Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Ramirex:] A valódi #Metoo (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát ennek talán több értelme van, mint a #metoo-nak. Bár én burkás mítúzókat vártam, arab országokból.

Csak ne a dszihádfigyelőt (hpffff :DDD) linkelted volna, hanem az eredetit.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) bitpork válasza lezso6 (#1) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Itt tartunk. Bármely fake-news és akármi ami alkalmas emberek hergelésére (igazságtartalomról nem beszélek itt, pedig durván egyoldalú és egysíkú az egész fosch) máris megy ki a nyilvánosság arczába meggondolás nélkül.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Szóval csak a muzulmánok erőszakolnak nőket, vagy az európaiaknak szabad?
Megértem a videóban szereplő nőket, szörnyű dolgokon mehettek keresztül, de itt konkrétan egyenlőséget tesznek a bevándorlók és az erőszaktevők között, amivel egyáltalán nem tudok egyet érteni.

(#4) Ramirex válasza bitpork (#2) üzenetére


Ramirex
csendes tag

Szerinted hazudnak a videóban szereplő hölgyek?

[ Szerkesztve ]

(#5) Pete55555 válasza mustang08 (#3) üzenetére


Pete55555
addikt

Valószínű azért csinálták ezt a videót, mert európai ember (még) nem erőszakolta meg őket.

De csak egy tipp...

...Szeretem leracsniztatni...

(#6) Ramirex válasza mustang08 (#3) üzenetére


Ramirex
csendes tag

Ez is egy vélemény!

(#7) bitpork válasza Ramirex (#4) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Megmutatod, te igaz európai hol nevezetem hazugnak bárkit?
Minden szava a gyűlölet, és csak egy irányba mutat, ami meg nem a teljes igazság magában. Ez van.
Csendben jegyzem meg, hogy nem hiszem h valóban mindükkel megtörtént, mert többször elhangzik h én x, y és z is vagyok.
Jah és miért nem látom hogy a kancelláriaminiszter minden közmunkást letolvajozó videóján habzó szájjal ki lennél akadva? Folytassam a sort? És ezek itt európai emberek...
Előbb tanulj meg súlyozni problémákat utána uszíts.

Segítek: egy alantas migrássimogató , anyákat erőszakoló gazember vagyok. Nekem nem szent se ember élet, se tisztesség és biztos a lányomat megerőszakoló terroristának is hajráznék.

Szívesen!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8) Ramirex válasza bitpork (#7) üzenetére


Ramirex
csendes tag

Érdekes a te hozzászólásodban sokkal több gyűlölet van mint az enyémben, a videóban.

Lenne egy kérésem, kérlek mond el, milyen valódi híroldalakat és blogot olvassak, hogy olyan gondolkodású legyek mint te. Komolyan kérlek, mindenféle irónia nélkül.

Mondjuk azt nem tudom, hogyan fogom a tapasztalati úton szerzett tudásomat felülírni. Kérlek segíts nekem.

(#9) Freiherr válasza Ramirex (#8) üzenetére


Freiherr
őstag

Menj a 444-re, ott kiokosodsz, ez a malacfej is ott szokta osztani az igét...

XXX

(#10) bitpork válasza Ramirex (#8) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Semmi ilyesmiről nincs szó, hogy hol lehet kiokosodni.
Arról van szó h embernek lenni minden körülmények között csak az egyénen múlik.
Azért jöttem vissza most ide h bocsánatot kérjek amiért rád zúdítottam a videó láttán túlcsordult dühömet - ne haragudj nem akartam neked esni.

De amit leírtam tartom: egyoldalú a tájékoztatás és mint ilyen -akarva vagy akaratlanul de - félrevezető.

(#9) Freiherr: mindenhol kiállok bárkiért aki nálam elesettebb, vagy magamért. És én felvállalom névvel és elérhetőséggel a véleményem, ugye sokakkal ellentétben :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#11) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A probléma valós, viszont manapság tele van a sajtó álhírekkel, a ruszkik nagyon tolják őket. Mindennek 3x utána kell nézni, hogy igaz-e...
Az mondjuk tény, hogy pl az olaszoknál az erőszakoskodások felét a lakosság tizedét kitévő migránstömeg követi el, ez rendőrségi statisztika.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#12) amerigo


amerigo
aktív tag

Mielőtt zárják a topikot :D én is leírom a véleményemet.
Jártam muzulmán országokban . Ismerem valamennyire a kultúrájukat, jogrendszerüket, gondolkodásukat.
A kulturális szakadékok óriásiak, a nők másodrendű állampolgárok.
A lányoknak, nőknek teljesen igazuk van, mondom ezt két lány apjaként, és a női nem abszolút hódolójaként.
Éljenek a csajok!

