Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) zsola32


zsola32
őstag

"kivetítés" funkció?
LG/Samsung tévén tesztelve - működik

(#202) Trabecan válasza szimi57 (#199) üzenetére


Trabecan
tag

WIFI nincs a tv-n :(

(#203) Trabecan válasza Songoman (#200) üzenetére


Trabecan
tag

Ez érdekes lehet, utánajárok, köszi !

(#204) szimi57 válasza Trabecan (#202) üzenetére


szimi57
őstag

Pont a Chromecasttal teheted Wifissé.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#205) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Barátnőm 60-70 ezer Ft-között venne telefont.
Én ebben az árban ezt javasolnám neki.
XIAOMI REDMI 9T 4/128 GB
Mi a véleményetek?

(#206) Luck Dragon válasza GEPESZ66 (#205) üzenetére

Szerintem tetszeni fog neki. Most megint van MM-ben ezzel a specifikációval 69,000-Ft

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#207) mici66 válasza GEPESZ66 (#205) üzenetére


mici66
tag

Új csak kipróbált, független van nálam 55 e-ért!

(#208) hzcs


hzcs
senior tag

Szeretnék egy ilyen telefont venni, és az lenne a kérdésem, hogy van-e az EU-ba és más piacra szánt külön verzió? Ha igen, megkülönböztethető-e valahogy? (webshopból nem derül ki, hogy hivatalos, vagy szürkeimport)
Olyan helyen lakok, ahol viszonylag gyenge a térerő, ennek milyen a vételi érzékenysége? Pl. az Asus Zenfone2 még az udvaron is elég gyenge, akadozik, a mostani Galaxy J6 a lakásban is jobb, mint az Asus kint.
Valamint nektek mennyi ideig bírja 1 töltéssel? Nem igazodok ki azon, hogy 18-20 óra a videólejátszás, utána meg 5-6 óra kijelzőidő. A videólejátszásnál nem megy a kijelző???

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#209) ddsteel válasza hzcs (#208) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Hali, nekem 2,5 napot simán elmegy egy töltéssel, nem nyomogatom sokat. Ha nyomogatnám, nem tudom, mennyit menne el. Global verziót keresd, így hívják azt, ami nálunk jó. Szerintem Mo-n csak olyat lehet venni boltban. Olyan helyet kerülnék, ahol ez nem derül ki. egyértelműen. Nem globalos sztem az országba csak tévedésből kerülne...

(#210) szimi57 válasza hzcs (#208) üzenetére


szimi57
őstag

Most 80 óránál tartok. 90%-ra volt feltöltve és még van 22%. Voltak hívások, nyomogatás, fotók.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#211) hzcs válasza ddsteel (#209) üzenetére


hzcs
senior tag

Köszi mindkettőtöknek!

Az nem derül ki a leírásokból, hogy global-e. Dobozon esetleg fel van tüntetve?
Itt néztem konkrétan:
https://premiumstock.hu/termek/xiaomi-redmi-9t-4gb-ram-128gb-rom-dualsim-okostelefon-3-ev-garancia-masolat-2/?attribute_pa_szin=szurke

Az se világos, hogy itt hogyan 3 év a gari, amikor máshol csak 1.

Az akkuidő is fura, mert a Galaxy J6 2018-as (céges) teló ha nem nyomkodom, elmegy 4 napot, ha nyomkodom, akkor is megvan a 3, pedig csak 3000-es akksi van benne.

(#212) szimi57 válasza hzcs (#211) üzenetére


szimi57
őstag

A telóban tudod csak megnézni a ROM verziót. A QJQEUXM végződésű az EU-s a QJQMIXM-es a kínai. Egyébként a 2.5 napos üzemidő kevés használattal nem lehet valós. Ott valami gond van. Nálam kevés nyomkodással 5-6 nap.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#213) fa4hu válasza hzcs (#211) üzenetére


fa4hu
őstag

Nagy valószínűséggel csak "global" változatot tudsz itthon venni.

A 3 év garanciát az üzlet adja, ha majd meglesz még 3 év múlva....

Sok nyomkodással (10-12 óra képernyőidővel) és telefonálással simán hozzá a két napot.

Térerő és wifi átlagos.

(#214) hzcs válasza szimi57 (#212) üzenetére


hzcs
senior tag

Köszi, ez már bíztató.
Meg is rendeltem, igaz nem az előző linkről, ott tényleg érdekes a gari és a cég..

Reméljük megelégedéssel használjuk :)

(#215) zsola32 válasza hzcs (#214) üzenetére


zsola32
őstag

Nem fogsz benne csalódni, nekünk kettő is van a családban

(#216) ddsteel válasza szimi57 (#212) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Bevallom, betippeltem. 1 hete van nálam a teló és megbecsültem csak. Ezek szerint rossz a becslésem, aminek rendkívül örülök :) Szóval akkor megkövetem magam, sokkal jobb az akkuidő, mint amire gondoltam. Köszi a korrigálást.

