Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Aktuális: [link] :U

(#202) Lauda válasza Jhonny06 (#201) üzenetére


Lauda
félisten

Ja, ugyes az illeto, igy biztosan hazavagjak kanadabol rovid idon belul es a budos eletben oda be nem teszi a labat, raadasul csalassal akar uj eletet kezdeni egy masik orszagban, buszke lehet magara. Ehhez csak gratulalni tudok neki.

[ Szerkesztve ]

(#204) Apollyon válasza Jhonny06 (#201) üzenetére


Apollyon
Korrektor

tl;dr

valaki összefoglalná?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#205) Lauda válasza Apollyon (#204) üzenetére


Lauda
félisten

Menekultkent akar kanadaban uj eletet kezdeni. Itt csak 2 problema van. Epp most szigoritottak a menekultek elbiralasan, masreszt nem menekult. Csalo, az ilyenek repulnek orokre kanadabol.

[ Szerkesztve ]

(#206) baluka26 válasza Jhonny06 (#201) üzenetére


baluka26
veterán

Mekkora gyökér :D
Lauda: Mitől leszek menekült?

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#207) Jhonny06 válasza Kalandor (#203) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szerdán már nem volt pénze szállásra, azaz 2*110 dollár (szállás) + két pizza ára, meg közlekedés. Kvázi ~300 dollárral vágott neki az útnak?! Ehhez én se tudok jobbat hozzászólni.

baluka26: Gondolom kvázi egyenlő a hajléktalannal. Azt mondja az ember, hogy nincs pénze (visszaútra se), aztán valahogy elvan.

[ Szerkesztve ]

(#208) Apollyon válasza Lauda (#205) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Köszi.
Igen, a csaló a szebbik rokonértelmű formája az "élősködés" megfogalmazásának.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#209) Lauda válasza baluka26 (#206) üzenetére


Lauda
félisten

Most nem reszletezem, de pl a politikai menekultek, vagy mikor hitler uldozte a zsidokat, na azok ha eljutottak egy masik orszagba, azok menekultek. Az usa pl. most is fogadja az izraelbol erkezo embereket menekultkent ha jol tudom. De majd kijavitanak ha nem.

Iscariah nincs mit! Epp az ilyenek miatt neznek ugy kanadaban a magyarokra, mint valami elitelendo rosszra, a hataron szetszedik a csomagjaikat, kikerdezik oket stb stb.

De annyi esze lehetett volna, hogy utana nez, az egesz media ezzel van tele, hogy a rengeteg menekult miatt beszigorit kanada.

[ Szerkesztve ]

(#210) D1Rect válasza Lauda (#202) üzenetére


D1Rect
félisten

"and can’t return to that country because of a well-founded fear of persecution based on:
race
religion
political opinion
nationality or
membership in a particular social group, such as women or people with a different sexual orientation."

Ezek közül melyiket fogadják el ott? :F

(#211) tiv83us válasza Jhonny06 (#201) üzenetére


tiv83us
veterán

"Jegyvásárláshoz már kell az útlevél, s még azt is megkérdezik, hogy kihez megy az ember…
Jogállam nem? Nekem fura volt hogy egy utazási irodának ehhez mi köze van, de mind1 bediktáltam egy valós címet."

Pont ezert, hogy ne tudjanak csalni. Ha majd lesz meghallgatasa a bevandorlason es kiderul, hogy milyen cimet adott meg es milyen szandekkal ment ki, majd lesz pislogas.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#212) Lauda válasza D1Rect (#210) üzenetére


Lauda
félisten

Jelen helyzetben egyiket sem, magyarorszag unios tagallam. Ez egy dolog, csak mivel az utobbi idoben tomegesen erkeztek a menekult statuszt kerok, ami eleve fail, mert senki sem uldoz senkit magyarorszagon, de nagy reszuk meg csak roma sem volt, ezert a kanadai bevandorlasi miniszter bekemenyitett es hoztak egy olyan torvenyt, amivel az evekig tarto procedurakat lecsokkentettek legfeljebb 90 napra. Tehat az ilyen sumakok max 90 napig elvezhetik kanada vendegszeretetet es utana sze la vi orokre.

