Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) kicsizee válasza Songoman (#450) üzenetére


kicsizee
aktív tag

nálam sokszor van az is, hogy újraindításkor percekig gondoklodik amiui meg andorid feliratoknál...

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#452) kicsizee


kicsizee
aktív tag

sziasztok, úgy alakult hogy egyik pillanatról a másikra meghalt az SD kártyám a telefonban (volt már ilyen példa máskor is másik telóban is). kérdésem, nem lehet hogy csak a telefon valamilyen frissítése miatt nem érzékeli, vagy valamilyen teló bug miatt hibásnak nézi a kártyát? még nem foglalkoztam mélyrehatóbban vele, csak pár restart és kártya ki-be akcót vittem véghez sikertelenül. Utóbbi időben elég gyakran behal a miui kezdőképernyő, sokszor felébresztés után nem jelenik meg semmi nem reagál semmire a teló. esetleg ilyen másnál is előfordul? köszi a válaszokat

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#453) tachikoma válasza Songoman (#450) üzenetére


tachikoma
aktív tag

30+ másodperc 4x 5x nem volt elég jó neki. Fastboot-ba, recovery-be sem sikerült belépni. Beszéltem egy xiaomi fb csoport adminjával, aki szervizel is ilyen telókat, ő azt mondta, hogy valami áramszabályzó IC megy tönkre ezekben sorban, nála is van még mástól ugyanilyen teló, ugyanilyen hibával. Alaplap csere esetleg, de nincs alkatrész (másik szervízben is 2-3 hetet mondtak alhangon)

Az a vicc, hogy két gyerekemnek egyszerre vettünk másfél éve két 9T-t, és a másik egy héttel ezelőtt adta be a kulcsot, ugyanezel a tünettel, igaz ott a fiam elkövette azt a hibát, hogy hagyta teljesen lemerülni. De bekapcsolni azóta sem lehet, pedig fent volt (gyors)töltőn több mint egy napig.

A szervizes azt javasolta, hogy hagyjam teljesen lemerülni (2-3 hét alatt), akkor ha felrakom töltőre, akkor lehet elkapja, és be lehet kapcsolni. De utána ha kikapcsolom/újraindítom megint ugyanez lesz, szóval innentől kezdve felejtős a frissítés vagy újraindítás.

A lényeg, hogy most itt állok két halott 9T-vel, ugyanazzal a problémával, szóval részemről ezennel elengedem a redmi vonatot...

(#454) Francia91 válasza tachikoma (#453) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem bő egy éve van a 9T-m, eddig nem volt vele probléma. Nem is olvastam még erről. Hátha nem ér utol ez a dolog

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#455) Songoman válasza tachikoma (#453) üzenetére


Songoman
aktív tag

Sajnalom. Nekem eddig 4A, 4X, 8T volt a 9T előtt.

A 9T nekem vállalhatatlanul szar. Lassu, gyakran nem bootol be elsonek, tobbszor "meghulyul". En nem engedem el a Xiaomi vonalat, mert az IrDA nekem sok esetben elengedhetetlen, de lehet, hogy a Redmi vonalat engedem el, a Xiaomi marad.

(#456) tomgabor válasza Francia91 (#454) üzenetére


tomgabor
senior tag

A 9T lényegében ugyanaz mint a Poco M3, ez egy széria hiba(alaplapon egy chip meghibásodik, deadboot) ugyanúgy mint a Poco X3-nál vagy a Mi 11 Lite-nál a bekapcsoló gomb. Nálam 1év 3hónap után jött elő.

[ Szerkesztve ]

(#457) kicsizee válasza kicsizee (#452) üzenetére


kicsizee
aktív tag

saját magam beszélgetését folytatva, a gépbe betéve látja az sd kártyát és a tartalamakat is. úgyhogy valahol készülékhiba lesz.... :(

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#458) Luck Dragon

Le vagyok döbbenve amit itt olvasok :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#459) fa4hu válasza tomgabor (#456) üzenetére


fa4hu
őstag

Talán kevésbé gyakran jön elő ez a hiba a 9T-nél, de ott is több készüléknél jelentkezett.

(#460) Steve_Brown válasza tachikoma (#453) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Ha ez vígasztal ma kikapcsoltam a telefonom, visszakapcsoltam volna és se kép se hang, meg se rezdül :)

Áramot se vesz fel.

(#461) szimi57 válasza Steve_Brown (#460) üzenetére


szimi57
őstag

Nekem mákom van. Szerdán én is kikapcsoltam, hogy kidobjam a vodafonos SIM-et. Simán bekapcsolt. :D

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#462) Steve_Brown válasza szimi57 (#461) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Ráadásul pénzhez se férek hozzá amiből vehetnék egy új telefont amíg nem veszek egy új telefont.

Vagy mondjuk kaját. :D

(#463) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Na sikerült 0%-ig lemerülnie. Így töltőrerakva sikerült bekapcsolni.
Pont úgy ahogy (#453) tachikoma írta.

