Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Luck Dragon válasza pusszycat (#50) üzenetére

+1

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#52) novinyul válasza pusszycat (#50) üzenetére


novinyul
veterán

Nagyon jó lett :) Nekem jobban bejött mint most a GT. Egyedül a stereo hangszórót sajnáltam hogy kihagyták belőle :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#53) manokaki válasza toga77 (#48) üzenetére


manokaki
őstag

Biztomsági frissités 2 havonta kb , de ugye még friss a dolog.

(#54) GeryFlash válasza Zsolt73 (#5) üzenetére


GeryFlash
veterán

80 ezer Ft-ert akadozva gorget, ez ma meger MA-n egy tetszett plecsnit lenyeg hogy nem az van rairva hogy Sony :C

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#55) novinyul válasza GeryFlash (#54) üzenetére


novinyul
veterán

Azért a leírtak picit túlzóak :U Persze ha a GT mellé teszem, akkor persze hogy akadozva görget :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#56) toga77 válasza GeryFlash (#54) üzenetére


toga77
tag

Lehet hogy nálam van a hiba, de sima a scroll és semmi lag nincs.....

(#57) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Nagyjából 2 hónapja kaptam céges telókènt.
Megvolt mellette a Poco X3,de ez konkrétan (nálam ) mindenben jobb.( Kijelző, méret stb.) Lehet, hogy nèhol butább a szoftver, de sokkal stabilabb, A kijelző szerintem pazar, a 60Hz pont elég nekem, és én egyáltalán nem tapasztalom a laggos görgetèst.Lènyeg a lènyeg, bőven van létjogosultsága ennek a márkának a Xiaomi mellett.
És persze az sem elhanyagolható, hogy itt a Redmi Note 10-el szemben (amit el is adtam, mert nekem túl sok kompromisszum lett volna) van tényleg AOD, nem csak egy bohóckodás 10 mp-vel.
Ez egy király teló, és remélem, sok Realme lesz még.
Richo

(#58) manokaki válasza Richoo44 (#57) üzenetére


manokaki
őstag

Osztom az álláspontodat 3 honap után lassan ! :R aks szempontbol idáig a legjobb telefon amit hasnáltam( 3 nap )

(#59) TomiFiu


TomiFiu
tag

Nekem tetszik ez a teló. Mondjuk felraktam egy Nova launchert meg könnyűmagyarbillentyűzet 2-t, de jó.
Egyébként az itt írt specifikáció szerint a Galileo navi műholdakat nem veszi és erről le is mondtam, de valójában veszi.
Amit kerestem az új telómba: AMOLED, min. 4Mb RAM, mSD+2SIM, jobb fotó mint az SG J16, minnél több belső tárhely és Galileo GNSS amiről nem kellett lemondanom, de csak megvétel után derült ki.
Az akku és a saját töltő (30W) gyorstöltés meg fergeteges. Nincsen para. Intenzív használat mellett is bíraja reggel 6-tól, este 11-ig is.

[ Szerkesztve ]

(#60) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

SZiasztok !
Az Always on displayt hogy lehetne beállítani? Kizárólag az időt jeleníti meg és nem tudom rávarázsolni a többi aod stylet. Youtube os videokon látszik hogy milyenek vannak de az enyémen meg sem jelenik a beállítási lehetőség. Köszi előre is ha valaki tud segíteni

(#61) toga77 válasza Bigmasterl (#60) üzenetére


toga77
tag

Beállításokban kijelző és fényerő/mindig bekapcsolt kijelző. Itt van 3 lehetőség: dátum, értesítések, akkumulátor. Itt ki lehet pipálni azt, amit meg szeretnél jeleníteni.

(#62) Persie12


Persie12
aktív tag

Sziasztok!
Kolléga rendelt ma egy ilyen telót. Kérdésem az lenne hogy hogyan lehetne átmozgatni az adatait a régi telefonról erre a telefonra? Mármint úgy értem, hogy van e erre gyári program vagy sem. Egyébként egy Redmi 4X-e (nem mai csirke) van ha jól tudom, arról kéne adatot mozgatni. :DDD

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#63) novinyul válasza Persie12 (#62) üzenetére


novinyul
veterán

Van persze :) Telefonklónozás a neve, de elvileg gyárilag fent van a telefonon, csak a másik telefonra kell felrakni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#64) st6969


st6969
őstag

Sziasztok!
Használja valaki legalább egy hónapja, vagy régebb óta ezt a telefont? Mi az általános vélemény róla? Egy tinilánynak megfelelhet?
Sebességre, fotókra, vagy bármi egyébre van panasz? Az Amoled kijelző miatt tetszett meg nagyon. Ajánlanátok 75ezerért vagy inkább lebeszélnétek róla?

