Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-04-25 12:14:54

LOGOUT.hu

Mi is ez a Pebble? Röviden: a mai összes okosóra úttörője. ;)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#259) 77Kilroy válasza DarknessHope (#254) üzenetére


77Kilroy
csendes tag

Ez nagyon off téma, de az anyagi helyzete az embereknek inkább lélektani, mint valós adat. A bejelentett fizetések alapján és KSH-ból meg végkép nem lehet kiindulni.
Nekem van olyan ismerősöm, aki olyan "rossz" anyagi helyzetben van (és ő(k)tényleg úgy is érzi(k)), hogy 2008 óta évente csak 2szer tudnak elmenni nyaralni, és a 7-es BMW-jük is elmúlt már 4éves...
Aztán ott az a tény is, hogy az autók egy igen nagy része még mindig a bankoké, egy másik nagy része meg céges.... tehát innen a dugó a városokban.

Ha olyan sokan meg tudják venni az okostelefonjukat 100-200+eFt-ért, akkor nem hiszem, hogy 30-ért egy okosóra valóban drága. Legfeljebb még nem látják be, hogy jó dolog. Pár évvel ezelőtt az okostelefonokra sem volt szüksége az emberek többségének. Hányszor hallottátok ismerősöktől, hogy "Minek? Nekem nincs rá szükségem."... Nekem több ilyen ismerősöm azóta iPhone-t, vagy Samut használ... abba ne menjünk bele mennyire használja ki a telefon "okosságát"!
Az okosórák és -ékszerek(!!!) is el fognak terjedni ebben biztos vagyok. A kérdés, mennyire gyorsan!?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.