Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Pech. :(
Beszélni kéne a kiskerrel, nyilván valószínűleg nem ők a hibásak, már a forgalmazótól így jöhetett.

(azért szépen becsomagolták)

(#2) poli27 válasza D1Rect (#1) üzenetére


poli27
veterán

Azt már a párom csomagolta be :D

(#3) #56573440


#56573440
törölt tag

hát nem tudom. én pl ezért nem szeretem a (már bocsánat de) műanyag vackokat. ennyiért műanyag házat akkor se vennék ha belül aranyból lenne :( bár alu házakkal is előfordul hogy szálíltáskor sérül, ez mindig benne van a pakliban... de azért az az ajtó az nagyon gáz... remélem cserélik :K

(#4) FatalEror válasza poli27 (#2) üzenetére


FatalEror
addikt

Azért az a törött USB is eléggé durva.

HardCore is my LifeStyle

(#5) poli27 válasza #56573440 (#3) üzenetére


poli27
veterán

Visszavittem es visszaadtak a lovet ezek utan meg kb 2het volt mire megjott mar nem kell.annyira silany hatasa van a muanyagoknak hogy azt hiszed egy olcso kinai vacak...a legdurvabb sztem hogy vegighuztad a kezed a muanyag reszen es lepergett a festek......ahol fem volt ott nem.

[ Szerkesztve ]

(#6) #56573440 válasza poli27 (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

vannak egyébként elég jól etalált műnyag elemes házak pl bitfenixnek a gumis burkolata nekem nagyon bejött, de tövábbra is vallom hogy az alu az alu, és azt megérinteni, ránézni, stb számomra sokkal jobb. bár most nincs asztali gépem, de ha lenne akkor ilyen árkategóriában kizárt hogy nzxt-t vennék, ezek szerint te sem mostantól. én 30k fölött nem akarok látni ilyen szemetet a gépemen :)

egyébként fateréknek raktam össze nyáron egy vasat coolermaster silencio-ba, de az annyiért amennyiért jött egészen kellemes anyagokból áll.

(#7) poli27 válasza #56573440 (#6) üzenetére


poli27
veterán

Bakker tök sokáig nézegettük a házakat mire ez megtetszett csak én nem akartam kiadni rá ennyit,erre a párom megvette nekem ajándékba,szegény annyira csalódott volt hogy majdnem elsírta magát :W :W

(#8) F34R válasza poli27 (#7) üzenetére


F34R
nagyúr

szegenykem :N

azert durva ilyen arszegmensben ilyen silanyat kiadni.
pedig NZXT nem errol hires.

(#9) Pug


Pug
veterán

Uhh, nagyon kellemetlen pech, plusz még nagyon nem jó minőségű maga a ház sem. ha ekkorra rá a keret, akkor szerintem nézz egy full alu Lian-Li házikót. ;)

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#10) poli27 válasza F34R (#8) üzenetére


poli27
veterán

Hát őszintén a boltban ahonnan volt a csávó azt mondta,nagyon sok a baj az nzxt házakkal főleg a minőségére.... Azt mondta volt olyan hogy asszem a 410 nél annyira gagyi szar műanyagból volt hogy eltört a dobozban a rázkódástól+a hidegtől szállítás közben egy csomó.....

[ Szerkesztve ]

(#11) Trebron09 válasza poli27 (#10) üzenetére


Trebron09
őstag

:Y

Azért ez durva... na ShellK hol vagy? Akkor mégse olyan jó ez a ház? ;]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#12) elektropocok


elektropocok
tag

Én egy Cooler Master Elite Knight K350-et használok nincs vele bajom. Hol vetted a házat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.