Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-04-25 12:14:54

LOGOUT.hu

Mi is ez a Pebble? Röviden: a mai összes okosóra úttörője. ;)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) alevan válasza Tim82 (#47) üzenetére


alevan
őstag

Nemhivatalosan WP8ra is van vezérlő app:

[link]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#102) pycur válasza voyager4.4 (#96) üzenetére


pycur
tag

Ott a pont! :)

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#103) nemlehet válasza zdanee (#98) üzenetére


nemlehet
őstag

Persze, csak erről hány ember is tud? Szerintem itthon nem lépné át az 1000-et a számuk. De a 10k-t biztos nem. (ez a majdnem 12 milló előfizetéshez mértem ami itthon van igen kevés embert jelent) Ráadásul hivatalosan nem is kapható csak kínában. Nekem ez nem gond, de sokaknak igen. (részemről most várom a Xiaomi Hongmi WCDMA-mat, Mi2S-t akartam, csak az picit drága volt a lehetőségeimhez) Szóval szép meg jó, hogy vannak kínai telók, de sokan nem is tudnak róla, mások meg nem merik megrendelni, mert jajj mi lesz a garival (mi lenne? Semmi. feladod postan kb 2-3k-ért és kapsz egy újat. 2-3-4 hét alatt megvan. Itthon se gyorsabb, legfeljebb a 2k-t megspórolod, kivéve ha "beázott" meg elkezdenek hülyéskedni, hogy nem javítják garira)

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#104) MA!rtin válasza voyager4.4 (#96) üzenetére


MA!rtin
tag

"Meg az óra jelzi, ha sms/e-mail érkezik ? XD elárulom, a telefon is ! mivel arra való.
Sőtt még megdöbbentőbb, hogy hacsak nem valami mutáns egyénről beszélünk, az ember karja pont olyan hosszú, hogy kényelmesen eléri a zsebében lévő telefont"

Van fogalmad róla, h mekkora hülyeséget írtál?
Az oké, hogy rétegcucc, mert igazából az emberek nagyrészének tényleg nincs rá szüksége, de annak a bizonyos rétegnek nagyon is szüksége van rá..
Kérlek olvass vissza és jópár pebble tulajdonostól kapsz magyarázatot miért kell órán sms-t e-mail-t írni..
:)

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#105) barnade95


barnade95
tag

Psszt, Bocha! A "vám" szó nem mozaikszó, szóval nem nagybetűs, és nem kötőjellel írjuk ;)

(#106) janos1988 válasza radi8tor (#99) üzenetére


janos1988
addikt

Ez rád is igaz. :))

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#107) voyager4.4 válasza MA!rtin (#104) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Én direkt piaci igényeket írtam, mert tisztában vagyok vele, hogy rétegtermék, de azt a réteget komoly üzletembernek, (közép) / felsővezetőnek képzelem.

Egyébként a teszben sem olvastam, hogy direkt nekik ajánlanák a cuccot, pedig az átlagjúzernek ez nagyon felesleges.

Hülyeséget meg nem írtam, ezek tények :K a cáfolat meg elmaradt...

no fate but what we make

(#108) eszgabor


eszgabor
aktív tag

Én csak Pebble nevű hordozóról hallottam :-)
http://www.maxi-cosi.com/products/car-seats/infant/pebble.aspx

Amúgy ez felvágáson kívül jó valamire?

[ Szerkesztve ]

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#109) Mr.Peter válasza eszgabor (#108) üzenetére


Mr.Peter
aktív tag

Többen azt írják, hogy igen. :U

[ Szerkesztve ]

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#110) MA!rtin válasza voyager4.4 (#107) üzenetére


MA!rtin
tag

Bocsáss meg, de az idézet mondatból nekem az jött le, hogy fölöslegesnek tartod,bárki számára, hogy e-mailt vagy sms-t nézz az órán, ráadásul elég troll módon.:)
De lehet, hogy csak én értettem félre..ebben az esetben bocsánat :)

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#111) halkow


halkow
őstag

Az óra tetszik a 4-5 napos üzemidő nem inkább maradok a sima órámnál ami 2évig jól látható a kijelzője egy elemel , tul: digitális,stopper,ébresztőóra,dátum,kék háttérvilágítás,fémszíjas és csak 2,5k volt

Alcatel onetouch idol2s the king

(#112) BlackPriest


BlackPriest
őstag

jó lenne, ha a telóm is elmenne 4-5 napot mondjuk csak bekapcsolt bt-al...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#113) sarkanyolo2 válasza nemlehet (#103) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Hol tudsz egy csomagot 2-3 ezerért kínába feladni?

