Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Mindezek ellenére boldog húsvéti ünnepeket kívánok az egész családodnak és neked! :R
Lesz ez még jobb is!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) potyautas válasza gamerkiller (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Köszönöm, és viszont kívánom. Mint jeleztem is, ez egy 15 évvel ezelőtti eset. Azóta már megkérgesedett a lelkünk. Nem sírunk a mocskos anyagiak miatt. Bizakodunk. (...a lepényhal meg utoljára ;) )

(#3) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nagyon tetszett az írásod, gyönyörűen leírtad még ennyi idő távlatából is! :K
Köszönöm, hogy megosztottad velünk! :R
Egy élmény volt olvasni!

Kívánom neked és családodnak a legjobbakat! :)

(#4) szablya válasza művésznő4 (#3) üzenetére


szablya
tag

Ennyi idő távlatából? Erről a húsvétról van szó :(

Remélem sikerül minél épebben túlélnetek. Esetleg banki hitel, ismerősöktől kölcsön? Biztos van, aki 'szívesen' adna, még innen, a logoutról is :F
Azért minél boldogabb húsvéti ünnepeket :)

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) művésznő4 válasza szablya (#4) üzenetére


művésznő4
csendes tag

szablyám:
#2: " Mint jeleztem is, ez egy 15 évvel ezelőtti eset. " ;)

(#6) szablya válasza művésznő4 (#5) üzenetére


szablya
tag

:DDD nem vettem észre :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Erről 1989 vagy 1990 karácsonya jutott eszembe. Kisgyerekként nagyon rossz volt anyámat zokogni látni. Nem tudtak nekünk ajándékot venni, annyira csórók voltunk (éljen soká az ellopott rendszerváltás).

[ Szerkesztve ]

(#8) tildy


tildy
nagyúr

Én gyerekkén téltem át azt az időszakot, soha többé nem szeretnék olyat. Volt hogy kéthetente volt csak hús az asztalon, volt hogy félévente max egy ruhát kaptunk, vagy annyit sem. Zsebpénzt talán nem vettek el, de nehéz idők voltak. Én is emlékszem azokra a karácsonyokra, mikor a zokni , meg a mogyoró, meg a narancs volt az ajándék. Nekünk, gyerekeknek is.

Azért tanultam önszorgalomból, hogy iylen helyzetbe sohase kerüljek. Szerencsére egy fizetésből megélünk párommal, és még tudok is félrerakni.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A leírt történet volt a lelki mélypont. Anyagilag van még lejjebb. Akkor nullára futottunk, de csak ideiglenesen. Azóta már...mint az ország.

[ Szerkesztve ]

(#10) Lenry válasza tildy (#8) üzenetére


Lenry
félisten

nálunk is volt ilyen
zsebpénz soha nem kértek el, mert soha nem kaptunk
szükségem se volt rá igazán

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.