[ Szerkesztve ]

(#213) D1Rect válasza Lauda (#212) üzenetére


D1Rect
félisten

Az nice. :DDD

(#214) Lauda


Lauda
félisten

Ez szerintem mehetne aranykopesbe is:

Ma vasárnap talán már neki tudok álni az angol tanulásnak, szala aki ennek nekiugrik a sok elszántsággal, lelkierővel, felkészültséggel rendelkezzen, mert ha itt nincs ismeretség, akkor csak kitartással lehet valamit elérni, helyi segítség meg 0, úgy tunik ha valaki felvette a kanadai állampolgárságot, aláirt egy papírt, hogy soha senkinek sem segít és bunkó is lesz mellette,

Erdekes egy felfogas. O odarepul 10000 km-rol es legyen egybol terulj terulj asztalkam, az ott elo 30 millio kanadai mind az o kegyeit lesse, nem tudom felfogni neha hol elnek emberek.

D1Rect de addig ingyen kaja+szallas, megeri. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#215) #53246592 válasza D1Rect (#210) üzenetére


#53246592
törölt tag

Homoszexuális romaként lehet esélye :) Kiváncsi lettem volna rá mivel indokolta a menekült státusz kérelmet.

(#216) emvy válasza tildy (#113) üzenetére


emvy
nagyúr

> Az teny, hogy ket minberbol (netto £1680) abszolut kenyelmesen meg lehet elni, meg lakast berelve is

Cafolnam. Ketten, ket minimalberbol kenyelmesen meg lehet elni, amig nincs gyerek. Utana sehogy nem jon ki a matek.

while (!sleep) sheep++;

(#217) D1Rect válasza #53246592 (#215) üzenetére


D1Rect
félisten

Homoszexuális román zsidó romaként.
Legjobb. :DDD

(#214) Lauda: Amíg ezt nem olvastam addig úgy gondoltam, hogy igazán tökös dolog kimenni Angliába minimális pénzzel, de ez übereli.
(hozzáteszem, hogy aki kiment ismerőshöz ment és lett is melója, azóta is kint van)

(#218) emvy válasza Motion_Blur (#130) üzenetére


emvy
nagyúr

F*szsag, a normalis magyarok itt is normalisak, otthon is van egy csomo hulye. Olyan tarsasagod van, amit talalsz/valasztasz magadnak.

while (!sleep) sheep++;

(#219) Lauda válasza D1Rect (#217) üzenetére


Lauda
félisten

Tokos dolog, csak butasag. azt meg kell erteni, hogy ott senkit se erdekel a pistike meg a sanyika. Amik itthon az elenyodre/hatranyodra valtak, azok a kulfoldi orszagban megszunnek letezni. Ami szamit, nyeltudas, penzed mennyi van, mihez ertesz, mennyire vagy elszant es ezek kotyvaleka. Ezekbol bar melyik, vagy akar tobb sincs meg, akkor neked reszeltek. :DDD

Annyival kiegeszitenem, hogy a nyelvtudas es maga a szemely a legfontosabb, mert ha tudsz beszelni a nyelvukon, akkor megnyilt a vilag felejuk, ha nem, lehetsz akarki, sosem tudjak meg.

[ Szerkesztve ]

(#220) tiv83us válasza Lauda (#219) üzenetére


tiv83us
veterán

En alapjaba veve ugy erzem, hogy segitokesz csavo vagyok, viszont olyannal valszeg en sem tudnek kezdeni semmit, aki "vasarnap kezd el angolt tanulni", akarmennyire is szeretnek. Gondolom a sok felgma rohadek kanadai is igy gondolta.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#221) Lauda válasza tiv83us (#220) üzenetére


Lauda
félisten

Itt a fo problema abbol adodik, hogy a kanadaba kiutazo es ott refugee-t benyogo illeto semmit sem tett ezen kivul a jovojeert, de a befogado orszagtol elvarja, hogy neki mindent a keze ala tegyen. Nem tudom neha felfogni mit kepzelnek emberek. Azt szoktak mondani, miert nem mesz be a nyitott ajton, miert kell az ablakon bemaszni? Nagyon egyet tudok ezzel erteni. Kanada fogadja a bevandorlokat, fogadja a menekulteket is. A csalokat viszont rovid uton deportalja, orokre.

