Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Régi Prohardveres népszokás a videokártya-várás..
Melynek során a fórumtagok blogbejegyzéseket írnak hőn áhított drágaszágukról, videokártya-dobálós versenyt rendeznek, FPS-csatákat vívnak, majd..
Mindannyian elmennek Skandináv lottót játszani.. :DDD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) hoffman_ válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az első vga-m kb. kétszer annyiba került, mint amennyiért most el tudnám adni a gépemet. Megkopik ez a népszokás sokaknál azért :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3) Petyyyyy válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ez komment nálam tarolt, szóval +1 :D
És fix, hogy az első két sor igaz...de én ötös lottót játszom, mert az bármikor bejöhet! :DDD Nem kell várni vele az új videokártya érkezéséig.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#4) Thunderzolee válasza hoffman_ (#2) üzenetére

Hát igen..
Friss HD6950@6970 tulajként remélem a 7ezres széria nem mérsékli az árakat különösebben. :P
Emlékszem, mikor a 4870X2-t vettem, azokat 50ezer körül meg lehetett kapni, szóval olcsónak számítottak tudásukhoz képest. Most a csúcskártyák azért egy árkategóriával feljebb vannak.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) hoffman_ válasza Thunderzolee (#4) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én 8800GTX érában kezdtem komolyan PC-zni, rögtön vettem is 130 helyett 82-ért egy 640 GTS-t. Aztán másfél-két évre rá vettem a 4850-et, 37 ezerért, és gyorsabb volt, mint a GTS :DDD Ott döntöttem el, hogy soha az életbe többet nem költök csúcshardverre.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6) Petyyyyy válasza hoffman_ (#5) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Na többek közt ezért is kerülöm a csúcs hardverek azonnali beszerzését. :D Plusz "gyermekbetegségek", sunyi szériahibák, kiforratlan driverek, BAZIMAGAS ÁR, stb.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.