Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) Viktor0610 válasza Ga3rieL (#5448) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az tudható, hogy miért olyan fontos, hogy frissebb rendszered legyen, amit sok kérdőjellel nyomatékosítasz is? 🤔 ;]
Eddig csak a MIUI 12-ért láttam sírni a népeket, most már a MIUI 12-n belül is fontos a frissítés?

Samsung Galaxy A54

(#5452) Csóró™ válasza Viktor0610 (#5451) üzenetére


Csóró™
senior tag

A hozzászólásait olvasva egyre inkább azt érzem, hogy sokat hallgatja [Mikes Éva - Ma sírnak az angyalok] c. művét... ;]

(#5453) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Az már rég lejott hogy nem ért a telokhoz nincs ezzel baj. Jó néha kicsit sok :K amúgy meg örüljön hogy EU romja van.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5454) Beni2360 válasza kbyte1024 (#5453) üzenetére


Beni2360
félisten

Most akkor szomorkodjak az 1 centes telefonomon, hogy global vagy kérjem vissza az árát? :F
Mennyivel jobb az EU ROM?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5455) KISDUCK válasza Beni2360 (#5454) üzenetére


KISDUCK
addikt

A mekibe például mindig kapunk egy grátisz sajtbureszt, Isten áldja az euromosokat!

(#5456) kbyte1024 válasza Beni2360 (#5454) üzenetére


kbyte1024
addikt

Semennyivel! Csak hogy megnyugodjon leirtam :K Mint látod öt aggasztja hogy nem a legujjabb update van rajta.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5457) Ga3rieL válasza ®abstract® (#5449) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

global van. miui global 12.0.2. most akkor?

:DDD :DDD :DDD

de ha át állítom a régiót, akkor ugyanaz az aupdate lesz, nem? nem lesz benne valami plusz, vagy minusz dolog valamiből, ugye??

[ Szerkesztve ]

(#5458) Csóró™ válasza Ga3rieL (#5457) üzenetére


Csóró™
senior tag

Dehogyis nem! Ha Afrikaira állítod plusszok lesznek benne, ha Grönlandira akkor meg minuszok...

(#5459) Ga3rieL válasza Csóró™ (#5458) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

:DDD :DDD

(#5460) Beni2360 válasza Csóró™ (#5458) üzenetére


Beni2360
félisten

Aztán az afrikai beállításoknál nehogy négercsókokat kapjon fw helyett. :DDD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5461) Pityu. válasza Ga3rieL (#5457) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ha nagyon kell az a hármas frissítés töltsd le innen és telepítsd már ha tudod ,hogy kell.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5462) ®abstract® válasza Ga3rieL (#5457) üzenetére


®abstract®
őstag

Most akkor a további űreszköz kutatásokat egyelőre felfüggesztheted, mert a Mars és a hold expedíciók folyamatosan zajlanak ;]
Frissítéssel kapcsolatos információkat a hírekben találsz :)

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#5463) patex1983 válasza Pityu. (#5461) üzenetére


patex1983
őstag

Nem tudja.

X

(#5464) mauimagic


mauimagic
aktív tag

JBL Flip5-al a zene szaggat, ez masnal is ilyen? Valami bluetooth beallitassal kell varialni? :F

(#5465) Pityu. válasza patex1983 (#5463) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Akkor meg majd vissza olvas mert egyszer kétszer leírták. Ezért lett volna jó annak idején egy összefoglaló.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5466) kbyte1024 válasza mauimagic (#5464) üzenetére


kbyte1024
addikt

Apa kezdődik :C Na szóval akkor 100-ára. Ha a wifit meg a bluetooth - ot 2.4mghz - en használod akadhat. Ha csak simán egyedül a bluetooth fulest használod és úgy szaggat akkor próba másik telon is a fulest,. Nekem sonyval nem szaggat.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5467) mauimagic


mauimagic
aktív tag

5GHz-s Wifi-vel is szaggat. Mobilnettel is szaggat. Developer options - Bluetooth codec allitgatasa utan is szaggat.
Masik teloval jo az eszkoz.

