Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) twollah1976


twollah1976
őstag

Ne aggodjatok, mas is szivott a VoLTE bekapcsolassal.

Mondjuk en nem, sem a OnePlus 3Tvel, sem a Xiaomi Red 6tal, sem a Redmi Note 8 Proval.
Beraktam a Digis SIMet es VoLTE.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5252) Beni2360 válasza Brogyi (#5248) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem van T-s kártyám és csak 4G mutat de gördülékeny a telefonon a beszélgetés. Nem panaszkodtak eddig.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5253) twollah1976 válasza Beni2360 (#5252) üzenetére


twollah1976
őstag

A VoLTEnek nem az a lenyege, hogy szepen tudsz beszelgetni, hanem az is, hogy kozben netezhetsz.
Pl.: beszelsz vkivel es kozben keresek neki vmit a neten.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5254) Brogyi


Brogyi
senior tag

Az ok, de az értesítési sávban miért nincs a VoLTE ikon? Ha nincs, szerintem nem megy. Digis kártyával minden megy.

(#5255) kbyte1024 válasza Brogyi (#5254) üzenetére


kbyte1024
addikt

HD felirat síncs?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5256) Beni2360 válasza twollah1976 (#5253) üzenetére


Beni2360
félisten

Na ilyen még nem fordult nálam elő.
Én vagy telefonálok vagy netezek.
Igaz nálam 1 GB net kb 10 hónapig elég. Veszek egy T-komos feltöltős kártyát Domino 990 Ft kapok 1Gb netet 80 perc beszélgetést és 5 SMS-t. Mellette ott a Voda kártyám ami csak 1x töltök fel évente.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5257) MadGame válasza Brogyi (#5254) üzenetére


MadGame
senior tag

Sztem kéne látni értesítési sávban, legalábbis abból kiindulva, hogy Huawei szervízben dolgozva céges telón ott van.
Én vagyok az egyetlen Telenoros és szívok ezzel? :D

(#5258) Brogyi válasza MadGame (#5257) üzenetére


Brogyi
senior tag

A céges teló melyik csapathoz tartozik? 20 vs 30 vs 70 vs a digit nem tudom :) .

(#5259) twollah1976 válasza Beni2360 (#5256) üzenetére


twollah1976
őstag

Velem elofurdult mar.

Vkinek a beszelgetes hangrogzitese a fontos masnak a beszelgetrs kozbeni bongeszes lehetosege.

Kinek a pap, kinek a papne, nekem speciel a Schulz Gizi.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5260) Brogyi válasza kbyte1024 (#5255) üzenetére


Brogyi
senior tag

Jó kérdés, mert a germánoknál valószínűleg a HD jelzi, és azt másolják. Sajnos nem látom. A térerő ikon előtt kellene lennie annak is. Ha te látod csak telekomos kártyával akkor az APN beállítás lehet még a bibi.

(#5261) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Note 8 pro tudja a vowifi t?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#5262) Brogyi válasza janakbacsi (#5261) üzenetére


Brogyi
senior tag

Igen, de a kártyádtól is függ.
@kbyte1024
"Telekomnál nincs VoLTE ikon"
Ennyi. :(

[ Szerkesztve ]

(#5263) twollah1976 válasza janakbacsi (#5261) üzenetére


twollah1976
őstag

Igen tudja, kiprobaltam, megy, nem tudok mast mondani, olyan, mintha normal GSM halozaton telefonalnal.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5264) kbyte1024 válasza Brogyi (#5262) üzenetére


kbyte1024
addikt

Márpedig ott van nézd. A a diginek itt nincs tèrereje az nem is aktív a t-nek van és ott a volte.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5265) Brogyi


Brogyi
senior tag

Egyre érdekesebb. Azt az infót máshol találtam. Köszi. :F
Ez milyen ROM?

