Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#130) #16939776 válasza Kansas (#105) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nekem véletlen két, azzal a 2012-es WS-el egykorú gépem van, eggyik otthoni, mási munkahelyi, amiken így a Win 10 beállításokat keresztbe is tesztelhettem. Természetesen mindkettő probléma/panasz mentes volt win7-el.

Az ellen pl.: mit tud tenni a user, ha az OS energiagazdálkodása nem jó és amiatt kifagy a gép, beazosíthatatlan, repodukálhatatlan.
(sosemjöszrámiokozza).
Másik, hogy suttyomban az MS-által aláírt drivereket használja a componensekhez, ha rá is jössz és kicseréled a gyártó által aláírt driverre (paraszt ésszel uninstal, instal), akkor sem fogja azt használni, amíg nem kényszeríted rá az OS-t. (úgsemjöszráhogymiért).

Ez nem azt jelenti hogy az OS-szar, csak meg kell hozzá venni azokat a hardvereket, amikkel belenyúlás nélkül is képes stabilan működni, szóval egyértelmű "hozzánemértés" és nincs jogunk rossz véleményen lenni, róla, mert nem veszünk meg másnap az új gépet, ahhogy valamilyen működési hibába futunk, ez egyértelműen user error!

Én boldog vagyok ezzel a két géppel és win-10-el, csak egy picit el kellett merülni, de hát mindekinek van kedve/ideje/energiáj kigyomlálni pár apró bug-ot. :DDD Az élet kemény. ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.