[ Szerkesztve ]

(#222) tiv83us válasza Lauda (#221) üzenetére


tiv83us
veterán

Ez teljesen igaz, tovabba azt sem vagom, hogy akkor most Kanada tulajdonkeppen mindenkit beenged gyakorlatilag 0 penzzel, 0 angoltudassal, ha azt mondod, hogy refugee vagy? (Barmilyen orszagbol is jossz, ezekszerint). Ez hogy?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#223) #53246592 válasza D1Rect (#217) üzenetére


#53246592
törölt tag

ha ez sem lenne eleg, akkor majd benyögi hogy olyan helyröl jött ahol el kellett adja az i7-es gepet hogy el tudjon menekulni es rögtön belatjak hogy jogos a kerelme ;]

(#224) kraftxld válasza #53246592 (#223) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Micsoda nélkülözés, micsoda kínok... remélem az ilyet jól visszazavarják, néha felénk is vetődnek ilyenek, de elég hamar kiveti őket magából a rendszer hála az égnek.
Az a gond, hogy az ilyenek a rendesen, korrekt módon próbálkozó emberek dolgát nehezítik meg :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#225) Gergő_ válasza Lauda (#221) üzenetére


Gergő_
őstag

Ha úgy vesszük azért mégis elmenekült otthonról, hiszen nem tudta biztosítani a családja megélhetését. Nem értem miért ekézitek, lehet hogy nagyon hasznos polgára lesz Kanadának, csak nem most hanem pl 3 vagy 6 hónap múlva. Lehet hogy nem, de legalább megpróbált fordítani az életén. Én nem sajnálom tőle sem a hajléktalanszálló, sem a koplalást sem pedig a teljes kilátástalanságot. Sajnos ilyen xar világot élünk.
Ez viszont tipikus magyar vonás, pl. lengyelek..., de akármilyen más náció sokkal jobban összetart egy diaszpórában. Vajon miért van ez így?

(#226) Lauda válasza tiv83us (#222) üzenetére


Lauda
félisten

Beengedi igen, mert ilyenek a torvenyei. Viszont a sok menekult miatt, 90 nap alatt most meg kell hozni a dontest, hogy jogosult-e vagy sem. aki jogosult, az maradhat, aki nem, az mehet ahova akar rovid idon belul. A kanadai bevandorlasi miniszter is utalt arra, hogy magyarorszag unios tagallam, szabad valasztasokkal stb, szoval meg lehet saccolni hogy fogadnak-e innen menekulteket vagy sem. ;]

(#227) kraftxld válasza Gergő_ (#225) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nem tudom mennyi kivándorlási tapasztalatod van, de számomra aki elvárja, hogy az ország alkalmazkodjon hozzá ne ő az új helyhez az teljes mértékben 0 a szememben. Az alap nekem, hogy ahová menni szeretnék, megpróbálok minden információt összeszedni róla, nem csak annyit, hogy "refugee" és utána kánaaán. A használható nyelvtudásról nem is beszélve amit egy kis szorgalommal belátható időn belől össze lehet szedni.
Én is szívesen segítek annak aki erre jár, megmondom, hogy mit hol érdemes venni, merre talál ezt-azt, de munkát NEM intézek, még a legjobb barátomnak sem, pénzt NEM adok senkinek.

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#228) Lauda válasza Gergő_ (#225) üzenetére


Lauda
félisten

Az hogy ki szamit menekultnek ne firtassuk, en sem vagyok ebben kompetens, de az biztos, hogy unios tagallamokbol jogosan nem erkeznek menekultek. Nem uldoz itt senki senkit, ha nem tetszik el lehet menni, de nem uldoznek, ez a lenyeg.

Senki sem mondta, hogy ne menjen oda vagy mashova, de ne csalassal, teremtse meg az ujrakezdes alapjait es ugy vagjon bele.