[ Szerkesztve ]

(#217) Elemental


Elemental
addikt

Szevasztok!

Ha ehhez a telóhoz keresek tokot, akkor ennek mi az alternatívája méretben? Úgy tudom, sok xiaomi teló egy méret.

(#218) elfelejtette válasza Elemental (#217) üzenetére


elfelejtette
veterán

Redmi 9 Power, és Redmi Note 9 4G dettó ugyanez.
Poco M3 is ugyanez méretben, de egy kamerával kevesebb van rajta hátul.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#219) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Gondoltam, írok pár sort a telóról.
Pár napja nyúzom csak.
Céges telónak vettem GPS-re, emailek kezelésére, sok beszélgetésre.
Direkt a nagy akku és az LCD kijelző miatt, mivel nem szerettem volna, hogy hónapok alatt beég, mint az amoled.
Eddig nem csalódtam, megéri az árát.
Az akksi röhögve kibír két napot, hajtva is.
A kijelző fényereje számomra elég, a minősége is simán jó.
Az oldalt elhelyezett ujjlenyomat olvasó mindig felold elsőre és kényelmes az elhelyezése is jobbkezeseknek.
A rendszer egyszerű és folyamatos, bár ritkán azért meg lehet akasztani, de ez nem jellemző.
A témázhatóság parádés.
Összességében ebben a alsó-közép kategóriában a legjobb választás.

[ Szerkesztve ]

(#220) Luck Dragon válasza bombibmw (#219) üzenetére

:R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#221) bombibmw válasza Luck Dragon (#220) üzenetére


bombibmw
veterán

:R
Ami még kimaradt...
A beszélgetési hangerő veri az S20FE-t és jó minőségű, mint ahogy a stereo hangszórók is nagyon jól szólnak.
A telefon alkalmas akár játékra is.
Nálam egyáltalán nem melegszik, vagyis langyosodik, de melegnek egyáltalán nem lehet nevezni.

[ Szerkesztve ]

(#222) Luck Dragon válasza bombibmw (#221) üzenetére

És a telítettsége , már mint hangban mennyire más az FE kütyühőz képest ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#223) bombibmw válasza Luck Dragon (#222) üzenetére


bombibmw
veterán

Azért az FE teltebb hangzást nyújt, de ez is elég részletes és hangos, már amennyire ilyen kis hangszóróktól ez elvárható.
Meglepő volt elsőre és kicsit még nyílt is a hangja, ahogy járattam.
A beszélgetés minősége viszont nagyon meglepett és ez plusz pont munkánál.
Valamelyik tesztben olvastam, hogy Hi-res minősítést is kaptak a hangszórók, de ezt azért kétlem. :D

(#224) Luck Dragon válasza bombibmw (#223) üzenetére

Köszönöm :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#225) hzcs


hzcs
senior tag

Segítsetek légyszi abban, hogy a 64 gigás verzióban mennyi a szabadon felhasználható hely? Törölték a 128-as rendelésemet, és már csak 64 gigás van olyan helyeken, ahol 2 évet adnak rá.

(#226) fa4hu válasza hzcs (#225) üzenetére


fa4hu
őstag

Mivel külön SD bővítőhely van, ha nem alkalmazásoknak kell a hely, vagy azok tárhelye állítható, nincs különösebb jelentősége. Ha jól emlékszem, alapból 20 GB körül foglalt.

(#227) zsola32 válasza hzcs (#225) üzenetére


zsola32
őstag

29/64

(#228) hzcs válasza zsola32 (#227) üzenetére


hzcs
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek! Akkor lesz a 64-es.

(#229) zsola32


zsola32
őstag

sziasztok, kérdeztétek illetve írtátok néhányan a gyenge wifit...
nálunk 4 xiaomi telefon van jelenleg használatban, 2 db redmi note7 és 2 db redmi 9t
a note7 izmosabb wifi vételel rendelkezik, a "lányom szobájában " egy csík vesztést tapasztalunk" ezzel szemben a 9T-n egy Wifi csík van, ezért akadozik a a net rendesen.
mivel 2db 9T telónk van, egyértelmű hogy a másikat is megnéztem, detto egyforma a jelerősség.

ennyi pémzért szerethető telefon, a gyerekek nagyon csipázzák, de ez sajnos gyenge pontja a telefonnak.
(rátettem egy routert a lányom szobájában a vezetékes netre, így patent az Ő telefonja is)

[ Szerkesztve ]

(#230) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Tapasztalt valaki olyat, hogy nem minden hívás érkezik meg?
Redmi 9T-ről van szó, google nem segít. Telefon restart után fogad ad hoc jelleggel 1-2 hívást, majd utána semmi. Hívást kezdeményezni tudok bármikor, bármennyit...

