Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) aelod válasza beef (#450) üzenetére


aelod
veterán

Rengeteget fotózom és mindenben jobb. Dinamika, kontraszt, színek, éjjeli fotózás.
BSG 8.1 Gcamat próbáld sham_shamim 8.4 xml-el.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#452) beef válasza aelod (#451) üzenetére


beef
őstag

Ezt a konfig file-t hol találom?

(#453) aelod válasza beef (#452) üzenetére


aelod
veterán

telegramon a realme 8 photography csatornán le tudod szedni de nem csak ezt, van még ott rakat xml

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#454) classic B válasza aelod (#453) üzenetére


classic B
aktív tag

Linket tudsz adni? :D

(#455) aelod válasza classic B (#454) üzenetére


aelod
veterán

gcam shamim

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#456) classic B válasza aelod (#455) üzenetére


classic B
aktív tag

Köszi. :)

(#457) macilacipaci


macilacipaci
kezdő

Ma is jött nekem egy frissítés. 1.5 gigabyte. Megtaláltam és ez után vagyok Android 12 augusztusi biztonsági verziónál. A Google Pay már szeptemberi.
A ramot 6+5-be raktam. Így van még 89 gigabyte szabad helyem. Micro SD kártya nincsen benne. Ebbe már feleslegesnek érzem.

(#458) giroud199


giroud199
aktív tag

Sziasztok!
Valaki nem szeretne megválni a gyári toktól? Sajnos én nem kaptam hozzá. :U

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#459) rob210 válasza giroud199 (#458) üzenetére


rob210
nagyúr

Hol vetted, hogy kivették a dobozból?
:U :F

Renault power

(#460) macilacipaci válasza giroud199 (#458) üzenetére


macilacipaci
kezdő

Realme Store-ban adtak hozzá és még a 30W Dart töltőt is.

(#461) giroud199 válasza rob210 (#459) üzenetére


giroud199
aktív tag

Egy ismerőstől jutottam hozzá ,gyakorlatilag újként. sajnos a tok hiányzik a dobozból :U
(természetesen minden mást megkaptam)

[ Szerkesztve ]

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#462) macilacipaci válasza giroud199 (#461) üzenetére


macilacipaci
kezdő

Ez jó oldal, ez talán jó rá.
https://tok-shop.hu/Realme-8-/-8-Pro-Szilikon-tok-kozepesen-utesallo-szalcsiszolt-karbon-minta-fekete
[link]

(#463) giroud199 válasza macilacipaci (#462) üzenetére


giroud199
aktív tag

Köszönöm ,mindenképp a gyári tok a cél. :R

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#464) macilacipaci


macilacipaci
kezdő

Most tűnt fel, hogy olyan óra app van gyárilag a Realmen, aminek az ikonja kicsiben mutatja analógban az időt és frankón mozog is.

(#465) aelod válasza macilacipaci (#464) üzenetére


aelod
veterán

Realme UI feature. MIUI-on is volt ilyen.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#466) melodie


melodie
tag

Tegnap érkezett a Realme 8 6/128 okostelefon - Punk Black a Realme Store-tól, A12(C 12) frissítve, elégedett vagyok….

(#467) macilacipaci


macilacipaci
kezdő

Ma délután pihent a telefon wifin, valamit frissült a Google Play könyvben, vagy miben, pedig asszem nincs is felrakva, meg nem használom, azt erre nekiállt ugrálni villogni ki be kapcsolni a képernyő. Nem tudom mi lelte. Újrakellet indítanom. Azóta jónak tűnik.

(#468) classic B válasza aelod (#455) üzenetére


classic B
aktív tag

Legújabb Shamim Gcamot tettem fel a shamim_v7 xml-lel de annyira nem vagyok elájulva tőle. A telegramon nézegetem a csatornákat, de nem tudok eligazodni rajtuk. :DDD Mondjuk a gyáritól ez is jobb, de jó lenne a maxot kihozni belőle. Neked van valami javaslatod? :)

(#469) macilacipaci


macilacipaci
kezdő

Csináltam Realme 8 test video 4K 30fps autumn or fall in Hungary. Szebb a minőség, mint fullhd-ban, igaz az fps csak 30 60 helyet. Azt nem tudom mitől égnek ki a virágok. Valahogy túl élénk a képi világ. Lehetséges, hogy a fénykép módban működő jelenet javítás a videóra is érvényes? Viszont a videónál nem találtam AI módot. [link]

(#470) aelod válasza macilacipaci (#469) üzenetére


aelod
veterán

Azért ég be mert ezt tudja a szoftver és a hardver. Videó módban tűrhető kategória ebben az árban a telefon.

classic B

Én ezeket szoktam használni.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#471) macilacipaci válasza aelod (#470) üzenetére


macilacipaci
kezdő

Azóta azt vettem észre, hogy virágnál pont az AI csökkenti a kiégést, nélküle rosszabb. Videónál sajnos nincsen AI, de azért nem rossz 4K-ban.
Képen meg felismerte, hogy cica. Egész jó kép lett: F 1.8, ISO 411:
[link]

(#472) akos727 válasza classic B (#418) üzenetére


akos727
senior tag

En ezt mar vegig zongoraztam. Csak az indiai A11 megy fel, amivel nincs nfc, globalt meg barhogy probaltam flashelni, bootloop volt mindig.