[ Szerkesztve ]

(#5266) kbyte1024 válasza Brogyi (#5265) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ha tőlem kérded akkor gyári global.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5267) kbyte1024 válasza Brogyi (#5265) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ez.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5268) Brogyi


Brogyi
senior tag

Na-na kolléga! A VoLTE ikon a digis kártyád elött van, mert azt mondtad annak nincs térereje. A T-s kártyádnál van térerő, de bizony nincs VoLTE ikon elötte. Csak abban az esetben van igazad ha eltávolítottad a digis kártyát. Mondtam, hogy vedd ki. :D

(#5269) kbyte1024 válasza Brogyi (#5268) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ha bekapcsolom a wifit akkor a volt helyett vowifit lesz. Mert a Digi kapcsolódik a halohoz.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5270) kbyte1024 válasza kbyte1024 (#5269) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ugye nem baj ha most nem veszegetem ki a karit? Lehet hogy igazad van majd ha egyszer ki eszem akkor meglesem. Azt tudom hogy pl Samsung telon HD jelenik meg.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5271) janakbacsi válasza twollah1976 (#5263) üzenetére


janakbacsi
őstag

állapotsoron kellene jeleznie ezt? mert nekem nincs ott semmi. a sim kártya beállítások között megcsináltam az aktiválást.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#5272) twollah1976 válasza janakbacsi (#5271) üzenetére


twollah1976
őstag

A kep alapjan eddig jo.

Utana kapcsold repulo modba a telefont, majd kapcsold be a WiFit es a repulogep ikon mellett meg fog jeleni a VoWiFi felirat es tudsz WiFin keresztul telefonalni.

A vegen ne felejtsd el kikapcsolni a repulo modot.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5273) Brogyi válasza kbyte1024 (#5270) üzenetére


Brogyi
senior tag

Persze nem kell kivenni most azonnal. :R Most már kezd tisztulni a kép ebben a zavaros történetben.
@janakbacsi
Mi a két szolgáltatód?

[ Szerkesztve ]

(#5274) janakbacsi válasza Brogyi (#5273) üzenetére


janakbacsi
őstag

Digi, vodafone

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#5275) janakbacsi válasza twollah1976 (#5272) üzenetére


janakbacsi
őstag

Minek a végén?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#5276) MadGame válasza Brogyi (#5258) üzenetére


MadGame
senior tag

Jó kérdés… Mindegy is már, utánakérdeztem Telenornál, készülékfüggő, úgyhogy bukta. :((

(#5277) twollah1976 válasza janakbacsi (#5275) üzenetére


twollah1976
őstag

A telefonalas vegeztevel, mert jon a meglepetes, hogy nincs telefon.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5278) amstro555


amstro555
tag

Sziasztok! Muszáj OTG kábel/adapter egy bluetooth egér összekötéséhez a telefonnal? Mindkettőben van bluetooth. Laptopnak ismeri fel az egeret és nem kommunikál vele... :R

(#5279) ®abstract® válasza amstro555 (#5278) üzenetére


®abstract®
őstag

Szia!
Én teszteltem Bluetooth egérrel és Bluetooth billentyűzettel is mind a kettővel tudtam kezelni a telefont. Szerintem te Bluetooth Egeredet valamiért nem támogatja jól :U

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#5280) amstro555 válasza ®abstract® (#5279) üzenetére


amstro555
tag

Ez jó hír, köszi! :) Milyen egérrel tesztelted?

(#5281) Beni2360 válasza amstro555 (#5278) üzenetére


Beni2360
félisten

Hogyan akarsz egy bluetooths egeret OTG kábelhez csatlakoztatni?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5282) kbyte1024 válasza Beni2360 (#5281) üzenetére


kbyte1024
addikt

Mondjuk ez jó kérdés :K Mondjuk farag az egérre egy slot-ot :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5283) Brogyi


Brogyi
senior tag

VoLTE info
[link] -en van excel. Annak alján egyedül csak a digi tudja mind a két újdonságot (VoLTE/VoWiFi).
20/30/70 pedig csak VoLTE.