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#114) nemlehet válasza sarkanyolo2 (#113) üzenetére


nemlehet
őstag

Rendelésnél a DHL felárat 13 dollár volt a telómnál. De amikor pl a tabletem küldték angliából sima postai csomagként 7 fontból megúsztam (pedig légiposta volt). Szal tapasztalatom szerint ez a nagyságrend. De akkor a kedvedért legyen 4k....

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#115) beccyboy válasza eszgabor (#108) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Biztos többre, mint a pár milliós normál karórák. És azt is veszik azért :)

[ Szerkesztve ]

Caffeine addict.

(#116) sarkanyolo2 válasza nemlehet (#114) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Te nem vagy teljesen tisztában a dolgokkal szerintem. Azért annyi, mert az a bizonyos cég le van szerződve a DHL-el. Ha Te egyéni feladóként egyszeri csomagküldést kezdeményezel kínába, sokkal komolyabb összeget kell leszurkolnod.

Amennyiben levélként adod fel, akkor lehet olcsóbb, de csomagként 10 ezres tétel...
POSTA díj
DHL kalkulátor

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#117) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Egy kis olvasnivaló (angol!):

Wrist-First: This is Pebble

[ Szerkesztve ]

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#118) HawerKing


HawerKing
őstag

Azert en legalabb egy 2-3 hetes üzemidőt elvárnék egy ilyen cucctól. Kulsőleg nagyon rendben van s a kijelző is jó

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#119) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Érdekes egy felfogás uralkodik itten. A Smartwatch2-t lehúzzák, ez a szutyok, amely meg sem közelíti a Sony óráját meg tetszett plecsnit kap. Ennél még az I'm Watching vagy mi fene borzadály is jobb. Gondolom csak azért kapott plecsnit, mert közösségi kezdeményezés. Ennyit az objektivitásról.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#120) Cyberpunk válasza FіkuszKukіsz (#119) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na persze. Elolvastad a tesztet egyáltalán?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#121) viraga válasza zdanee (#84) üzenetére


viraga
tag

Na ezeket jó lett volna a cikkben olvasni, így azért - funkcionálisan - már jobban tetszik, elhiszem, hogy okos a cucc és sokan hekkelik, fejlesztenek rá, de számomra továbbra is felesleges. A kép is tök jó, viszont ezzel a piros színnel azt is kiemeli mennyire pici a kijelző a házban. Majd ha hajlított kijelzővel mint egy széles karszalag illeszkedik a csuklóra + akksival jól bírja + nem lesz egy vagyon + a Knight iparvállalat kétezres modelljét is hívni lehet a segítségével, na majd akkor elgondolkodom rajta. :)

(#122) nemlehet válasza sarkanyolo2 (#116) üzenetére


nemlehet
őstag

De miért kéne csomagként feladnod? Egy kb fél kilós dolog dobozzal együtt, bubis fóliába belerakod nem hinném, hogy baja lesz. Aszerint meg 2100 a sima postával. Én már többször küldtem telefont sima postai levélként, eddig mindig megérkezett és semmi baja nem lett. Küldöldre és belföldre is. Kínába most először, de nem hinném, hogy arra jobban eltűnnek a csomagok mint amcsiba, vagy hollandiába.

DHL-el tényleg nagyon drága ezt aláírom. Bár nekem gyanús ez a kalkulátor, mert 20k-t hoz ki legolcsóbbnak amit erősen túlzónak érzek. Ok, hogy 3 nap alatt ott van, de akkor is.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#123) Atesz 666 válasza FіkuszKukіsz (#119) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Üdv.