Tudomtudom, olvastam vóna vissza, hogy kompatibilis e az osszes meglevo es jovoben beszerezni kivant Bluetooth eszkozommel a telefon, mielott megvettem...

Megoldas van erre mar, vagy kuldjem vissza a telot?

[ Szerkesztve ]

(#5468) kbyte1024 válasza kbyte1024 (#5466) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ha sima bluetooth - al szaggat wififi nélkül de más teloval jó akkor ez nem a te telod.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5469) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Hogyan illetve hol tudnám az akkumulátor állapotát ellenőrizni? Azt vettem észre, hogy az utóbbi 1-2 hétben sokkal gyorsabban merül, mint előtte. A felhasználási szokásaim nem változtak. Első tulajként január eleje óta használom a készüléket. Minden ötletet köszönök!

(#5470) Beni2360 válasza Cranberries (#5469) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem ez van - volt fent megvettem és minden Androidos készüléken használom.
Nem volt egy nagy összeg, van ingyen változata is.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5471) kbyte1024 válasza Cranberries (#5469) üzenetére


kbyte1024
addikt

Próbálj egy restartot, hátha beragadt valami app.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5472) Zóra


Zóra
csendes tag

Sziasztok! Mobilvétel előtt állok. A Huawei P40 Lite meg eközött vacillálok. Nem akarom nagy dolgokra használni a mobilom, zenehallgatás ami fontos lenne, hogy jó minőségben szólaljon meg, meg az üzemidő. Tudok a másik telefon hátrányairól, már ami a google-s appokat illeti, de ez nálam annyira nem kizáró ok, mert egyébként se sok google-s alkalmazást használok. Ki melyiket ajánlaná, segítenétek nekem? Nem igazán tudok dönteni. Közel egy áron van a kettő most, mondjuk az én szívem a Huawei felé húz. Még így is hogy több sebből vérzik..

[ Szerkesztve ]

(#5473) kbyte1024 válasza Zóra (#5472) üzenetére


kbyte1024
addikt

Zenehalgatas... Tehát YouTube, spotify. Van ilyen a huawei - én. Mondjuk biztos rá lehet mokolni. Gyorsba, a huawei gyorsabb töltés, de gagyibb kijelzo, ha sok zenét tarolnal, vagy fényképet akkor a sajat(nem a mezei Micro Sd) karit kell beszerezned mert az megy a p40lite-ba. Gagyibb videókat csinál az biztos.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5474) Zóra válasza kbyte1024 (#5473) üzenetére


Zóra
csendes tag

Értem. Köszi a választ. Egy méterrel akkor elhúzott a saomi.
Engem leginkább az érdekelne ez a zene melyik telón szól jobban? :D Persze, szigorúan csak fülessel. Pláne, ha a másikra valahogy rásikerülne varázsolni a youtube-ot.

[link]

Egyébként mezei telepítéssel csak lehet telepíteni, nem? Letöltöm valahonnan aztán úgy felrakom, vagy alapból nem fogja szeretni a teló a google-s appokat? Vagy ezt kérdezzem meg a másik teló fórumán?

(#5475) Csóró™ válasza Zóra (#5472) üzenetére


Csóró™
senior tag

Szia,
Az a baj, ezzel a "Ki melyiket ajánlaná, segítenétek nekem?" kérdéseddel, hogy itt mindenkinek Redmi Note 8 pro van, de nem sok mindenkinek van Huawei P40 Lite, így kicsit nehéz az összehasonlítás.