(#229) tiv83us válasza Lauda (#226) üzenetére


tiv83us
veterán

Most egy kicsit gugliztam, hat nem semmi mik vannak :Y

Utmutato, hogy telepedj le, csalassal, hazugsaggal, trukkozessel.

"(...) 1. Mellekelj hozza egy nagyon durva sztorit, ami arrol szol, hogy teged valakik meg akarnak olni! Talald ki a vilag leglehetetlenebb tortenetet hozza. En egy magnofelvetelt keszitettem, amin valaki kikerdezett arrol, hogy kik es miert akarnak engem megolni, majd ezt a felvetelt leforditotta a kanadai emigracios hivatal es azt allapitottak meg, hogy MIVEL A FELVETELEN ROLAM VAN SZO, EN BESZELEK RAJTA, A TORTENET ROLAM SZOL, EZERT ELFOGADJAK A KERELMEM!

Azzal mar nem is torodtek, hogy maga a tortenet, ami a felvetelen el van meselve igaz vagy sem."

---

"Amiota itt vagyok kapom a segelyt, mert az minden menekultnek jar. ESL angol nyelvu iskolaba jarok, ahol ingyen tanulhatom az angolt. Nagyon sok juttatast kapok a kanadai allamtol."

Pofam leszakad :Y
Ilyenkor orulok, hogy milyen vasszigor van itt bevandorlas-ugyileg es nem kell ilyen semmirekelloket eltartanom az adombol.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#230) Gergő_ válasza kraftxld (#227) üzenetére


Gergő_
őstag

Szerintem a menekültek nagy része erősen hiányos nyelvtudással, és általában a semmivel indul útnak hiszen ezek olyan dolgok amelyek akár otthon is tarthatná őket. Nem tudjuk a történet kimenetelét, ahhoz túl friss. Szerintem pl. Kanadának nem csak kiváló, a hazájukban nem megbecsült mérnökökre, orvosokra van szüksége, hanem olyan emberekre is akik keményen dolgoznak bármit elvállalnak mert rá vannak szorulva.
Nyilván nem ez a legszebb út, de szerintem tipikus.
Én nem csak a core i7-es gépet láttam az adatlapján hanem hogy minden nap 5-6ig melózott. Ez nem sok nem kevés, de nem tudott belőle boldogulni, szerintem simán menekült, de ezt majd a befogadó ország dönti el. Reméljük összejön neki.

(#231) Lauda válasza tiv83us (#229) üzenetére


Lauda
félisten

Hat nem tudom ez igaz-e vagy sem, de szerintem az ilyeneknek mostantol befellegzett. Nagyon bekemenyitettek most a menekultek rendszereben. De gusztustalan, hogy ezt meg lehet csinalni es az vegkepp, hogy ezt reklamozza es buszke is ra. Koltse gyogyszerre, amit a becsuletes kanadai adofizetoktol elvett.

Nem is csodalom, hogy ezt erzed, nem sokara szerintem ott is ez lesz, pont az ilyenek miatt.

[B]kraftxld Az a gond, hogy az ilyenek a rendesen, korrekt módon próbálkozó emberek dolgát nehezítik meg

Ezert hatalmas riszpekt, maximalisan egyetertek. :R

[ Szerkesztve ]

(#232) tiv83us válasza Gergő_ (#230) üzenetére


tiv83us
veterán

Sok szempont van, hogy kiket nyilvanitanak menekultek, de olyan orszagrol meg nem hallottam, aki az alapjan fogad be valakit, hogy - egyszeruen szolva - milyen szarul keres.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#233) Lauda válasza Gergő_ (#230) üzenetére


Lauda
félisten

Bzitosithatlak, hogy kanadanak nincs olyan emberekre szuksege, akik mindent elvallalnak, mert ra van szorulva az ilyenekre. Szakkepzett munkaerore van szuksege.

Szerinted milyen ember az, aki mindent elvallal? Az ilyen embernek se onbecsulese, se megfelelo szakmai hozzaertese nincs semmihez, csak a tulelesert kuzd. Ilyen embereket barhol talalni, emiatt nem fogja befogadni egyetlen orszag sem a foldon.

