Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Songoman válasza mexel (#350) üzenetére


Songoman
aktív tag

(#352) mexel válasza Songoman (#351) üzenetére


mexel
veterán

:R

(#353) skyrush7


skyrush7
aktív tag

Július utáni 1-2 hónap volt csak rossz, azóta helyreállt a rend. Sőt, még jobb is mint előtte. Egyedül azon lehet sarc, amit China Post-tal adnak fel.
Most rendeltem tokot, üvegfóliát, konyhai eszközöket, izzókat. Repülővel küldték Bp-re, innen összerakják egy nagy csomagba az összeset, amit az ExpressOne hoz majd ki.
Röviden a lényeg, ha egyesével rendelsz, tényleg nem túl megérős. Viszont több tétel esetén nagyon jó, főleg ha telefontartozékokról van szó, amik kis tételek és emiatt legrosszabb postázási móddal adnák fel az ára miatt.

(#354) zsola32 válasza mexel (#350) üzenetére


zsola32
őstag

mint írtam, nem minden esetben kell kifizetni a 400/800 ft-ot a postának. (online/kézbesítőnél fizetés) ha pl. aliexpress saver shippinget választasz, az említett sarcot nem kell kifizetned, és kb. tuti hogy nem a magyar posta hozza ki, hanem az express one futárcég, mely nálam eddig mindig mielőtt jött, telefonon egyeztetett velem.
a csavar a dologban, ha több portékát rendelsz 1-2 napon belül, akkor általában összecsomagolják, és mint írtam, onnan express one.
Tájékozódni kell, ez a lényeg. vannak Fb csoportok, ahol ki van vesézve teljesen a történet, kb. az összes alis szállítási mód le van vezetve, melyik mivel jön, honnan jön, illetve a postasarcra is van válasz.

(#355) hzcs


hzcs
senior tag

Van olyan, akinek automatan frissult 12.5-re a 9T? Amit itthon vettem, azon most 12.0.12 van, de azt irja nincs elerheto frissites. Nem rootolt, teljesen gyari minden, bar arra nem emlekszem, hogy 12.0.12-vel jott, vagy frissult.

(#356) fa4hu válasza hzcs (#355) üzenetére


fa4hu
őstag

Tudtommal a gyári ROM-ból még nincsen 12.5-ös, csak a kínaiból és a xiaomi.eu-ból.

[ Szerkesztve ]

(#357) Flowtation válasza fa4hu (#356) üzenetére


Flowtation
őstag

Ez már nem az?

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#358) bombibmw válasza Flowtation (#357) üzenetére


bombibmw
veterán

Szerintem QJQEUXM kell.

(#359) Flowtation válasza bombibmw (#358) üzenetére


Flowtation
őstag

Ezt már a múltkor beszéltük, az nem volt tiszta, hogy az RJQEUXM-ből ez R, az első betű az az android verzió jele, a Q, a harmadik betű pedig a miui verziót jelöli?
Mert nekem RJQ a miui, illetve RKQ az android, amit ír a teló.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#360) bombibmw válasza Flowtation (#359) üzenetére


bombibmw
veterán

Valóban. [link]
Akkor neked már 11 van rajta?
Nekem még 10.

[ Szerkesztve ]

(#361) Flowtation válasza bombibmw (#360) üzenetére


Flowtation
őstag

Igen, ezek szerint az, R-el kezdődik. EZ alapján csináltam.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#362) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Kollégáimnak van ilyen telefonja, és az egyik teljesen meghalt. Resetet már próbálták, de az nem segített, egyszerűen nem lehet bekapcsolni. Volt esetleg itt a topikban valakinek ilyen problémája? Kicsit olvasgattam neten, XDA-n és Redditen is azt írják, hogy valószínű alaplap hibásak ezek a készülékek. Van esetleg valami ötletetek? Előre is nagyon köszi! :R

(#363) fa4hu válasza Ronam (#362) üzenetére


fa4hu
őstag

Olvass bele a Poco M3 topikjába, ott részletesen kitárgyalták: dead boot hiba.