Vissza kényszerültem lépni a Realmebe, de negatív rekord, hogy 1 órát sem volt benne a simem és kutattam fel a maradék pót telefonomat, ami egy ifon 6s+. Úgy akakult, hogy telefonról osztom a netet itthon, és ezen a csodálatos készüléken egyik pillanatról a másikra úgy ahogy van, eltűnt a net. Miután többszöri net ki-be kapcsolás és 3 telefon újraindítás után sem írta a térerő szolopocskáknál, hogy 4g vagy bármi, ráuntam. Nem tudom, nektek milyen 8-asotok van, de a kollegam is egyik nap azzal irt ram (ezek a ceges telefonjaink), h kivagja ezt az ablakon es milyet vegyen, mert nem birja tovabb, pedig neki A11 fut rajta. :DDD

(#473) giroud199 válasza akos727 (#472) üzenetére


giroud199
aktív tag

Realme 8i atomstabil volt ,tartaléknak vettem annó.... utana mondom kipróbálok egy mastert ,na azt 1óra használat után vágtam volna falhoz....(térerő és hívásproblémák tömkelege....)
Most mondom megint kell egy tartalék ,legyen egy realme 8i ,stabilabb ,mint a master ,de a 8i volt az etalon :R

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#474) snyper990 válasza aelod (#465) üzenetére


snyper990
őstag

A Google Clock app ikonja is így működik, meg a Naptár app ikonja is az aktuális napot mutatja... OnePlus telóval LineageOS-en legalábbis biztosan
Nem RealmeUI feature

[ Szerkesztve ]

(#475) Avayasoft válasza akos727 (#472) üzenetére


Avayasoft
tag

Anyukám használj és meg van vele elégedve. Ha utazunk, az ő telefonján osztjuk meg a netet, ekkor sem tapasztaltunk problémát

(#476) aelod válasza giroud199 (#473) üzenetére


aelod
veterán

Több mint fél éve használom a telefont eddig talán 2x ha újraindítottam azt sem szoftveres probléma miatt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#477) classic B válasza akos727 (#472) üzenetére


classic B
aktív tag

Igazából nekem az A12-vel sincs bajom, csak már annyira unalmas ez a "tökéletesség", hogy jó lett volna romolgatni, de az a helyzet, hogy nem merek belevágni (mert sosem csináltam még egyik mobilommal sem.) :B

(#478) aelod válasza classic B (#477) üzenetére


aelod
veterán

Korábbi tapasztalatok alapján azon az állásponton vagyok, hogy ha valami működik ne barmold szét :K. Régen nagyon sokat ROM-oltam de ma már out of the box akarok használni vmit amiért pénzt adtam.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#479) macilacipaci


macilacipaci
kezdő

Kissé offtopic kérdés következik. Még a nyáron úgy volt, hogy ősszel Samsung Galaxy A52S fogok venni. Szóval megvettem hozzá előre a 25W töltőt, de végül Realmet vettem, tehát feleslegessé vált a Samsung adapter. Az lenne a kérdésem, hogy kb mennyiért lehetne eladni? Táp+kábel, csak egyszer használt. Doboza is megvan a garival együtt, igaz az helyi számtechboltba érvényes.

(#480) aelod válasza macilacipaci (#479) üzenetére


aelod
veterán

Ez nagyon off.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#481) akos727 válasza classic B (#477) üzenetére


akos727
senior tag

Egyet ertek Aeloddal, ha unalmasan tökéletes, ne menj bele romolgatásba. Orülnék, ha az enyém is olyan lenne :D Esetleg cserelj launchert, háttereket, az egy kicsit feldobja majd.

(#482) giroud199 válasza giroud199 (#473) üzenetére


giroud199
aktív tag

Természetesen stabil kis készülék ,az árában magasan a legjobb :R
Ami van 8-nál problémám valószínű a telekom sara ,mert kb 3hónapja dobja a hívásokat ,gyenge a net stb...de pixelen és iphone on is ,szóval biztos nem a készülék hibája. :W

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#483) rob210 válasza akos727 (#472) üzenetére


rob210
nagyúr

Nem tudom milyen beszerzés nekem hibátlan.
Belakás alatt voltak gondjaim, de miután naprakész software van rajta hibátlan.
Én realmi 6ról váltottam erre.
Nekem semmi szokatlan nincs benne, hogy ár érték bajnok kategóriában van.
Stabil teszi a dolgát, sok nevesebb és drágább készülékkel szemben. (Kolléga majdnem falhozvágta a samu A72-esét)

Renault power

(#484) aelod válasza rob210 (#483) üzenetére


aelod
veterán

Így van :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#485) macilacipaci


macilacipaci
kezdő

Megjött a szeptemberi biztonsági frissítés. (Töltöm eladtam és elnézést kérek, hogy egyáltalán szóba hoztam itt.)