-Abszolút igazad van,én ugyan elolvastam a tesztet,de nekem akkor sem stimmel,hogy ez szar szutyok valami ami max abban hasonlít egy okos kütyühöz,hogy gombok meg kijelző van rajta..miért kap nagyobb elismerést..?

-Amikor az SW2 ezeket a dolgokat amit ez a szutyok elvileg tud az SW2 simán tudja és még sokkal többet is és jobban is..és mondom ezt úgy ,hogy elolvastam a tesztet ami nem nagyon tetszett..

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#124) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Jó, szép :) De engem most a Sony SW is kielégít teljesen ha már ajándékba kaptam.

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#126) pycur válasza #32839680 (#125) üzenetére


pycur
tag

Ez a kép olyan mint ha a belsejében egy olyan papírguriga tekercs mint a telefonfülkében a reklám izében ami mozog, és azt tekergetheted a gombokkal, mit szeretnél nézni rajta :D

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#127) csakegylány


csakegylány
újonc

okostelefon, okosszemüveg, most okosóra. Erről tény és való, mint ahogyan a cikkben is leírták, hogy nem voltak ezen az oldalon előzetes írások, vagy videó sem.
Mindenesetre biztos jók, de nekem speciel nem kéne...
Női kézre sajna még nem csináltak :(

Az órát magát mint egy ezsközt nem tartom hasznavehetetlen dolognak, és valahol az is jó, ha nem kell folyton a telefont előkapni, ha valamit akarunk. De azért elég furcsán nézhetnek néha az emberek, amikor valaki például ezen a kütyün telefonál...

Kinézete sem nagyon nyerte el a tetszésemet. A kijelző van akinek nagy, van akinek kicsi, nekem speciál természet ellenesen nagynak tűnik, de mint mondtam ilyen nagy "óra" női kézre amúgy sem való.
A szíja még belefér az elmegy kategóriába legalábbis szerintem.

Örülnék, ha lenne majd más színekben, esetleg kijelzőformában. Ki tudja, lehet, hogy vannak funkciók amik hülyeségnek tünnek rajta az én szemembe, de lehet hogy egyet kipróbálnák. :)) :)

(#128) Gery85


Gery85
tag

Szerintem ez egy teljesen felesleges cucc, csak még egy dolog amire oda kell figyelni,hogy fel van e töltve, kinek jó ez, kinek ajánlott ? Nem tudok elképzelni egy olyan helyzetet,hogy ez engem segítene a munkában, vagy a kikapcsolódásban.

(#129) Tim82 válasza #32839680 (#125) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha még valaki nem írta volna a Pebble az nem e-ink, az e-inknek ennél ezerszer jobb a képminősége. Ez transflective LCD amit a Sharp gyárt.

Ne aggódj, csak a 7. hozzászólástól van szó róla, meg még azóta is párszor említve van. Biztosan elkerülte a figyelmedet. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#130) sarkanyolo2 válasza nemlehet (#122) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

;)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#131) Valaé


Valaé
újonc

Ez komolyabb cuccnak tűnik:

http://www.aliexpress.com/item/Smart-Watch-Baida-Tomoon-T-Fire-thinnest-smart-watch-mobile-phone-E-ink-screen-Bluetooth-Android/1583373432.html

(#133) Blindmouse válasza zdanee (#84) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Igen, pont azt írtam. A gecko 1 uA-t fogyaszt alvás közben, ez 20-at, és 99% alvás, akkor ha huszadára csökkentem az alvás közbeni fogyasztást, akkor jócskán megnő az üzemidő. Gondolom bárki kiegyezne egy pár héttel a négy nap helyett (mert ugye az akksi önmerül közben)

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#134) njnl válasza DarkGubi (#23) üzenetére


njnl
aktív tag

Szia! Akár Te, akár más akinek van ilyen órája tudtok segíteni benne, hogy a Vibert képes e kezelni? Főleg azt használom kapcsolattartáshoz.

Én is abba a rétegbe tartozom, akinek szüksége lenne egy olyan eszközre ami jelzi az eseményeket a telefon elővétele és felhangosítása nélkül.
(Az egyik munkahelyemen tilos a telefon használata, így mindig sutyiban kell megnézni, itthon pedig a gazdaságban mindig tiszta piszok lesz. -ezért is vettem Sony Z'-t, mert az legalább mosható...)