(#65) Richoo44 válasza st6969 (#64) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Én céges telókènt kaptam, kb 4 hónapja használom.Rengeg telefon, e-mail, ès néha játék.
Tökéletes, meg sem röccen azóta sem, az Amoled pazar, szerintem tökéletes választás.
Èn mèg nem találtam benne hibát, néha egy két szoftveres baki volt, de a frissítések gyorsan javították.
Annyit bőven megér
Richo

(#66) novinyul válasza st6969 (#64) üzenetére


novinyul
veterán

Simán jó választás :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#67) st6969 válasza novinyul (#66) üzenetére


st6969
őstag

+ Richoo44
Köszönöm a visszajelzést.
Még annyi, hogy a fotós képességeit szokták szidni. Erről mi a véleményetek?
:R

(#68) novinyul válasza st6969 (#67) üzenetére


novinyul
veterán

Kategóriában nézve rendben van.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#69) st6969 válasza novinyul (#68) üzenetére


st6969
őstag

Kijelzővédő üveg vagy valami fólia van-e rajta, vagy külön kell venni?

(#70) Richoo44 válasza st6969 (#69) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Van gyárilag fólia rajta, és egy nagyon jó tok.
Én eléggé kímélem a kütyüket, szóval nekem pl. bőven elég ez a védelem.
A kamera szerintem kategória átlag.Semmi extra,de nem is rosszabb mint az átlag 64mp-es telók képei.
Richo

(#71) st6969


st6969
őstag

Köszi a segítséget mindenkinek. Megrendeltem :K Kíváncsi leszek milyen lesz az évek óta tartó Xiaomi használat után :))

(#72) novinyul válasza st6969 (#71) üzenetére


novinyul
veterán

Meglepően simább, puhább érzés lesz :)) Pedig szeretem a Xiaomi telefonjait is.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#73) st6969 válasza novinyul (#72) üzenetére


st6969
őstag

Tulajdonképpen a lányomnak hozza a Jézuska...csak nem mertem tovább várni, nehogy fentebb menjen az ára és/vagy elfogyjon. Jelenleg egy Redmi 4A-t (!) használ, 2/16GB verziót ( :Y ), de akkora szenvedést...kicsit sajnálom már.
Persze nyilván van még egy hónap karácsonyig, jöhet ennél jobb deal is...de mi van, ha nem? Amoledből nem akartam engedni, az meg ebben az ársávban nem sok van. Ha mégis engedtem volna, akkor Poco X3 Pro lett volna Goboo-ról 72k-ért, mert abban időtálló a proci, de azt meg nem mertem a nagy súlya miatt...

(#74) novinyul válasza st6969 (#73) üzenetére


novinyul
veterán

Nem fog benne csalódni :) Persze mindig lehet jobb vétel, de akkor meg soha nem lesz meg véve :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#75) englishman válasza st6969 (#73) üzenetére


englishman
csendes tag

Szia!
Nálam ugyanez a helyzet, az 1 hónap híján 5 éves Redmi 4A-t fogja váltani, a kis mérete miatt sokáig ragaszkodtam hozzá, de a gyorsan merülő akksi, a szűkös tárhely és a döcögős működés miatt kénytelen vagyok elengedni. Utódjelöltként a Redmi Note 10s és a Realme 8 jöhetett szóba (ár, Amoled kijelző és RAM alapján), már majdnem a 10s mellett döntöttem, amikor a múlt pénteki Black Friday-akcióban sikerült 50 ezerért bezsákolni egy 8-ast. Szerintem ennyiért ajándék volt. :D

(#76) st6969 válasza englishman (#75) üzenetére


st6969
őstag

Annyiért otthagyhatatlan volt. Én lekéstem róla. Hogy sikerült? Tudtad, hogy lesz és gyors voltál, vagy csak úgy "szembe jött" és lecsaptál rá?

(#77) englishman válasza st6969 (#76) üzenetére


englishman
csendes tag

Nem tudtam. Böngészgettem a telefonokat és egyszer csak "szembe jött". Azonnal ment a kosárba, de nem lehetett belőle sok (ezüst színű hátlappal), mert rendelés után visszalépve már a "Nincs készleten" szerepelt az adatlapján.