[ Szerkesztve ]

(#234) Gergő_ válasza Lauda (#233) üzenetére


Gergő_
őstag

Ez mind igaz amit leírtál, de az is látszik hogy valahol elhelyezkedik ez a sok menekült, még ha alja melókra is szükség van rájuk. Kínaiak mindenhol vannak, ahogy szinte magyarok is.
Ha benézel egy kanadai egyetem mérnöki karára ott kínaikon és pakisztáni, indiai feltehetően második generációs a semmiből feltörő arcokon kívül nem sok echte kanadait látsz.(ez az információ első kézből egy nyugdíjazott oktatótól van aki távoli rokonom) Ez egy trend. Nem azt mondom hogy mindenki bevándorló, de egyre számottevőbb.
Szerintem lassan Magyarországot is nevezhetjük harmadik-világbelinek. :(

(#235) Lauda válasza Gergő_ (#234) üzenetére


Lauda
félisten

Persze, hogy elhelyezkedik, a munkara szukseg van. A mindent elvallalok emberekre viszont sehol sincs. Azok az emberek eleve nem alljak meg a helyuket a kornyezetukben es ennek oka van.

De varjal csak, milyen sok menekultre gondoltal? Akiket befogadnak, azokat school-ba jaratjak, nyelvet tanulhatnak stb.

(#236) kraftxld válasza Gergő_ (#234) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Egyetemi oktatónak, kutatónak, mérnöknek, orvosnak, ITs-nek eddig is lehetet szó nélkül menni "refugee" kulcsszó és sunnyogás nélkül.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#237) D1Rect válasza Gergő_ (#234) üzenetére


D1Rect
félisten

Azt értsd meg, hogy nem az a baj ahogy kiment, hanem ahogy.
Magyarország meg baromi messze van a 3. világtól.
Sz@r-szar, de van fedél+internet+kaja.(nyilván fontossági sorrendben :D )

(#238) baluka26 válasza D1Rect (#237) üzenetére


baluka26
veterán

Áram, ivóvíz, fűtés, autó satöbbi. Nagyon messze vagyunk a 3. világtól, aki ilyet leír az nagyon nincs tisztában az ottani helyzetekkel.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#240) Gergő_ válasza baluka26 (#238) üzenetére


Gergő_
őstag

Sajnos a fórum keretei nem engedik meg, hogy kifejtsem, szerintem miért közeledünk harmadik világbeli állapotok felé. Mindenki gondoljon oda azt amit akar.
Még egyszer leírom, szerintem se szép módja ahogyan disszidált, de teljesen megértem. Ha sikerül neki és talpra áll pár év múlva ezek a körülmények senkit nem fognak érdekelni, csak hozzáadnak egy kicsit a történethez. Akik nem mernek lépni, nem vállalnak ekkora kockázatot persze fanyaloghatnak hogy csaló ez az amaz. Szerintem rengeteg csaló van otthon is, először őket kellene felszámolni és virulna a gazdaság. Egyébként meg Magyarország is rengeteg menekültet befogad, ha szétnézel a hétkerben. A kivándorlás bármilyen okból céllal, az erős válságok közelében nagyon természetes dolog, szerintem még mindig főleg az mutatja hogy egyszerűen egy tűréshatáron túl nem képesek boldogulni az emberek, nem elégedettek az állapotukkal más módját nem látják a változtatásra, minthogy elmenekül akármilyen kitalált okkal. Komolyan nem értem azokat akik megvetnek egy ilyen embert, ez ugyanolyan mint otthon megvetni egy hajléktalant. Tetves retkes szállókon él. valószínűleg még éveken keresztül egy kiszolgáltatott helyzetben. A családját évekig nem látja hacsaknem nekik is sikerül kimenni, de ez általában nem mindig jön össze.

(#241) Kassadin válasza D1Rect (#237) üzenetére


Kassadin
addikt

Elég sok kisgyerek éhezik már, sokan élnek a létminimum alatt. Egy agrárországban éheznek az emberek... Nc kategória.