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#135) zdanee válasza Blindmouse (#133) üzenetére


zdanee
őstag

Viszont csak 32MHz, 16kbyte RAM, 128kbyte flash (vs. 120MHz, 96kbyte RAM, 1MByte Flash + 4Mbyte külön). Deep Sleepben valóban 0.9 uA, de sima Sleepben már 45 uA/MHz (1.44 mA) és futás közben 180 uA/MHz (max terhelésen 5.76 mA). A Pebble bekapcsolt RTC de a CPU standby esetén 4uA, bár Sleep esetén már valóban 38 mA és futás közben 61 mA-t fogyaszt, tehát futás közben 10x annyit, sleepben jó 26x annyit, de mélyalvásban csak 4x annyit.
Ha minden funkciót meg tudsz valósítani hatodannyi RAM-al és negyedakkora sebességen, hajrá. Valószínűleg a 3rd party programokról le kéne mondani, mert nem lenne elég a RAM, hogy az OS mellett fussanak, szóval arra talán elég, hogy pár beépített számlapod legyen, gyárilag belegyömöszöljenek pár egyszerű alkalmazást és fogadjon értesítéseket a telefonodról. Ja és ez csak a CPU fogyasztása, nem számoltad bele egy bluetooth modul folyamatos fogyasztását, szóval nem 4x vagy 10x annyi ideig bírná, bár kétségtelenül tovább. Az 1 hónap reális lehetne.

@njnl: Igen, bármit megkaphatsz értesítésnek, amit a telefonod értesítési sávjában kijelez, Viber, Whatsapp, Hanguts, meg ami még nincs is :)

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#136) xmaas


xmaas
őstag

Tobbi gyarto hasonlo keszulekehez hasonlitva jobb uzemido/arban is , de meg mindig ugyan az a giccses bazari ronda akarmi kutyu ugyan ugy nezz ki mint valami regi kinai vacak ora , de hordjak boldogan akiknek nehezukre esik kiszedni mobilt a zsebukbol mert elvegre milyen meno is beszelni az oradhoz mint a Knight Rider sorozatban jo nosztalgiazni

(#137) zdanee válasza xmaas (#136) üzenetére


zdanee
őstag

Te is csak megnézted az első képet és nem olvastad el sem a cikket, sem a kommenteket... :(

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#138) voyager4.4 válasza njnl (#134) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Nem vagyok a főnököd, de talán okkal tilos a telefon a melóhelyeden.
Otthonra meg vegyél egy gombos nokiát, akár használtan is egy régit és akkor még a kijelzője is fekete fehér :) párezer forintból megúsznád :K

Okosóra probléma megoldva ;]

no fate but what we make

(#139) njnl válasza voyager4.4 (#138) üzenetére


njnl
aktív tag

Valóban nem vagy az, de kb Ő is tudna ilyen hülyeséget mondani. De értem az iróniát, legalábbis remélem, hogy az volt benne....
Én értem, hogy sokan feleslegesnek tartják. Az újkori okos órákat én sem preferálom hiszen nem akarok én érintő kijelzőt rá, meg telefonálni vele stb stb.
Nekem mondjuk bőven elég lenne egy ilyen is: Friss mobilarena cikk

Amúgy érdekelne az itt ellenzők közül hányuknak lesz x év múlva hasonló. Hiszen hányan mondogatták annó, hogy hülyeség az érintő kijelző, meg minek nagy telefon...

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#140) Perillustris válasza stewe780 (#11) üzenetére


Perillustris
senior tag

A hozzászólásokat olvasván feltűnt, hogy a legtöbben nem látják az egyik legjelentősebb felhasználási területet: a sport alkalmazásokkal való használatot.

Jómagam futok, s az időt, távot, sebességet a telefonnal, az Endomondo Próval mérem. A telefon vagy a zsebemben, vagy a felkaromon van egy erre szolgáló tokban, s bár hangalapú visszajelzés is be van állítva, az nem folyamatos (nekem km-enként dumál, sűrűbben már zavaró.)

Sony SW2-t használok edzés közben, az órával állandó visszajelzést kapok a távról, sebességről, pulzusról, stb.