Én biztos a Xiaomi mellett döntenék, de én MIUI buzi vagyok ;]

(#5476) Zóra válasza Csóró™ (#5475) üzenetére


Zóra
csendes tag

Van benne vmi. :D Láttam itt egy olyan fórumot hogy mobilvásárlás előtt állok, aztán ki melyiket javasolná...megkérdezem akkor ott. Vagy átmegyek most a Hüvelyes fórumra. De ott meg tuti mindenki azt fogja ajánlani. :D Asszem így még egy darabig nem lesz mobilom. Lehet megvárom a következő hüvelyes szériát, hátha az már google kompatibilis lesz. :D

(#5477) Pityu. válasza Zóra (#5474) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ha független választ akarsz Melyik okostelefont vegyem?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5478) Zóra válasza Pityu. (#5477) üzenetére


Zóra
csendes tag

Oké, köszi. Ezt kerestem. :R

(#5479) patex1983 válasza Zóra (#5474) üzenetére


patex1983
őstag

Ne már....
Ez egy youtube-ra felpakolt, agyontömörített, "live" videó... Ez egy krumplin is ugyanúgy szól, mint egy csillió dolláros rendszeren...
Meg komolyan az alapján akarsz telefont venni, hogy melyiken szól jobban "ez" a zene?

[ Szerkesztve ]

X

(#5480) twollah1976 válasza patex1983 (#5479) üzenetére


twollah1976
őstag

Mert ugye flac fajlokat hallgatni egy palcas fulhallgatoval, bluetooth fulessel vagy a mobil hagszorojan hallgatni olyan high end erzes...

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5481) Pityu. válasza Zóra (#5478) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nincs mit

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5482) Zóra


Zóra
csendes tag

Mert, buszon mégis mivel hallgassam, magasnyomású alvázmosóval, vagy mégis mivel? :D

(#5483) kbyte1024 válasza Zóra (#5482) üzenetére


kbyte1024
addikt

Sok függ a fulestől a telo dac vagy hang codec-tol, stb.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5484) ®abstract® válasza Zóra (#5472) üzenetére


®abstract®
őstag

Érdekes én ugyanebben a helyzetben voltam :K
Matekoztam nézelődtem összehasonlítottam a két masinát, végül emellett döntöttem inkább :K
De itt is van összehasonlítás meg vélemények teszt: [link]

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#5485) Zóra válasza ®abstract® (#5484) üzenetére


Zóra
csendes tag

Köszi. Megnézem. A google támogatottság miatt(vagyis annak hiánya) miatt mondtál le te is róla? Ez az egyetlen dolog ami miatt nem merek rányomni a megrendelés gombra. Mi van ha nem tudom telepíteni azokat a fránya google-os appokat? Anélkül tök fapados az egész.

[ Szerkesztve ]

(#5486) kbyte1024 válasza Zóra (#5485) üzenetére


kbyte1024
addikt

Meg ha esetleg banki appot akarsz stb. A kijelzo e tuti gyengébb, és int írtam videóban is.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5487) Zóra válasza kbyte1024 (#5486) üzenetére


Zóra
csendes tag

Szóval, azt mondjátok ez jobban megéri. Sose volt még xiaomi-m ezelőtt. Akkor most lesz .. asszem passzolom ezt a Huawei-t. Nem merem így megrendelni. Nem vagyok egy mobilguru, gépemet bármikor újrarakom, de a telefonomba még sose nyúltam bele.

(#5488) kbyte1024 válasza Zóra (#5487) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hol laksz?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5489) Zóra válasza kbyte1024 (#5488) üzenetére


Zóra
csendes tag

Mert? Ismerkedünk, vagy mi? :DD Ez mit befolyásol? :) Amúgy Csongrád megyében. Pontosabban Csongrád - Csanád megyében. Kaptunk egy ilyen szép hosszú nevet Lézer Jani közbenjárására. Még a táblát is ő rakta tán ki. :D

[ Szerkesztve ]

(#5490) ®abstract® válasza Zóra (#5489) üzenetére


®abstract®
őstag

:DD :D :C
Nekem nincsen szükségem kugli alkalmazása ira azok nélkül is van élet :)
Egyébként ha kellenek neked a cég alkalmazásai rá lehet műteni megvannak rá megoldások nyilván utána kell nézned ha kell neked.

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#5491) kbyte1024 válasza Zóra (#5489) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát wazze csak azért bátorkodtam megkerdezni ha erre felé laktal volna akkor meghallgathattad volna az enyém. Bocs hogy ilyen bunkó vagyok :C hogy segíteni akartam.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5492) patex1983 válasza twollah1976 (#5480) üzenetére


patex1983
őstag

Látom megint sikerült megérteni....

