Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) r-chee


r-chee
őstag

Ez a Carmack úgy nyomja a szöveget, mintha 5 éve nem beszélt volna senkivel :) . Nyomja, mint egy robot :) .
Minél előbb jöjjenek a frankó játékai...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2) Dr. Romano válasza r-chee (#1) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jah... nem semmi ahogy darálja, de mivel saját tapasztalatait, terveit mondja el, ezért nem is csoda :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3) Xaels


Xaels
félisten

Őszintén most nem volt időm mind megnézni, de ez az ember igazi példakép lehetne nagyon sok másik programozónak. Tele van ötletekkel éstesz azért, hogy ezeket megvalósíthassa. Nagyon bírom és remélem még nagyon sokáig köztünk marad ez a zseni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) konas válasza Xaels (#3) üzenetére


konas
senior tag

Mit mondott?Mi volt a lenyege?R:A:G:E:?

(#5) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

dőlbelőle, mint tehénből a meleg sz..r! :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) T.Peter válasza Xaels (#3) üzenetére


T.Peter
őstag

Nem a programozók tehetnek arról, hogy egyre rosszabbak a mai játékok (pár kivétel azért van). A cégek főnökei tehetnek róla, akiket nem az foglalkoztat, hogy milyen a játék, hanem hogy mennyire lehet meggazdagodni belőle. A fejlesztőknek ugyanolyan ötleteik vannak, csak a cégvezetőket a profittermelés érdeklik, nem az, hogy mit adnak el.

(#7) mephi666


mephi666
nagyúr

az első videónak még a hangja is sz@r volt eléggé... na, mindegy... volt kb 5éve egy progtanárom... az volt hasonló... kérdeztél tőle valamit, aztán olyan volt, mint egy robot... szinte láttad rajta, mintha a fejében átpörgetne pár kartont és a megfelelő szöveget úgy lenyomta, mintha olvasná... mint egy robot... nagyon durva volt... aki megfordult a gamfon szerintem simán kitalálja, kire gondolok :)

carmack meg szerintem egy kib@szott nagy ész... tech6ról beszélnek? bazz... a tech3 évekre felrakta a mércét... a tech4 annyira nem lett nagy szám, de rengeteg jó dolgot hozott... pár hónapja játszottam újra a q4-et meg a doom3at kiegestől, de szerintem megállja a helyét... jól összerakott motor az... akárki akármit mond... ezért sem félek az új wolfenstein minőségétől... a rage-től meg szerintem sokan lef***ák a bokájukat... még szerintem a nagy crysis fanok is lesnek nagyokat... és ez még "csak" a tech5... habár szerintem elég végső stádiumban lehet a motor, mert jövőre jön elvileg a játék... onnantól meg ha az kijön, elég a kész motor licenszeivel szórakozni és a tech6on ügyködni...
jól felpörögtek carmackéknál a dolgok... bár ne sz@rakodott volna a rakétáival, hanem előbb ráfeküdt volna a tech5re :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) T.Peter válasza mephi666 (#7) üzenetére


T.Peter
őstag

Én Tim Sweeney-t többre tartom, de ez az én véleményem. Kíváncsi vagyok, hogy az Unreal Engine 4 vagy a Tech 6 lesz-e a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#9) N3ST1C válasza r-chee (#1) üzenetére


N3ST1C
tag

Csodálkozol, ez egy ultrakocka ember :D:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.