[ Szerkesztve ]

(#242) baluka26 válasza Gergő_ (#240) üzenetére


baluka26
veterán

Ekkora kockázat?
Szerinted mennyi esélye van, hogy megveti a lábát?
Ha igaz, amit Lauda ír 90 nap múlva kidobják Kanadából, mint macskát szarni.
Hazugságra építeni egy új életet, hát, aki ezek után tükörbe tud nézni, az megérdemli...

ez ugyanolyan mint otthon megvetni egy hajléktalant.
A "hajléktalan"-nak legalább 2 csoportja van: az egyik, aki tevékenyen részt vett abba, hogy azzá váljon, a másik része, akiknek nem volt szerencséjük, rosszkor voltak rossz helyen, családi katasztrófa/bármi más.
Aki önhibájából hajléktalan, azt megvetem.

Nézd ezt egy kanadai szemszögéből. Jönnek a bevándorlók, nem tanult népség, és ahogy leírja a linkelt blog is, munka nélkül is el lehet lenni a segélyből, és ezt tanítják neten. Ha ezt az én adómból fizetnék nagy mértékben rohadtul fel lennék háborodva, és támogatnám az összes olyan ötletet, ami arra irányul, hogy minél kevesebb ilyen legyen.

Meg EU állampolgárként menekülni? Mi elől?

Ennek a fickónak is az a célja, hogy elevickéljen munka nélkül Kanadában, nyakamat rá. Ha dolgozni akarna elég lett volna egy országhatárt átugrani. Ja, de ott nincs menekültstátusz mindenféle földi jóval :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#243) dabadab válasza Gergő_ (#240) üzenetére


dabadab
titán

"Magyarország is rengeteg menekültet befogad, ha szétnézel a hétkerben."

Mo gyakorlatilag nem fogad be menekulteket, aminek sok oka van, ebbol az egyik lenyeges az, hogy senki se akar ide menekulni - hogy a hetedik kerulet hogy jon ide, azt meg baromira nem vagom.

A kivandorlas meg tenyleg termeszetes reakcio valsagok idejen (ahogy egyebkent a bunozes novekedese is). Ezt a szerencsetlent nem azert savazzak, mert kivandorol, hanem azert, ahogy.

DRM is theft

(#244) D1Rect válasza Gergő_ (#240) üzenetére


D1Rect
félisten

Sztem neked igen téves az elképzelésed a 3. világról...

(#245) baluka26 válasza dabadab (#243) üzenetére


baluka26
veterán

Ezt a szerencsetlent nem azert savazzak, mert kivandorol, hanem azert, ahogy.
Igy van. Aki akar, az mehet. Senki nem tartja vissza.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#246) tildy válasza emvy (#216) üzenetére


tildy
nagyúr

mondhatnam, hogy meglatjuk, de egyelore nem, leven a tavaly ev elejehez kepest 50% al lesz tobb a fizum. meglatjuk mi alakul, elso a munka:)

egyebkent egyentol is fugg, nekunk kb az albi plusz rezsin felul 500 font megy el havonta...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#247) emvy válasza tildy (#246) üzenetére


emvy
nagyúr

Bolcsi heti 5 napra, napi 7 orara 1700 font es folotte, bar jo esellyel ennyiert sokszoros tuljelentkezes van. Vagy otthon marad valaki a gyerekkel (akkor maris nincs ket minimalber).

while (!sleep) sheep++;

(#248) Jhonny06 válasza emvy (#247) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nyilván ennyit épeszű ember nem fizet érte, ilyen keresettel, amikor a minimálbér kb. ennyi. Sokkal jobban megéri otthon maradni vele és úgy dolgozni, vagy egyéb módszerek.

[ Szerkesztve ]

(#249) dabadab válasza Jhonny06 (#248) üzenetére


dabadab
titán

Viszont ez nem valtoztat azon, hogy a ket darab minimalberes kereso + gyerek keplet nem nagyon adja ki a "kenyelmesen megelni" vegeredmenyt (es az, hogy ennyi penzert is van ra komoly kereslet, eleg sokat elmond az alternativak koltsegerol esvagy megvalosithatosagarol)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#250) baluka26 válasza dabadab (#249) üzenetére


baluka26
veterán

Magyarországon hogy él meg két minimálbéres kereső? Természetesen egy gyerekkel :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.