Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Viktor0610 válasza szimi57 (#400) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Melyiket?
A legutolsó, nem kínai ROM tavaly szeptemberi.

Bocs, a Mi 9T ROM-jait néztem. :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#402) Flowtation


Flowtation
őstag

Tegnap jött a 12.5.3 frissítés, automatikusan. 2.6 Gb.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#403) Francia91 válasza Flowtation (#402) üzenetére


Francia91
veterán

Az jó, mert nekem 12.5.5 van :)
Bár nem automatikusan, hanem kézileg felrakva :B

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#404) skyrush7


skyrush7
aktív tag

Sziasztok!
Másnál is akadnak teljesítménybeli problémák 12.5-ön?
Mikor le lett frissítve, teljesen folyékony volt a működés, semmi gond nem volt vele. Másfél hónappal később rettentően akadozik, lassabb, mint a Note 4X volt előtte. Egy újraindítás után valamivel jobb lett. 128-as modell, a fele van csak kihasználva.

(#405) Flowtation válasza Francia91 (#403) üzenetére


Flowtation
őstag

külön letöltötted, vagy a menüből? Mert nekem utóbbiból is 3-as végűt akarja letölteni. :)

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#406) Francia91 válasza Flowtation (#405) üzenetére


Francia91
veterán

Külön letöltöttem :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#407) Songoman válasza skyrush7 (#404) üzenetére


Songoman
aktív tag

Ugyanezt tapasztaltam. Nekem is 128 GB-s.

(#408) Viktor0610 válasza skyrush7 (#404) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt hallottam, hogy az Új Irányítóközpontot okozhat gondot.
Az aktív nálad?

Samsung Galaxy A54

(#409) skyrush7


skyrush7
aktív tag

Igen, az van beállítva. Poco F3-on nincs probléma. (mondjuk ha azon a hardveren lenne, már kidobtam volna ;] )
Alkalmazásváltás, görgetés rettentően akadozó. Kipróbáljuk a régivel. (Update: ugyanolyan rossz)

[ Szerkesztve ]

(#410) Viktor0610 válasza skyrush7 (#409) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbálj restartot.
Még volt valami, amit írtak, hogy lassíthatja a telót, de elfelejtettem. 😇

Samsung Galaxy A54

(#411) ETOM válasza skyrush7 (#409) üzenetére


ETOM
addikt

Nálam is ilyen ez 12.5. Előtte elég sima volt minden. Nem segít az újraindítás.

(#412) Vigneau válasza Flowtation (#405) üzenetére


Vigneau
félisten

Nálam menüből jött, még 02.15-én. 12.5.5.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#413) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A Memóriabővítményre is olvastam panaszt, nézzétek meg, annak kikapcsoltása segít-e.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#414) ETOM válasza Viktor0610 (#413) üzenetére


ETOM
addikt

Köszi. Ettől talán jobb lett picit :R

[ Szerkesztve ]

(#415) ddsteel válasza ETOM (#414) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Segítsetek, hol ez az új irányító központ és a memória bővítmény. Nekem is piszok lassú lett a 12.5.5 óta, restart nem segít. Szerk.: A memory extension már be van kapcsolva, azt megtaláltam. Azt kéne kikapcsolni? Azt gondoltam, az pont gyorsítja, ha adok neki extra ramot.

[ Szerkesztve ]

(#416) ETOM válasza ddsteel (#415) üzenetére


ETOM
addikt

Én itt állítottam. [kép] [kép]
Irányítóközpont stílusánál raktam vissza régire.
Memóriabővítmény kikapcs.

[ Szerkesztve ]

(#417) ddsteel válasza ETOM (#416) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Köszi, megcsináltam. Meglátjuk.