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#231) Luck Dragon válasza nonsen5e (#230) üzenetére

Anno volt ilyen problémám , igaz más készülékkel . Majd egy SIM csere után megoldódott a dolog .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#232) nonsen5e válasza Luck Dragon (#231) üzenetére


nonsen5e
addikt

Úgy tűnik nekem a kettős 4G mód kikapcsolása egyelőre megoldotta. Egyik simen van a telefon, másik meg adatkártya, ami csak netezni tud, aztán I guess valahogy összeakadtak.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#233) O.CS


O.CS
aktív tag

Tudnátok valami ingyenes hívásrögzítőt ajánlani?Idáig kettőt kipróbáltam de nem vettek fel semmit sem.

(#234) fa4hu válasza O.CS (#233) üzenetére


fa4hu
őstag

Az újabb Android verziók alatt nem nagyon működnek, vagy csak az egyik irányt veszik fel, vagy szinte hallhatatlan a beszélő fél. Ha megbízható hívásrögzítést akarsz, akkor sajnos Xiaomi.EU ROM kell.

(#235) O.CS válasza fa4hu (#234) üzenetére


O.CS
aktív tag

Abban alapból benne van?Én szolgáltatónál vettem a telefont, fingom sincs, hogy milyen ROM van rajta.

(#236) balaaa88 válasza O.CS (#235) üzenetére


balaaa88
aktív tag

Android 8 felett lutri lett a hívásrögzítés. Google kivette a hivatalos lehetőségét az Androidból. Maradt a rootolás, más rom, más telefon... Azt hiszem, Pixeleken megmaradt a gyári lehetőség.

(#237) szimi57 válasza O.CS (#233) üzenetére


szimi57
őstag

Nálam ez működik: [link]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#238) O.CS válasza szimi57 (#237) üzenetére


O.CS
aktív tag

Köszi, ez jó, csak nem ingyenes.

(#239) ddsteel válasza O.CS (#238) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Plusz én kipróbáltam és nem volt jó. "Alternatív" helyről szedtem le az apkt és ugyanúgy nem vette fel a másik felet, csak az én hangomat. Kukaztam is.

(#240) nikkor


nikkor
aktív tag

Sziasztok!
Egy hozzátartozóm kért tanácsot vásárláshoz.
MM-ban most 65 ezer ez a telefon.
70 ezer alatt tudtok nála jobbat?

[ Szerkesztve ]

(#241) mici66 válasza nikkor (#240) üzenetére


mici66
tag

55 ezerért van nálam!

[ Szerkesztve ]

(#242) szimi57 válasza O.CS (#238) üzenetére


szimi57
őstag

Visszatérve a hívásrögzítésre, kihangosítva felveszi a másik fél hangját is. Amit most próbáltam nagyon egyszerű megoldás. [link]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#243) szimi57


szimi57
őstag

Ki sem kell hangosítani, valami bekavart nálam.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#244) nikkor válasza mici66 (#241) üzenetére


nikkor
aktív tag

Új kell neki. :)

(#245) mici66 válasza nikkor (#244) üzenetére


mici66
tag

Ez zsír új!

(#246) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Ehhez a telefonhoz nem tud valaki itthon olyan flip tokot ami lefelé nyíik? ( vagy az a flip tok csak, nem tudom)
Ilyet csak 9T-hez.

Más kérdés: Ajándékba lesz, és át kell majd pakolnom mindent a régi Redmi7-rőél. Xiaominál nincs olyan opció hogy mindent átmenteni egyikről a másikra? ( játékok, viber, fotók stb?)

(#247) mexel


mexel
veterán

Ja, és a redmi 9 és redmi 9T tok ugyanaz lehet?

(#248) mici66 válasza mexel (#246) üzenetére


mici66
tag

MI átköltözés a neve! [link]

(#249) mexel válasza mici66 (#248) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm szépen, megpróbálom majd, bár azt írják sok mindent nem visz át, képeket, sms-eket, harmadik féltől származó progikból is sokat kihagy, de egy próbát megér.
Az új telefon indításkor megkérdezte hogy át akarok valamit tenni más telefonról, arra gondoltam van beépítve valami ilyen alkalmazás, mintha olvastam volna erről.

[ Szerkesztve ]

(#250) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy hol lehetne viszonylag gyorsan és nem aranyáron edzett üveg fóliát vásárolni a készülékhez?

Köszönöm a segítséget :R.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.