Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Dilikutya válasza Cs1csó (#298) üzenetére


Dilikutya
félisten

A GTX970 a pályafutását is drágábban fejezte be, mint amibe ez a kártya megjelenéskor kerülhetett.
1080p-re tökéletesen jó, annál több meg úgyse kell, nem veszek azért másik monitort, hogy a gépet is dobhassam ki.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#302) Cs1csó válasza Dilikutya (#301) üzenetére


Cs1csó
félisten

:)) Na igen de 2,5 évvel KÉSŐBB jelent meg, mint a GTX 970.

(#303) ricsi99 válasza Cs1csó (#302) üzenetére


ricsi99
addikt

Semmi baj nincs a kártya teljesítményével emberek... ne kezdjünk el vitatkozni ,hogy az enyém nagyobb .
Csendes ,hűs kis kártya ,alacsony fogyasztással.
Használtan meg ki tudja...lehet bestbuy vétel volt.
Nem minden arról szól ,hogy mi a leggyorsabb...

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#304) Dilikutya válasza Cs1csó (#302) üzenetére


Dilikutya
félisten

2,5 évvel később sem ért meg nekem egy videókártya 80-90 ezret se. :) 45-ért vettem boltból, akkoriban 60-70 körül mentek ezek. Ennyit megért, többet nem áldoznék rá, évekig jó lesz még nekem. Majd ha a Steam backlogot kivégeztem, lehet venni mást. :) Bár jelenleg egészen más projektjeim vannak, így megint csak ez volt észszerű, tavaly ősszel is más volt a prioritás már. :) Amúgy meg vegyen Nvidia kártyát, aki akar, én biztos nem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#305) Reggie0 válasza Dilikutya (#300) üzenetére


Reggie0
félisten

Tokmindegy, kartyat lehet cserelni, enginet nem :)

(#306) Sanya válasza Dilikutya (#301) üzenetére


Sanya
nagyúr

Csak vegyük hozzá azt az apró tényt is, hogy a dübörgő gazdaságunkban az euró és a dollár ára jelentősen nőtt, így a kizárólag importtermékek ára sokat nőtt.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#307) helgi


helgi
aktív tag

Engem az érdekelne, hogy a vissza portolt dx12 teljes értékű e. Ugyan az e mint win10 alatt. Elnézést ha már volt szó róla.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.