(#486) melodie


melodie
tag

RMX3085_11_C.13 érkezett..
Szeptember 5. Biztonsági frissítés..

(#487) bandi20


bandi20
aktív tag

Sziasztok!
A lányoknak van ilyen telefonja, és valamelyik frissítés után eltűnt az ujjlenyomat érzékelés a telefonról!
Lehet valahogy visszaállítani?, vagy esetleg a gyermek nyomkodott el valamit ?
Köszi a válaszokat !

bandi

(#488) beef válasza bandi20 (#487) üzenetére


beef
őstag

Beállítások -> Jelszó és biztonág, ezen belül ott van minden ami érdekelhet.

(#489) Met


Met
nagyúr

Ikonokat hogy lehet módosítani?
Nova launchert használok, az előző telefonon lementettem a kezdő képernyő beállításokat (ikonok stb.), ezen a telefonon visszatöltöttem.
1-2 ikon szürke (beállítások, kamera), miközben a beállítások-alkalmazások-alkalmazáskezelés listában más ikon van a kamerának.
Felraktam ikonpakkot a Novához ami jó is lenne csak ott meg 1-2 app ikonja színes marad, szóval az is zavaró.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#490) snyper990 válasza Met (#489) üzenetére


snyper990
őstag

Azért szürkék az ikonok, mert nem pont ugyanazok az appok vannak az új telón, amik telepítve voltak a a régin a biztonsági mentés idején. Cseréld le azokat a „parancsikonokat” az új telefonodon lévő megfelelőikre, és készíts utána új biztonsági mentést.
Az ikonpakk esetén meg keress olyat, amiben minden appodhoz van megfelelő ikon.
De egyesével is cserélhetsz ikont az alkalmazástárban: hosszan nyomsz az appra, majd szerkesztés. Így ha tetszik valamelyik ikonpakk, de 1-2 ikon hiányzik, és van egy kis affinitásod a dologhoz, készíthetsz abban a stílusban egyedi ikonokat, és beállíthatod őket külön

(#491) toga77


toga77
tag

Nekem 14 hónapos a telefonom, de idáig semmilyen buggal nem találkoztam. Annyi, hogy kicsit túl színesek a képek, de ezt pro módban lehet orvosolni, a wb-t picit lejjebb kell venni és mindjárt élethűbbek lesznek a színek. A gcam modok szebb képeket csinálnak, de sokkal lassabb mint a gyári kamera app. Térerővel, wifivel sincs gondom, idáig csak akkor kellett újraindítani, amikor jött frissítés. Most a C.13 van fent, teljesen hibátlan idáig, a 8 óra sot általában meg szokott lenni, ami szerintem nem rossz. Ez az első telefonom, amikor nem gondolkozom custom romok próbálgatásával, tényleg megy minden. Xiaomi után nekem megváltás volt.

(#492) aelod válasza toga77 (#491) üzenetére


aelod
veterán

Detto. 8 óra sot, hogy jön ki neked?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#493) Dr. Romano válasza toga77 (#491) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Egyedüli bug amivel én találkoztam hogy internet megosztás közben, meg-meg szakad az internet.
Egyébként minden faxa...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#494) giroud199


giroud199
aktív tag

Tegnap frissült a telefon, azóta nem frissít a play áruház alkalmazást :U

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#495) Met válasza giroud199 (#494) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem pár napja frissült a telefon, tegnap töltöttem és frissítettem a play-ből az appokat.
Restart volt?
Nincs beállítva hogy pl. csak wifin frissítsen és közben mobilneten vagy?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#496) giroud199 válasza Met (#495) üzenetére


giroud199
aktív tag

Volt igen, természetesen nincs, korlátlan mobilnetem van szinte amióta opció. Wifin sem frissít :W

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#497) aelod válasza giroud199 (#496) üzenetére


aelod
veterán

Play store app adat törlés?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#498) Met válasza giroud199 (#496) üzenetére


Met
nagyúr

Látod hogy van frissíteni való és nem tölti le magától?
Ha rányomsz hogy frissítse, mit csinál?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#499) toga77 válasza aelod (#492) üzenetére


toga77
tag

Most pl. több mint 10 óra jött ki, igaz nem játszok a telefonon.

(#500) aelod válasza toga77 (#499) üzenetére


aelod
veterán

...és ebből mennyit vagy mobilneten? Vagy végig wifi?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.