(#78) Fernet válasza englishman (#77) üzenetére


Fernet
senior tag

Én sajna későn vettem észre azt az akciót. (asszonynak akarok egy telót karácsonyra)
Úgyhogy 69.990Ft-ért vettem végül. Egy redmi note 5-öt vált majd, aminek az akksija nem túl acélos. Remélem tetszeni fog neki.

(#79) NoMagix


NoMagix
addikt

Üdv mindenkinek!

Milyen rezgő jelzés erőssége?
Mennyire megbízható a képernyős ujjlenyomat olvasó?
Samsung A31 et váltanám le, ebben elég vacak az optikai olvasó, viszont a rezgése nagyon erős!

Köszönöm a válaszokat!

(#80) bach66


bach66
tag

Sziasztok!

Mi 8 lite után jó választás szerintetek?

Illetve van rajta hívásrögzítés vagy legalább megoldható app-pal?

(#81) novinyul válasza NoMagix (#79) üzenetére


novinyul
veterán

Ujjlenyomat olvasó nem rosszabb,sőt szerintem jobb volt mint az S10 ujjlenyomat olvasója. Rezgő motor elég jó, de nem tudom hogy az A31-hez képest erősebb-e.
Bach66: max. appal oldhatod meg maximum. Eu-s korlátozás miatt sajnos csak így lehet. :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#82) NoMagix válasza novinyul (#81) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm! :R
Volt pl. Xiaomi MI 9T telefon amit a mellényem mellzsebében sem éreztem amikor rezget rögtön el kellett adnom!
A jelenlegi Samu ebben legalább erős, az ujjlenyomat olvasóját utálom! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#83) janeszgol válasza englishman (#75) üzenetére


janeszgol
félisten

És neked kiszállították? Mert én is rendeltem 50-ért, de ilyeneket írtak, hogy részben tudják teljesíteni a megrendelésem, később várható a többi beérkezése. (Ezt rendeltem egyedül, semmi mást nem tettem mellé, nem is értettem.)
Meguntam és töröltem a kiszállítást.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#84) st6969 válasza janeszgol (#83) üzenetére


st6969
őstag

Meglepő lenne, ha az akciósat nem szállítanák ki. Én lemaradtam róla, de mivel ajándéknak lesz, másnap megrendeltem 25ezerrel drágábban, 75-ért a cyber ezüst változatot. Tegnap kaptam az üzenetet, hogy ma átvehető easybox-ban.

(#85) janeszgol válasza st6969 (#84) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem tudom. Azonnal elérhetőnek kell lennie. A hétvégét is beleszámolva (és akkor volt hétvégi szállítás is) 5 napot vártam. Majd úgy gondoltam, hogy akkor veszek kettő P20-at használtan. Találtam két igen megkíméltet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#86) englishman válasza janeszgol (#83) üzenetére


englishman
csendes tag

Én PostaPontra kértem a szállítást és tegnap reggel jött az SMS hogy átvehető.

[ Szerkesztve ]

(#87) st6969 válasza englishman (#86) üzenetére


st6969
őstag

És kipróbáltad? Hogy tetszik?

(#88) englishman


englishman
csendes tag

Második napja használom, eddig elédett vagyok vele. Játék nálam nem megy, leginkább böngésző, messenger, Gmail, SMS, hívások, alkalmanként fotó. 6/128 kiszerelésben mesésen gördülékenyen lehet használni, persze én egy 5 évvel ezelőtti belépő készülékről jövök (Redmi 4A), innen nézve valószínűleg nekem sokkal jobban feltűnik. Első bekapcsolás utáni beállításokkor felajánlotta a régi készülékről az átköltöztetést, ez egy tök jó funkció és nagyon egyszerű. Egy októberi rendszerfrissítő csomag is érkezett, illetve jövőre az első negyedévben várható a 8-as készülékekre a RealmeUI 3.0. Kamerára én is azt tudom mondani, mint mások: átlagos, nappali fényviszonyok között nekem megfelel. A mono hangszóró hangszínváltozatossága csekély, de legalább nem torzít és kellően hangos tud lenni. Az AOD-on megjelenő értesítés csak az alkalmazás ikonját mutatja alig kivehető miniatűrben, de legalább beállítható akár állandóra is. A kijelző alá épített ujjlenyomat olvasó gyorsan felold. Akksi jónak tűnik, 35% használattal 7 óra 56 perc képernyőidő, 50%-nyi energiát fél óra alatt pumpált bele a töltő. A mellékelt szilikontokot alig bírtam ráeröltetni, nem fog belőle kiesni a teló :D
Napi használatra nem lesz vele gond.