(#464) Flowtation válasza Steve_Brown (#463) üzenetére


Flowtation
őstag

Én múlt héten indítottam újra, akkor nekem is elég sokat gondolkodott a miui logo előtt. Ez nem jó hír... :(
Bt fülsekkel hogy álltok? Van itthon egy haylou gt2s, de egyszerűen használhatatlan, a farzsebembe tettem, de akadozott, felraktam a karomra, de ott is állandóan akadt, külön ment a két oldal, stb. Ez így elég gyenge, pedig a fülesről jó vélemények vannak.

Nem tudom, hogy a redmi note széria lett-e ilyen rossz, vagy a szoftver, de most már erősen gondolkodom a márka váltásban.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#465) Francia91 válasza Flowtation (#464) üzenetére


Francia91
veterán

Én csak BT-s hangfallal használom a Redmi 9T-t, de azzal tökéletesen elvan akár egész nap is

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#466) Flowtation válasza Francia91 (#465) üzenetére


Flowtation
őstag

mondjuk azzal nekem is, most, hogy mondod. De a füles is másik telefonnal. :F

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#467) Francia91 válasza Flowtation (#466) üzenetére


Francia91
veterán

A hangfalhoz tartozékként megvásárolható MODECOM MC-BTM01 modulon keresztül szokott szólni az internetrádió, hétvégén ha itthon vagyok, kb egész nap

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#468) Songoman válasza Flowtation (#464) üzenetére


Songoman
aktív tag

Nekem egy JBL sport fülesem van, de minősíthetetlen a kapcsolat, ha a farzsebemben van.

(#469) Steve_Brown válasza Flowtation (#464) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Samsung pods-al (vagy mi a fenével) akadozott.

(#470) Flowtation


Flowtation
őstag

Akkor úgy látom nem egyedi hibáról van szó. :(

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#471) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Na egy kis update:
Bevittem ide: https://xiaomiszerviz.hu/ és a bevizsgálás után arra jutottak, hogy szoftverhibából adódóan nem kapcsol be. És azt javasolták, hogy vigyem be ide: https://www.tmx.hu/services/brands/28 Ezzel a szervízzel van valakinek tapasztalata?

(#472) Luck Dragon válasza Steve_Brown (#471) üzenetére

Ha itt nem is, de a Google szerint ezer fő véleménye szerint az 5 csillagról 2.7 az átlaga .
[link]

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#473) Steve_Brown válasza Luck Dragon (#472) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Én is látom, azért kérdezem.
Megéri bevinni vagy inkább hagyjam?

(#474) Luck Dragon válasza Steve_Brown (#473) üzenetére

Ha szoftveres a probléma , akkor egy próbát megér ( szerintem).

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#475) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Üdv.

Itt mennyire jellemző az elhalálozás, mint a Poco M3-asoknál?

Ismerős most hozott egyet ugyanazzal a hibával.

Visszaolvasv itt is gyakori.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#476) fa4hu válasza Graphics (#475) üzenetére


fa4hu
őstag

Itt ennél a típusnál nagyságrendekkel kevesebbszer fordul elő.

(#477) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Meglepő dolgot tapasztaltam.

Ugye lemerítettem a 9T-t , nem kapcsolt be sehogy töltőre rakás után sem.

Viszont nem tudom van-e összefüggés vagy a véletlen, de letöltve ezt a driver-t már nem ismeretlen eszközként ( QHUSB_BULK ... ) meg, és elindult a töltés is.

Fura.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#478) skyrush7 válasza Steve_Brown (#471) üzenetére


skyrush7
aktív tag

Sajnos elvileg ők a hivatalos szervíz itthon. Undorító egy cég, sosem az a céljuk hogy az ügyfél elégedett legyen. Mindig találnak kifogást (ha pl. ők karcolják össze, vagy tesznek benne folyadékkárt).
A Huawei telefonomat is anno hozzájuk kellett vinnem, elég felemásak a tapasztalatok. Őket kerülném.

(#479) kicsizee válasza Graphics (#475) üzenetére


kicsizee
aktív tag

enyém tegnap lett kuka... kb 10 hónapos

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#480) Francia91 válasza kicsizee (#479) üzenetére


Francia91
veterán

Én meg eltettem a fiókba, váltottam Redmi Note 10 Pro-ra.
Picit már kezdett kiakasztani az időnkénti rohadtul belassulás/szaggatás, és hogy a GCam-mal alig lehetett fotózni, mert az első fotó után úgy szaggatott az egész, mint a fene. A gyári kameraszoftver meg alapból egy kaki, a GCam-mal ezerszer értelmezhetőbb képminőséget lehet kihozni a telefonból.
Arról nem beszélve, hogy 1-2 fotó után a gyári kameraszoftver is iszonyatosan belaggolt....
A Redmi Note 10 Pro-n legalább olyan gördülékenyen megy a GCam, mintha gyári kameraszoftver lenne.
Közel egy évig figyelhettem testközelből a Redmi Note 10 Pro-t, barátnőmnek olyan telefonja van, ezért esett arra a választás, mert azon kísérletezhettem programokkal :)
A Redmi 9T pedig jó lesz tartaléknak, vagy navinak, vagy bárminek
Az állandó belaggoláson kívül nem nagyon volt vele más problémám, de a gyári visszaállítás sem segített a problémán, és azért idegesítő fotózáskor, vagy programok közti váltáskor, hogy sokszor 4-5 másodpercet is várni kell a rendszer reagálására...
A Lumia 950-esem és Lumia 1020-asom ennél sokkal fürgébb, pedig egyik sem mai cucc

