Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) szimi57 válasza Songoman (#550) üzenetére


szimi57
őstag

Jó hosszú nyomásra sem reagál?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#552) Songoman válasza szimi57 (#551) üzenetére


Songoman
aktív tag

Sajnos nem.

Mivel munkaeszköz, és nem volt időm elvinni és megvárni a javítást, ráadásul nagyon nem voltam elégedett a sebességgel, vettem helyette gyorsan egy S22-t. A DEX miatt így sokszor a laptopot sem kell majd bevinnem a munkahelyre, ha nem HO-ban vagyok. 5000-ért lőttem egy Chromecast 3-at a marketplace-n, ami olcsóbb, mint egy Usb-HDMI átalakító.

(#553) Vigneau válasza Songoman (#550) üzenetére


Vigneau
félisten

Lehet, szimplán ugyanaz lett a baja, mint az enyémnek januárban - amiről fentebb írtam is már korábban.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#554) Songoman válasza Vigneau (#553) üzenetére


Songoman
aktív tag

Igen. Sajnos a gari papírt már kidobtam.

(#555) Vigneau válasza Songoman (#554) üzenetére


Vigneau
félisten

Az nem gond, amennyiben a reflow-val újra lehet éleszteni. Akkor legalább a rajta lévő dolgokat ki tudnád menteni, már ha van fontos anyagod rajta. Az enyém ráadásul azóta is szépen működik. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#556) Songoman válasza Vigneau (#555) üzenetére


Songoman
aktív tag

Minden felhőben van, szóval semmit nem vesztettem el. Inkább csak jó lett volna backup telefonként megtartani.

(#557) Vigneau válasza Songoman (#556) üzenetére


Vigneau
félisten

Akkor Te nagyon előretekintő voltál. :R

Én viszont még mindig nem bízom a felhőben - régi vágású vagyok... :B

Viszont ha csupán annyi baja van, mint az enyémnek volt, akkor értő kezek pikk-pakk rendbe hozzák apró pénzért. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#558) Songoman válasza Vigneau (#557) üzenetére


Songoman
aktív tag

Van javaslatod, hogy merre nézzek utána? Eddig még sosem romlott el telefonom.

(#559) Vigneau válasza Songoman (#558) üzenetére


Vigneau
félisten

Nálam ez volt a gond. Ez pedig a megoldás. Szerintem a környékeden kellene találnod egy megbízható szervizt, vagy ügyes kezű szakit, aki ránéz és behatárolja a problémát. Ha valóban az a gondja, mint nekem volt, akkor könnyen orvosolható. Csak újra kell melegíteni a töltő forrpontjait a NYÁK-on.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#560) Songoman válasza Vigneau (#559) üzenetére


Songoman
aktív tag

Ezt a ket chipet levettek. Meg is kaptamoket egy zacskoban. Azota mukodik a telefon.

(#561) Vigneau válasza Songoman (#560) üzenetére


Vigneau
félisten

Ami nálam is gondot okozott, csak az én telefonban továbbra is bent van a két karikázott ellenállás, mert a forrasztási pontjaikat újramelegítették.

Működik a gyorstöltés is Nálad? A link alapján javították, vagy ők is átnézték a hibalehetőségeket, esetleg eleve tudták, hogy ez a baj?

Örülök neki, hogy sikerült életre kelteni. :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#562) Songoman válasza Vigneau (#561) üzenetére


Songoman
aktív tag

Tudták mi a para. Típushiba, mind a POCO M3, mind a Redmi 9T-nél.
10-15-öt már javítottak, minden eddig megjavított működik. 8000 Ft volt. Kaptam ajánlatot, ami teljes cserével javítottak volna 19900-ért, de annyit nem ér.

Működik a gyorstöltés. Már megvettem a Samsung Galaxy S22-t, ez már csak játszós telefon lesz. Most teszem rá fel a PixelOS-t.

[ Szerkesztve ]

(#563) Vigneau válasza Songoman (#562) üzenetére


Vigneau
félisten

Akkor visszaállt a régi rend. Legalább jó lesz bütykölős telefonnak. Nálam is lejárt a két év. Keresem az utódját, eddig sikertelenül...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#564) Vigneau válasza Vigneau (#563) üzenetére


Vigneau
félisten

Időközben meg is lett. Hosszas tanakodás után végül elpártoltam a Xiaomi-tól. Majd az idő mondhatja csak meg, hogy jól tettem vagy sem... Egy Motorola Moto G72 lett az utód.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#565) Songoman válasza Vigneau (#564) üzenetére


Songoman
aktív tag

Jónak tűnik, ha nem céges használatra lenne, akkor én is megfontoltam volna, így viszont Samsung Galaxy S22 lett belőle. Az aksi kivételével mindennel meg vagyok elégedve, de hát ez egy másik árkategória.

(#566) Vigneau válasza Songoman (#565) üzenetére


Vigneau
félisten

Pár apró dologban a Xiaomi azért jobb volt. No meg a megszokás is ott van mellette. De néha nem árt picit felrázni magunkat és kikerülni a komfortzónából. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#567) skyrush7


skyrush7
aktív tag

Sziasztok!
Most hogy megszűnt a támogatás (MIUI 15 valószínűleg már nem érkezik rá) melyik ROM-ot érdemes használni?
Legfrissebb xiaomi.eu milyen rajta? A gyári EUXM kicsit döcögős.

(#568) kubista85


kubista85
csendes tag

Sziasztok!

Hasznal valaki family linket a telo korlatozasahoz? Az a problema, hogy ha zarolva van a keszulek, valamiert se a hivasinditas, se a fogadas nem mukodik, holott annak minden korulmenyek kozt mukodnie kene.

Koszi

(#569) Elemental


Elemental
addikt

Kiléptem a körből, lányom elejtette a telót.
Samu a55 lett az utód.

(#570) Soton27


Soton27
csendes tag

Sziasztok!

2,5 éves a telefonom, semmi baja, leszámítva, hogy gyengén rezeg, zsebben sem érezni, ha hívnak. Érdemes újabb telefonra váltani vagy hasonlóan gyenge motor van azokban is?

Köszi!

(#571) cs.zs. válasza Soton27 (#570) üzenetére


cs.zs.
addikt

+1
2021 szeptemberi az enyém is, hibátlan, szeretem. Sosem volt még ilyen öreg telefonom.
;]
A rezgés erőssége állítható a menüben, én épp most vettem lejjebb. Nem lehet hogy a tiéd is csak le van véve?

...

(#572) zsola32 válasza kubista85 (#568) üzenetére


zsola32
őstag

Family safety van helyette, a fiam telója működik vele

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.