(#13) elithun


elithun
őstag

Nem egészen nyilvánvaló kihez beszélnek a videóban. Az elején mintha a férfiakhoz szólnának hibáztató jelleggel, utána meg már mintha nőtársaikhoz szólnának, hogy csatlakozzanak hozzájuk.
De megint csak egy demagóg lázítás, át nem gondolt üzenettel.
Maga a videó üzenete is csak akkor állja meg a helyét, ha feltételezzük, hogy minden bevándorló erőszakoló is egyben.
Az erőszakolás ellen fel kell lépni, de kollektív módon, nem pedig egy-egy népcsoportra fókuszálva.

Egyúttal nem tudom mit segít, ha elkezdek különféle hashtages szavakkal közésségi médiákra írni. Az ilyet műcselekvésnek tartom.

(#12) amerigo
Családom másik fele arábiában él. Ottani tapasztalatok alapján a nőknek még figyelni kell arra, hogy mit mondanak, de változnak arrafelé is az idők. Otthon pedig gyakran a nők dominálnak. Inkább utcán létezik a vallás.De ez a szaudi arábiai régió, és lehet a többi ország sokkal elmaradottabb, de inkább úgy vélem, hogy megint egy pár radikális miatt van egy egész népcsoport elítélve.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#14) amerigo válasza elithun (#13) üzenetére


amerigo
aktív tag

Van igazság abban amit mondasz, de sajnos a Saria-ról beszélnek Európa szerte. A helyi közösségek ha bevezetik, akkor aki arra jár arra is alkalmazni fogják. A Saria pedig nagyon egyértelműen szabályozza a nők helyét a társadalomban.

(#15) elithun válasza amerigo (#14) üzenetére


elithun
őstag

Én nem hiszem, hogy ez ilyen explicit fog működni. Ők gondolom szeretnék majd bevezetni, de mi pedig, ha nem szeretnénk, akkor egyeszségre kell jutnunk. Elsősorban az itteni törvények lesznek a mérvadók, ezt nem lehet felülbírálni a hozott értékekkel.
Végső soron úgy vélem mindkét félnek változnia kell majd.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#16) Ramirex válasza elithun (#15) üzenetére


Ramirex
csendes tag

"Végső soron úgy vélem mindkét félnek változnia kell majd."

Ők a vendégek nekik kéne csak, nem?

(#17) elithun válasza Ramirex (#16) üzenetére


elithun
őstag

Ha lakni fognak itt, akkor nem vendégek.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#18) amerigo válasza Ramirex (#16) üzenetére


amerigo
aktív tag

Sajnos ha már beengedtük őket, nem nagyon van más választásunk. (Mármint békés, kulturált, erőszakmentes)

(#19) Ramirex válasza amerigo (#18) üzenetére


Ramirex
csendes tag

"Mármint békés, kulturált, erőszakmentes"

Ők erre képesek lesznek a vallási fanatizmusukkal?

(#20) Steve_Brown válasza mustang08 (#3) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Várom mikor fogja a kormánypártunk belerángatni ezeket a nőket a Stop Soros kampányba.

(#21) Ramirex válasza Steve_Brown (#20) üzenetére


Ramirex
csendes tag

Szívből kívánom neked, hogy a lányod egy iszlám férfihoz menjen feleségül. Nem rosszindulatból, csak látom ez téged nem zavarna.

(#22) amerigo válasza Ramirex (#19) üzenetére


amerigo
aktív tag

Vallási fanatizmussal nem lesznek képesek, az biztos.

#21 Nem kell hozzámennie, elég ha csak egy olyan házban-területen lakik, ahol ők vannak többségben.

[ Szerkesztve ]

(#23) elithun válasza Ramirex (#21) üzenetére


elithun
őstag

"nem rosszindulatból". :DDD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#24) Ramirex válasza elithun (#23) üzenetére


Ramirex
csendes tag

A hozzászólásából úgy tűnt ő erre vágyik. Én csak kívánom, hogy a vágya beteljesüljön.

(#25) Gabás válasza Ramirex (#24) üzenetére


Gabás
addikt

hozzászólásából úgy tűnt ő erre vágyik

aha :U

(#26) Steve_Brown válasza Ramirex (#24) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Egy szóval sem mondtam ezt. De ha neked ez jön le, legyen így.

(#27) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Ramirex:] A valódi #Metoo (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.