Az is jó, hogy bringázás vagy futás közben látom, ki hív, és ha úgy ítélem meg, nem fontos, nem állok meg.

Ami kényelmetlen a Sony-nál, és ezt jó, ha tudják a hozzám hasonló cipőben járók futók, hogy pár másodperc után elalszik a kijelző és átvált óra üzemmódra, hiába fut az alkalmazás. Nyilván ez az energiával való spórólás miatt történik, de nekem fontos lenne a fenti okok miatt, hogy ne kelljen újra és újra felébresztenem az órát az oldalsó gomb kétszeri megnyomásával, hanem állandó megjelenítésen maradjon. Remélhetőleg ez egy frissítés után így lesz. Ha nem, akkor váltok majd egy olyan órára, ami ezt tudja. Persze jó eséllyel már eleve Kreyos-t vettem volna, ha elérhető lenne, és nem kéne várni rá.

Perillustris

(#141) Mr.Peter válasza njnl (#139) üzenetére


Mr.Peter
aktív tag

:DDD Ott a pont. Nagyon sokáig elleneztem a tapicskolást, meg a nagy telefonokat, most meg én is tepsivel járom az utcákat.

@Perillustris: Sportoláshoz tényleg jól jöhet. :K

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#142) kolosanyi válasza Perillustris (#140) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ennyiért már GPS-es sportórát veszel, ami folyamatosan és sokkal profibban logol minden adatot, mint egy telefon, én inkább azt vennék, mint egy ilyet.

(#143) zdanee válasza kolosanyi (#142) üzenetére


zdanee
őstag

Már miért ne tudna ez ugyanolyan jól logolni mint egy sportkaró...áááh whatever... az elején a keresztényeket is üldözték.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#144) Mr.Peter válasza zdanee (#143) üzenetére


Mr.Peter
aktív tag

nem csak az elején

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#145) kolosanyi válasza zdanee (#143) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem kapcsol hozzá folyamatos HRM adatokat például. Persze, ha veszel az Endomondo boltjából, vagy máshonnan, kompatibilis pulzusmérőt, akkor képes rá, de az megint egy jelentős kiadás, ami aztán függ a telefonod oprendszerétől, Bluetooth verziójától stb. Ezeknek akkor lenne értelme, ha fillérekért dobálnák, mert így, hogy pont ugyanennyiért egy céleszközt is kapok, akkor nem fogok kiegészítőkkel bohóckodni, amik önmagukban semmit nem érnek. Ez persze csak az én véleményem, akinek tetszik, az vegye, csak azt el kell fogadni, hogy nem kifejezetten sportórák, tehát ilyen célra nem ideális választás.

(#146) szab.tam válasza voyager4.4 (#96) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"az ember karja pont olyan hosszú, hogy kényelmesen eléri a zsebében lévő telefont "

ez látszólag nagyon okosan hangzik
vannak olyan foglalkozások, munkakörök, ahol az egyén ideje és két keze rendkívül korlátozott. de elérhető kell legyen. telefon, füles + óra.
bejövő hívás, ránéz az órájára, és eldönti, hogy elutasítja, vagy felveszi. és nem kellett a munkáját abbahagyva, kapaszkodót elengedve elővennie a telefont. a füles ugye pedig nem írja ki a hívó felet.

vagy ugyanez pl. tömegközlekedési eszközön.
de szerintem egy kis fantáziával a végtelenségig lehetne sorolni...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#147) Atesz 666 válasza szab.tam (#146) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Illetve vannak olyan helyek vagy helyzetek ahol és amikor az ember nem szívesen húzza elő a sok sok pénzért megvásárolt telefonját,és csak egy pillanatra ránéz az órára ,hogy ki hívta vagy kitől kapott üzenetet stb stb..
-És még hosszasan lehetne sorolni,hogy milyen helyzetekben jön jól az ilyen okos és hasznos kiegészítő.. :U