(#418) skyrush7


skyrush7
aktív tag

Poco F3-on 60Hz-es módban rettentően akadozóak az animációk, majdhogynem annyira mint anyám 9T-jén, pedig a "lóerő" ott megvan. 120-on nincs, vagy csak nagyon ritkán.
Én alig vártam hogy én is Xiaomira váltsak, a családban a 2db Redmi Note 4X nagyon népszerű volt. Erős kezdés. :D

(#419) skyrush7


skyrush7
aktív tag

Talált valaki megoldást az akadozásra? Sajnos a memóriabővítmény kikapcsolása nem segített.
Xiaomi.eu ROM-on milyen a telefon?

(#420) szimi57 válasza skyrush7 (#419) üzenetére


szimi57
őstag

Nálam semmi akadozás nincs. Igaz, első dolgom volt amikor a telót megvettem, hogy lecseréltem a gyári launchert. Talán ez lehet megoldás?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#421) skyrush7 válasza szimi57 (#420) üzenetére


skyrush7
aktív tag

Az egész telefon akad, a görgetés is sajnos. Lehet lecserélem anyámnak .eu romra inkább.

(#422) Songoman


Songoman
aktív tag

A mai 12.5.7.0-ás update megjavította a QC 3.0 gyorstöltést, amit az azt megelőző update elrontott.

(#423) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Sziasztok. Nem tudom ti tapasztaltátok e, de nálam ha bluetooth fülessel hallgatom a zenét, es zsebre teszem a telót( vagy kicsit tavolabb mint 2 méter) már szaggat, recseg, megszakad a zenelejátszás. Több zenelejatszo programmal is probaltam, ahogy több bt fülessel (hangfallal) is. Ez szeriahiba vagy valami hardweres probléma lesz? Köszi

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#424) Songoman válasza kicsizee (#423) üzenetére


Songoman
aktív tag

Igen, en is tapasztalom. Farzsebbe teve a telefont, szinte hasznalhatatlan a bluetotth fules. Szaggatt.

(#425) szimi57 válasza kicsizee (#423) üzenetére


szimi57
őstag

Nekem az okos karkötő kapcsolódik BT-on. Az előző Redmi 4x-nél, ha kimentem még ott is volt jel. A 9T-vel már lakáson belül is gond van.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#426) Flowtation válasza kicsizee (#423) üzenetére


Flowtation
őstag

Sajnos én is tapasztalom, volt teszt olcsó és drága bt fülessel is. Azért néha segít a repülő mód be majd kikapcsolás, de azért ez nonszensz.
Valamint ha ez nem lenne elég a wifi is elég szar, sokszor eldobálja a teló. A nejem 8T-ja szintén, előtte nekem is 4x volt és nagyon jó volt, de ezek, hát megmondom őszintén nagy valószínűséggel nem xiaomi lesz a következő telefon... :(

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#427) Songoman válasza Flowtation (#426) üzenetére


Songoman
aktív tag

Az én telefon "előéletem":

4X->8T->9T

Sajnos a 9T-vel nagyon nem vagyok elégedett, kicsit több pénzt kellett volna rá szánnom, és valami drágább Xiaomit venni. Mivel erősen használom az IrDA-t, ezért nem nagyon van más opcióm, mint valamelyik Xioami készülék.

Valszeg egy Xiaomi Mi 11 valamelyik verziója jobb vétel lett volna.

(#428) kicsizee


kicsizee
aktív tag

BT probléma: neten is keresgéltem, és az ott fellelhető javaslatokat is próbáltam: repülő mód, bt gyorsítótár törlés, párosítás megszüntetés/ujra csatlakozás, de mind hiába. Nemrégiben kaptam frissítést a telóra, abban reménykedtem, hogy az majd megoldja, de nem.

Ahogy Flowtation írta, próbáltam olcsóbb fülesekkel, meg JBL hangszórókkal is, ugyanaz az eremény.

A Redmi Note 8-am gond nélkül kezeli a bt-s kapcsolódást fülesekhez.