Egyedül a hosszával tudok nehezen megbarátkozni, én feleslegesnek tartom ennyire elnyújtva, 16:9 arány lefedné az igényeimet, hordozhatóbb és kevésbé kézből kiejthetőbb lenne, de hát ez a trend, így is ez még egy viszonylag könnyű és vékony telefon a nagyobb batárokhoz képest.

(#89) st6969 válasza englishman (#88) üzenetére


st6969
őstag

"Kamerára én is azt tudom mondani, mint mások: átlagos, nappali fényviszonyok között nekem megfelel."

A Redmi 4A-hoz képest jobb azért a fotó képesség? GCam-ot próbáltál?
(nekem is megjött már, de még nem bontottam ki. Lánykám kapja karácsonyra, de azért csak belekukkantok valamelyik este, hogy minden ok-e vele...)

(#90) englishman válasza st6969 (#89) üzenetére


englishman
csendes tag

Szerintem jobb. GCamot nem próbáltam.

(#91) novinyul válasza st6969 (#89) üzenetére


novinyul
veterán

Fényévekkel jobb :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#92) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Anyumnak tegnap lett beüzemelve, frankó kis gép, csak van egy kis bibi!

Messenger SEMMILYEN szinten nem értesít, nem pittyeg, nincs semmilyen jelzés. Direkt megnézte minden értesítő be van lőve, nincs akkumulátor kímélő üzemben sem!

Mivel teljesen új a teló és most lakja be, ezért érthetetlen az egész... (side info, klónoztunk mindent a régi telóról)

Valakinek vmi tippje nincs esetleg? (Újra volt indítva már párszor még azt kipróbáltatom vele, hogy a messengert törölje le, majd reinstall)

Szerk: minden up to date!

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#93) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#92) üzenetére


_ocsisajt
őstag

(Whatsapp jelez)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#94) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#92) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Újra lett rakva app, működik!!! Juhéj!
Na, akkor ez is infó annak aki ezzel szív esetleg. :DD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#95) st6969


st6969
őstag

Üvegfóliát használ rá valaki? Ujjlenyomat érzékelést vajon mennyire befolyásolja? A rajta lévő fólia könnyen leszedhető?
Mivel tudtommal nem Gorilla Glass van rajta, csak sima üveg, így szerintem erősen ajánlott egy tempered glass.

(#96) novinyul válasza st6969 (#95) üzenetére


novinyul
veterán

Elvileg GG3 üveg van rajta, a gyári fólia nagyon jól fel van rakva. Szóval addig még full karcos nem lesz, addig lehet rajta hagyni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#97) st6969 válasza novinyul (#96) üzenetére


st6969
őstag

Hát nem tudom...gyári oldal nem írja, GSMArena sem...És valahol vagy olvastam, vagy videóban láttam, hogy sima üveg.
Neked honnan van ez az infó? Nem valami indiai variáns modell oldaláról? :))

(#98) toga77 válasza st6969 (#97) üzenetére


toga77
tag

Én a gyári fóliát leszedtem és raktam rá normális üvegfóliát, amit az aliról rendeltem. Az ujjlenyomat olvasót nem befolyásolja.

(#99) classic B


classic B
aktív tag

A héten megérkezik a Realme 8-asom (6/128). Magam is meglepődtem rajta, hogy emellett döntöttem. Ha előbb tudom, hogy ezt akarom, lecsapok rá 50k-ért. Sebaj. :)
Képben volt még A52s, GT Master, SE 2020, 11 Lite 5G NE, S20 FE. Papíron mindegyik jobb, de drágább is. Igazából sajnáltam ezekre a pénzt. Rájöttem, hogy elég a Realme 8, ugyanis nem játszok, nem fotózok. A kijelzője szép, akku nagy, soc elegendő, dual-band wifi adott, RAM bőven elég. Ha jól tudom a kijelző fóliás, valamint szilikon tokot is ad mellé a gyártó, így ezekre sem kell költenem.
Remélem használat közben nem ütközök fájó vagy kellemetlen hibákba, bugokba. :)
Edit: A20e-t fog váltani. Imádom ezt is annak ellenére, hogy sokak számára már használhatatlan kategória.

[ Szerkesztve ]

(#100) st6969 válasza classic B (#99) üzenetére


st6969
őstag

A végén még beindul a totyik... :))
Használd egészséggel :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.