(#364) Ronam válasza fa4hu (#363) üzenetére


Ronam
addikt

Köszi, megnézem ;)

(#365) Trabecan


Trabecan
tag

Sziasztok ! Van egy ilyen telefonom : Redmi 9t és szeretnék vele filmet nézni tv-n, képpel-hanggal. Ráadásul olyan tv-n, ami sima lapos tv és NEM SMART. Egy sima hdmi bemenete van ( + usb) és ugye a telefonom usb-c. Melyik a legolcsóbb, de ugyanakkor minőségi megoldás, hogy ezt kivitelezzem ? ( 4K nem kell :) ) Én kábeles megoldást keresnék leginkább, de sok kábel hiába usb-c - hdmi, nem tudja a mezítlábas NEM smart tv-re áttolni a képet-hangot. Megoldás ? ( A telefonon futó filmet tolnám ki tv-re. )

[ Szerkesztve ]

(#366) Viktor0610 válasza Trabecan (#365) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs kábeles megoldás (tudtommal), mert a Xiaomi telók nem támogatják a képküldést az USB-n keresztül.

Samsung Galaxy A54

(#367) Trabecan válasza Viktor0610 (#366) üzenetére


Trabecan
tag

És van azért valami megoldás, ha nem is kábeles, vagy semmi ? Esetleg a tv-n lévő usb csatiba valami vevő és azt "összekötni" a telóval ? (wifi, ilyesmi)
Van egy ilyen, de ez csak SMART tv-n működik.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#368) Viktor0610 válasza Trabecan (#367) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ên vettem egy "tv okosítót", amit a HDMI-n keresztül csatlakoztattam a tv-re, erre már tudom tükrözi a teló képét.
Mi Box S vagy Mi Stick pl. jó lehet erre. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#369) Trabecan válasza Viktor0610 (#368) üzenetére


Trabecan
tag

21k + ... :( És ez a sima 9T-vel is működik ?

Mondjuk találtam 14-ért egy ilyet. Ez jó lehet ?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#370) Viktor0610 válasza Trabecan (#369) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem igen, de konkrét tapasztalatom nincs vele.
Nekem a Mi Box S elődje van (Mi Box 3), imádom.

Bármilyen androidos telóval működik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#371) Trabecan válasza Viktor0610 (#370) üzenetére


Trabecan
tag

Köszi, megrendelem a 14.000-est, ha meg nem lesz jó, visszaküldöm :)

(#372) Songoman válasza Trabecan (#371) üzenetére


Songoman
aktív tag

Van olcsóbb megoldás is:

Anycast

(#373) mexel


mexel
veterán

ha már ennyit áldozol akkor miért nem veszel egy eszközt ami erre való és arról filmezel, ne a telefon menjen folyamatosan. Pl egy tv boxot? Az távirányítható ( akár telefonnal is), lehet rajta filmezni stb stb. És nem nyúzod a telefont ezzel. Az úgyis csak olyan félmegoldás lesz.

(#374) skyrush7


skyrush7
aktív tag

Sziasztok!
Van akinek már feldobta a MIUI 12.5-ös frissítést? (RJQEUXM) Már több mint egy hónapja elérhető, de még mindig nem talál semmit.

(#375) Flowtation válasza skyrush7 (#374) üzenetére


Flowtation
őstag

Én feltettem kézzel, úgy se dobja fel ha a verzió képernyőn a 3 pöttyre kattintva próbálod letölteni a legfrissebbet?

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#376) skyrush7 válasza Flowtation (#375) üzenetére


skyrush7
aktív tag

Sehogy. Külföldről vásároltam, de mivel első bekapcsoláskor feldobta a 12.5 előtti legfrissebb MIUI-t, ezért az OTA frissítés feltételezem működik rendesen.

(#377) Songoman


Songoman
aktív tag

Megerősítem. Nekem itthon vett van, de az OTA nem dob fel újabbat. Ami most rajta van: 12.0.12.0(QJQEUXM)

(#378) ddsteel válasza Songoman (#377) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Ugyanez van nálam is...

(#379) Flowtation válasza skyrush7 (#376) üzenetére


Flowtation
őstag

Akkor passzolom, nekem se dobta fel, ezért ment fel kézzel. Anno a 8t-nel is volt olyan akinek olyan verzió volt fent, hogy arról ota nem frissült. :F

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#380) Francia91 válasza Flowtation (#379) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem még kézzel sem engedte feltenni :D
vicc, hogy már októberben hivatalosan volt infó arról, hogy a 9T is megkapja a 12-es Droid-ot, de még 11-esre sem frissült :D
MIUI 12.5-ről is ősz óta szó van, de semmi nyoma
(QJQEUXM a verzióm)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#381) Vigneau


Vigneau
félisten

Ma estére megérkezett a 12.5 a telefonomra. A ROM mérete 2.6GB-re rúg. A telepítés zökkenőmentes volt.