A 9T-nél lehet nem is SW, hanem HW-es lesz a hiba?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#429) Flowtation válasza kicsizee (#428) üzenetére


Flowtation
őstag

Én úgy olvastam (már a 8T-nél is), hogy a probléma forrása az, hogy a BT és a Wifi egy chipben van. De nekem inkább a wifi dobálás a probléma, nem is annyira a bt. Az asszony megőrül, hogy állandóan eldobja a teló a wifit, pedig csak egy válaszfal van a teló és a router között, de ha a teraszon van akkor csak egy műanyag ajtó és akkor is. És ilyen a 4x-el biztos nem volt.

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#430) Francia91 válasza Flowtation (#429) üzenetére


Francia91
veterán

Én csak olvasgatom a hozzászólásokat, de nekem sem WIFI eldobálás, sem BT problémám nincs...
WIFI-n fent van stabilan egész nap, ha otthon vagyok, a zene időnként pedig BT-n keresztül szól a hangfalon (ModeCom SHF-120U), semmi akadás és hiba

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#431) kicsizee válasza Flowtation (#429) üzenetére


kicsizee
aktív tag

nekem a Redmi 8-am dobálja el a wifit elég gyakran, a Redmi 8T és a 9T rendben kezeli. érdekes.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#432) Flowtation válasza Francia91 (#430) üzenetére


Flowtation
őstag

Valóban érdekes. Milyen wifid van otthon? Én most akarom fejleszteni, hátha csak az a gond. Nekem a bt-val nincs gondom, eddig egy trust primo touch, egy haylou gt2s és egy jabra evolve 65 amikkel próbáltam, de az tény, hogy a teló a zsebemben volt mindig. Inkább a wifi ami gáz. De ez utóbbi meg - még - lehet, hogy a gyenge router miatt van.
tőled és #431kicsizee-től is kérdés:
Gyári a telefon vagy esetleg valami custom fw-el megy?

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#433) kicsizee válasza Flowtation (#432) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Nekem minden gyári, régebben szórakoztam customokkal.

routernek egy tp-link archer 6-ot használok. de mindenhol ok a wifire csatlakozás a T8 és T9-el, és mindnhol gáz a sima 8-assal, úhgyoh ez nem router/net specifikus hiba.

BT-ból próbáltam haaylou gt1 plussal, airaux um 4 pro, airaux aa r1, meg egypár jbl charge hangfallal is. hanfalnál tiszta területen 2 méter után már akadozott a hang, a hangfal közvetlen közelébe kellett tenni a telót, hogy rendesen menjen.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#434) Francia91 válasza Flowtation (#432) üzenetére


Francia91
veterán

Egy TP-Link Archer C6 AC1200-as router (gyári firmware-val) van a szüleimnél, nekem pedig egy TP-Link TL-WDR4300 v1.7 router van (rajta OpenWRT-vel). Mindkettővel stabil a Redmi 9T telefonom

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#435) Flowtation válasza kicsizee (#433) üzenetére


Flowtation
őstag

nekem is gyári mindkét teló. Viszont ahogy #434Francia91 is írja archer c6 van nektek. Nekem egy c5 v4, ami szintén openwrt-vel van, azzal most szerintem jó. Igazából lent van probléma a földszinten, ott egy régi 740N üzemel, gyári fw-el, szóval ez még simán lehet probléma. Épp most rendeltem egy d-link covr1102 szettet, holnap ha megjön akkor beszámolok, hogy mi a helyzet.
Köszi mindkettőtöknek az infókat!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#436) skyrush7


skyrush7
aktív tag

Használ valaki xiaomi.eu-s MIUI 13 weeklyt? Mik a tapasztalatok róla?

(#437) kicsizee


kicsizee
aktív tag

sziasztok. az hogy a telón egyszerre tudom bekapcsolva tartani a wifit és a hotspotot az bug vagy feature? semelyik másik telefonomon (redmi note 8, note 8t, a2 lite...) nem tudom ezt megcsninálni, csak a 9T-n. lehet ilyet?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#438) aprokaroka87 válasza kicsizee (#437) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Android 10 vagy 11 van rajta?