[ Szerkesztve ]

(#5284) ®abstract® válasza amstro555 (#5280) üzenetére


®abstract®
őstag

Én ezeket az egereket használom évek óta elégedetten: [link] ez a másik: [link]
És ilyen billentyűzetet, amiben van egér kurzor és egér gombok is. Négy készüléket lehet vele kezelni, fehér fényű háttérvilágítással & akkumulátorral rendelkezik.: [link]
Itthon elég drága volt [link]

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#5285) kekigyu válasza janakbacsi (#5271) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Nálam ugyanezek vannak beállítva és nekem se jelez semmit állapotsoron. Megpróbáltam repülőmódban is, semmi. Én T-s vagyok, beszéltem az ügyfélszolgálattal is, részükről minden bekapcsolva.

Aki T-s és megy a VoLTE és VoWifi feldobná az APN beállításait? :R

(#5286) Brogyi válasza kekigyu (#5285) üzenetére


Brogyi
senior tag

Ez a készülék a T-s rendszeren nem ad VoLTE ikont, de a 4GHang, ahogy hívja a Magenta megy. Idézem a kolléga lényegretörő kérdéseit:
"Nem minden készüléken/szolgáltatónál jelenik meg volte ikon. Hívás közben visszavált a telefon 3g-re? Kapcsold be a mobilnetet és nézd meg hívás közben milyen hálózaton vagy. Ha marad a 4g akkor aktív a volte, ha visszavált akkor valami még hiányzik."
by M@Db0Y
Remélem nem haragszik az idézet miatt. A linken pedig a többi teló is szerepel.
Elötte sms a 1414-re +4GHANG. Válasz sms, restart. VoWIFI T-vel nem megy ezen a telón.

(#5287) öcsi321


öcsi321
csendes tag

Sziasztok. Az lenne a kérésem, hogy hol lehet bekapcsolni a készülék tükrözést? A probléma, hogy egy androidos kocsi fejegységhez szeretném kapcsolni usb keresztül, nos a kapcsolat létrejön, de a kocsi kijelzőjéről nem tudom vezérelni a telefont. A régi telefonommal / Elephone P8 / gond nélkül megy, ezért gondolom, hogy valamit nem kapcsolok be a PRO 8 telón, vagy valami beállítás nincs jól konfigurálva. Kérem aki tud az segítsen már, egyáltalán ez a PRO 8 tud ilyet? Minden eredeti gyári rajta MIUI verzió: Globál 11.0.5 stabil Android: 9PPR1 1806 10.011 Kernel: 4.14.94+. Nagyon köszönöm előre is. Reménykedve, hogy jó lesz. Szép napot mindenkinek.

(#5288) MadGame


MadGame
senior tag

Apropó, mi ez az Android autó, amit ennyire erőltetve frissít, mégsem találom sehol a telón?
A szervizben találkoztam már vele, de ott sem voltunk okosabbak azon kívül, hogy hivatalosan még ki sem adták.

(#5289) janakbacsi válasza öcsi321 (#5287) üzenetére


janakbacsi
őstag

barátom hondájával próbáltam, kifogástalanul működött. az autó kijelzőjén el kell indítani a megfelelő alkalmazást. ha jól emlékszem így csináltuk.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#5290) öcsi321 válasza janakbacsi (#5289) üzenetére


öcsi321
csendes tag

Szia Igen, elindítottam, kapcsolódik is, látom a telefon tartalmát de a fejegységről nem tudom kezelni, a régit rádugva tökéletesen vezérelhető a telefon a kocsi kijelzőjéről. A PRO 8 at nem engedi valami miatt de nem ír ki semmit , ezért gondolom, hogy a telefon beállításnál nem jó valami.?!