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#481) Songoman válasza Francia91 (#480) üzenetére


Songoman
aktív tag

Pont egy éve van meg nekem is, de 100%-ban ugyenzeket tapasztalom. Annyi kiegészítéssel, hogy 2-3 hetente eldobja mindkét SIM-kártyát és csak újraindíást követőn csatlakozik fel ismét a hálózatra. Még abban reménykedem (egy kicsit), hogy estleg az Android 12 javít rajta valamit: állítólag már letölthető - [link]
Ha nem javul, akkor meg nekem is megy backup telcsinek a fiókba. Néha szét tudnám ütni, annyira idegesítően belassul.

[ Szerkesztve ]

(#482) Flowtation válasza Songoman (#481) üzenetére


Flowtation
őstag

Szia! Nekem is vacakol a teló. Akkor EZ a nekünk való rom?

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#483) Francia91 válasza Flowtation (#482) üzenetére


Francia91
veterán

Ez Redmi Note 9T, a mienk Redmi 9T (Note nélkül)

A mienkre jelenlegi tudásom szerint a V12.5.9.0.RJQEUXM a legfrissebb elérhető verzió

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#484) Flowtation válasza Francia91 (#483) üzenetére


Flowtation
őstag

uh valóban, elnéztem, bocsánat. Nekünk még csak 12.5.9 van. :(

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#485) Songoman válasza Flowtation (#482) üzenetére


Songoman
aktív tag

Ha bevállalod a kínai FW-t, akkor ezt felflashelheted:

[link]

Eléggé gáz az Europában Redmi 9T elnevezése, mert Kinában "Redmi Note 9 4G" néven fut, Indiában pedig "Redmi 9 Power" néven megy. Mindegyik beceneve "Lime".

EU-s firmware még nem jött ki, forrásk szerint október vége, november eleje.

Vagy bevállalod a Xiaomi.eu homebrew-t, akkor Lime alatt itt megtalálod:

[link]

(#486) Flowtation válasza Songoman (#485) üzenetére


Flowtation
őstag

Köszönöm, de ennyire nem vagyok hozzáértő. A telefon menüjéből még be tudom tallózni, de ezek a flashelések már távol állnak tőlem.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#487) Vigneau válasza Flowtation (#484) üzenetére


Vigneau
félisten

Jó sokára jött meg nekem is a frissítési értesítő... :F

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#488) Francia91 válasza Vigneau (#487) üzenetére


Francia91
veterán

Én mindig lestem a Xiaomi oldalán, hogy mikor van újabb ROM, és onnan szedtem le majd telepítettem, mert a telefonom általában egy hónapra rá volt képes észrevenni, hogy van frissítés

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#489) Vigneau válasza Francia91 (#488) üzenetére


Vigneau
félisten

Én lassabb vagyok. Általában megvárom, míg a frissítő feldobja a lehetőséget. Mára jött meg a 12.5.9, nem igazán siették el... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#490) Vigneau válasza Vigneau (#489) üzenetére


Vigneau
félisten

Ma pedig megjött a MIUI-V12.5.10.0(RJQEUXM) is. :K

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#491) szimi57 válasza Vigneau (#490) üzenetére


szimi57
őstag

Android verzió maradt ua.?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#492) Vigneau válasza szimi57 (#491) üzenetére


Vigneau
félisten

11 RKQ1.201004.002

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#493) szimi57 válasza Vigneau (#492) üzenetére


szimi57
őstag

Maradt ua. Közben nekem is megjött a frissítés.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#494) Vigneau válasza szimi57 (#493) üzenetére


Vigneau
félisten

Meglepett, hogy most ilyen korán megkaptam a frissítést... :F

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#495) Flowtation válasza Vigneau (#494) üzenetére


Flowtation
őstag

Nekem még mindig csak 12.5.3 és nem jelzi a telefon, hogy lenne új...
Van érdemi változás?

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#496) Vigneau válasza Flowtation (#495) üzenetére


Vigneau
félisten

Jó kérdés. Szimplán októberi biztonsági frissítésnek mondja magát. Nálam eddig nincs probléma.

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#497) skyrush7 válasza Flowtation (#495) üzenetére


skyrush7
aktív tag

MIUI 13-ig nem is lesz semmi újdonság, persze ha megkapja egyáltalán. Bár ha jól tudom a tesztelések most állnak.

(#498) Songoman válasza skyrush7 (#497) üzenetére


Songoman
aktív tag

Megkapta:

[ Szerkesztve ]

(#499) Vigneau válasza Songoman (#498) üzenetére


Vigneau
félisten

Akkor már csak idő kérdése, hogy megérkezzen a telefonomra is. :K

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#500) Songoman válasza Vigneau (#499) üzenetére


Songoman
aktív tag

Nekem tegnap jött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.