(#439) kicsizee válasza aprokaroka87 (#438) üzenetére


kicsizee
aktív tag

11 RKQ és 12.5.7 stabil

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#440) aprokaroka87 válasza kicsizee (#439) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Akkor lehet Android verzió függő dolog.
Vagy inkább firmware.

Nekem pl Redmi note 7 esetén is kapcsolható a Wifi és hotspot egyszerre, ( Aicp rom, A11), de emlékeim szerint Realme 6 esetén is.

(#441) kicsizee válasza aprokaroka87 (#440) üzenetére


kicsizee
aktív tag

lehet inkább firmware. lepróbáltam most note 7-en is, nem működött egyszerre

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#442) skyrush7 válasza kicsizee (#437) üzenetére


skyrush7
aktív tag

MIUI 13-as F3-on is működik egyszerre nálam.

(#443) Vigneau


Vigneau
félisten

Ma reggelre megkaptam a 12.5.8-as firmware-t. A 2022. 06. havi Android biztonsági frissítést tartalmazza.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#444) bvpeti


bvpeti
csendes tag

Sziasztok!
A 12.5.3 MIUI-val a Wifi, Bluetooth elég vacak lett. 2 hónapban is leszívta a mobilnet keretet, újraindítás szokott segíteni, de a probléma visszatért.
A Miui verzióra többször kattintva feloldottam a frissítési csomag manuális telepítés lehetőséget, ezzel felraktam a 12.5.8 EU verziót, kicsit mintha jobb lenne, de internet sebesség mérés mellett látható, hogy néha eldobja a Bluetooth okosórát, korábbi verzióval többször csinálta ezt.
Nektek jelentkezett hasonló probléma?

(#445) kicsizee válasza bvpeti (#444) üzenetére


kicsizee
aktív tag

úgy vettem észre, hogy a 5.8-s verzióval enkem gyakraabban dobálja el az okosórát (Amazfit T-rex), mint az előbbi verzió. Bluetoothos fülest még nem próbáltam (szerettem volna, de nem bírt csatlakozni) :D

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#446) joe47


joe47
csendes tag

Sziasztok!
Sokszor megtörténik velem(lehet mással is), hogy telefonálás közben véletlenül az arcomhoz ér a készülék és lenémítja a telefont. Nem lehet ezen a közelségérzékelőn állítani valahogy. Így igen zavaró tud lenni, hogy bármelyik pillanatban "megszakad" a beszélgetés. Köszönöm!

(#447) szimi57 válasza joe47 (#446) üzenetére


szimi57
őstag

Pl. a MacroDroid automatizálóval be tudod állitani, hogy ha fogadtad a hívást akkor automatikusan kapcsolja ki a kijelzőt.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#448) Flowtation válasza joe47 (#446) üzenetére


Flowtation
őstag

a nejem 8T-je csinálja ugyanezt. Én egy huszáros vágással vettem neki egy becsukós tokot, így most jó. Nekem a 9T-vel csak akkor csinálja ha bal kézzel telefonálok, ha a másikkal akkor nem, gondolom mivel nem középen van az érzékelő, azért van ez.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#449) tachikoma


tachikoma
aktív tag

Üdv, lányom Redmi 9T-je feldobta, hogy van rendszerfrissíté, rányomott, a telefon újraindult, és azóta se kép se hang, semmire nem reagál, töltésre sem (amúgy fel volt töltve)
Meg lehet valahogy menteni?

(#450) Songoman válasza tachikoma (#449) üzenetére


Songoman
aktív tag

Nekem is volt ilyen. Probáld meg ujrainditani. A bekapcsolas gombot nyomd addig, amig nem rezdul egyet a keszulek. Utana be fog bootolni. Sajnos a 9T esetében tobbszor tapasztaltam, hogy ujrainditaskor nem bootol be elsore. Parszor elvegezve a fenti muveletet aztan egyszer csak sikerul a boot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.