MIUI-verzió: 12.5.5.0(RJQEUXM)
Android-verzió: 11 RKQ1.201004.002

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#382) Francia91 válasza Vigneau (#381) üzenetére


Francia91
veterán

A QJQEUXM-re még mindig a 12.0.12 az elérhető legfrissebb, és még Android 10... Nemtudom, erre mikor szándékoznak frissítést kiadni. Már ha adnak ki rá valamikor

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#383) Songoman válasza Francia91 (#382) üzenetére


Songoman
aktív tag

Szerintem ma többször ellenőrizd. Nekem is megjelent. Mindjárt tolom is az upgrade-t.

[ Szerkesztve ]

(#384) Songoman


Songoman
aktív tag

Fontos!!! Upgrade-nél nem mindig frissíti a százalékot. Nekem úgy nézett ki, hogy megakadt 4.99%-nál, de aztán 61%-nál folytatta kb. 30 másodperc múlva. Tiszta para volt, rövid ideig.

(#385) Francia91 válasza Songoman (#383) üzenetére


Francia91
veterán

Majd nézegetem, kösz :) :R

#384Songoman
Nekem a 12.0.12-es frissítésnél volt így :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#386) Songoman válasza Francia91 (#385) üzenetére


Songoman
aktív tag

Most éppen a MIUI felirat nem akar eltunni mar vagy 5 perce.

(#387) Francia91 válasza Songoman (#386) üzenetére


Francia91
veterán

Mikor újraindult a frissítés után a telefonom, nekem is jópár percig ott figyelt a képernyőn, mintha megfagyott volna... Mondom oké, vagy tégla lett a telefonom, vagy nem, otthagytam az asztalon, amíg elmentem intézni a dolgomat, mire visszamentem pár perc után, már jó volt :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#388) Songoman válasza Francia91 (#387) üzenetére


Songoman
aktív tag

Basszus épp most tart már 10 perce, és még mindig bootol. Meddig kellene várni?

(#389) Songoman válasza Songoman (#388) üzenetére


Songoman
aktív tag

Manual reboot megoldotta. Óriási para volt. A telefonos autentikátor enged be a céges VPN-re, és hihetetlen körülményes lett volna újrahúzni a teljes telefont.

(#390) Vigneau válasza Songoman (#384) üzenetére


Vigneau
félisten

Igen, ezt tapasztaltam én is. :K

Ti egyébként az ilyen nagyobb frissítéseknél szoktatok factory reset-et tolni?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#391) Francia91 válasza Songoman (#384) üzenetére


Francia91
veterán

Online nem talált frissítést, viszont itthon letöltöttem a ROM-ot és manuálisan felraktam, rendben működik

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#392) fa4hu válasza Francia91 (#391) üzenetére


fa4hu
őstag

Nekem kiírta a beállításokban, hogy van frissítés, de aztán belépve a frissítésbe, nem talált semmit. Vagy a szerverek terheltek, vagy visszavonták.

(#393) szimi57


szimi57
őstag

Ha nem vagyok bejelentkezve a "Mi" fiókba, vajon akkor is jönni fog a frissítés? Az alkalmazás frissítések jönnek rendszeresen.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#394) Viktor0610 válasza szimi57 (#393) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze. :K

Samsung Galaxy A54

(#395) hzcs


hzcs
senior tag

Manuálisan rákeresve előjött a frissítés. Valóban megáll a számolás többször is, de továbbmegy. Az egész kb 15 percig tartott, eddig minden ok. 9T 4/128

(#396) skyrush7


skyrush7
aktív tag

Kis pöttyökre rányomva a legújabb csomag letöltése után éjszaka frissített valamit, de maradt a verziószám. Másnap délután már feldobta a 12.5-öt, 10 perc alatt le is frissítette magát. :R

(#397) Vigneau


Vigneau
félisten

Az új verziójú Irányítóközpontban hogyan lehet elővarázsolni a mobiladat napi forgalmazását és a hátralevő/fogyasztott havi adatmennyiséget, mint az a korábbi verziónál látható volt?

Válaszokat előre is köszönöm! :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#398) Viktor0610 válasza Vigneau (#397) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nincs rá mód, csak a régi stílusú irányítóközponttal.

Samsung Galaxy A54

(#399) Vigneau válasza Viktor0610 (#398) üzenetére


Vigneau
félisten

Kar érte... Akkor vagy váltogatok közöttük, vagy meglátom, melyiknél ragadok le idővel. Igaz, egy ideje már korlátlan a netem és lehet, csak a szokások rabja maradtam... :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#400) szimi57


szimi57
őstag

Most tölti a legújabb romot. 2.6 Gb.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.