X

(#5493) Zóra válasza kbyte1024 (#5491) üzenetére


Zóra
csendes tag

Az első verzió jobban tetszett volna. :B A bélyegggyűjtemény már nem is menő? :D Amúgy meg csak viccelek. Gondoltam hogy vmi ilyesmire gondolsz te is. Köszi amúgy, rendes tag vagy, de már döntöttem. Nagyjából ugyanazt tudja mindkettő, csak a másik még tiszta lap. Tabula rasa. Tanítani kell, én meg erre nem vagyok képes. :D Maradok ennél, aztán ha nagyon nem tetszik megy jófogásra. Vagy vmi hasonlóra. De annyi hsz van itt a témában, hogy ennyi ember biztos nem tévedhetett. ;)
Köszi mindenkinek az értékes hozzászólásokat! :R

(#5494) YxVs


YxVs
senior tag

Sziasztok,

Gondom van a dual sim kezeléssel.
Adott egy Telekom kártya az 1-esben, és egy Digi a 2-esben. Néha azt csinálja ha a Telekomról indítok hívást, egy kicsengés után foglaltat jelez, és utána meg is szakad a hívás. Egymás után 2-3-szor is. Aztán utána jó lesz. Próbáltam megcserélni a két kártyát. Ugyanez. Marha bosszantó.
Másnak minden rendben a dual sim kártyakezeléssel?

(#5495) Viktor0610 válasza YxVs (#5494) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kártyacserét javasolnék, hátha segít.

Samsung Galaxy A54

(#5496) kbyte1024 válasza YxVs (#5494) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na nekem ugyanez van csak az elsőbe a Digi, és a másodikba a tkom. Véletlen raktam be így nem tudatosan. Nálam rendben minden.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5497) kardos1993


kardos1993
csendes tag

Üdv Tagok
Kérdésem a következő lenne. Redmi note 8 pro telefonról beszélünk a probléma vele hivás fogadásnál és hivás kezdeményezésnél nem hall a másik fél 10esetből 6-7 eset ilyen. 2 db simet használok a telefonba. A jelenség Telekom simkártyával jelentkezik. Voltam a t pontba ahol jeleztem a hibát kértem a sim cserét bár megjegyezte nem sim hiba lessz és igaza volt a hiba fent áll. Próbáltam a xiaomi szervízt ők csak akkor hajlandóak segíteni ha a jótelesi jegy oda szól. Valaki találkozott hasonló hibával? Eddig amit probáltam a telefonon: sim kártya csere a slotokban is gyári visszaállítás illetve frissítés újratelepítése. Jelenség még facebook messengerben is jelentkezett maga a mikrofon jó mert hangfelvételt tudok rögzíteni. Szoftver hibára gyanakszom, de hátha valaki okosabb és tud segíteni.
Válaszokat előre is köszönöm.

(#5498) Csóró™ válasza kardos1993 (#5497) üzenetére


Csóró™
senior tag

Szia,

azt kell kideríteni, hogy szoftveres a gond (telefon app rosszalkodik), vagy hardveres (mikrofonod döglődik)...

Az mondjuk elég anomáliásan hat nekem, hogy a messenger-ben is csinálja , mert ott más programot használsz, de a hangfelvevésre meg azt írod, hogy mindig jó...

Én egy head-settel próbálkoznék... ha azzal se hallanak, akkor szoftveres a gond, javasolt lenne nulláról egy szűz ROM-ot felnyomni , ha azzal hallnak mindig, akkor jó eséllyel a mikrofonod a rossz.

(#5499) kardos1993 válasza Csóró™ (#5498) üzenetére


kardos1993
csendes tag

Szia
kipróbáltam hívás közben nem hallot bedugtam a mikrofonos fülest jó volt kihúztam érdekes módon jó lett telefonon keresztül is.
Ha szűzként akarom felrakni a romot mi kell hozzá?

(#5500) Beni2360 válasza kardos1993 (#5499) üzenetére


Beni2360
félisten

Lehetett egy kontakt hiba a fülesnél.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.