Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#133) Kansas válasza #16939776 (#130) üzenetére


Kansas
addikt

"Másik, hogy suttyomban az MS-által aláírt drivereket használja a componensekhez, ha rá is jössz és kicseréled a gyártó által aláírt driverre (paraszt ésszel uninstal, instal), akkor sem fogja azt használni, amíg nem kényszeríted rá az OS-t. (úgsemjöszráhogymiért)."
Ezt adom, de ezt már a Win7 is csinálta... és messze nem lehetetlen rájönni, nekem is sikerült több ízben is. Ha jól értem, neked is...

A másikba nem futottam bele... lehet, mert pár éve AMD-t használok, és az feltesz magának saját energiagazdálkodási profilt - igaz, Haswell-en se futottam ilyenbe, pedig az is sokáig volt.

Dehogy nincs jogunk rossz véleménnyel lenni róla, de ami user error az user error, a HW-választáson túl is(ami pl. Linux-nál hatványozottan megy). Ami meg szubjektív, az megint nem OS "hiba", hanem egyéni ízlés...

(#131) t72killer: mint írtam, szarul, de kb. a mobiltelós OS-eken(Android/IOS) kívül minden más is. Win7 még szarabbul, ha jól rémlik 3 lépésben lehet állítani a skálázást, nincs "annyi amennyit beírok"
Böngészőkből is hiányzik nekem a "fit visible" dinamikus skálázás(lásd pl. Adobe Reader).

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.