Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) rob210


rob210
nagyúr

F09 nekem szépen teszi a dolgát, minden funkció.

Renault power

(#902) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

F10 megjelent a telón.

(#903) bobalazs válasza bobalazs (#902) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nem túl gyorsan, de felrakta. Nincs semmi hiba.

[ Szerkesztve ]

(#904) aelod válasza bobalazs (#903) üzenetére


aelod
veterán

07-et sem raktam még fel. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#905) Kammerer2 válasza aelod (#904) üzenetére


Kammerer2
kezdő

Pedig a jelek szerint jól működik az F10 is - ma megjött nekem is.

Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet!

(#906) aelod válasza Kammerer2 (#905) üzenetére


aelod
veterán

Ez viszont jó hír :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#907) toga77


toga77
tag

Nekem is megjött a frissítés 2 napja. Idáig hibátlan. Szerintetek jön még update, vagy ez volt az utolsó? Mondjuk így is nagyon meg vagyok elégedve a supporttal. Főleg Xiaomi után...

(#908) beef válasza toga77 (#907) üzenetére


beef
őstag

Én a xiaomi supportal elégedett vagyok, mivel 1 hónap után kinyittattam a bootloadert és soha többé nem hiányoztak :D
A 4X telón most is Lineage 20 figyel, amihez kb. havonta legalább 1 frissítés jön és már a 21-et is felajánlotta.

(#909) aelod válasza beef (#908) üzenetére


aelod
veterán

Én már "kiöregedtem" a mókolásokból. Out of the box akarom használni a telefont. Eddig ez az első ilyen mert előtte nekem is xiaomik voltak 4x meg redmi note 7. Gondolkodom a váltáson de házon belül itthon szolgáltatói kínálatban nem igen van realme készülék.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#910) rob210 válasza aelod (#909) üzenetére


rob210
nagyúr

Én pont azt szeretem benne, hogy nem szolgáltatós.
A t@köm tele lett a T baromságaival.
Így most gyári minden megy is minden frissítés is jön én így szeretem. :C

Renault power

(#911) bobalazs válasza toga77 (#907) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem két három év minimum, technikai támogatás szokott járni a telefonokhoz, ez meg még most lesz 3 éve hogy kiadták. Új Android verziót már biztosan nem kap, de biztonsági frissítéseket igen. Ha a Realme GT 2t nézzük példának, akkor még egy év járhat.

[ Szerkesztve ]

(#912) aelod válasza rob210 (#910) üzenetére


aelod
veterán

Én ezt még yettelnél vettem. Mi baj a T-vel?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#913) rob210 válasza aelod (#912) üzenetére


rob210
nagyúr

Belenyúl a softwarebe így a hivatalosnál jóval később jön meg a rendszerfrissítés.
Ez szerintem gáz.

Renault power

(#914) aelod válasza rob210 (#913) üzenetére


aelod
veterán

Mondjuk én nem vagyok egy nagy frissítős. Ha minden klappol akkor nem lököm egyből rá az updatet ha megjelenik.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#915) lac14548


lac14548
aktív tag

Felraktam én is az F.10 frissítést, mivel nem olvastam sem itt, sem külföldi fórumokban rosszat róla.

Elsőre megijedtem. Nagyon!

Megismétlődőtt a hírhedt GPS hiba. Egyetlen műholdat sem látott.
Jöttek a GPS fixáló, AGPS segéd programok, de semmi.
Újraindítás, ki/bekapcsolás. Semmi.

Mérgemben félre raktam, hogy majd keresek előző verziót, hogy vissza rakjam.

1-2 óra múlva már újra megnéztem a műholdakat... És volt! Sok.

Úgy tűnik, hogy kellett neki egy kis (sok) idő, hogy lássa a műholdakat.

Más hibát nem tapasztaltam, az ikonok sem keveredtek össze.

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#916) Met


Met
nagyúr

FB Messenger Chatfej (vagy minek hívják azt a kis kerek ikont amin a beszélgetésekre lehet menni) másnál jól működik?
F10 óta ha rányomok akkor nem arra a beszélgetésre visz ami éppen aktuális hanem a chatek ablakba.
Tegnap frissült a messenger de nem javult meg.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#917) Kammerer2 válasza Met (#916) üzenetére


Kammerer2
kezdő

Ebben én nem fedeztem fel hibát, nálam a jelek szerint jól működik.

------------------------------------------------------------

Amiben ellenben fedeztem fel hibát.
Tavaly egy ideig visszatérő jelenség volt, hogy hívtak, a hívó félnél hosszan "kicsöngött", de nálam nem jutott el odáig, hogy a mobilom elkezdjen csörögni. Ilyen esetekben csak akkor csörgött a mobilom, ha a hívó fél rögtön másodszor is hívott.
A jelenséget a Telefon app spamszűrő szolgáltatása okozta. Amikor kikapcsoltam ezt a spamszűrős hívásazonosítási opciót, minden helyreállt. Na most a Telefon app másfél héttel ezelőtti frissülése után újra fellépett a jelenség, úgyhogy rögtön ugrottam az app beállításaiba, hogy biztos visszaállította magát spamszűréses hívásazonosításra. És lőn, megváltozott a beállítás módja, az eddigi egy kapcsoló helyett most már két kapcsoló vonatkozik erre, tehát az új kapcsolót is ki kellett iktatnom, és azóta rendben működik megint.

Amikor korábban fennállt a hibajelenség (ugyebár a spamszűrés bekapcsolt állapotában), azt abból veszegettem észre, hogy a számítógépes hangszóróm cicergett, mutatván, hogy valami van, mégse csörög a mobilom. Amikor nem voltam a számítógép mellett, akkor legfeljebb csak utólag tudtam meg, hogy egyébként hívtak, de "nem vettem fel". Ezt a bekezdést tehát azért írtam, mert másoknál is fennállhat a hiba, és esetleg nem is veszik észre, hogy hiba van. Aki észleli, vagy legalábbis gyanús neki, hogy létezik nála is a jelenség, iktassa ki a spamszűrést a Telefon appban. Vagy a "biztonság kedvéért" mindenki iktassa ki - azzal persze kiteszi magát annak, hogy a nigériai herceg fogja felhívni, hogy segíts neki az öröksége felvételében... :Y

Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet!

(#918) lac14548 válasza Met (#916) üzenetére


lac14548
aktív tag

Nálam is ilyen... A frissítés óta...? Lehet.

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#919) Met válasza lac14548 (#918) üzenetére


Met
nagyúr

Nálam úgy néz ki egy Messenger reinstall megoldotta.
Persze leállítás kényszerítés, mindenféle adattörléssel.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#920) macilacipaci


macilacipaci
kezdő

Ma jött áprilisi biztonsági frissítés. F11. Az újraindulás után megjelent egy Internet nevű alkalmazás.

(#921) Kammerer2 válasza macilacipaci (#920) üzenetére


Kammerer2
kezdő

"egy Internet nevű alkalmazás."

Nyilván beépített gyári böngésző.

Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.