszerint dob neki hirdetéseket. Igen, a Gmailt kiszolgáló szoftver, nem pedig emberek.

Egyébként vigyázz ezzel a patakparti megsemmisítéssel, mert vesznek ám a műholdak az űrből!

[ Szerkesztve ]

(#5185) LK válasza gzoll (#5181) üzenetére


LK
addikt

[link] Én egyetértek veled. A te dolgod, hogy kiben bízol kiben nem. Senkinek semmi köze hozzá. Gyűlölöm, amikor mások megmagyarázzák neked hogy gondold a dolgokat. Ne aggódj, 3 ember akaszkodott rád, az nem az egész topic. :) Túlzásba nem kell vinni azért, de az óvatosság nem árt.
A sima NT8 topicban komplett leírást találsz, hogyan kell leszedni a Xiaomi appokat. Biztos viccből írták le, mert unatkoztak.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#5186) aprokaroka87 válasza LK (#5185) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem senki nem akaszkodott rá.

Fontos a privacy, de az Android eleve engedékenyebb mint pl az iOS.

Ezt vagy el fogadja valaki vagy nem :)

(#5187) LK válasza aprokaroka87 (#5186) üzenetére


LK
addikt

Ti csak segíteni akartatok, a hülyének nézés legkisebb szándéka nélkül: "Egyébként vigyázz ezzel a patakparti megsemmisítéssel, mert vesznek ám a műholdak az űrből!"
"Mert a csúnya kínaiak? Ja amúgy lapos a Föld, tudtad? Akkor láttam meg, amikor néztem a chemtrailt az égen."
"E-mailt se használjanak, vagy olyan weboldalakat ami jelszót kér, sőt a kamerát is ragasszák le mert azon keresztül megfigyelik őket. És akkor még a mikrofonon keresztüli lehallgatásról nem is beszéltünk. :DDD"
"Miért nem mered a banki appodat? Kicsikínai ellopja az adataidat és leemeli a pénzedet? :DDD"
És csodálkoztok a reakción.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#5188) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Mint mondtam túl lihegi. Nem kötelező használni. IPhone-t kell venni és ennyi. De ilyen alapon egyik androidos telot se vegye, mert.... Na ennyi.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5189) MadGame


MadGame
senior tag

Hali!
Ti véditek valamivel a kameralencsét? Most rendeltem rá egy ilyen tokot. A kameránal ki van vágva elől, hátul, egybeolvad úgymond vele, de azért mégis aggódom... Ahogy tettem át, találtam rajta karcot, pedig úgy vigyázok rá, mint a szemem fényére.
Valami ötlet valakinek?

(#5190) kbyte1024 válasza MadGame (#5189) üzenetére


kbyte1024
addikt

Én nem védem semmivel, egy ilyen Nilkin tokom van, ami kB 1mm-el ki áll a kameranal.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5191) Pityu. válasza MadGame (#5189) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én védem a hátlapi fóliához adott védő üvegnek nevezik de nem üveg cuccal.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5192) Bubsy válasza MadGame (#5189) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Én sem védem külön semmivel, de csak olyan tokot használok, aminek van egy pici pereme a kamera körül. Most pl ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#5193) Csóró™ válasza MadGame (#5189) üzenetére


Csóró™
senior tag

Szia,

Ha profi tokot akarsz, ami még mutat is valahogy [ilyen vegyél] :

(#5194) patex1983 válasza Csóró™ (#5193) üzenetére


patex1983
őstag

Hát....öööö.... ízlések és pofonok. Én tuti nem raknék egy ilyet a telefonomra, bármennyire is "profi".

X

(#5195) kbyte1024 válasza Csóró™ (#5193) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát én se :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5196) zoyoxy válasza kbyte1024 (#5190) üzenetére


zoyoxy
tag

[link] Ha a kamerát akarod védeni, nézd meg ezt.

[ Szerkesztve ]

(#5197) MadGame


MadGame
senior tag

Sorry, de +1 a tok ellen. Nekem bejövős ez 360 fokos üvegtok, nagyon jól záródik, állítólag ütés és karcálló, bár ez utóbbiakat majd meglátjuk. Bár én nem fogom 26x földhöz vágni, hogy teszteljem :D

Azért ha van ötlete valakinek kameralencsére, ne tartsa magában! :)

(#5198) Csóró™ válasza patex1983 (#5194) üzenetére


Csóró™
senior tag

Még jó, hogy nem egyezik az ízlésünk :R

(#5199) zoyoxy válasza kbyte1024 (#5190) üzenetére


zoyoxy
tag

Az enyém hasonló, csak Spigen.

(#5200) twollah1976


twollah1976
őstag

En ugy szoktam elebe menni a kamera karcolodasnak, hogy uvegvagoval izombol megkarcolom a kamerak uveget es utana mar nincs miert aggodnom, hogy megkarcolodik az uveg.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.