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#148) BandiHUN válasza szab.tam (#146) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na ja.Nomeg sok ember hordja táskában a telót,nem az övén,zsebében,és piszokul megválogatja,ki miatt bányássza elő,mert az óra jelzi,ki hívja,nomeg sokszor csak pl.egy sms-re,egyéb üzenetre vár szöveges választ...igaz nem Pebble-m van,hanem LiveView,de teljesen jól teljesít szolgálatot 1 éve,nem kell aggódni,hogy nem hallod meg,a telefon csörög,vagy valami szövegeset kapsz,csak nem figyeltél,zaj van,busz,egyebek...
Egyébként a Pebble-nél nem láttam konkrétan,a szöveges tartalmak olvashatók az órán?Mert a LiveView-emen igen,SMS,Facebook...válaszolni is lehet,csak nehézkes óráról,de elmenteni lehet sablonszövegeket,pl.Imádlak,Kicsim,hívlak,ha vége az értekezletnek,vagy Szólok,ha hazaértem,ilyenek...
Egyébként ezért a tudásért ez tényleg sok.A LiveView-et 1 éve vettem karácsonykor 5 rongyért akciósan,tud mindent,amit ez,na jó,az órát nehézkes lecserélni,de OLED színes kijelző,és az időt is mutatja,5rongyért egy épkézláb órát nem kapni.Nomeg nem vízálló.De mégis bírta az 1 évet...ahol meg víz érheti,oda a telót se viszem a közelbe/esőben kipattintom,zsebrerakom.
És a régi SMS-ek is visszanézhetők,Facebook...ergo ha valahová időre/címre megyek,nem kell előkapkodni a telót,vagy ha csak érdekel,mit is írt a zasszony 2 napja,odalapozok.Vagy ha valahová megyek,de valaki szólt,ez+az kell,pár pillanat alatt előásom az üzit.

Egyébként 100szónak is 1 a vége,az ilyen óra ANNAK KELL,AKI PARANOIÁS,FÉL,HOGY VALAMIRŐL LEMARAD!ez AZ ELSŐDLEGES HASZNA.Le lehet vel szokni a telóbuzerálgatásról,hisz tudod,ha valami van,látni,érezni fogod(rezgés),de ha épp ezt sem,1 gombnyomás,és biztos lehetsz,nem táskát túrsz,közben megnézed az időt :DDD,feledékenyeknek is jó dolog,mert "mit is írt a Kovács Béla 2 napja?" nem probléma.
A baj,hogy ez ennyi.A LiveView meg 5 rongy.És sajnos a SmartWatch 1-es,mint utód szintén nem vízálló és 25,a 2-es meg 50ezer+.
Viszont aki olcsón akar ebbe belecsöppenni,keressen LiveView-et inkább,pici pénz,jó cucc,szintén megjelenít mindent,vannak pluginok,aki arra élvez,még ilyeneket is,hogy pl.a teló épp befejezte a mentést,vagy elérhetőek wifi hálózatok...nem újdonság ez...csak sokan idegenkednek tőle,sokan nem is tudják,hogy ez már régi dolog,és sokan nem tudják,hogy van ez olcsón is.
A LiveView is bírja 3-4 napig egyébként,rendes óraként is ezt használom,de ha akarom,a térképet is átviszi a telóról,ha navigálok,stb...5 rongy... :DDD Csak kifutó modell,itthon nehéz szerezni már.És Sony/SE teló ajánlott,mással nem biztosan megy tökéletesen.A Bluetooth kapcsolat pedig alig eszik,aki amúgy a telóját használja is valamire,nekem olyan 4% körül van a fogyasztásban.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#149) voyager4.4 válasza BandiHUN (#148) üzenetére


voyager4.4
senior tag

"ANNAK KELL,AKI PARANOIÁS,FÉL,HOGY VALAMIRŐL LEMARAD!"

Ennyi ! :K

és ezt egy használó írta ...

Am 5k-ért én is elfogadnám ;]

no fate but what we make

(#150) Atesz 666 válasza voyager4.4 (#149) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Igen "egy" azaz 1 felhasználó ,a többi meg máshogy gondolkodik..

-Én pld inkább a zenelejátszó kezelésére,email-eket olvasni stb szoktam használni,de korábbi hsz-eben is leírtam hogy milyen helyeken és helyzetekben jön jól az ilyen kiegészítő használata..ennyi..

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.