Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #39306496


#39306496
törölt tag

átveszem a problémádat, ne emészd magad már az év elején.. :U

(#2) DEJVID


DEJVID
őstag

(#3) kenwood3 válasza DEJVID (#2) üzenetére


kenwood3
őstag

hát érdekes szitu , nem lennék a helyedben :N de én a gonoszabb megoldást választanám , mert ha ilyen nyomorékok akkor szívjanak

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#4) Pdaw válasza kenwood3 (#3) üzenetére


Pdaw
csendes tag

Valami ilyesmi fogalmazódik bennem is. Ezek minimum szeffósok ha a befutó rendeléseik háromnegyedét képtelenek pontosan teljesíteni.

(#5) tildy


tildy
nagyúr

Írnék nekik, hogy gond van ,duplán érkezett meg a csomag.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) Vakegérke válasza tildy (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy biza. De hozzá tenném, hogy az egyik hiányos volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Tim82


Tim82
nagyúr

C), mert jófej vagyok és nem csak a vevőim felé. Ezt kívánja az üzleti etika.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8) Sotho válasza tildy (#5) üzenetére


Sotho
őstag

...de féláron megveszed. ;]

(#9) Thunderzolee

Mázlista... :))

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) Pdaw válasza Thunderzolee (#9) üzenetére


Pdaw
csendes tag

Köszi mindenkinek.
C esemény lett, pár perce elment a szomorú vallomás.
Ha majd láttok egy alakot az utcán aki mindenféle falakba-oszlopokba veri a fejét, akkor gyertek oda légyszi és vigasztaljatok picit.

(#11) Thunderzolee válasza Pdaw (#10) üzenetére

Ezért felterjesztünk Nobel békedíjra.

Te.. emberiség megmentője. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) DeFranco válasza Pdaw (#10) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem az a tapasztalatom, hogy az élet (/sors/karma/felsőbb hatalom/egyéb) ezeket a dolgokat elrendezi, és egyenlíti a számlát. Hosszú távon soha nem jártam rosszul ha a jobbik utat választottam. ;)

(nem vagyok egy Ezoterikus Ferenc, de ebben hiszek)

(#13) Mr.Csizmás válasza Thunderzolee (#11) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

részemről egy sör, gazdaságos nobel díj :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Winner_hun


Winner_hun
félisten

mit tennél?

Nem értem a kérdést, szerintem egyértelmű. Írok nekik hogy megjött és kifizetem a másik csomagot is. Volt már rá példa.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nem létezik, hogy előbb-utóbb ne jönnének rá, hogy kiküldtek egy plusz ekkora értékű csomagot, no way. Leltár, könyvelés, stb. Aztán a következő rendelésednél nem küldenek semmit, ha fizetsz, vagy ilyesmi. Nem tudnád elsumákolni, még ha ezt az utat választanád is. Kizárt. Szólj nekik, főleg ha rendszeresen rendelsz tőlük. Azt a bazinagy piros pontot meg nem hinném, maximum megköszönik, hogy becsületes voltál, de kétlem, hogy ezért bármit is adnának, akkor meg nem sokat ér.

(#16) DeFranco válasza Jhonny06 (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Csomagküldő cégeknél arra vastagon van káló, hogy feladnak valamit, és tényleg nem ér oda. Nem ez lett volna az első eset.

Niylván nem fogják kitenni a falra a képét, mert szólt, ez lenne a normális eljárás, de a cég méretétől függően azért hagyott valamekkora pozitív nyomot az ottaniakban szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.