(#5291) ®abstract® válasza öcsi321 (#5290) üzenetére


®abstract®
őstag

Szia! Nézd meg a rom verziódat: Nekem ez volt= 11.0.5.0 zárójelbe nézd ez a vége: EUXM. ebben a rom ban nekem voltak hibák :F
Esetleg még kipróbáltad azt hogy rákeresel arra hogy : miui cast apk.
Letöltöd telepíted vagyis felül írod az eredeti alkalmazást. Ha nem tetszik akkor törlöd a frissítést és akkor vissza állítható az eredeti verzió.
Egyébként kipróbáltam ezt a cast funkciót számítógépen működik egyből.

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#5292) öcsi321 válasza ®abstract® (#5291) üzenetére


öcsi321
csendes tag

Köszi próbálom, majd jelzem az eredményt.
A MIUI úgy van ahogy írod 11.0.5.0 ( PGG EUXM )
Talált egy frissítést, el merjem indítani? Ez a miui cast apk. mit csinál, ez segít tükrözni, vagy csak a rendszer hibáit javítja? Bocsi a sok kérdésért, csak szeretném ha működne, mint a régi telómmal . Előre is köszönöm.

(#5293) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

Lenne pár gyors kérdésem.
Ezt fel tudjátok telepíteni a Note 8 Pro-ra?
A MIUI optimalizációt ki lehet már ezeken kapcsolni következmény nélkül?
MIUI-nak van még gondja az értesítés kezeléssel? (nem/későn kapod meg, stb.)

Esetleg az első kérdésre tudna több ember is válaszolni, mert fontos lenne, és függ Android főverziótól ha esetleg itt lenne eltérés.
Nagyon megköszöném! :R

(#5294) kbyte1024 válasza -Faceless- (#5293) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nekem fent van gyárilag nem kellett külön telepíteni.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5295) ®abstract® válasza öcsi321 (#5292) üzenetére


®abstract®
őstag

Frissítést én akkor telepítenem, ha több hiba is van a rendszerben, egyébként nem szükséges szerintem.(de ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz :) egyébként frissítés után teljes törlés javasolt gyári visszaállítás, mert gondolom miui 12 re tudnád frissíteni :U
A miui cast apk=ez az alkalmazás a kijelző tükrözés.Lánykori nevén wifi display néven futott lecserélte a cég.
próbáld ki ezt az alkalmazást,keress rá, töltsd le a legutóbbi verziót telepítsed és utána nézd meg hogy működik. Garancia nincs hogy jobb lesz de ki tudja ;) Tessék: [link]

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#5296) öcsi321 válasza ®abstract® (#5295) üzenetére


öcsi321
csendes tag

Nagyon köszönöm, a frissítést nem csinálom meg, mert minden más működik rendben Ezt az alkalmazást meg telepítem és próbálom hadra fogni, csak ugye a régi telefonommal minden gond nélkül ment, ez egy " jobb " telefon, és nem megy , bosszantó. Azt hittem, hogy valami beállítás lesz, de látom ez is "küzdő sport kategória". Nagyon köszönöm a segítségedet. :R

(#5297) YxVs


YxVs
senior tag

Miért van az, hogy egy csomó háttérképnél a felső értesítési sáv fekete színű, alig látható karakterekkel jelenik meg, és nem pedig fehérrel?
Próbáltam a sötét mód beállításaival játszadozni, de nem sikerült orvosolni a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#5298) kbyte1024 válasza YxVs (#5297) üzenetére


kbyte1024
addikt

Szia. KB 2oldalon keresztül tárgyaltuk mar :K téma függő, hé fehér ikonokat akarsz próbálkozz másik másik témával vagy háttérrel.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5299) YxVs válasza kbyte1024 (#5298) üzenetére


YxVs
senior tag

Pontosítok. Jelenleg nem találok olyat, amivel fehér ikonok lennének.
Tudsz egy olyan példát mondani, amivel tuti fehér lesz? A poén, hogy eddig jó volt ugyanezzel a háttérképpel...az ultraerős akkumulátorkímélő ki/bekapcsolása után lett ilyen...:F

(#5300) kbyte1024 válasza YxVs (#5299) üzenetére


kbyte1024
addikt

Pill nézem....

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.